Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Inimenergia 5 süsteem.
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Kolm Mai 10, 2006 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Arjol kirjutas:
sirel kirjutas:
see on trendivärk - pole sünnis sõpradega vestelda teemal kui hästi midagi on - kui sul pole probleeme, siis sa pole usaldusväärne või mõeldakse sulle kohe mõni probleem välja. pole sünnis olla oma elu peremees vaid pead olema ohver, kellegi või millegi ohver ja koguaeg vinguma...

tee loomkatse kui ei usu.

Vaheta oma sõpru!


mina ei esita sõpradele tingimusi Rolling Eyes nad võivad sellised olla Cool

Aga nende "trendidega" lähed kaasa? Kuigi ei meeldi? Või meedib sulle see kõik, see ohvriks olemise nõue? Reaalsusele ei esitata tingimusi, seda muudetakse, kui suudetakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 10, 2006 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Arjol kirjutas:
sirel kirjutas:
Arjol kirjutas:
sirel kirjutas:
see on trendivärk - pole sünnis sõpradega vestelda teemal kui hästi midagi on - kui sul pole probleeme, siis sa pole usaldusväärne või mõeldakse sulle kohe mõni probleem välja. pole sünnis olla oma elu peremees vaid pead olema ohver, kellegi või millegi ohver ja koguaeg vinguma...

tee loomkatse kui ei usu.

Vaheta oma sõpru!


mina ei esita sõpradele tingimusi Rolling Eyes nad võivad sellised olla Cool

Aga nende "trendidega" lähed kaasa? Kuigi ei meeldi? Või meedib sulle see kõik, see ohvriks olemise nõue? Reaalsusele ei esitata tingimusi, seda muudetakse, kui suudetakse.


ennast muudetakse, mitte ümbrust. kas ma ütlesin, et "ei meeldi" - ma ei ütle ka, et meeldib - nii lihtsalt on ja sellega ei pea kaasa minema kuigi vahel tundub, et ohvriks olemine oleks palju lihtsam ja sind kohe aidatakse ohver olla Laughing
Tagasi üles
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Kolm Mai 10, 2006 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Arjol kirjutas:
sirel kirjutas:
Arjol kirjutas:
sirel kirjutas:
see on trendivärk - pole sünnis sõpradega vestelda teemal kui hästi midagi on - kui sul pole probleeme, siis sa pole usaldusväärne või mõeldakse sulle kohe mõni probleem välja. pole sünnis olla oma elu peremees vaid pead olema ohver, kellegi või millegi ohver ja koguaeg vinguma...

tee loomkatse kui ei usu.

Vaheta oma sõpru!


mina ei esita sõpradele tingimusi Rolling Eyes nad võivad sellised olla Cool

Aga nende "trendidega" lähed kaasa? Kuigi ei meeldi? Või meedib sulle see kõik, see ohvriks olemise nõue? Reaalsusele ei esitata tingimusi, seda muudetakse, kui suudetakse.


ennast muudetakse, mitte ümbrust. kas ma ütlesin, et "ei meeldi" - ma ei ütle ka, et meeldib - nii lihtsalt on ja sellega ei pea kaasa minema kuigi vahel tundub, et ohvriks olemine oleks palju lihtsam ja sind kohe aidatakse ohver olla Laughing

Enda muutmine ongi ümbruse muutmine. See on minu jaoks kogu "õige" maagia alus. Kui suudad muuta ennast, saad läbi selle "õiguse" muuta ka reaalsust. Kui soovid reaalsuselt muutusi ehk sead tale tingimusi, ise oma jõudu sellese panemata, muutud vambiks või kollitoiduks, nagu siin õeldakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
see on trendivärk - pole sünnis sõpradega vestelda teemal kui hästi midagi on - kui sul pole probleeme, siis sa pole usaldusväärne või mõeldakse sulle kohe mõni probleem välja. pole sünnis olla oma elu peremees vaid pead olema ohver, kellegi või millegi ohver ja koguaeg vinguma...

tee loomkatse kui ei usu.

Sellel on ka üks teine tagamõte... Et kui sa oma probleeme avalikustad, siis tundud inimlikum. Pole olemas inimest, kellel eioleks probleeme...Mismõttega neid siis omateada hoida. Mida rohkem sa oma probleeme varjad seda enam lased teistel enda omadest rääkida. Ja nii jääbki inimestele mulje, et sa oled imeinimene, probleemitu. Jääb sinust tugeva mulje ja teised hakkavad SULLE toetuma. Tegelikult oled nõrk... Ja aina nõrgemaks jääd, mida rohkem teised toetuvad kui sa sisemiselt pole tugev. Probleeme pole vaja varjata... Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Oh teate, pole teiste asi mis probleemid mul on. Kui tahan räägin, kui ei taha, ei räägi. Keda see huvitab veel peale minu enese ? Ja nii või teisiti, mis on minule probleem on teisele arusaamatu ja vastupidi, igaüks peab neid ise lahendama ja kogema, et mõista.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Teised tahvad olla targad ja sinu vigadest õppida Razz
Tagasi üles
Arhlee
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 13 Okt 2007
Postitusi: 274

PostitusPostitatud: Kolm Jan 28, 2009 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

eeskuju Wink
_________________
terää =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group