Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mida kardab parim sõdur?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hakkasin praegu mõtlema, et kui jõutakse mingi järelduseni, siis ennem seda peab olema vastav protsess, mis selle tulemuseni viib. Seega on ka seadustega nii, et kui mingi seadus vastu võetakse siis peab ennem seda olema mingi action. Kuid, see kes tule selle seaduse peale, teab järelikult eelnevat. Ok, seadus on vastu võetud, kuid see kes seda edasi hakkab rakendama, see ei pruugi seda enam ju teada, seega rakendab ta seda valesti.
Nüüd mõelge, mille jaoks tegelt sõjavägi loodi ja mida teeb ta praegu?

Muideks maa ei vaja riiki, kuid riik vajab maad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Anselmo kirjutas:
Parim sõdur kardab võib olla seda, et keegi teine võib olla temast parem või siis hoopis reetmist omade poolt.


Mida tal karta, kui ta on parim, seega ei saa tast keegi olla parem!


Tipus on tihtilugu suht mõttetu olla, see ju samuti äärmus. Kui ka oleksid parim, siis oleks ka teisi, kes ennast parimaks peavad. Siis käibki selline suur sõda mingite kleepsude pärast, et kes milline on.
Kui ollakse ju nagunii ja just sellised, nagu ollakse. Mis sunnib inimesi tõestama ja kindlustama? Ma pakun, et see ikka mingist kiiksust tuleneb.

See on lõputu töö, mis koormab ikka parajalt ja tihti on inimesi, kes himustavad sama tiitlit.
Aga muidugi oleneb ka tiitlist, mõni peab ühte tiitlit teisest paremaks, kas selline asi on ikka võimalik? Milleks neid tiitleid tarvis on?

Ikka selleks, et midagi kuskilt saada. Idea
Minul igatahes sai mingi hetk nendest tiitlitest ja sellest enesetõestusest päris siiber. Sain piisavalt hea ülevaate selle tagajärgetest...
Aga kui süda kutsub, siis miks mitte. Vahel tarvis rohkem kogeda ja katsetada, et oleks võimalik pihta saada.
See on minu versioon konkreetsest ja kohe kindlasti on teiste omad sellest erinevad.
Tagasi üles
Anselmo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Okt 2005
Postitusi: 112

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
boss kirjutas:
Anselmo kirjutas:
Parim sõdur kardab võib olla seda, et keegi teine võib olla temast parem või siis hoopis reetmist omade poolt.


Mida tal karta, kui ta on parim, seega ei saa tast keegi olla parem!


Tipus on tihtilugu suht mõttetu olla, see ju samuti äärmus. Kui ka oleksid parim, siis oleks ka teisi, kes ennast parimaks peavad. Siis käibki selline suur sõda mingite kleepsude pärast, et kes milline on.
Kui ollakse ju nagunii ja just sellised, nagu ollakse. Mis sunnib inimesi tõestama ja kindlustama? Ma pakun, et see ikka mingist kiiksust tuleneb.

See on lõputu töö, mis koormab ikka parajalt ja tihti on inimesi, kes himustavad sama tiitlit.
Aga muidugi oleneb ka tiitlist, mõni peab ühte tiitlit teisest paremaks, kas selline asi on ikka võimalik? Milleks neid tiitleid tarvis on?

Ikka selleks, et midagi kuskilt saada. Idea
Minul igatahes sai mingi hetk nendest tiitlitest ja sellest enesetõestusest päris siiber. Sain piisavalt hea ülevaate selle tagajärgetest...
Aga kui süda kutsub, siis miks mitte. Vahel tarvis rohkem kogeda ja katsetada, et oleks võimalik pihta saada.
See on minu versioon konkreetsest ja kohe kindlasti on teiste omad sellest erinevad.
Ma leian, et see on vajalik, et üks peab teistest parem olema, sest võtame näiteks jalgpalli. Seal on ju ka mõned meeskonnad teistest paremad. Ning mida rohkem kehvemad meeskonnad nende parematega mängivad, seda paremaks läheb ka nende kehvemate tase. Sest kui üks on teistest parem, siis arenevad teised talle järgi. Ning see, et üks on teistest parem näitab lihtsalt selle ühe tahet, loomisvõimet, tugevust ja väga suurt iseloomu. Au ja kiitus talle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Anselmo kirjutas:
Arxos kirjutas:
boss kirjutas:
Anselmo kirjutas:
Parim sõdur kardab võib olla seda, et keegi teine võib olla temast parem või siis hoopis reetmist omade poolt.


Mida tal karta, kui ta on parim, seega ei saa tast keegi olla parem!


Tipus on tihtilugu suht mõttetu olla, see ju samuti äärmus. Kui ka oleksid parim, siis oleks ka teisi, kes ennast parimaks peavad. Siis käibki selline suur sõda mingite kleepsude pärast, et kes milline on.
Kui ollakse ju nagunii ja just sellised, nagu ollakse. Mis sunnib inimesi tõestama ja kindlustama? Ma pakun, et see ikka mingist kiiksust tuleneb.

See on lõputu töö, mis koormab ikka parajalt ja tihti on inimesi, kes himustavad sama tiitlit.
Aga muidugi oleneb ka tiitlist, mõni peab ühte tiitlit teisest paremaks, kas selline asi on ikka võimalik? Milleks neid tiitleid tarvis on?

Ikka selleks, et midagi kuskilt saada. Idea
Minul igatahes sai mingi hetk nendest tiitlitest ja sellest enesetõestusest päris siiber. Sain piisavalt hea ülevaate selle tagajärgetest...
Aga kui süda kutsub, siis miks mitte. Vahel tarvis rohkem kogeda ja katsetada, et oleks võimalik pihta saada.
See on minu versioon konkreetsest ja kohe kindlasti on teiste omad sellest erinevad.
Ma leian, et see on vajalik, et üks peab teistest parem olema, sest võtame näiteks jalgpalli. Seal on ju ka mõned meeskonnad teistest paremad. Ning mida rohkem kehvemad meeskonnad nende parematega mängivad, seda paremaks läheb ka nende kehvemate tase. Sest kui üks on teistest parem, siis arenevad teised talle järgi. Ning see, et üks on teistest parem näitab lihtsalt selle ühe tahet, loomisvõimet, tugevust ja väga suurt iseloomu. Au ja kiitus talle!


See on ju lihtsalt teiste hinnang, et ta parem on. üks hindab ühte asja, teine teist. Siin kehtib siiski polaarsus ja tasakaaluseadus: Kui on parem, siis on ka halvem. Üks hetk parem, teine hetk kehvem, ühes asjad parem teises asjas kehvem jne.
Äärmuslikkus on minu arvates ohtlik asi.

Aga kõrgemad õppetükid ei ole paremad, kui madalamad õppetükid. Vaimsus ja materiaalsus, mõlemat on meile tarvis, muidu poleks ühte ega teist.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

See, et vaimsed inimesed peavad ennast materiaalsetest paremaks, on üks pealmisi konfliktide allikaid.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos- ära aja sassi parimat ja wannabe parimat.
Parim on parim ja wannabe on see kes arvab, tahab jne. olla parim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Arxos- ära aja sassi parimat ja wannabe parimat.
Parim on parim ja wannabe on see kes arvab, tahab jne. olla parim.


Aga kust sa võtad, et see parim ikka on parim?
Mikrosekund/999999999 pärast ei pruugi ju enam olla. Ei maksa ühte võimalust teisele eelistada, mõlemad on võimalikud.
Inimesed ikka eksivad: Kõik kes siin elavad.
Tagasi üles
Anselmo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Okt 2005
Postitusi: 112

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Anselmo kirjutas:
Arxos kirjutas:
boss kirjutas:
Anselmo kirjutas:
Parim sõdur kardab võib olla seda, et keegi teine võib olla temast parem või siis hoopis reetmist omade poolt.


Mida tal karta, kui ta on parim, seega ei saa tast keegi olla parem!


Tipus on tihtilugu suht mõttetu olla, see ju samuti äärmus. Kui ka oleksid parim, siis oleks ka teisi, kes ennast parimaks peavad. Siis käibki selline suur sõda mingite kleepsude pärast, et kes milline on.
Kui ollakse ju nagunii ja just sellised, nagu ollakse. Mis sunnib inimesi tõestama ja kindlustama? Ma pakun, et see ikka mingist kiiksust tuleneb.

See on lõputu töö, mis koormab ikka parajalt ja tihti on inimesi, kes himustavad sama tiitlit.
Aga muidugi oleneb ka tiitlist, mõni peab ühte tiitlit teisest paremaks, kas selline asi on ikka võimalik? Milleks neid tiitleid tarvis on?

Ikka selleks, et midagi kuskilt saada. Idea
Minul igatahes sai mingi hetk nendest tiitlitest ja sellest enesetõestusest päris siiber. Sain piisavalt hea ülevaate selle tagajärgetest...
Aga kui süda kutsub, siis miks mitte. Vahel tarvis rohkem kogeda ja katsetada, et oleks võimalik pihta saada.
See on minu versioon konkreetsest ja kohe kindlasti on teiste omad sellest erinevad.
Ma leian, et see on vajalik, et üks peab teistest parem olema, sest võtame näiteks jalgpalli. Seal on ju ka mõned meeskonnad teistest paremad. Ning mida rohkem kehvemad meeskonnad nende parematega mängivad, seda paremaks läheb ka nende kehvemate tase. Sest kui üks on teistest parem, siis arenevad teised talle järgi. Ning see, et üks on teistest parem näitab lihtsalt selle ühe tahet, loomisvõimet, tugevust ja väga suurt iseloomu. Au ja kiitus talle!


See on ju lihtsalt teiste hinnang, et ta parem on. üks hindab ühte asja, teine teist. Siin kehtib siiski polaarsus ja tasakaaluseadus: Kui on parem, siis on ka halvem. Üks hetk parem, teine hetk kehvem, ühes asjad parem teises asjas kehvem jne.
Äärmuslikkus on minu arvates ohtlik asi.

Aga kõrgemad õppetükid ei ole paremad, kui madalamad õppetükid. Vaimsus ja materiaalsus, mõlemat on meile tarvis, muidu poleks ühte ega teist.
Võta näitena Zinedine Zidane, kes on maailma PARIM jalgpallur läbi aegade ning seda ei arva ainult mingid tugitoolisportlased vaid terve MAAILM!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Anselmo

Mina näiteks pole seda enda mäletamist mööda küll mõtelnud. Olemas!
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
boss kirjutas:
Arxos- ära aja sassi parimat ja wannabe parimat.
Parim on parim ja wannabe on see kes arvab, tahab jne. olla parim.


Aga kust sa võtad, et see parim ikka on parim?
Mikrosekund/999999999 pärast ei pruugi ju enam olla. Ei maksa ühte võimalust teisele eelistada, mõlemad on võimalikud.
Inimesed ikka eksivad: Kõik kes siin elavad.


Kui sa paned et ta on parim, siis ta on parim.
Kui kahtled parimas, siis järelikult ei ole ta parim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Arxos kirjutas:
boss kirjutas:
Arxos- ära aja sassi parimat ja wannabe parimat.
Parim on parim ja wannabe on see kes arvab, tahab jne. olla parim.


Aga kust sa võtad, et see parim ikka on parim?
Mikrosekund/999999999 pärast ei pruugi ju enam olla. Ei maksa ühte võimalust teisele eelistada, mõlemad on võimalikud.
Inimesed ikka eksivad: Kõik kes siin elavad.


Kui sa paned et ta on parim, siis ta on parim.
Kui kahtled parimas, siis järelikult ei ole ta parim.


Kui ta on sinu jaoks parim, on ta seda sinu jaoks. Teiste jaoks ei pruugi olla.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Arxosele- sina seadsid taotluse, sina määrasid tingimused ja tingimusteks oli, et tahad teada, mida kardab Parim sõdur, seega sa ise määrasid et ta on parim!
Kui parim ei ole kindel, siis oleks pidand esitama taotluse teada saamaks, mida kardab hetke/kunagine parim sõdur ja lisama veel ka mis hetkel, kas sel hetkel kui ta on parim, või pärast seda kui keegi on tast juba möötaminemas paremusega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Sept 07, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Parim sõdur ei karda midagi, vaid astub julgelt kõigele vastu.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 08, 2006 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd ma hakkan teid jälgima, seda on nii huvitav näha, kuidas te arenete Very Happy

Ma juba vaatan, et Tokroda soovitab teil minuga mitte rääkida ja mitte tähelepanu pöörata.
No mõni tuleb veel suurest vihast torkima, aga tema ju ka siiski inimene.
Mõni nagu polekski foorumit lugenud, kas jutustate üksteisele ümber kogu seda muinasjuttu?

Vaadake mis minust sai, aga teie muutusite igavateks Idea
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 08, 2006 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Usu mind, mina pole süüdi selles, et rahvas sinuga ei suhtle.
See on mull. Aga kelle, sellest katsu ise aru saada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 08, 2006 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Usu mind, mina pole süüdi selles, et rahvas sinuga ei suhtle.
See on mull. Aga kelle, sellest katsu ise aru saada.


Ära karda igat mulli, sul pidi endal ka ju olema?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 08, 2006 1:08 am    Teema: Vasta viitega

Tead mul on palju mulle.
terve haarem Laughing
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Sept 08, 2006 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tead mul on palju mulle.
terve haarem Laughing


Just, just.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 09, 2006 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Vaadake mis minust sai, aga teie muutusite igavateks Idea


kuidas sa nüüd nii saad öelda?
aga ma pean ütlema ,et ma peale su avalikuks tulemist küll veidi muretsesin,et sa ise igavaks muutud. aga õnneks olid sa hommikuks ennast jälle ülesse keeranud. Laughing
ära muretse. meie Krissuga jääme sulle ikka alles . jälgime sind ja kutsume mängima Cool
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ma siin mõtlesin natuke

Sõdur surra küll ei karda, neid treenitakse selleks, et surmale vastu astuda ja seda tehaksegi, keha töötab selleks piisavalt hästi, toodab adrenaliin jms tuimastavaid värke.

Esimest korda kaudtule alla sattudes pidid veica üle poole ennast täis sittuma ja peaaegu kõüik pükse niisutama aga pärast esimest surmahirmu pidi üle minema.

Sõdur täidab käsku parim sõdur saab olla nii hea kui on tema parim allohvitser ja parim ohvitser jne Näed siis, tuleb välja, et parim sõdur ja isegi tavaline sõdur ei kardagi midagi tegelikult. Seep, et sõdur ei mõtle vaid täidab käsku. Sõjaväes pole demokraatiat. Oleks muidugi päris lahe kui rühmaülem röögatab, nüüd hääletame, et kas rühm sööstab rünnakule või mitte ja vaenlase kuulid vihisevad ümberringi.

Need, kes väljapraagitakse ajateenistusest, tuleks saata asendusteenistusse. Vanainimesi hooldama, teid puhastama jms kammi tegema, et saaks mõnu tunde kätte, et mis on riik.

Lõppuks veel see, et teada mis värk seks on peab ikka seksima ja niisama rääkimine ei anna veel päris sama tunnet ja teadmist Razz sama ka ka sõdurite ja kaitseväega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group