Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pakikandjad.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2005 3:00 pm    Teema: Pakikandjad. Vasta viitega

Ma olen pannud tähele, et keegi tassib midagi purustavat kohale. Siis ma mõtlesin, kuidas tavaline inimene seda ära tunneks. Ja oma avastuseks leidsin, et seksuaalsus meie imeline asi jälle aitab meid hädast välja. Kuidas?
Vaadake seksuaalsus on energia vahetus. Me kõik tahame midagi. Aga siin tuleb mängu üks huvitab fakt. Mõned on nõus tasuma, mõned mitte. Teoreetiliselt oleks igaühel midagi anda. Ja neid inimesi on väga lihtne eristada. Need kes ütlevad julgelt välja, mida nad tahavad, need inimesed on nõus ka tasuma. Aga inimene, eriti naised, kui nad tahavad mõnd meest, siis üritavad luua illusiooni, et mees tahab neid. Miks nad nii teevad? Neil pole midagi vastu anda. Nüüd küsimus, kus on nende energia? Ja vastus lihtne. Koll, pomm hoiab energiat kinni.
Järeldus: Inimene, kes nillib ja ütleb, et midagi ei taha, see ongi pommipanija, egregori tööriist.
Ja meie foorumi vargad on väga lihtne ära tunda. Nad teevad seda maha, tembeldavad teisi lollideks. Aga alati on kohal, kui midagi kirjutatakse, väljastatakse energiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2005 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mh, tegelikult on mõni abipalvena esitatud kiri miine täis topitud. Kusjuures seksuaalsus seal eriti midagi ei aita. Puhas tunnetus vaid, et miinid kahjutuks järjest teha, sest iseenesest nad peaksid plahvatama emotsioonide, veapunktide ja tunnete peale. Oht mitte katki minna on seega vististi vähestel Rolling Eyes Wink
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Nov 20, 2005 1:50 am    Teema: Re: Pakikandjad. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
foorumi vargad on väga lihtne ära tunda. Nad ... tembeldavad teisi lollideks. Aga alati on kohal, kui ..väljastatakse energiat.

jajaa, tibitok, nii sa koos lähiihuliste ja abihammastest tokitibidega teed, tõebs... Cool
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 20, 2005 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Maren tundis ennast puudutatuna.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Nov 20, 2005 4:35 pm    Teema: Re: Pakikandjad. Vasta viitega

maren kirjutas:

jajaa, tibitok, nii sa koos lähiihuliste ja abihammastest tokitibidega teed, tõebs... Cool

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Nov 20, 2005 11:25 pm    Teema: Re: Pakikandjad. Vasta viitega

skyzer kirjutas:

Eks me arutame seda asja Sigmundiga... Wink
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Nov 20, 2005 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Maren tundis ennast puudutatuna.

A mudugist - ämmelgas sättis end talveunne, aga üks paksukõhuga pooluimane porikas ronis talle võrku ja siis oli pärast põrand seda sitta täis ja mina pidin jälle koristama... Cool
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juul 17, 2006 11:07 am    Teema: Re: Pakikandjad. Vasta viitega

[quote="skyzer"]
maren kirjutas:



Miks neil silmad kinni on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group