Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

otsin lepitust

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
merike



Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 3:54 pm    Teema: otsin lepitust Vasta viitega

mul suur mure. Nimelt minu elukaaslane ostis ühe vana maja. Algusest peale oli aru saada, et ta ise pole seal üldse teretulnud inimene. Minust rääkimata. Minu elukaaslane on küllalt tugev isiksus ja tema püüab oma jõududega hakkama saada, aga mina rohkem ei suuda. Alati hakkab mul seal olles halb, või jään haigeks või tulevad väga rusuvad muremõtted. See pole normaalne. Viimasel ajal eriti kui oleme koos minu linnakodus, on kõik (minu jaoks) hea ja tore, aga maakodusse minnes ma tunnen lausa, et ma ei taha oma elukaaslasega ei rääkida ei näha teda, kõigest muust inimlikust rääkimata. Olen temaga sellest rääkinud ja jõudsime mõttele, et minuga ajab keegi seal hirmsast mingit jura. Lahendust aga ei tea. Võib olla ma pole piisavalt töökas, võib olla mitte nii hea perenaine. Kas on kellelgi mingeid soovitusi? Tänan
_________________
linnupoeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

uuri selle maja ajalugu... äkki selgub sealt midagi...
ära mitte mingil juhul mingi suvalise posija juurde mine kes lubab sul "odavalt" majalt needuse maha võtta Very Happy
Tagasi üles
merike



Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

maja ajaloo suhtes sain niipalju selgust, et maja peremees suri ja tema elukaaslane oli sealt "juukseidpidi" välja tiritud ja minema löödud peremehe ülejäänud sugulaste poolt. Kunagi oli mul üks tööandja, kes selliseid üleloomulikke asju natuke jagas. Tema siis ütles, et näeb seal majas ühte poodud meest???
_________________
linnupoeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin asja ka veidike. Seal maja asemel kasvas üks ilus suur puu. Kask vist. Selle puu otsa poos end üks paks mees. Peale seda müüdi need maad uuele omanikule, kes sinna maja ehitas. Poodu hing vundamendi all ikka veel kinni. Taolist nägemust nägin mina.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

hmm... võib olla et sinna majja on lihtsalt liiga palju negatiivset energiat kogunenud. samuti võib olla tegemist puhta kurjusega. õigemini küll on negatiivne energia ja kurjus suuremas jaos sama väikeste nüanssidega aint.

veelkord: ära jumala pärast lase maja näiteks õnnistada või muud sarnast teha.

võibolla otsida üles maja kunagised omanikud? (no need sugulased või...)
Tagasi üles
merike



Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

olen nendes asjus päris võhik. Kuidas selle vaese poodud inimese sealt vundamendi alt välja saaks lasta. Maja lammutamine või ümberehitamine ei tule kõne allagi. Ja suured 70 kuni 100 aastased puud kasvavad seal tõesti ümber krundi. Ja kuidas teha-olla nii, et ma seal ennast paremini tundma hakkaksin? Olen väga-väga tänulik, kui keegi suudab anda abi.
_________________
linnupoeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Osa puitmaterjali selles majas on tollest puust, kus poodu rippus.
Tagasi üles
merike



Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

kullakallis natu, kuidas ma tunnen ära selle puitosa, mida ma sellega peaksin tegema? Välja vahetama, ära põletama. Kui oled nii julge, kas saaksin ainult sinuga sellel teemal vestelda?Või sa ei soovi seda? Iga heategu saab tasutud...???
_________________
linnupoeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlen läbi, mis sa ise teha saad. Annan homme teada. Igasugu õnnistamine ei aita. Celticul õigus.
Tagasi üles
merike



Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Natu. Annad mulle lootust, mis igaveseks kustumas on. Oh oleks juba homme käes. Ja palun, arvesta sellega et ma ei saa sellistest asjadest aru ja sinu õpetus võib mulle tunduda nagu hiina keel. Nii et palun, kui võimalik, seleta ikka lihtinimese keeles. Eks ole. Ilusat päikeselist päeva jätku!
_________________
linnupoeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2004 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ãœritan.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Vastan sulle privaatsõnumiga?
Tagasi üles
merike



Liitunud: 1 Juun 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 10:28 am    Teema: Vasta viitega

natule: võid küll privaatsõnumiga vastata. ootan. Aitäh
_________________
linnupoeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

aga vaimu saab ju minema saata, votad ta kaasa ja viskad puhastustuleauku voi annad talle lisaenergiat, et saaks ise minna.
Ikka vist on seal see vaim, aga ta on ennast kuidagi v2ga suureks ajanud, vist imeb k6vasti teie energiat, aga lahti saab temast igal juhul.
Tagasi üles
Unistaja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Juul 2004
Postitusi: 41

PostitusPostitatud: Reede Sept 10, 2004 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav kas tolle tallinnas risti tänaval möllava poltergeisti olemasolu ja minemasaatmise võimalusi siit keegi ka uurida saaks / võiks?!
_________________
<*otsib*>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group