Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas naised müüvad mehi maha?
Mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 12:31 am    Teema: Kuidas naised müüvad mehi maha? Vasta viitega

Antireaalsuses asub Söödik koos oma meeskonnaga. Söödiku elanikel puudub siinpool teisik. Nende teisik on anorgaaniline. Neid anorgaanilisi me nimetamegi kollideks. Antireaalsuse elanik saab ainult siis elada, kui ta on suutnud mõne naise sisse panna oma teisiku, kelleks meil on koll. See koll siseneb naisesse, kes tahab kasutada meesaspekti tasuta. Ühesõnaga naised, kes ei taha tasuda (energeetiliselt) mehele tema energia eest. Kuidas tunda ära seda naist? See naine peab meest enda omaks. Kajastub armukadeduses. Vaadake, naisenergia on kui raha. Kui mees suhtleb teiste naistega, siis suureneb energia kogus ehk raha. Naine peaks teoreetiliselt rahul olema, et mees toob vara koju, levitades oma valgust. Aga tavaliselt naised takistavad seda. Miks? Sellepärast, et neis on söödik. Söödik jätab mulje, et nad on täiuslikud. Aga samas söödik peab naist enda omandiks ja see kandub ka naise käitumises. Nüüd vajab see naine ainult mehe keha, kes teeks ainult füüsilisi toimetusi. Mees muutub naise jaoks asjaks. Nüüd, kui ta loob mehega liidu, eitades mehe meesaspekte (surub alla) siis ta toidabki sellega söödikut. Läbi naise mulli imeb söödik kõik mehe arenguenergia.
Seega kõik mehelikud naised: Progejad, võimukad, oma maailmapildi peale surujad, feministid toidavad tegelikult kolli oma meeste ja poegadega. Tunnusjoon: meest võetakse asjana ja isikliku omandina.
Nojahh, ma ei tea, kuidas see tekst nüüd välja tuli. Kas saite midagi aru ka?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Minu arvates väga selge ja läbimõeldud tekst.

Mina nagu tajun seda asja nii, et läbi naiste ehitab ta oma kombitsaid ja läbi kollistunud naisi ühendades saab ta suurema osa endast siia kinnitada.
Et ehitab nagu enamasti ühte suurt kombitsat, tahab teise otsa jõuda...
Tagasi üles
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 11:33 am    Teema: Re: Kuidas naised müüvad mehi maha? Vasta viitega

See oli su yks kergemiad tekste mu arust,
aga kollile on omane ka väga aktiivne erinevate meeste sebimine onja?
_________________
Back in Time.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Naljakas, ma kirjutasin selle teksti kiiruga, ei suutnud hästi läbi mõelda.
Jah, arxose taju on õige.
Aga kui naine suudab ühe mehe lõplikult ohverdada, siis loomulikult võtab järgmise ohvri.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Minu arvates väga selge ja läbimõeldud tekst.

Mina nagu tajun seda asja nii, et läbi naiste ehitab ta oma kombitsaid ja läbi kollistunud naisi ühendades saab ta suurema osa endast siia kinnitada.
Et ehitab nagu enamasti ühte suurt kombitsat, tahab teise otsa jõuda...


Mis siis saab, kui kõikides naistes on osa söödikut - koll.
See planeet õgitakse meesenergiast tühjaks. Planeedil

Siis need nn inimesed, kes sünnivad siia putukatena, füüsilise kehaga on antireaalsuses need mustad kuulid ja need on siin kehastunud inimeste teisikute sees, nii meeste kui naiste. Need õgivad ära antireaalsuest siis naisenergia ?

Kas siis siia
reaalsusesse jääb alles naienergia ja süüake ära meespool ja
antireaalsusesse jääb alles meesenergia ja süüakse ära naispool.

Planeedi naispool asub ju meie nähtava universumi poole peal.
Planeedi meespool on antireaalsuses.

Mida sellest järeldada ?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina vaatan, et see söödik ei saagi mõlemat poolt enda alla haarata, kuna nii kui saaks siinse poole enda kätte, lööks antireaalsuses tema ühendus "tipust" lahti.

Me eksisteerime siin siiski duaalsüsteemile alludes, samuti see söödik eksisteerib siin koos teistega ja ka tema allub duaalsüsteemi reeglitele.
Kahte valikut ei saa korraga teha, ta ei saa haarata mõlemat poolt enda kätte, tema eksisteerib samuti pooluses.
Kui ta "tooks" ennast siia, tänu nendele naistele kes soovivad meestest paremad olla ehk meespool hävitada, siis häviks ta momentaalselt seal pool ja "sünniks" siia ümber.

Praegu on see probleem, et meil puudub see, kes juhiks täielikult seda poolt.
Kui aga siin saab keegi "ülemvõimu", siis eksisteerib võimalus, see olukord normaliseerida, kuna temal paistab siiski olema seal pool ülemvõim.
Samas ka võimalus, et keegi annab talle seal pool kolki või ta märkab oma eksimusi ning valearvestust, ning loobub oma senistest eesmärkidest....
Aga loomulikult on ka võimalus, et panen pange.

EDIT:

Kui aga siin pool saab täieliku võimu mingi parasiidist turban, siis väga võimalik, et olukord läheb sitemaks.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin elu antireaalsuses, seal on selline ideaalne usklike maailm, kus hävitatakse momentaalselt see, mis juht käseb, ei mingit mõtlemist.
Nemad seal enamuses eitavad ehitamist, omale aga tundub, et teevad hävitamisega paremaks. Miskipärast olukord paremaks ei muutu, kui tegelikult paremaks ehitaksid, siis ju elu areneks ja konfliktid laheneks.
Hävitamisega saab vaid uuele ruumi teha, hävitamine pole aga uue ehitamine.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt sööb söödik läbi naiste meesenergia ära.
Nüüd on energia tasakaalu häire.
See häire tõmbab ligi õgija (hetkel putukaid) Need omakorda õgivad naisenergia ära.
Siin ohverdavad mehed jälle naisi. Aga kuidas, ma ei tea, ma pole ise kedagi ohverdanud ja mind pole ka ohverdatud õgijale, sest olen mees.
Aga siin on kord sellise naise käes rääkida, kes pole kunagi üht meest maha müünud.

PS: igatüht meid on püütud maha müüa. Aga ei saa müüa inimest, kes teisi ja iseennast pole kunagi maha müünud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Härrased, te olete põrgusse kinni jäänud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Härrased, te olete põrgusse kinni jäänud!


Siis peame küll puhtad olema Laughing ja ka kolli vabad, sest nemad põrgut kardavad.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Aga see söödik soovib küll siia üle tulla, et kehastuda siia üle, sealt ära.
Tagasi üles
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

millest sa seda järeldad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

leints kirjutas:
millest sa seda järeldad?


Kuna ta katsub siin pool "lõpuni ronida"...
Tagasi üles
Põrgu Teur
Arengumaag


Liitunud: 6 Jan 2006
Postitusi: 167
Asukoht: Ärkvel

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

mul lihtsalt selline küsimus Tokile, et ühes tekstis sa kirjutad, et mees ei tohi jätta maha naist, kes teda väga armastab, sest see solvab maa ema jne aga mida kuradit ma siis teen, kui naine, on eriti armukade ja peab mind enda omaks ja on nii armukade, et hakkab mingi enesetapu sitta ajama Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Põrgu laps kirjutas:
mul lihtsalt selline küsimus Tokile, et ühes tekstis sa kirjutad, et mees ei tohi jätta maha naist, kes teda väga armastab, sest see solvab maa ema jne aga mida kuradit ma siis teen, kui naine, on eriti armukade ja peab mind enda omaks ja on nii armukade, et hakkab mingi enesetapu sitta ajama Very Happy


siis tuleb abivalmilt uurida,et kuidas saab teda tema kavatsustes aidata.
viiuldajatega (veenilõikajatega) on ikka nii,et tegevus ise pole oluline vaid see,kuipalju rahvast kaasaelavaks ja tänulikuks publikuks on.

njah...see polnud mudugi küll Tokroda,kes just rääkis Laughing
Tagasi üles
Põrgu Teur
Arengumaag


Liitunud: 6 Jan 2006
Postitusi: 167
Asukoht: Ärkvel

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, kõigis on siin pisut Tokit Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Põrgu laps kirjutas:
mul lihtsalt selline küsimus Tokile, et ühes tekstis sa kirjutad, et mees ei tohi jätta maha naist, kes teda väga armastab, sest see solvab maa ema jne aga mida kuradit ma siis teen, kui naine, on eriti armukade ja peab mind enda omaks ja on nii armukade, et hakkab mingi enesetapu sitta ajama Very Happy
Muideks, armastav naine peab ennast mehe omaks, mitte meest enda omaks.
Naine, kes peab meest enda omaks teenib kedagi muud.

Vot see on oluline point.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks, armastav naine peab ennast mehe omaks, mitte meest enda omaks.
Naine, kes peab meest enda omaks teenib kedagi muud.

Vot see on oluline point.


Mina küll nii ei arva, minu arvates on ideaalne armastus võrdne partnerlus kahe vaba, võrdse ja tervikliku inimese vahel. Võrdsus ei tähenda siinkohal muidugi seda, et naine ja mees peaksid olema 100% identsed, lihtsalt mehe ja naise erinevused on lõppkokkuvõttes samaväärsed (üks on parem ühes, teine teises asjas) ja seega ei ole see põhjus diskrimineerimiseks.
Seega on täiesti mõttetu armastuses pidada ennast teise või teist enda omandiks. Endaga võrdset ei saa omada Kui juba tekib olukord, kus keegi peab end teise omaks, pole see enam armastus vaid isanda ja orja suhe ja siis pole ka imestamisväärset midagi, kui tekivad sellised energiaprobleemid nagu Tokroda kirjutas.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tekkis ka selline küsimus, et kuidas see Söödik naise sisse saab, kas piisab lihtsalt sellest, et naine ei luba oma mehel võõraste naistega ringi tõmmata, või on veel midagi vaja? Aga mis saab siis kui on selline mees keda ei huvitagi võõraste naistega suhtlemine? Kas see on tema poolne tark valik eesmärgiga vähendada võimalust, et tema naise sisse koll tekib, või on see mees juba oma energiast lootusetult ilma?
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 06, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Sõõdik tuleb naise sisse siis, kui naine ei austa meest.

Muideks praktika näitab, et kõik päheistujad räägivad võrdsusest.
Kui võtta sinusugune võrdsuse taotleja ja anda talle võrdsus, siis järgmine etapp on juba see, kus pead ennast teistest paremaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group