Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Teised usundid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kõige hullem liik usklike on...
Kristlased
20%
 20%  [ 5 ]
Islamiusulised
12%
 12%  [ 3 ]
Jehhoovatunnistajad
32%
 32%  [ 8 ]
Budistid
0%
 0%  [ 0 ]
Kõik usklikud on ebanormaalsed
36%
 36%  [ 9 ]
Kokku Hääli : 25

Autor Teade
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
ER kirjutas:

FOORUM=PÕRGU


Ega siis ainult põrgus saa lahendada. Ega saagi tegelikult ju. Ega saa juurde ka. Foorumis küll. Põrgujõud teevad vaid puhastustööd.

Muideks mõni inimene loob endale maapealse põrgu, see tähendab küll seda, et ta lahendab teiste probleeme.


ei saa ju ka foorumis lahedada neid probleeme Smile

probleeme saab lahendada vaid ühes kohas - ISEENDAS
ja kui inimene näiliselt lahendab teiste probleeme, siis ta ju lahendab siiski ikkagi vaid ainult ISEENDA probleeme

emotsioonid, emotsioonid ... ei miskit muud
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:

minuteada, on foorum vaid koht, kus kirjutatakse
pole oluline, mida kirjutatakse, kuid vaid KIRJUTATAKSE
aga mis ajendab inimest kirjutama ja millega ta enda sees madistab, see on vaid tema sisemaailma osa ja tegelikult ei puutu ju üldse siia
ja kui keegi "tunneb", et näedsa, ta annab mulle oma probleemid lahendada, või et ta toob saasta kaasa jnejne, siis see on AINUÜKSI siiski tema enda isiklik probleem, mis lihtsalt peegeldus talle

mina norin sinu kallal
miks norin, ju mul mingi jama
KUID kui sina arvad, et ma lahendan akki probleeme, siis sa OLETAD ja vaatad asju, nagu sina OMA PEEGLIST näed
ja unustad tõsiasja. et sinu peegel pole minu peegel

ei mina ega sina ei näe maailma otse ja vahetult ehk me ei näe asju nii nagu nad ON!


Kui sa arvad, et pole oluline, mida ka mina kirjutan ja pole ka oluline mida sina kirjutad, siis pole ka oluline, mida ma sulle vastan ja mida sina arvad, kui sa üldse midagi arvad. Seega, kui pole oluline, siis milleks üldse ennast vaevata siin olemise murega ja küsimise vaevaga. Lepi sellega.

Kui keegi oma saasta siia loobib, siis pole see enam tema probleem. Ta teeb selle ka teiste probleemik, nende lollide, kes loomulikult selle üles korjavad. Nagu mina hetkel Shocked

Sisemaailm on tõesti tema enda mure, aga foorum pole enam sisemaailm. Usu mind, sa ei näe und, me oleme kõik indiviidid, eraldi, ja kaugel sinud.

Peegeldus.. jama. Jälle põhjused, kuhu taha ronida. Mina näen, nagu ma näen, ma näen sind.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:


ei saa ju ka foorumis lahedada neid probleeme Smile

probleeme saab lahendada vaid ühes kohas - ISEENDAS
ja kui inimene näiliselt lahendab teiste probleeme, siis ta ju lahendab siiski ikkagi vaid ainult ISEENDA probleeme

emotsioonid, emotsioonid ... ei miskit muud


Jah, teised lahendavad probleeme küll. Egas siis kõik pole maised probleemid, mis siit läbi käivad. Kellegi jõuetus mure võib muutuda peagi olematuks, pisava lintsimise pärast Twisted Evil

Jälle see näiliselt teiste, siis ikka enda. Kui inimene võtab teise mure nii nii südamesse, muudab ta jah, selle enda omaks ja lahendab seda siis ise.
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

ei tea ...
mulle lihtsalt näib, et teised on need kivid, mille vastu me end peksame
peksame ja peksame kuniks siis end kätte võtame ja enam ei peksa
loodetavasti

vähemalt minu kogemused pole veel näitand, et keegi teine minu probleeme saab lahendada või mina teiste probleeme
oma nabast kaugemale ei küüni...
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:

Kui sa arvad, et pole oluline, mida ka mina kirjutan ja pole ka oluline mida sina kirjutad, siis pole ka oluline, mida ma sulle vastan ja mida sina arvad, kui sa üldse midagi arvad. Seega, kui pole oluline, siis milleks üldse ennast vaevata siin olemise murega ja küsimise vaevaga. Lepi sellega.

Kui keegi oma saasta siia loobib, siis pole see enam tema probleem. Ta teeb selle ka teiste probleemik, nende lollide, kes loomulikult selle üles korjavad. Nagu mina hetkel Shocked .


arvan, et me kirjutame, et varitseda iseend
ja teiste postid on ikkagi meile peeglid või kivid

nimetaksin seda protsessi milleksi, mis on sammudeks, millega õpitakse teadvel olema iseenda emotsioonidest (lahterdan kõik hirmud, probleemid, mõtete ketrused siia)

p.s meile ei tee probleeme teiste saast!
meie enda saast lõhub meid
vahet pole, mis selle "aktiviseerib"
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Teiste saast teeb küll probleeme, kui katsutakse või lubatakse see enda omaks teha.
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Teiste saast teeb küll probleeme, kui katsutakse või lubatakse see enda omaks teha.


mina saan sellet protsessist aru nii, et see teise nn saast on ju tegelikult vaid miski, mis aktiveeris meis meie probleemi

ja selleks probleemiks on see, et meis tekivad emotsioonid - lõhkuvad emotsioonid, sest me TAHAME, et maailm käiks meie nööri järgi

kui meie tahted piirduks vaid meie endiga, siis meie probleemiks ei saa iial teiste probleem ehk pole oluline kuidas ta käitub meie või teistega
kas ta risustab näiteks foorumit läbuga või mitte
lihtsalt meil on ettekujutus (see on MEIE ettekujutus),
et foorumis ei tohi olla läbu
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
ei tea ...
mulle lihtsalt näib, et teised on need kivid, mille vastu me end peksame
peksame ja peksame kuniks siis end kätte võtame ja enam ei peksa
loodetavasti

vähemalt minu kogemused pole veel näitand, et keegi teine minu probleeme saab lahendada või mina teiste probleeme
oma nabast kaugemale ei küüni...


eks nii olegi, aga teised seda ei tea, et pole mõttet.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Arxos kirjutas:
Teiste saast teeb küll probleeme, kui katsutakse või lubatakse see enda omaks teha.


mina saan sellet protsessist aru nii, et see teise nn saast on ju tegelikult vaid miski, mis aktiveeris meis meie probleemi

ja selleks probleemiks on see, et meis tekivad emotsioonid - lõhkuvad emotsioonid, sest me TAHAME, et maailm käiks meie nööri järgi


Ma rääkisin sellest, et on võimalik ka võõraid probleeme lahendada, ka näiteks enda omi tõrjuda või anda neid võõrastele lahendada.
Kui võõras saast aktiveerib, siis see ei ole see võõras veel sinu sees, lihtsalt endas on sarnane...

Kui me ei kontrolli ennast, siis tekibki püüdlus oma puudujääke välise abil kompenseerida. Siis minnakse välist allutama, mis ei ole aga tegelik valitsemine, vaid püüdlus võõrast endasse haarata...
Selline tegevus loob inimesele üleliigset survet ja kohustusi.
Kellel on tegelik võim, selle järgi tegutsevad teised automaatselt ja ilma igasuguse sundimata.

Tsiteerin::
kui meie tahted piirduks vaid meie endiga, siis meie probleemiks ei saa iial teiste probleem ehk pole oluline kuidas ta käitub meie või teistega
kas ta risustab näiteks foorumit läbuga või mitte
lihtsalt meil on ettekujutus (see on MEIE ettekujutus),
et foorumis ei tohi olla läbu


Jah
Mida rohkem suudab inimene tegeleda oma enda probleemide ja eluga, seda vähem on ta sunnitud võõrast ja üleliigset koormat likvideerima.

Aga ma räägin sulle õigustest, meil on õigus teha valikuid, see valik meil tõesti on.
Kuid selle valikuga teeme ka valiku, saada kõik tagajärjed, mis konkreetse valikuga kaasnevad...
Mõned inimesed tahavad aga olla kohtumõistja rollis, tahavad teha otsuseid elu eest ja teiste inimeste eest. Teiseks, need inimesed ronivad tihtilugu võõraste konfliktidega tegelema. Need on head inimesed, kes lähevad appi sellele, kes on nende vaates parem või õigem, kuid suures tuhinas võtavad omale õiguse, teha ise halba ja "süüdlasi" karistada või hävitada.
Seda, kuhu see õigussüsteem vaikselt jõuab, on kõik elus näinud.
Õigluse sildi alla hakatakse lihtsalt kõige suuremaid hävitustöid korda saatma, minnakse näiteks teisi riike vallutama, pannakse rahva varad enda tasku jne.

Kui tahad ühte osa tervikust, siis saad lõpuks ka kõik ülejäänu...
Inimesed võiks lihtsalt rohkem analüüsida, et mida nad tegelikult tahavad ja mida nad tegelikult pooldavad.

Oma valikutega loob inimene ju uus võimalusi, nii endale kui ka teistele.
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Njah...iga usk on huvitav ja igaüks leiab endale oma.....kunagi ammu olin vaimustuses ristiusust see päris lapseeas...kuid siis muutus kõik..hakkas huvitama budism...jäin sinna pidama,kuid ka see polnud ikka minu jaoks ja jõutsin ringiga koju tagasi...nüüd ikka pagan mis pagan Twisted Evil Twisted Evil ruunid,tarotid...ja selline värk...loitsudest suurt tuhkagi ei tea ja ega need mõju ka...olen proovind Twisted Evil mööda näppe pole ka veel saand heh Razz Mis põrgusse puutub siis eks igaühejaoks on see erinevalt mõistetav....ega ise teagi kus või mis kohas asub....arvan,et igaüks elab ise oma elu põrguks Twisted Evil
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mina mõtlen, ert põrgust saab probleeme, maapeal lahendatakse probleeme ja taevas põgenetakse probleemide eest. minu meelest väga arusaadav. ma arvan, et probleem ei kuulu mitte kellegile, ses mõttes on vale väita, et see on minu probleem või see on sinu probleem. probleem on probleem ja kogu moos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm Very Happy njah,huvitav lähenemine....võimalik,et on nii.Eks meil siin maamunal mingi ülessanne on....ja võibolla sul õigus...meil antud valida!! Twisted Evil Aga mis nüüd erinevatesse religijoonidesse puutub siis ikka igaüks leiab omale hingelähedase uskumuse...jne!!! Wink
Tagasi üles
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:

Sa oled üks pede kristlane ma ütlen. Lahenda oma identideedi kriis parem ära.

Kuule Naine, sul pole vaja tema Põrgu saatmisega ennast vaevama hakata. Kui ta on kristlane ja samal ajal ka pede, siis jõuab ta sinna varem või hiljem nagunii, sest homoseksuaalsus on Vana Testamendi järgi suur patt ja kõik patustajad lähevad ju Põrgusse.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on naaber selline uskliku moodi käitumisega. Teeb oma maja muru peal joogavõimlemist, palvetab või mediteerib mingis väänatud asendis ja siis harjutused lõpevad sellega, et hakkab ennast ümber oma telje keerutama paar minutit hästi kiiresti , käed kõrvale laiali , kuni langeb minestunult maha murule. Harrastab maagiat ühesõnaga ja see maagia levib ka väljaspoole krundi piire. Võibolla teeb seda naistekeerist millest siin foorumis on juttu olnud. Peab enesekaitse peale mõtlema hakkama. Mind see eriti ei eruta kui usklik on mingit usku, pagan või kristlane , mul suht savi. Loeb ikkagi see mida ta teeb. Kujutate ise sellist olukorda. Venemaa ja Eesti riigipiiril. Venemaa hakkab järsku oma sõjaväega manööverdama Eesti piiri lähedal. See praegune on ju analoogne olukord. Kui maagiaga tegeleda, siis tuleks ennem naabriga läbirääkida. Kui ta järgmine kord alustab, siis ma pean sekkuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
et hakkab ennast ümber oma telje keerutama paar minutit hästi kiiresti , käed kõrvale laiali , kuni langeb minestunult maha murule.


rahune Very Happy
ei ohusta see sind muul moel, kui et tal saab olema energiat rohkem Wink
kogub nii kosmilist energiat
naiste värk
nad ongi sellised maagilised olendid
muud ohtu pole
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mis see kosmiline energia muidu on?
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 8:07 am    Teema: Vasta viitega

naiste värk jah, ma mõtlen et printsess Diana, jumalad ikkagi ta hävitasid, järelikult ikkagi midagi ei meeldinud temas. Ükskõik kas siis hakkas keerutama ennast kuni tegi avarii või pandi talle autosse seade mis plokeeris pidurid, lisas gaasi ja kokkpõrke ajal seade ise likvideerus, käivitatakse seda seadet distantsilt. Ükskõik mis põhjus sellel oli, ma arvan, et põhjus on selles keerutamises. Need hävitajad kaitsesid ennast sel moel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 8:42 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
naiste värk jah, ma mõtlen et printsess Diana, jumalad ikkagi ta hävitasid, järelikult ikkagi midagi ei meeldinud temas.
Vanad kreeklased ütlesid umbes nii - inimene ei tohi olla liialt õnnelik muidu jumalad muutuvad kadetaks Cool
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 6:10 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Tsiteerin::
Akk väidab, et põrgus saab inimene probleeme. Tegelikult põrgus hävitab väärisiksut.

Akk aga üritab väita vastupidist, ta ütles, et põrgus olles, saab inimene lahendada kellegi teise probleemid. Kelle siis, kas tema enda ?

Sellest ma järeldan, et läbi foorumi viskab ta teistele oma saasta kaela. Ja IRL ka loomulikult, aga siin on paremad lahendajad lihtsalt. Tal on raske ju oma probleeme lahendada, aga ta peaks MEES olema ?

Eks tõestagu vastupidist, milleks sina oma peakest vaevad ? Akki eesti ikka vaevad





Mina ütlesin , et põrgust saab problemee, aga neid lahendatakse taevas. Kui oled põrgus, siis saad kaela teiste probleeme. On sul siis raske probleeme lahendama hakata? Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group