Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised n├Ámme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaats§numite lugemiseks logi sissePrivaats§numite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

T├Ąiusliku naise ja mehe otsingud.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata jńrgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Very Happy Very Happy Very Happy
kysin nyyd, et ega see sind ei kurwasta ometi, Tokroda
Very Happy Very Happy Very Happy
Ei see teeb mind r├Â├Âmsaks. n├╝├╝d saan palju naisi. Muidu oleks pidanud l├Ąbi ajama ainult ├╝he naisega s.o. iseendaga.
├ťkssarv
Hall p├Ąike
Hall p├Ąike

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei hakka kedagi solvama, sest ajapikku saab iga├╝ks niikuinii aru mis tegi valesti v├Ái mitte. Seda on ka fooriumist n├Ąha, et t├Ąna r├Ą├Ągib ├╝ht
homme teist.

PUUMA KIR.
........ miks sa nii puntras oma k├Árge-ea kohta oled.

├ära mind n├╝├╝d nii vanuriks ka pea, mul kuldiga k├Ąsil,sealt see tarkus tulebki.
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num Saada e-mail
puuma
KŘlaline

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 5:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi Řles
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Aug 30, 2004 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

├ťkssarv kirjutas:
Vale arusaam, ma ei taha kedagi kodustada. Selleks ei pea n├╝├╝d k├╝ll silda ehitama. Mul on t├Áesti probleeme meestega nad on nagu mesilased mu ├╝mber ja see kohe mitte ei meeldi. Ma ei taha sellep├Ąrast v├Ąljaski k├Ąia. Meeldib k├Ąia kus on v├Ąike seltskond. Ja energiat saada polegi halb m├Áte, ongi sihuke t├╝hi tunne.

Ja te ikka ei suuda aru saada, Tokroda ju kirjutas et feminist on k├Áige MADAALAM NAISOLEVUS MAAPEAPEAL.
Vaadake, kas teie tahate endale meest kes ei taha olla naise kaitsa vaid tahaks ise olla n├Árguke kaitsealune. Muidugi ei taha ├Áige naine sellist meest !
Miks te siis arvate et mees tahaks endale mingit vaimset transvestiiti, feministi Question jajah ma lugesin k├╝ll kui ilus sa oled ja mehed jooksevad ringi nii et sa muidugi passid kodus sellep├Ąrast , aga need mehed ei taha sind kui transat vaid nad tahavad panna sinu ilusat pandavat keha ja hilem pr├╝gikasti visata ja sa oled selles ise s├╝├╝di Exclamation neetud feminist Twisted Evil

ja kui sa ei taha et mehed sul kannul jooksevad siis ├Ąra meigi ja ehi ennast, l├Áika kohe juuksed maha ja tatoveeri ennast t├Ąis nagu mingi vanglarott ja ole f├╝├╝silisel tasemel samuti transa mitte ainult vaimselt. V├Áid endale selle naistransade lelu ka sekspoest osta, tead k├╝ll see mis rihmadega v├Â├Âkohta k├Ąib.
Tagasi Řles
├ťkssarv
Hall p├Ąike
Hall p├Ąike

PostitusPostitatud: Esm Aug 30, 2004 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

T├Ąielik absurdsus.
Tagasi Řles
Satrian
Valge p├Ąike
Valge p├Ąike

PostitusPostitatud: Teis Aug 31, 2004 3:03 am    Teema: Vasta viitega

├ťkssarv kirjutas:
T├Ąielik absurdsus.

K├Áigil teil siin ├╝ks ja sama probleem - ikka tuleb see teise inimese omamise v├Ąrk ├╝hel hetkel sisse. Kas on teid endid omada ├╝ritatud ja n├╝├╝d ei julge enam kedagi ligi lasta, v├Ái tuleb endal irmus himu teist poolt enda omaks kuulutada.

Ei tohi mingite ahnete pervertide p├Ąrast oma hinge raudkasti igaveseks l├╝├╝a, et keegi k├Ątte ei saaks .. pervert tuleb nahhui saata ja oma eluga edasi minna.

Satrian
Tagasi Řles
├ťkssarv
Hall p├Ąike
Hall p├Ąike

PostitusPostitatud: Teis Aug 31, 2004 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkas parem. Laughing
Tagasi Řles
├ťkssarv
Hall p├Ąike
Hall p├Ąike

PostitusPostitatud: Nelj Sept 09, 2004 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Siin eespool ├╝le lugedes arvas Ork, et olen saamahimuline. Aga oskad sa ├Âelda millest see ka seisneb? Nagu ma olen aru saanud vaatlus toimub oma m├Ątta otsast.
Tagasi Řles
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Sept 29, 2004 12:48 am    Teema: Vasta viitega

├ťks asi tuli meelde. See et osad naised soovivad et nende mees ennast ├Ąra kastreeriks peale laste saamist ja osad mehed maailmas seda naiste soovil ka teevad. Nii haige asja hohta ma naiste arvamust k├╝sima ei hakka, aga k├╝simus on selles et missugused vaimsed v├Ąrdjad on need naised kes enda loomi ├Ąra kastreerida soovivad, no teate k├╝ll p├Áhjus on nagu vahel olemas aga soov on neil vahel suurem. Ma ei hakka ennast sellel teemal ├╝ldse v├Ąljendama, muidu ei ole vist ├╝kski inimene peale isaste, n├Áus minuga suhtlma.
Tagasi Řles
chirmaa
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Teis Juun 13, 2006 2:03 am    Teema: Vasta viitega

Et vana teema, aga soojendaks. Avalikult siis kah j├Áutud j├Ąreldusele, et enesearendus aitab suhet parandada Wink
http://www.epl.ee/artikkel_323364.html
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus K§ik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
LehekŘlg 7, lehekŘlgi kokku 7

HŘppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hńńletada kŘsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group