Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pirates of the Caribbean

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tibu
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 21 Mai 2005
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 9:10 pm    Teema: Pirates of the Caribbean Vasta viitega

Nii, kes siis nÀinud?
Esimest? teist?
Kolmas tuleb ka, 2007 Smile
muljed?
_________________
Whoever said money can't buy happiness, didn't know where to shop.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Aggro
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

esimest nĂ€gin. KeskpĂ€rane hollywoodi seiklusfilm. Muud midagi. Depp oli tore nagu alati, aga ei ĂŒtleks, et mĂ€rkimisvÀÀrselt hea etteaste oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Esimest nÀgin, vÀga meeldis kuidas piraadid möllasid.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Aug 04, 2006 5:32 am    Teema: Vasta viitega

Tekkis kĂŒsimus, kui vanad on tegelikult mĂ”ned tegelased nendes filmides. Kes maagiaga jamavad, neil on nii mĂ”nigi kord tsutike noorenend vĂ€limus. Nagu see vuuduu nĂ”id ja ka kap. Varblane ise. Meeskonnast rÀÀkimata Wink
_________________
Must KaardivÀgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Reede Aug 04, 2006 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

tahan seda filmi Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
tibu
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 21 Mai 2005
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

mnjah, ma nÀgin teist osa ennem, kinos, hiljem esimest osa oma telerist.
teine meeldis rohkem.
_________________
Whoever said money can't buy happiness, didn't know where to shop.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Lahe, lÀhen homme vaatama, vÔitsin tööjuurest 2 piletit (kuu parim töötaja, jÀlle:) ), kusjuures sain valida, kas teater vÔi kino. Aga kuna mul pole kedagi vÔtta, kes teatrsisse tuleb, otsustasin seda kinno vaatama minna.

Tegelikult kutsuti mind veel kord homme Ă”htul kinno, lĂ€hen miskit Ă”udukat vaatama ja ĂŒlehomme sööma, imelik, et paljud vanad tuttavad on vĂ€lja ilmunud ja palju uusi tekib ka. KĂ”ik on nii hoolitsevad viimasel ajal Razz

Aga 19 september pĂŒhin oma jalaksed pikemaks ajast Eestimaa pinnalt, sain tĂ€na just kĂ€tte aastase USA viisa Shocked
Tagasi üles
Mortimer
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 21 Märts 2006
Postitusi: 175
Asukoht: Tallinn/mustamÀe

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Lahe, lÀhen homme vaatama, vÔitsin tööjuurest 2 piletit (kuu parim töötaja, jÀlle:) ), kusjuures sain valida, kas teater vÔi kino. Aga kuna mul pole kedagi vÔtta, kes teatrsisse tuleb, otsustasin seda kinno vaatama minna.

Tegelikult kutsuti mind veel kord homme Ă”htul kinno, lĂ€hen miskit Ă”udukat vaatama ja ĂŒlehomme sööma, imelik, et paljud vanad tuttavad on vĂ€lja ilmunud ja palju uusi tekib ka. KĂ”ik on nii hoolitsevad viimasel ajal Razz

Aga 19 september pĂŒhin oma jalaksed pikemaks ajast Eestimaa pinnalt, sain tĂ€na just kĂ€tte aastase USA viisa Shocked


ma oleks rÔÔmuga Sinuga teatrisse tulnud.. miks Sa ei öelnud
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Teatrisse vÔib alati minna. Aga kutsusin meest keda armastan, aga ta ei tule Crying or Very sad Seega kutsusin lapse, keda armastan, kinno, vÀga lahe oli. Aga mind vÔib alati kutsuda Wink

Film oli just selline, nagu arvasin. Palju möllu ja pÔnevust, mÔni kena kohake ja helgust ja natuke muud vÀrki. Aga ei midagi ERILIST. Esimest osa olen ka nÀinud, ehk jÀttis isegi parema mulje. Kuigi teises osas olid need kollid lahedada, aga oleks ma siis 10, et seda naudiks tÀiega, vist otsin rohkem sisu.
Tagasi üles
Raagus
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 14 Jan 2006
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle kĂŒll vĂ€ga meeldisid nii esimene kui teine osa. Teine osa ehk oli veelgi vĂ”imsam. Johnny oli muidugi superhea!
Kas mÔtled tegelaste vanust vÔi nÀitlejate? Knightley(Elizabeth) on 21, Depp(capt. Jack) 43, Bloom(Will) 29.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 5:23 am    Teema: Vasta viitega

Raagus kirjutas:


Kas mÔtled tegelaste vanust vÔi nÀitlejate? Knightley(Elizabeth) on 21, Depp(capt. Jack) 43, Bloom(Will) 29.


Tegelaste vanust.

TĂ€nu tohutule kassamenule ehk vaatajate hulgale, on filmil tugev ja arenev ĂŒhendvĂ€li loo kĂ”rgemal tasandil (tunnusmĂ€rgiks omamĂŒtoloogia teke). S.t. tĂ€nu vaatajate tĂ€helepanu-energiale tekib elusavĂ”itu lugu/maailm, mida vĂ”ib vaadelda juba filmist eraldi. Tegelastele tekib seal filmist sĂ”ltumatu minevik ja mĂ”nikord sĂ”ltumatu olevik-tulevik takkapihta. See vĂ€ljaline moodustis mĂ”jutab siis rohkem kui film ise ja seda saab ka programmeerida tegema asju, milles filmil on ainult vĂ”tme roll, uks ja selle tagune hoopiski muu. NĂ€iteks StarWars

Paljudel raamatutel on selline vĂ€li. MĂ”nikord, kuid raamatust tehakse film, siis on tunda, et kas filmi oma on nĂ”rgem vĂ”i ei kuulu raamatu omaga ĂŒhte tervikusse. "Kariibimere piraatide" puhul ei ole raamatu tausta. Aga nĂ€iteks Peres Reverte romaani pĂ”hjal valminud "Üheksas vĂ€rav" on filmina tugevama (Coppola viimane film vĂ”i kelle?), sĂ”rmuste isand fifti-fifti (rohkem eraldiseisev tervik), Potteriga omad lood hoopiski... DĂŒĂŒnile pole filmi-inimesed ĂŒhelgi katsel ĂŒldisemas mĂ”ttes pihta pannud Twisted Evil
_________________
Must KaardivÀgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
löff



Liitunud: 17 Aug 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Esimest nÀgin. teist lÀhen kaa muidugi vaatama lihtsalt vahepeal olin Àra. depp ja knigtley mulle hullult meeldivad bloom on kaa tore. hÀsti tore film minu arust Very Happy
_________________
JĂŒri astus porilompi. Ja naeratas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Noble
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Orlando Bloom on minu arust selle filmi tÀht, mitte Depp, aga temagi on vÀga hea. Teine film tundus tobedam ja nagu naeruvÀÀrsem kui esimene.
Kolmandat filmi jÀÀn ootama huviga.
_________________
Tee mida sina tahad iga pÀev ja sa oled hea inimene vÔi siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group