Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas Natust sai putukas?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

inimese sisemaailmas on kõige kõvem tema ise. ja kedagi teist sinna üldse ei lasta - see on privaattsoon. tavaliselt kasutatakse räigelt nende sisselastute poolt ära seda, et nad sisse on lastud.


Seega ei võta see inimene kunagi ka teist inimest omaks, ei olda üks, vaid kaks eraldi inimest, kes teevad nägu, et mõistavad.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naima kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Minu viga on see, et ma ei toetu naistele.
siis et ei lase naist endale tegelikult lähedale ju.
Ma olengi niikaugele jõudnud, tänu sellele, et leidsin naisele energeetilise asenduse.
Aga selles on Sul õigus. ma ei lase neid enam endale liiga lähedale. Kogemused on liiga räiged olnud.


Seega sa ei suuda rahulda minu kõike naiselikke aspekte, sest sul on energeetiline asendus, seega ära nõua muinult siis, et ma olen sulle naine, sa ei saa seda kunagi nii, kuna sul on juba teine nn NAINE. Sa pole mind ka kunagi omaks võtnud, seega ära nõua mult truudust ja 101% andumist ja mõistmist, sa ei saa seda minult nii kunagi. Jagan seda vaid mehega, kes mind tahab omale, kes suudab mind mõista, aga kuna sa ei võta mind enda lähedale, sa seda ka ei suuda.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

üksteise täiendamiseks peetakse enamasti seda,et üks oma küljest jupi võtab ja teisele kasutada annab...
tingimusteta ja saamahimuta armastuse olemus kooruks siit välja nii,et lastakse sisse aga ei võeta ja allutakse. naine ennem kui mehele läheb ju üldiselt teab, mis kord mehe maailmas valitseb. naisel pole tingimatta vaja minna. mehel pole tingimatta vaja kedagi võtta.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
üksteise täiendamiseks peetakse enamasti seda,et üks oma küljest jupi võtab ja teisele kasutada annab...
tingimusteta ja saamahimuta armastuse olemus kooruks siit välja nii,et lastakse sisse aga ei võeta ja allutakse. naine ennem kui mehele läheb ju üldiselt teab, mis kord mehe maailmas valitseb. naisel pole tingimatta vaja minna. mehel pole tingimatta vaja kedagi võtta.


Loomulikult pole vaja, aga siis ärgu ulgugu, et naine läheb teiste juurde. Läheb nende juurde, kes üritavad vähemalt mõista, mitte iga asja peale ei pritsi teooriaid suust välja.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

kas hullem on see, kui ulub või see, kui ei ulu ?
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
kas hullem on see, kui ulub või see, kui ei ulu ?

Mees peaks olema niivõrd mees, et naine ei lähe kuskile. Aga kui ta isegi ei võta mind täiesti omaks, ei lase lähedale, siis puudub ka side, ta ei võtagi seda täiesti vastu.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

võibolla ta ei taha olla nii mees.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
võibolla ta ei taha olla nii mees.


Aga ärgu siis kabagu naist endale 100%. Ma ei taha poolt meest. Teine pool tuleb siis mujalt leida.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

kas meesenergia ja naisenergia on kaup millega kaubelda?
kas nii, nagu praak-kaubaga...et ennem saad garantii pool aastat vähemalt ja siis raha tagasi ,kui ei tööta?
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

'hiinaka' uputus kaubanduses on suuresti tingitud mitteteadlike ostjate rohkusest. aga põhimõtteliselt on ikka nii,et kui ostad omale kauba,siis ikka ainult endale 100% . ja kui kaup ei tööta, siis ajab ikka närvi küll.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
kas meesenergia ja naisenergia on kaup millega kaubelda?
kas nii, nagu praak-kaubaga...et ennem saad garantii pool aastat vähemalt ja siis raha tagasi ,kui ei tööta?


Mida sina ka asjast tead. Olles oma illusioonides ei suuda sa mõista maailma, kuhu sa ei kuulu. Mina eelistan kvaliteeti.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

sinu asjast ei tea midagi.
imelik on see,et sina ka ei tea.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Mina eelistan kvaliteeti.


krt arumaisaa. on siis kvaliteet või ei ole? Laughing
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

tädid ikka tahavad, et oleks õigesti

kõik ju teavad ometigi, kuidas see õigesti käib Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
vambola kirjutas:
Nojah, see küsimus oli Naisele suunatud tegelikult. Jäin vist kahemõtteliseks. Hea vastus ikkagi. Smile


Ma olen jube jonnakas tema arvates. Tegelikult, kui ma tunnen oma hinges, et midagi on valesti, kui mulle liiga tehakse, siis ma üritan teda mõistama panna. Kui ei saa, siis teen mürtsu ka paukku.
Kõigepealt keerad sita kokku ja siis tunned, et liiga tehtud. Mina mõistan Sind ideaalselt. Sina ei saa maailma asjadest aru. Kõigepealt õpi üks asi ära. Mehele kätte maksmisega maksad ainult endale kätte.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Vaimuvalitseja kirjutas:
Torkoda, kas nüüd, kui sa oled Natust vaba, viid mu temaga kokku?
Kõigepealt pead minuga kokku saama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Naima kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Minu viga on see, et ma ei toetu naistele.
siis et ei lase naist endale tegelikult lähedale ju.
Ma olengi niikaugele jõudnud, tänu sellele, et leidsin naisele energeetilise asenduse.
Aga selles on Sul õigus. ma ei lase neid enam endale liiga lähedale. Kogemused on liiga räiged olnud.


Seega sa ei suuda rahulda minu kõike naiselikke aspekte, sest sul on energeetiline asendus, seega ära nõua muinult siis, et ma olen sulle naine, sa ei saa seda kunagi nii, kuna sul on juba teine nn NAINE. Sa pole mind ka kunagi omaks võtnud, seega ära nõua mult truudust ja 101% andumist ja mõistmist, sa ei saa seda minult nii kunagi. Jagan seda vaid mehega, kes mind tahab omale, kes suudab mind mõista, aga kuna sa ei võta mind enda lähedale, sa seda ka ei suuda.
Tee endale ükskord asjad selgeks. Ma tõmbasin sind sitast välja. oma naisenergia oled ammu maha müünud. Minu kõrval oled sellepärast, et minult saad meesenergiat ilma kohustusega naisenergiat vastu anda. Aga sul on vaba valik minna. Ja arvesta sellega, kui lähed, võtan uue. Ja tagasi sind ei võta, sest ma pole jooksik, kes jookseb ühe naise juurest teise juurde.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et mees ja naine saavad ideaalselt läbi ainult siis kui mõlema haridustase on sama tasemega. Elu näitab, et erinevate tasemetega inimesed ei mõista üksteist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Mina arvan, et mees ja naine saavad ideaalselt läbi ainult siis kui mõlema haridustase on sama tasemega. Elu näitab, et erinevate tasemetega inimesed ei mõista üksteist


Loodan, et sa ei pea siinkohal silmas ainult kooliharidust või vastavat dokumenti vaid pigem inimese silmaringi, avatust uutele ideedele ja huvitatust maailmas toimuvast. Kooliharidus üksi pole ju mingi näitaja. Tean palju paare, kes on õnnelikud, kuigi (kooli) haridustase on veidi erinev ja samas on paljud ühe haridusega paarid õnnetud.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tee endale ükskord asjad selgeks. Ma tõmbasin sind sitast välja. oma naisenergia oled ammu maha müünud. Minu kõrval oled sellepärast, et minult saad meesenergiat
Kas Naine teab, kellele ta oma naiseenergia maha on müünud? Kust seda tagasi osta või mida teha?
Naine, kas Sa ise tead asjast midagi, et müüsid ja oli selline asi, et nüüd on diil?


Viimati muutis seda Naima (Teis Aug 29, 2006 10:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group