Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

eks kummitab

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2005 11:40 am    Teema: eks kummitab Vasta viitega

Kes mäletab mu eelmist postitust, see teab milles ehk asi.
Aga nüüd, ma kohe täiesti segaduses. Läksime mehega (lapse isaga, kellega abielus polnud) ca. 5 kuud tagasi lahku. St. tema tegi minule haiget, mina jonnipunn ei andestanud, siis tegin talle 10a. jooksul saadud "vigastused" tagasi. Mees välja ei kannatanud ning lahkus kodunt. Kuni eelmise nädalani oli kõik normaalne. Suhelnud oleme võimalikult minimaalselt ja ma ei ole temast hetkekski puudust tundnud. Tõenäoliselt on mul kusagil alateadvuses seisnud lause: sellest suhtes enam asja niikuinii ei saa! Ning lisaks sellele olen ma nädalavahetustel aega veetnud ühe meesterahvaga.
Ja nüüd, ligi nädal aega olen väga halvasti maganud. Näen pidevalt oma eksi unes ja alatooniga, et tuleb ikka meie juurde tagasi ja ikka tahaks koos olla jne. Ja tagatipuks täna ööse ütles mulle mees unes, et ARMASTAB MIND, ja seda pisarsilmil (eks oli väga sõnaaher) Mina aga tundsin läbi une, et see oli siiralt öeldud, ning pisarsilmil vastasin talle samade sõnadega.
Loomulikult ärkasin üles silmad vesised peas. Sad
Ei saa aru, mis toimub?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2005 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

see koll, kes meis elab ja kellele ei meeldi kui inimene on rahul ja õnnelik vaid ta tahab, et sa oleksid segaduses ja masenduses annab endast jälle märku ja küsib "süüa". kui sa nüüd hakkad veeretama mõttejuppe, et "kuidas ikka oleks...", "äkki ikka oleks pidanud", "mul pole õigus" jne. siis annad sellele kollile "süüa" ja oled varsti masendunud ja segaduses ja kõigest ilma.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2005 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

katao
Kui te tüliga lahku läinud, peate jälle kokku saama, et asi ära lahendada.

Esiteks kĂĽsin, mida Sina tahad ja milline on kolli tahe.
Tee see asi endale selgeks, siis saab edasi rääkida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2005 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

tüliga lahku läinud jah. Ei saanud ikka omi asju selgeks räägitud ja teineteisega ühte nõusse jäädud, et koos elatud ikka ei saa. Pigem oli nii, et mees lahkus kodunt, olin sellega päri, teda tagasi paluma ei hakanud, aga andestust oma käitumise eest palusin. Oleme ju varemgi lahku läinud, ehk seepärast ongi mul sees mingi tunne, et ju siis sellest suhtest asja ei saa. Mulle tundub et ta on inimene, kes tahab olla rohkem omapäi, jätta teistele head muljet oma majandusliku ja karjääri osas. Ja seetõttu kannatab ka perekond.
Mida mina tahan? Hingerahu tahan, et mõlemil oleks hingerahu ja oma otsuses kindel tunne. Et suudaksime lahus olles normaalselt suheldud, ilma pingeta, sest koos elatud me ju ei saa. Sad
Mul on aeg-ajalt olnud kahjutunne, et me ei suutnud teineteisest hoolida, et lämmatasin ta oma hoolimise ja armastusega. Sad See meie suhte hukatusse viiski. Viis abort, millest oleks pidanud sündima meie teine laps. Abort põhjustas häireid seksuaalelus, tekkisid pinged ja nii ta läks. Armastus ei vaibunud. Vaibus hoolimine. Olen talle öelnud, et jääb minu elus ikkagi väga oluliseks inimeseks, kõigele vaatamata.
Ei tea, mis on kolli tahe. Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2005 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin mainida, et peale siinse postituse lisamist suhtlesin lapse isaga korra meiliteel. Ja uskuge või mitte nüüd ei ole mõned päevad teda jälle unes näinud. Smile Hingan kergendatult ning tegin omad järeldused: mehel oli tahtmine mulle midagi öelda, aga kuna ta egoist ja jonnakas, siis ei tahtnud ise minuga rääkima tulla vaid tegi seda unes, et temaga ise ühendust võtaksin. Kas võib nii olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2005 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

vabalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

no nüüd veel kummalisem unenägu!!!
pesin ühe vana maja aknaid. Akendesse paistis ere päike ning tuppa astus lapse isa, koos 7 kilekotiga, milles tema riided. Käes supipott, mille palus soojaks teha, et tema kohe tuleb. Läks siis ära, aga kusagil eemal oli see teine mees kellega suhtlen. Siis tuli lapse isa ja heitis magamistuppa pikali. Too teine mees siisütles, et näed tuli koju ja tahab sind kaissu, mille peale mina ütlesin, et tuli jah ja tahab jah kaissu ja ma lähen ka. Ja läksingi. Ning olin tema otsusega väga rahul, et koju tuli.
[size=18]No ei tea, mida see nüüd peaks tähendama???[/size]
Igal juhul ärkasin selle unenäo peale üles ning ei saanud und ca 2 tundi. Järgmisel päeval rääkisin tollele teisele, mida unes olin näinud. Samas jõudis mulle kohale, et see mis minu ja selle mehe vahel on, on vaid minupoolne tema ära kasutamine ja ma ei ole selline inimene, kes suudaks sellist suhet õigeks pidada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Mimmu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nägin ykskord und , et olen mustas augus koos oma sõbraga .
mõlemad eemaldusime yksteisest . nägin teda vahepeal seal . hõikasin kõvasti aga ta ei kuulnud mind . Läksin edasi mööda pimedaid teid . lõpuks avastasin uksed . astusin sisse . Seeal oli sammuti pime . läksin edasi .
Lõpuks jõudsin yhe kohta kus olid laibad . Kõik mu sõbrad ja sõbrannad on seal .
Mul oli hirmus seal . jooksin minema . Järsku kutsus keegi " Karelin !" ja see kajas jubedalt . ma vaatasin selja taha . seal oli ere valgus ja sealt tuli hääl . ma läksin lähemale . Astusin sinna . OLin järsku jälle loomaaias , kuhu ma sõbraga läksin . Kõik oli endine . nagu poleks ära olnudki.
Järgmine nädal läksime uuesti . sattusime sinna uuesti . Kõndisin muudkui ringi ja lõpuks seisatasin ja karjusin täiesti jõust oma sõbra nime . Oli vaikus .kajas vaid mu hüüatus.siis järsku ytles keegi mu seljataga " ma olen siiin !" ja ta oli mu seljataga . Kõik oli jälle sama . olime loomaias tagasi ja nagu poleks kuskil olnudki . Me rääkisime mõlemad vanematele , mis meiega juhtus aga kõik pidasid meid hulluks ja naersid meie yle !

Mul on veel neid unenägusid !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Katao, sa juba ilmselt tead sisemuses, mis on õige.
Miks sa ennast ei usalda, ning teistelt nõu küsid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group