Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valmisolek
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 11:18 am    Teema: Vasta viitega

ääh... mul pole ju roosi kuskilt võtta...
üks kuivanud valge on kodus aga...

grupp ise on eufon...
iseasi kas olete kunagi midagi kuulnud.
ja kordan veelkord: MA EI TEA KINDLALT LUBATA et ta sinna tuleb...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 11:18 am    Teema: Vasta viitega

See on imelik, et ta tutvustab ennast Linna järgi. Ma tunnen küll ühte nõida kellele meeldib ennast tutvustada ainult linna järgi. Tegelt tal ongi nii et ta valib endale nime selle järgi kus kohas ta parajasti liigub. Kui on Tallinnas, siis on Tallinna nõid. Kui on Tartus , siis on Tartu nõid jne. Võibolla ma olen juba teda näinud. Aga see on imelik et sa selle välja lobisesid ja tahad kedagi kaasa võtta. Ta võib ju siis mitte tulla.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2004 11:40 am    Teema: Vasta viitega

noh, julged, kes kohale lähevad, vahetage siis pärast muljeid ka... Very Happy

kui nüüd teema juurde tagasi minna, siis ma saan (või arvan, et saan) celticu mõttest aru. mind väga häiris alguses see, et ma tundsin, nagu mulle üritataks midagi vägisi kaela määrida. umbes nii, et räägitakse, kuidas kristlased üritavad kõiki orjastada, aga ise teevad täpselt sama, nõuavad, et neid usutaks. alles hiljem tuli meelde, et ma olen vaba inimene ja mul on võimalus suvalisel hetkel arvuti kinni panna ja kogu foorum kuu peale saata. ja kummaline - mida ükskõiksemalt võtad, seda huvitavam on. mis õppimisse puutub, siis - kes igal oma eluhetkel midagi ei õpi, see on lihtsalt loll. sama kehtib ka foorumi kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 3:04 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
Sain sinust päris hästi aru. Need teadmised, mis siin välja käiakse pole kaugeltki uued, vahe on vast selles, et samatüübiliste teemade kontsentratsioon on nn. algajatele suhteliselt (harjumatult) tihe.
Hinga kolm korda sügavalt sisse - välja, rahune, lõpeta teiste pärast muretsemine (need, kes taolist teemakäsitlust läbi ei suuda seedida, kolivad teistesse foorumitesse) ja kasuta saadud infot enda arenguks.


tõesti, need teadmised ei ole absoluutselt mingid allesavastatud... aga nüüd on võimalik neid välja öelda ja edastada- selleks ka see foorum ellu kutsuti... siit on võimalik see info just selliste "ampsudega" läbi töötada kui palju on võimalik korraga vastu võtta. ja mis peamine- see ei maksa midagi (kui internetitasu ja elektrimaks välja arvata)

tulin just praegu hirmkallilt koolituselt, kus räägiti peaagu samu asju kui siin (heleroheline seadus, beez seadus)- muidugi teisiti "küpsetatud" ja teistsuguses kastmes (vastikus barbecue kastmes Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

celtic, kas tallinna nõiaga kohtusite?
kuidas oli?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 10:48 am    Teema: Vasta viitega

ei kohtunud... ja mul on kuri kahtlus et ta on siit kuskilt foorumist...
sest et ta olevat viimasel hetkel hakanud ümber mõtlema ja kohtubki aint valitutega Very Happy

ehk siis nimed kirja tema ühe tuttava kaudu ja kuskil eraviisiline kokkusaamine.

kui on nõid siis mina edaspidi selle koha pealt vait Very Happy
vähemalt niikaua kuni pole arusaanud kas on petis või mitte.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 11:25 am    Teema: Vasta viitega

noh, ausalt öeldes ma saan temast väga hästi aru. ei ole just mõnus, kui sinust tehakse mingi tsirkuse vaatamisväärsus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

peaksin vist vabandama... tolle isiku ees.
loodan et ta ei pahanda Very Happy

küll ta ise aru saab kui seda teemat siin loeb.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Enne tuleb kohtumas ära käia ja siis rääkida kuidas oli. Mitte nii, et blaablaa ja per..ses. Ma tegingi nii. Käisin ära ja pärast alles rääkisin muljeid. Aga minul oli üks konkreetne ülesanne mille pärast ma käisin kohtumas, ma niisama kiibitsemas ei käind. Nõiaga kohtumine oli mul nagu teisejärguline, tähtsam oli ülesanne mis pärast ma läksin. Seda nõida oleks seal võinud vabalt ka mitte olla ja ma tegingi näo nagu teda ei oleks.

Tokroda see küll ei olnud. Tokroda pole mingi nõid. Täielik naljanumber ju. Mis kuradi nõid ta on, ufosid ka ei usu ja ei näe.
Tagasi üles
kama
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 14 Aug 2015
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2016 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Need, kes valmis pole, need ei jaksagi lugeda ja peavad igavaks. Ahmimisest on asi kaugel. Ega foorum pole janukustutaja, allikad on igas tegelases endas - kas hakkab info endas vastu kajama, leidub sisselogimisi, assotsiatsioone vai mitte... On neidki, kellele siinkirjutatud liiga lihtne tundub. Ise tahan siiski rohkem teada: hingketta spektri kirjeldus on poolelei, igasugu numbrilised systemid alles tutvustuse alguses jne. Pange aga t"aie rauaga edasi!


raud on hakanud sulama, püssirohi on märg. kuidas seletada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group