Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mõtle inimene, mõtle!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Don Quijote võitles kah deemonitega Very Happy

Tippsportlastest on paljud invaliidid või muidu väga haiged. Mina kasutasin seda kui näidet äärmisest sihikindlusest, mida võiks rakendada igas olukorras.

Krt ma ei saa vabsee aru, mis sellel haridussüsteemil viga on? Ma ei näe ei tunneta mitte midagi. Lihtsalt üks töötav süsteem, mida tuleb nagu kõiki asju proovida enda huvides ära kasutada. Latt on nii krdi madalal kui üldse annab olla - kohustuslik põhiharidus ja see on kõik. Pealegi ka see lastakse vist kuni kahe sooritamata ainega lõpetada. Kui kergeks seda veel muuta vaja on?

Mäng on lapse töö! Nii kasvatataksegi lapsi, läbi mäng. Hiljem kui õpivõime muutub suuremaks st on toimunud areng siis õpetatakse keerulisemalt. Kui ei siis on selle jaoks erikoolid Razz Äkki tutvustaksid siis ka oma plaane, et oleks võrdlus moment v nii.

Tsiteerin::
Samas tänapäeva noored on suht tublid ja julged, oskavad päris kenasti neid päheistujatest õpetajaid paika panna.


Ma räägin nüüd puhtalt omast kogemusest. Gümnaasiumis panin päheistujaid õpetajaid nii paika, et bioloogia tunnis mul vahepeal käia ei lubatudki. Pidin direktori jutul käima ja luba küsima. Erinevatest tundidest välja viskamine oli ka suht tavaline asi. Nüüd vaatan tagasi naeran ja imestan, et kuidas krt ma küll sain olla nii õnnetu ennasttäis, distsiplineerimatu väike pärdik. Ometi otsustasin bioloogias riigieksami teha ja läks päris hästi. Siiani pean väga lugu sellest õpetajast, kes suutis minusugust väikest mölakat õpetada. Naine oli kusjuures ja meie olime tal viimane klass õpetada, siis läks ühte eliitkooli.

Elitaarsed koolid, seal pole õpilasel vähimatki võimalust õpetajat kuskile paika panna ja milliseid tulemusi need koolid annavad.

Süsteemid on kahte moodi, need mida saab muuta ja need mida normaalsetes oludes muuta ei saa. Mida normaalselt muuta ei saa need muudetakse revolutsiooniga. Meie haridussüsteem on vägagi muudetav, saa ainult haridusministriks ja muuda palju jaksad. Seda nad ka teevad koguaeg. Niisis kui sa oled nii äpu, et ei suuda haridusministriks saada st olemasolevat süsteemi enda kasuks ära kasutada, järelikult pead sa olema nii loll, et ei suuda süsteemist aru saada. Aru ei saa, ei suuda ka edukaid muutusi läbi viia. Nii lihtne see ongi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:

Elitaarsed koolid, seal pole õpilasel vähimatki võimalust õpetajat kuskile paika panna ja milliseid tulemusi need koolid annavad.

Süsteemid on kahte moodi, need mida saab muuta ja need mida normaalsetes oludes muuta ei saa. Mida normaalselt muuta ei saa need muudetakse revolutsiooniga. Meie haridussüsteem on vägagi muudetav, saa ainult haridusministriks ja muuda palju jaksad. Seda nad ka teevad koguaeg. Niisis kui sa oled nii äpu, et ei suuda haridusministriks saada st olemasolevat süsteemi enda kasuks ära kasutada, järelikult pead sa olema nii loll, et ei suuda süsteemist aru saada. Aru ei saa, ei suuda ka edukaid muutusi läbi viia. Nii lihtne see ongi Very Happy


Lugu ongi selline, et ma olen konkreetse süsteemi konksud välja uurinud ja need konksud on osa vundamendist. Mul pole tarvis mingiks ministriks hakata, ma olen nõid Very Happy
Ministrid ja teised on ju süsteemi orjad. Mina muudan seda süsteemist väljast...

Et lihtsalt, parem harju ära, et teised inimesed näevad maailma sinust erinevalt.
Kõik algab meie mõtlemisest, ka muudatused.
Tagasi üles
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Eks tule ja proovi mind allutada!


Oled sina alles naljatilk! Laughing Ega see siis ei tähenda seda, et mina peaksin tahtma sind allutada või et ma ise kuidagi selle allutajate süsteemiga tahtlikult seotud oleksin. Ja kus su loogika on? Kui ma ka suudaksin sind allutada, poleks mul ju peale seda sinuga enam midagi tarka peale hakata. Milleks näha vaeva mittemillegi nimel?

Tahtsin lihtsalt teada, et kas sinu suures teooriatuhinas on ka selline mõtteke sulle pähe lipsanud.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pohjanael
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 42

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

a võibolla on see sinu egokoll mis tahab sind midagi mõtlema panna Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 9:48 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Krislyn- ma ei pidand silmas seda.
Pigem seda, et paljusid asju koolis ei õpetata, nt söögikombed, käitumiskombed jne. Neid asju peab ju kodus õpetatama, aga ka neid ei õpetata.
Ausalt öeldes pidasin ma silmas midagi veel kaugemat. Ma arvan, et vanemad võiks rääkida ja anda edasi nt enda kogemus. No nt sellest kuidas nad on elukäest saand peksa.

Leintsile- foorum paistab katki olevat.


Ja kui sulle õpetada käitumiskommet, siis lähed sa kuhugi foorumisse ja kisendad, et su vanemad on ühiskonna halli massi moraali toetajad ja püüavad sindki sellesse mässida - kästakse ju süüa noa ja kahvliga, eksole...
ja juurid koos Arxosega kogu ilma kuni indiani välja, et teada saada, kes kurat su vanematele on ajude vahele pannud selle, et nemad omakorda ka sind sunnivad käituma Wink
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

See kui sina vb igapäev tänad kedagi ma ei tea mille eest ja oled pidevalt eufoorias et sul just see on mis sul on siis ei tähenda see seda et mina selline pean olema.
Kui ma millegiga nõus ei ole, siis ma tahan et asi muutuks.
Nüüd räägi, miks sina seda haridussüsteemi kaitsed? Kardad, pettuda selles mida sulle õpetati? Või oled juba pettund et ei saand koolidest seda mida tahtsid ja et ärgu siis teised ka saagu?


Viimati muutis seda boss (Nelj Aug 24, 2006 3:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

Millised on siis need konksud, milline vundament vale on? Tahaks ideedest natukene kuulda, ilma selleta jätab lihtsalt sooja õhu ajamise mulje.

Tsiteerin::
Mul pole tarvis mingiks ministriks hakata, ma olen nõid Very Happy


Aia milline egopurse. Mulle hakkab üha enam tunduma, et sa oled lihtsalt pisikene rumal laps. Sa ei suuda midagi seletada, põhjendada, argumentatsiooni pole, midagi pole. Siiani pole olnud ühtegi mõtet v väidet, mis isegi kaalumist vääriks.

Väidad, et oled nõid, siis peaksid ka aru saama, et maailmaid ei tohi sassi ajada. Tundub, et sa isegi sellise lihtsa asjaga hakkama ei saa, veel vähem seda mõistad.

Tsiteerin::
Ministrid ja teised on ju süsteemi orjad. Mina muudan seda süsteemist väljast...

Et lihtsalt, parem harju ära, et teised inimesed näevad maailma sinust erinevalt.


Kas saab üldse midagi tobedamat olla kui proovida süsteemi ilma seda mõistmata muuta? Täpselt seda teeb terve inimkond igapäev, muudame loodust enda ümber ja ei suuda mõista seda kui tervikut, ning sellega mõjume üldisele tasakaalule halvasti. Seda sa suudad mõista, näed keemiat toidulettidel jne, mõista ei suuda aga lihtsat asja, et sina tahad samamoodi muuta asju millest aru ei saa.

Mul kama kuidas inimesed näevad maailma, iseasi, et mida nad sellega peale hakkavad. Sina ei näe maailma mitte teistmoodi vaid paremini. Miks muidu sa seda muutma hakkaks, kui sul poleks paremat arusaama, kuidas süsteem toimima peaks?

Ära nüüd saa valesti aru, et ma arvaks, et sul oleks mingigi sants selleks, et midagigi muuta:P Mina lihtsalt tahaks ennast lõbustada natukene sinu teooriate jms-ga st nende asjadega mida sina pead siis õigeks ja milliseid muutuseid sa proovid ellu viia. Ära ainult mulle ütle, et sul polegi muutmisettepanekuid vaid on ainult kriitika.

Sina võid seda võtta kui esimest loogika õppetundi, millise saad isegi tasuta(ka boss on teretulnud osalema). Sina paned mingi uue teesi püsti ja mina proovin seda ümber lükata jne

Tsiteerin::
Nüüd räägi, miks sina seda haridus süsteemi kaitsed?


Miks mina toetan haridussüsteemi? Kasvõi ainult sellepärast, millise õigekirja oskusega meil siin esinetakse Razz


PS! sisukas post oli krislynil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Miks sa tahad minu mõtlemist muuta? Sa nagu täitsa suruks ennast peale Neutral

Praegune haridussüsteem piirab laste arengut ja suunab neid iseendast võõranduma.
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, ma ei taha muuta sinu mõtlemist, tahaks lihtsalt näha kuidas ja miks sa nii mõtled. Lihtne on öelda:
Tsiteerin::
Praegune haridussüsteem piirab laste arengut ja suunab neid iseendast võõranduma.
kuid ütlused peavad millegil baseeruma. Mind just rohkem see miski huvitab. Mida sa mõtled iseendast võõrandumise all või kuidas haridussüsteem piirab arengut?

Kui sa nüüd näitad oma arusaamu, siis on ju väga eluterve kui püüan sulle teist tahku näidata. Äkki sina polnud nii võimeline enne mõtlema ja nüüd oled võimeline. Areng missugune. Ega sa ei karda oma arusaamu muuta?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

No loe mu eelnevaid postitusi, seletasin seda asja päris põhjalikult.
Ja kui sa minuga rahul ei ole, siis ära ole. Elu läheb edasi.
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

*****
Seda küll, et inimeste mõttejõudu blokeeritakse ja mõistust solgitakse.
Lähed poodi ja keemiavabrik vaatab sulle otsa. Lähed kooli ja sulle õpetatakse, kuidas peab mõtlema ja kuidas ei tohi mõtelda.
Vaatad uudiseid ja näed, kuidas tabitakse neid inimesi, kes julgesid mõtelda ja ütelda, nii nagu tahtsid.

Ma ise arvan, et see allutamisvajadus algab ikka sellest, et mõne jaoks mingil hetkel eesmärk pühitseb abinõud või pole teised lihtsalt enda kõrval mitte midagi väärt, on tühised ja idiootsemad kui ise.
Ja noh, eks arenenumad olendid ka kakle kuskil ja kakle üksteisega, neil ka oma suured eesmärgid ja ettevõtmised. Neil samuti hirm kaotuse eest ja tahtmine võita ning olla veel parem, targem või näiteks osavam....
*****
Esimene lõik kirjeldus.
Teine lõik juba huvitavam. Mis teeb selle huvitavaks on, et paar posti hiljem teatad, et pead teisi tühisteks ja idiootseteks ja hakkad süsteemi muutma. St tead ise paremini kui teised Very Happy Miks sa tahad inimesi allutada? Mida sa kardad? Kas seda, nagu sa ise kirjutad, et sa oled kaotaja,kehvem,rumalam või kobam?
******
Ma rääkisingi sellest, kuidas ühiskond on pandud kõigi vähegi isemõtlejate vastu tööle. Samas propageeritakse ka teiste eest mõtlemist ja otsustamist (näiteks usundid).

Ette ütlemine annab vaid ajutise lahenduse, järgmine kord olles sarnases situatsioonis, on olukord järjekordselt segane...
******
Suht infotühi aga kirjeldusena ehk käib kah.
******
to Wahya
Ma ei arva, et kool tuleks ära kaotada. Ma näen seda, et see tuleks kapitaalselt ümber teha.
Kodused tööd tuleks viia miinimumi lähedale. Krt, laps on 8 tundi koolis, päevas kohati mitu kontrolltööd, läheb koju, natuke saab olla ja hakkab uuesti õppima. See kool ei piirdu selle 6 - 8 tunniga päevas, vaid venib tihtilugu üle 12 tunni.
Õpetajateks on enamuses naised, õpetajad peaks kõik mehed olema.
Naised on sinna selle pärast topitud, et nii on kergem roboteid kasvatada.
Mees saab programme erinevate inimeste jaoks ümber ehitada ja inimesed on minu arvates kõik erinevad. Kõigile see sama möks üheselt kaela veeretada paneb lapsed sundolukorda ja sunnib neid töötama selliste reeglite järgi, mis viib sisemise konfliktini...


Kui koolis räägitakse matemaatikast ja füüsikast, siis miks pole seal loogikat eraldi ainena? Matemaatika ja füüsika tuginevad siiski loogikale, et vundamendist tuleks ka ikka rääkida...
Samas oleks nagu kõigis ainetes varjatult sees ka pugemisõpetus.
Vaimselt plaanilt vaadatuna, õpilased enamuses ostavad omale need hinded.

Aga sellest võiks väga pikalt rääkida.
*****
Siin on lood juba päris roosilised, lausa neli teesi:
1. kodused tööd miinimumini
2. õpetajateks kõik mehed
3. individuaalne lähenemine
4. loogikat õpetada
Kinnistamisest ma rääkisin natuke ja sa ei vastanud midagi.
Kõik õpetajad mehed Very Happy
Individuaalne lähenemine – igati õige aga toimib juba ammu, heast algusest oled midagi kuulnud? Küsimus pigem, et mis tasemeni seda viia ja kui agaralt rakendada?
Loogikast sai ka natuke räägitud.
*****
Ma veel analüüsisin asja ja panin tähele, et põhikoolis ja keskkoolis hakkasid enamus naisõpetajaid õpilastele ema mängima, hakkasid neid õpetamise asemel enda sugusteks kasvatama.

Jah, lapsi on klassis palju, klassi tuleb juhtida, juhtimine on mehelik aspekt.
*****
Kirjelduseks isegi sobib see sinu analüüsi tulem aga see on ka kõik.
*****
See, et tuli palju poste, oli mingi uus anomaalia, eile ei näidanud ühtegi konkreetset postitust.

Sundimine sunnib kiiremini hauda. Paljud suured ja tublid spotrlased liiguvad hiljem ratastoolis, karkudel või tänu mürkidele, mis suretavad nende kehatunnetust.

Loogika ise ei ole keeruline, oleneb lihtsalt sellest, kui keeruliseks minna.
Kõike saab vaadelda erinevalt sügavuselt.

Kuid seda haridusüsteemi töötlen ma juba päris mõnda aega, neil läheb seal väga keeruliseks, kui tahavad samaviisi jätkata.
Samas tänapäeva noored on suht tublid ja julged, oskavad päris kenasti neid päheistujatest õpetajaid paika panna.
Mul on sellised plaanid, mis õpilastele meeldivad
****
Kuidas sa töötled haridussüsteemi? Hakkajatest noortest rääkisin nii mina kui krislyn. Millised plaanid aga õpilastele meeldivad, on siiani saladuses.

****
Lugu ongi selline, et ma olen konkreetse süsteemi konksud välja uurinud ja need konksud on osa vundamendist. Mul pole tarvis mingiks ministriks hakata, ma olen nõid Very Happy
Ministrid ja teised on ju süsteemi orjad. Mina muudan seda süsteemist väljast...

Et lihtsalt, parem harju ära, et teised inimesed näevad maailma sinust erinevalt.
Kõik algab meie mõtlemisest, ka muudatused.
*****
Sellest sai ka räägitud aga sa ei olnud nõus oma konkse kirjeldama ega muutusi, mida kavatse ellu viia.
*****
Miks sa tahad minu mõtlemist muuta? Sa nagu täitsa suruks ennast peale

Praegune haridussüsteem piirab laste arengut ja suunab neid iseendast võõranduma.
*****
Selle kohta ma juba küsisin aga sa pole veel midagi vastanud.
*****
No loe mu eelnevaid postitusi, seletasin seda asja päris põhjalikult.
Ja kui sa minuga rahul ei ole, siis ära ole. Elu läheb edasi.
*****
Kas sina ise oled endaga rahul?
Mina ei ole rahul tölplusega, ei endas ega teistes Razz
Ja kus krt see põhjalikkus oli? Kolme punkti oskab igaüks panna ja lubada, et sellest võiks veel pikalt rääkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:

Esimene lõik kirjeldus.
Teine lõik juba huvitavam. Mis teeb selle huvitavaks on, et paar posti hiljem teatad, et pead teisi tühisteks ja idiootseteks ja hakkad süsteemi muutma. St tead ise paremini kui teised Very Happy Miks sa tahad inimesi allutada? Mida sa kardad? Kas seda, nagu sa ise kirjutad, et sa oled kaotaja,kehvem,rumalam või kobam?


ai ai, topid mulle sõnu suhu Confused Ma ei pidanud teisi tühisteks ega idiootideks.
Ma ei taha inimesi allutada, inimene juhib hoopis siis, kui teised vabatahtlikult valivad tema juhised.

See kes valitseb jõu ja saamahimuga, võtab ju võõra vastutuse enda kaela. Mul on omal igati piisav koorem kanda.
Minu mustamine sind ei aita, ma ei loobu sellest, mis ma olen.
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Sa pead neid just nendeks tühisteks jms kui sa proovid neile öelda, mis on õige ja kuidas asjad peavad olema.

Selles postis ka ju väidad seda sama Very Happy

Tsiteerin::
Ma ei taha inimesi allutada, inimene juhib hoopis siis, kui teised vabatahtlikult valivad tema juhised.


Miks sa siis ei lase neil vabalt valida. Tee erakool vms aga mida sina püüad teha ja väidad, et teed - muudad haridussüsteemi?

Samas ütled jälle-

Tsiteerin::
Ette ütlemine annab vaid ajutise lahenduse, järgmine kord olles sarnases situatsioonis, on olukord järjekordselt segane...


Miks sina proovid ette öelda ja ei lase inimestel ise mõelda?

Tsiteerin::
Ma ise arvan, et see allutamisvajadus algab ikka sellest, et mõne jaoks mingil hetkel eesmärk pühitseb abinõud või pole teised lihtsalt enda kõrval mitte midagi väärt, on tühised ja idiootsemad kui ise.
Ja noh, eks arenenumad olendid ka kakle kuskil ja kakle üksteisega, neil ka oma suured eesmärgid ja ettevõtmised. Neil samuti hirm kaotuse eest ja tahtmine võita ning olla veel parem, targem või näiteks osavam....


Teatad, et pead teisi tühisteks ja idiootseteks, sellest lähtuvalt hakkad sina süsteemi muutma. St sina tead paremini kui teised, kuidas asjad peavad olema ja muudad vägisi. Või on sinu juurde palvetega tuldud, et palun muuda eesti haridussüsteemi. Kuid õigus kõik alates ministrist on süsteemi orjad. Kui nüüd muudad süsteemi, mis neist siis saab? Need inimsed ei kao kuskile, sinu süsteem, sinu orjad. Miks sa tahad inimesi allutada? Mida sa kardad? Kas seda, nagu sa ise kirjutad, et sa oled kaotaja,kehvem,rumalam või kobam?

Ma ei musta sind, vaid näitan kuidas sa iseendale vastu väidad Very Happy ja kasutan selleks sinu enda öeldut. Kas see on mustamine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

See vaidlemine ei tee asju selgemaks, inimesed on erinevad ja mõtlevad erinevalt.
Ei kavatse sulle siin miskit tõestama hakata...
Tagasi üles
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 1:59 am    Teema: Re: Mõtle inimene, mõtle! Vasta viitega

boss kirjutas:
Täna avastasin, et miski on enamus inimesi allutanud. Praegu hakkasin mõtlema, et hei, mis või kes see on? Ega eriti välja ei mõtlegi, sest inimesed on nii rumalateks tehtud, et nad vaevlevad niimoodi idee puuduses, et on valmis haarama mis tahes ideed, et vaid ei peaks ise mõtlema. Esimene mõte oli- usundid. Kuid ei ole usundid, sest jumalat nad ei palu. Siis ma mõtlesin, ehk on vabamüürlased- tahavad odavat tööjõudu, kuid asi see ka päris ei sobi.
Seega jäi mul õhku küsimus kes? Ma ei tea.


Järgmisena tekkis küsimus, et miks? No see on selge, et tahetakse allutada, kuid kuidas neid edasi rakendatakse? Ma arvan, et allutus süsteem käib lehtri kujuliselt. Et allutatakse hästipalju kokku ja siis alles jagatakse neile tööd kätte.


Ma olen kindlal veendumusel, et enamus inimesi ei mõtle. See pärast nad ka vaevlevad masenduses, raha hädas jne.


Igatahes, teen ettepaneku, väljatöötada mingi skeem mille alusel rünnata allutajat, muidugi eeldusel et me mõtleme välja kes see on.


Vihje: must deemon. Äkki aitab see sul edasi liikuda.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 8:58 am    Teema: Vasta viitega

Maailma kõige nõmedam on ju foorumis rääkida seda juttu, et mina küll ei viitsi suga vaielda. Kõik peaks keskile suhu vahtima ja sealt kõik mis vastu voolab kena näoga alla neelama oma kõhtu jases selle omakorda veel kuhugi edasi kantima? Milleks meil üldse jah mõelda vaja küll on kellelgi?
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 9:33 am    Teema: Vasta viitega

vambola kirjutas:

Klassis on ju nagunii vähemalt 30 õpilast. Nagunii peab tavaliselt kõikedele korraga õpetama.
Ma proovin mõelda, et kas tõesti mehed oleks paremad õpetajad, aga ma ei oska öelda. Mul on olnud kaks meesõpetajat, üks neist õpetas päris hästi, teine nii hästi mitte.
Meie koolis üks naismateõpetaja õpetab palju paremini, kui meesmateõpetaja. Seda ma võin küll õelda.
Ma arvan, et ka naised suudavad väga hästi õpetada. Ei tea, kas just sugu peaks olema see, mida vaadata? Neutral


Tegelikult on naised head õpetajad, nad suudavad meeste tehtud avastusi paremini edasi anda, ümber seletada ja kohandada lapse mõistusele vastavaks. Mehed on aga paremad leiutajad, uurijad ja avastajad, mis ei välista loomulikult seda, et naised peavad sellest käed puhtaks pühkima.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 9:42 am    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Maailma kõige nõmedam on ju foorumis rääkida seda juttu, et mina küll ei viitsi suga vaielda. Kõik peaks keskile suhu vahtima ja sealt kõik mis vastu voolab kena näoga alla neelama oma kõhtu jases selle omakorda veel kuhugi edasi kantima? Milleks meil üldse jah mõelda vaja küll on kellelgi?


Mis sa poed siin Rolling Eyes Et kelle sõda sõdid?
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 9:44 am    Teema: Vasta viitega

No ma siin pakun ennast sulel iga foorumi nurga peal eest ja tagant ja nääd - sina tuled ja paned ka. Ja nüüd ilmselt ütled, et ei ole pand jälle Wink
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vihje: must deemon. Äkki aitab see sul edasi liikuda
Oi, kas teie illusioonimaailmas on tema ikka veel elus?
Te hoiate ju oma surnud kangelasi suurema vaimustusega ja kindlameelsusega elus kui usklikud oma jeesukest, allahit ja teab veel mida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group