Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise ilu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:


kordades rohkem energiat võtab enese minapildi ülevalhoidmine ja hirm selle lagunemise või ilmsikstuleku ees Cool


hilja sirelike, pole mul ühte teist ega kolmandat hirmu.
minapilti muudan ehk natuke liigagi vabalt, võiks konservatiivsem olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
mul ühte teist ega kolmandat hirmu....võiks konservatiivsem olla.


kuidas sa seda siis nimetad? sa tegeled enese kirjeldamise ja tõestamisega koguaeg. kogu sinu edastatav tekst kannab alati ühte ja sedasama mõtet "nii ei saa olla - nii peab olema"
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 12:05 am    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
millal on üks inimhing õnnelik ja rõõmus iseenda olemasolu pärast?

just iseenda
mitte sellepärast, et keegi teine teda armastab, oluliseks peab ...
mitte sellepärast, et võtab omaks näiteks mehe maailmapildi ...

usun, et ainult siis on ta ilus. see on ilu, mis ei sõltu ühestki maailmapildist, egregorist vms

mina ei tea teed selle iluni
kas teie teate?


Ma ka mõtlen, et kuidas ennast armastada. Paremat pole välja mõelnud, et kui metoodiliselt kõik välised kargud minema loopida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:


sina hoia igaljuhul alt,sest mina olen jahimees Evil or Very Mad[/quote]


kurat, nüüd olen ma küll vist taipamatum kui saabas?
mis sul hakkas? ma otsustasin et räägin ausalt, et on paremaid lahedusi, (seda minu nägemuses).

Kas sa suudad mulle lühidalt seletada, mis sind nagu selles viimases jutus konkreetselt häirib???
ausus?
mitte mõhkugi ei saa aru
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 12:12 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
mul ühte teist ega kolmandat hirmu....võiks konservatiivsem olla.


kuidas sa seda siis nimetad? sa tegeled enese kirjeldamise ja tõestamisega koguaeg. kogu sinu edastatav tekst kannab alati ühte ja sedasama mõtet "nii ei saa olla - nii peab olema"



ausalt üteldes ma ei saa ka sellest sinu mõttest aru?
mis asi peab olema nii??? või miks peab olema? või kuidas peab olema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
See on hea, et sina ka sellest hirmu asjast õpuks jagu said.
Järgmiseks võiksid sellest aru saada, et hirmu vigu teha lahendiks, ei pruugi olla kõige järgi proovimine. Just hint.


Kuna siiani dialoogi ei tekkinud, siis ma praegu rohkem ei ürita. Ehk poole aasta pärast jälle, kui sa oma kuldpilvelt oled veel natuke madalamale laskunud.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
ausalt üteldes ma ei saa ka sellest sinu mõttest aru?
mis asi peab olema nii??? või miks peab olema? või kuidas peab olema?


võibolla oleksid paremini arusaanud kui ma oleks "nii" jutumärkidesse pannud... see "nii" on muutuja, mis erinevates teemades on erinev asi - sa pole kunagi nõus kui kirjeldatakse reaalsust teisiti kui sina seda näha tahaksid.

aga siiski ma pean sind kiitma, sest võrreldes sellega kui sa alguses siia foorumisse tulles nõudsid siis nüüd sa juba lunid Cool
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Huvitav kas naised sinu arvates tihti lepivad vaid füüsilisega suhte otsimisel?

Naised ehk vähem, tundub, et mehed rohkem.
Tsiteerin::
Või mis vahe on füüsilisel seksil ilma mingi muu sidemeta ja onamisel? (viimasel juhul ei pea isegi pungestama, tead täpselt mida teed ja erilist ohtu ka ei ole, kui just üle ei pinguta mõnuklahvile vajutamisega) Et lihtsalt seksi otsimisel vahend nagu looduslikust materialist ja juba eeldatavasti enne tarvitamist soe, pehme ja karvane? (no siis on veel need tegelased, kes võivad endale kujustada ükskõik keda/mida, et oma kätte saada)

Ei oska vastata, puudub kogemus.
Tsiteerin::
Ma ei kujuta ette inimesi (ei mehi ega naisi), kelle hinge arenguks piisaks paljast füüsilisest nühkimisest ... Üldse ei sa aru, miks peaks seksima naisega, kes pakuks vaid natuke huvi... See on ju enese tühja laskmine vaid? Kahju rohkem kui kasu. Suhe, kus mõlemad suhtuvad teisesse nagu mitte väga musta sokipaari... milleks?Shocked
Aga ju mu ettekujutusvõimes on siis puudujääke. Embarassed

Sa pole ainuke, minu areng näed pole ka veel sinnani jõudnud Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda

Sa nagu nõuaks palju, et teised sulle kõike seletaks ja arusaadavaks teeks.
Teised aga ei saa sulle midagi selgeks teha, see on sinu elu ja ainult sinul endal on võimalik see ära korraldada...
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

läheneks vähe teiselt poolt.
mille järgi naine ise enda ilu hindab?
mõni mees paneb mind ennast ise ilusana tundma. mõni mees vastupidi. vahest tekitab mees,kes mind ennast koledana tundma paneb suisa ängistust (tegelt enamasti). et justkui peaks kuidagi olema,aga ei tea kuidas. ja mida rohkem proovid mehele meeltmööda olla ja ennast sobitada (sest ega see ei tähenda ,et see mees minema läheks ja mind koledana näeks) , seda jubedam tunne tekib. kuni lõpuks saabub hetk kus on pohhui ja saadad mehe kurele. seejärel tunned vabanemist.
samamoodi paneb mõni tundma rumalana,teine targana. mõni olulisena ja mõni täiesti ebaolulisena.
ühel mehel õnnestus minusse kasvatada suur hulk julmust. ise oli ta sellega väga rahul, ütles ,et mul oli sea vaja ja nüüd olen palju iseseisvam. pärast polnud ta rahul ,et ma seda ka tema peal rakendasin.

ehk siis,kelle mängud on need "kuidas me ennast tunneme" mängud? meest või naiste ? ja kuidas me üksteist aktiveerime?
lisaks olen täheldanud ,et erinevad soopooled mõjutavad üksteise tundmisi palju enam kui ühest soost inimesed.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Mmmh, mis sinu mees siia puutub? Miks sa temast rääkima hakkasid[/color]


Oi neiuke, sa paistad rohkem läbi, kui sa arvad. See, et sa sajaga varjatud impulsse loobid, et tähenda, et need oleksid nii varjatud nagu sa arvad. Sinu diilikesed on meile juba vaikselt teada, et parem vaata ennast, kui pidevalt näpuge teiste pihta vehid. Lihtsalt hämmastav, kuidas sa lihtsalt ei saa iga asja peale vingumatta jätta, edu sulle edaspidiseks, aga sa ei saa never mida sa tahad. Rolling Eyes
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
.

ma räägin sulle parem millestki muust.
sina, ja paljud foorumlased on võtnud endale mingi mudasroomamise taktika, mis on osa nn veapunkti ja varitsemise mängust.
kõik on justkui tore, olla valvel, varitseda, et keegi veapunktist sisse ei saa.

Sina ja mõnigi teine aga, astub siit tubli sammu edasi. Selle asemel et sulgeda oma niinimetud veapunktid, saada lahti neist vigadest, lähed sina ja mõnigi teine teise äärmusesse, ning roogib välja retseptori, mis valu tunneb.

See on kaudselt võttes ühine tee india askeesi taotlustega.
Kui on meeled ja ihad, tuleb keha piitsutada, kurnata, kuni need asjad enam emotsioone ei tekita. Vea punktist saadakse mõlemal puhul lahti enesele kirvega amputatsiooni tehes.
Kui pea valutab, lööme pea minema, nohu siis nülime nina.

Robustsed näited, kuid mõte jääb samaks.
Veapunktist vabanemiseks ei ole vaja mitte endast tundlikkust eemaldada, vabatahtlikult mudas roomata, ennast piitsutada, lõpmatult liha ja vaimu suretada, vaid "mõista"
Likvideerimine pole vabanemine.

Vaadata, miks need veapunktid kutsuvad esile reaktsioone, millised tekivad.

Ja selleks et mingi aeg olla õnnelik, ei pea tingimata sama kaua sitas aelema. Et tunda inimeste vastu vihkamise ja pahameele asemel midagi muud, ei ole vaja samuti muud kui häälestust vaid. Ja mis veel toredam, energiat kulub selleks tunduvalt vähem, kui pidevaks valvelolekuks mudas. Negatiivse emotsiooni hoidmine, võtab kordades rohkem energiat, kui positiivse. (cc arvas, et võrdselt)
Aga jah, mis sest ikka rääkida, siin ju enamus eitab, et üldse mingi poolus emotsioonides olemas on. Sest teie jaoks pole ei halba ega head. et lõpeks on kõik üks, jahitav ja jahimees....
Paraku, nii see ei ole. Ja elusa loomine ei ole samaväärne selle hävitamisega.


Ülepika aja, ehk isegi esimest korda olin mina sinuga nõus, aga on lootust, et sain valesti aru Smile

Ma tihti ei mõista seda üle dramatiseerimist siin, alati on kõik halb, katki ja valulik. Ka mul on tihti paha, ajan ennast püsiti ja torman edasi, mis siin ikka pikalt põdeda. Õppima jätmine on teinekord sama vajalik, kui õppimine.

Tegelikult pole Tokroda õpetanud kunagi, et veapunktidest tuleb kuidagi kergesti vabaneda, neid ei saagi niisama peita, isegi enese eest mitte. Võiks ju teha näo, aga nii kõva pole nüüd küll keegi, et tuimalt kannataks, aga kurat seda teab, on igasuguseid. Ja pidevalt enese upitamine, kiitmine jne. Mis see üldse teiste asi on, mis mina kui naine isiklikul tasandil teen, v.a. ehk tokroda, aga siiski. Kõik mis ma teen, teeni nii või teisiti endale. Kui keegi ennast puudutatuna tunneb, on see sügavalt tema isiklik probleem. Pole sundinud kedagi enese asjade eest vastutust võtma, mitte keegi ei pea mind kantseldama, ja minu kohustusi enesele võtma. Jah, eks ka mina oma lollusest viskan impulsse välja, aga kelle asi see on, kui ta neist kinni rabab. Saan minagi vastu piilumist, kui vaja.

Samas ma nõustun, et rutiini peab lõhkuma, aga seda tuleb teha naudinguga, see on kui mäng. Elada tuleb endale mõnusalt, et pidev monotoone saagimine ei sakiks, muideks, see ei tähenda seda, et peab hullult ringi jooksma, tuleb olla nii nagu just vaja, kui joosta, siis joosta, kui istuda siis istuda. Ühesõnaga rutiini saab tappa ka väga väikseid, pea nähtamatuid liigutusi tehes, tehes neis endas.

Ja emotsioone ma jumaldan, ilma nendeta peaksin ennast ma surnuks inimeseks. Kui tahan naeran, kui tahan nutan, kui vaja loobin potte ja panne, kõik tuleb otse südamest, siin ma enam mängida ei oska. Jah, teinekord tuleb ka siin eksimusi tunnistada, aga need on MINU OMAD.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Mmmh, mis sinu mees siia puutub? Miks sa temast rääkima hakkasid[/color]


Oi neiuke, sa paistad rohkem läbi, kui sa arvad. See, et sa sajaga varjatud impulsse loobid, et tähenda, et need oleksid nii varjatud nagu sa arvad. Sinu diilikesed on meile juba vaikselt teada, et parem vaata ennast, kui pidevalt näpuge teiste pihta vehid. Lihtsalt hämmastav, kuidas sa lihtsalt ei saa iga asja peale vingumatta jätta, edu sulle edaspidiseks, aga sa ei saa never mida sa tahad. Rolling Eyes

Et siis mida ma tahan? Ja kes see "meie" on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ääää siin viuksu enam midagi, ja tee sellist näokset, et a'la mina chirmaa nii väike ja süütu, nagu lilleke Shocked Ja mis vahet, kes meie, mina ja keegi veel, sinu jaoks ei muuda see enam midagi.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Ääää siin viuksu enam midagi, ja tee sellist näokset, et a'la mina chirmaa nii väike ja süütu, nagu lilleke Shocked Ja mis vahet, kes meie, mina ja keegi veel, sinu jaoks ei muuda see enam midagi.

Laughing Laughing Sa ikka südamest üritad Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Küsimused on suunatud ka Naisele, sest tema on Andromeedaga nõus.

Andromeeda kirjutas:
Selle asemel et sulgeda oma niinimetud veapunktid, saada lahti neist vigadest, lähed sina ja mõnigi teine teise äärmusesse, ning roogib välja retseptori, mis valu tunneb..


ütle mulle ühte asja - kuidas sina tead, kas ma olen rookinud välja retseptori või mul lihtsalt pole valus? kuidas teed sina vahet sellel, et veapunkt on likvideeritud või retseptor eemaldatud?
Andromeeda kirjutas:
Veapunktist vabanemiseks ei ole vaja mitte endast tundlikkust eemaldada, vabatahtlikult mudas roomata, ennast piitsutada, lõpmatult liha ja vaimu suretada, vaid "mõista"


kuidas sa nii täpselt seda tead kuidas mina ja veel mõned foorumlased roomame mudas, suretame liha ja vaimu, ei tunne mittemidagi? kas sa piilud meid kuskil? kuna mina ja veel mõned foorumlased ei mõista asju nii nagu sina, siis me "ei mõista"?
Andromeeda kirjutas:
Ja selleks et mingi aeg olla õnnelik, ei pea tingimata sama kaua sitas aelema. Et tunda inimeste vastu vihkamise ja pahameele asemel midagi muud, ei ole vaja samuti muud kui häälestust vaid. Ja mis veel toredam, energiat kulub selleks tunduvalt vähem, kui pidevaks valvelolekuks mudas. Negatiivse emotsiooni hoidmine, võtab kordades rohkem energiat, kui positiivse.


sellepeale ütleks, et "kena keik" aga miks sa ise seda ei rakenda? häälesta ennast mind ja veel mõnda foorumlast armastama.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Naine kirjutas:
Ääää siin viuksu enam midagi, ja tee sellist näokset, et a'la mina chirmaa nii väike ja süütu, nagu lilleke Shocked Ja mis vahet, kes meie, mina ja keegi veel, sinu jaoks ei muuda see enam midagi.

Laughing Laughing Sa ikka südamest üritad Laughing


Sinul ei ole enam midagi teha, ega üritada selle ees, loll oled, kui sulle kõik puust ette tehakse ja punaseks värvidakse. . Sa oled juba kõik teinud, et oma nahka päästa, aga tulutult, lendad kõrgelt, kukud valusalt.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Küsimused on suunatud ka Naisele, sest tema on Andromeedaga nõus.


Üldises filosoofias olin nõus, see mis teisse puutus, pole minu asi. Täiesti savi, mis te omavahel kitkute või kuidas seda mõistate, räägite nii selgelt üksteisest mööda, et pime ka näeb.

Igaüks kiunub ikka oma oksa peal, mina k.a.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Naine kirjutas:
Ääää siin viuksu enam midagi, ja tee sellist näokset, et a'la mina chirmaa nii väike ja süütu, nagu lilleke Shocked Ja mis vahet, kes meie, mina ja keegi veel, sinu jaoks ei muuda see enam midagi.

Laughing Laughing Sa ikka südamest üritad Laughing


Sinul ei ole enam midagi teha, ega üritada selle ees, loll oled, kui sulle kõik puust ette tehakse ja punaseks värvidakse. . Sa oled juba kõik teinud, et oma nahka päästa, aga tulutult, lendad kõrgelt, kukud valusalt.

Võtan seda komplimendina. Aga ma ikka lendan ka vahest, nägidki meie erinevuse ära Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, mina olen kahe jalaga maa peal, loobun illukatest kui saan, kui ei saa, siis vähemalt püüan mõista. Igaljuhul pea ei ole pilvedes, kuigi kondamas meeldib käia.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group