Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

anorgaanililsed, mis maailm see eesti keeles võiks olla?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, üks on wannabe, teine tegija. See peaks ju ikka kehtima. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

nohh...wannabe saab enamasti kl lissalt tappa aga päris alavääristada pole neid kasulik.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tugevaid ei kotigi teised. Nii et need kes tahaad teisele ära panna, need alles otsivad oma kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

iroonia seisneb selles,et vist keegi pole oma käesoleva kohaga rahul.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
iroonia seisneb selles,et vist keegi pole oma käesoleva kohaga rahul.


Kui see vale koht on, siis ei lastagi ju rahule jääda Very Happy
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

aga uues kohas on pea alati keegi ees...
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
aga uues kohas on pea alati keegi ees...


Ei ole. Ma pakun, et need kohad, kus keegi olla ei taha, on märksa kõrgemad. Ainult et seal on selgelt öeldud, et ise teed ja ise vastutad Very Happy
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

vastutame ise niikuinii.
Tagasi üles
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Võib-olla on mõnel illukas, et ei vastuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Me oma arust kõik vastutame ise ja oleme härga täis. Kas see ka tegelt nii on? Sa ütled, et mõnel on illukas et ei vastuta, ma julgen väita et enamusel on lausa topelt illukas, nad ei vastuta tegelt aga näevad illukat et tegelt vastutavad, siis kui asi asjaks läeb siis on jänesed põõsas.

Uues kohas on pea alati keegi ees? Nõup, kui sa avastad uue koha siis järelikult ei saa seal kedagi ees olla kuna see on uus koht. Kui sa avastad kellegi vana koha siis seal võib küll keegi ees olla jah.
Need kes võitlevad endale kohti, need on minu arust wannabed, need kes ajavad omi asju ja saavad siis mingi koha, need on seega ka seda kohta väärt, kuid kui wannabe panna sellise koha peale, siis ta hakkab paska tootma, sest ta tegelt ei jaga matsu välja.

Ega vist keegi taha jah oma kohaga rahul olla. Minu arust on iroonia just selles, et need kes on leidnud enda koha, need on tavaliselt nii vanad et peavad hakkama meie hulgast lahkuma.

Huvitav miks meie suur pool-jumal Laughing pole veel oma kohta leidnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
vastutame ise niikuinii.


Probleem on pigem selles, et võetakse ka võõras vastutus omale, lastakse endale võõras saast kaela valada.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

üldiselt on lõppeks ikka nii,et igaüks saab oma. on ta valikud siis lollilt tehtud( lollus on ka subjektiivne ja hinnange kellegi suvalise inimese vaatenurgast vaadatuna) või targalt.
ma näen seda asja tegelt hoopis tagurpidi: pole kohti,mile pärast võidelda,tegelikult võetakse mingi koht,et saada võimalus mingisugust võitlust võidelda. ma ütleks isegi, et võitlemine on elu alus. juba inimese siia ilma sünd on võitlus. ja olenemata sõdadevastasest propagandast - inimesele meeldib võidelda. aga ta võitleb võitlemise enda pärast,mitte mingi koha pärast.
ka siinse foorumi üks fenomene on see,et ta pakub võitlusplatsi. ei tulda siia tarkusi lugema. tullakse lugema selleks,et reageerida (inimene käib ja otsib kohta kus teda erutataks). inimene aktiveeritakse ja ta hakkab mängima. kas siis ennast tõestama, teisi maha tegema ,halama...midaiganes. ja alles iga kadalipu läbi käimise järel võib inimene öelda,et tal on mingi tarkus juures - siis kui ta on teinud kogetust järeldusi.
Siinsed teooriad ja jutud on peaasjalikult vaid käivitamiseks.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
üldiselt on lõppeks ikka nii,et igaüks saab oma. on ta valikud siis lollilt tehtud( lollus on ka subjektiivne ja hinnange kellegi suvalise inimese vaatenurgast vaadatuna) või targalt.
ma näen seda asja tegelt hoopis tagurpidi: pole kohti,mile pärast võidelda,tegelikult võetakse mingi koht,et saada võimalus mingisugust võitlust võidelda. ma ütleks isegi, et võitlemine on elu alus. juba inimese siia ilma sünd on võitlus. ja olenemata sõdadevastasest propagandast - inimesele meeldib võidelda. aga ta võitleb võitlemise enda pärast,mitte mingi koha pärast.
ka siinse foorumi üks fenomene on see,et ta pakub võitlusplatsi. ei tulda siia tarkusi lugema. tullakse lugema selleks,et reageerida (inimene käib ja otsib kohta kus teda erutataks). inimene aktiveeritakse ja ta hakkab mängima. kas siis ennast tõestama, teisi maha tegema ,halama...midaiganes. ja alles iga kadalipu läbi käimise järel võib inimene öelda,et tal on mingi tarkus juures - siis kui ta on teinud kogetust järeldusi.
Siinsed teooriad ja jutud on peaasjalikult vaid käivitamiseks.



Su jutus on iva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

mõtlesin veel ,et mingi koht on ka töökoht näiteks.
mul alati kipub nii olema,et haaran hohast ja siis hakkan võitlema. ehk siis nö ametit õppima. samas ma õpin selle ameti mingil isiklikul põhjusel...võibolla ka on nii,et see ameti õppimine on mingi asja näiline külg ja tegelikult ma soovin osaleda mingis maailmas, mingis võitlusplatsil ja õppida seal ellu jääma.
ja hetkel kui mul amet( ja ellujäämine) käpas...kaotab see koht minu jaoks oma võlu. ehk siis kui pole võitlust, pole elu ja arengut.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Minu point oli selles, et võideldakse võõrast sõda. Samas oma saamahimu ja muude kiiksude pealt lendab inimene sinna kasu püüdma.
Kasu lubatakse selleks ajaks, kui sõda on läbi.
Aga noh, omanikel polegi plaanis sõda lõpetada, see on ju töötav süsteem, miks sellele vesi peale tõmmata.

Sõdida tuleb, aga ainult nii kaua, kuni teisiti ei oska Very Happy
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

vaata vähe laiemalt. ega sõdimine ei ole vaid rusikatega vehkimine ja sõimamine.
veel olen ma täheldanud,et kõige sõjakamad on inimesed siis kui nad võimalikult palju just iseenda eest sõdivad. sel lihtsal põhjusel ,et neile on välise surve suurem ja lisaabi minimaalne.

ka võõra sõja sõdimisel on mõte. kasvõi see,et teinekord ära tunda,millal sama konksu otsa astuma hakkad.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Siin ongi valik, kas jääd endaks või mitte.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:

Siinsed teooriad ja jutud on peaasjalikult vaid käivitamiseks.


Ma ei tea kelle jutud või kelle teooriad, aga tea, et on ka teistsuguseid inimesi, näiteks nagu Tokroda.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

kogemuse puudumisel on mängu mitte astumine(hirm võõra sõja ees) see asi,mida paganlikes ringkondades blokeeringute nime all käsitletakse.
aja jooksul see süveneb ja inimesest saab parandamatu paranoik.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Kati kirjutas:

Siinsed teooriad ja jutud on peaasjalikult vaid käivitamiseks.


Ma ei tea kelle jutud või kelle teooriad, aga tea, et on ka teistsuguseid inimesi, näiteks nagu Tokroda.


Tokroda teooriad on eriti käivitavad.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group