Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Superkollid
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 30, 2006 10:02 pm    Teema: Superkollid Vasta viitega

Neid oli algselt 16 tükki. Kes nad sellised on? Nad on tegelikult õgija valitseja valguse 16 aspekti.
Valgustaja koosneb 16 valgusest. Iga valgus juhib üht süsteemi. 2, 3, 4, 5, 6, 12, 16, 20, 7, 10, 32, 48, 8, 96, 18, 72. Normaalsel valgustajal asuvad need 16 aspekti sisemaailmas. Välja toob ta ainult ühe, selle, mida ta hetkel endas arendab. See on muutlik, 17-nes süsteem. Ta peegeldab üht 16 süsteemist. Ülejäänud valgused on valgustaja sisemaailmas. Tavalise valgustaja valgused toituvad valgustaja tuumast. Aga õgija on pööranud ennast pahempidi. Ta on toonud oma sisemaailma valgused välismaailma. Seega ta asub 16 kohas korraga. Aga 16 keha ei saa üks olend kasutada. Seepärast vajab ta inimesi, kelle sisse panna oma valgustaja aspektid (superkollid). Eelistatud on loomulikult teised valgustajad. Aga neid ei ole piisavalt. Asja ajavad ära ka süsteemikad. Neisse ta põhiliselt panebki oma kolli sisse. Oma kolle saab ta panna 8 mehe ja 8 naise sisse. Vastavalt süsteemi polaarsusele. Sisse paneb ta selle kolli inimjumala veapunkti pealt. (õigemini inimjumal ise laseb) Nüüd, kui koll on sisse pääsenud, võtab ta juhtimise üle. Ta toitub selle jumala tuumast ja teostab omi plaane. Tänu sellele, et ta saab kasutada korraga 16 jumala jõudu ongi ta olnud siiamaani võitmatu. Ta on planeet planeedi järgi vallutanud. Ja strateegia on tal lihtne.
A) Kõigepealt lendavad peale esimesed neli superkolli. 10 süsteemi koll tapab olemasolevad juhid.
Näide: Eestis trambitakse maha kohalikud juhid. Nii maised, kui vaimsed. Võtame kasvõi paganad. Pidevalt püütakse neid tappa. Ja pereringis korralik perepea. Seda teostab müüdav meesjumal.
Järgmisena upitatakse pukki õgija teener. Seda teeb müüdav naisjumal. 7-süsteem. Räägib armastusest.
Näide Eestis välismaalasi eelistatakse. Usumaailmas kiidetakse kristlust. Pereringis: kiidetakse naabrit.
Nende jumalate parameeter on amatsoon.
12-süsteemi reeturjumal (mees) hävitab toimivad programmid, eluterve mõtlemise.
5-süsteemi reeturjumal (naine) topib inimestesse õgijale vajalikud (inimest hävitavad) programmid.
Nende jumalate parameeter on siristaja.
B) Kui kohalikud juhid on tapetud ja asendatud õgija omadega, siis minnakse järgmise etapi juurde. See on varanduse, ressursside ära korjamine inimestelt.
16-süsteemi reeturmeesjumal kolli juhtimisel lavastab inimese süüdlaseks. Annab alibi, et talt röövida tema loodud hüved ja ta kasutuses olevad ressursid.
2-süsteemi reeturnaisjumal kolli juhtimisel viib varanduse, ressursid parasiitide valdusesse. Näide usumaailmas: Kõik vara viiakse kirikusse, ärimaailmas petturitele.
Nende jumalate tüüp on nunnutaja.
3-süsteemi reeturmeesjumal naeruvääristab nende inimeste tööd, kes loovad inimestele hüvesid, kes hoolivad kaaskodanikest.
6-süsteemi naisjumal kiidab ja upitab röövleid ja teiste kukil elajaid.
Näide elust. Kurjategijale tuntakse kaasa, antakse võimalusi, et ennast parandada. Aga inimesest, kes on kannatanu, sellest ei tehta välja ja süüdistatakse, et ta on ise süüdi. Kirikus ei väärtustata inimese heategusid. Kõik kirjutatakse Jeesuse nimele. Ja samas kristlaste kuritegusid ei panda tähele.
Nende jumalate tüüp on fuuria.
C) Kui rahvalt on röövitud vara, siis minnakse järgmise etapi juurde. Planeedi elanikkonna muutmine ja hävitamine.
20-süsteemi meesjumal piinab neid inimesi, kes ei allu vallutjatele. Teeb nende elu piinaderohkeks. Võib piinata kuni surmani.
4-süsteemi naisjumal muudab allaandlikud inimesed õgija tööriistaks. Sõnakuulelikeks zombideks.
Nende parameeter on peegeldaja.
72 süsteemi reeturmeesjumal tirib allutatud jumalatelt energiat välja. Kogub inimenergiat.
18-süsteemi naisjumal juhib zombide tegevust.
Nende jumalate parameeter on lummaja.
D) Kui elanikkond on muudetud, siis minnakse planeedi kallale.
8-süsteemi reeturmeesjumal häälestab planeedi energeetika õgija lainepikkusele, tasemele
96-süsteemi reeturnaisjumal muudab planeedi parameetrid õgija parameetri sarnaseks.
Nende parameeter on hädaldaja.
48-süsteemi reeturmeesjumal paneb tootma planeedi sellist energiat, mida vajab Õgija süsteem.
32-süsteemi reeturnaisjumal ühendab planeedi universumi energeetikast lahti ja ühendab õgija süsteemiga.

Ajaloost:
Muideks 48-süsteemi koll oli meie planeedil juba ammu tapetud. Seega kollid ei suuda panna planeeti tootma neile vajalikku energiat. Ja see ongi neile muret tekitanud.
Praegu tapetakse ülejäänud superkollid. Probleemiks osutus need kollid tappa, mis on naiste sees. Naine kahjuks ei ole võimeline superkolli ahvatluste ja hirmudele ei öelda.
Aga nüüdseks on ka see kitsaskoht lahendatud.
Hoiatus! Ega superkolli tapmine veel inimesi vabaks tee. Nende tapmisega lüüakse Õgija juhtimine laiaks. Seoses sellega ei saa enam inimesi jõuga orjastada. Kollid ei tegutse enam organiseeritult. Alles jäävad veel 35 miljardit tavalist kolli. Nendega saaks iga inimene hakkama. Aga inimeste saamahimu on suur. Nad kaitsevad kolle, sest kollid lubavad hüvesid. Aga reaalselt teevad kollid inimese tühjaks.
Muideks, kui kõik inimesed planeedil hakkaksid võitlema kollidega, siis oleksid nad kolme kuuga hävitatud. Praegune reaalne prognoos: 800 aastaga hävitatakse ülejäänud kollid. Ja seda ei tee mitte inimesed. No mõni inimene lööb ikka ka kolle maha, aga see on nagu tilk merre. Sest nende inimeste arv ei ületa 100-t.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 1:11 pm    Teema: Vasta viitega

Eurovisioonil kollid võitsid. Kes kolle tapab , saab ise surma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kolle võib tappa genofondi korrast hoidmiseks, kuid kui koll ei sigi, siis koll ei sega kedagi. Las elab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

kust nii täpsed arvud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kuule davai teeme asja ära! Tokroda, alusta siit! Arenda meid sinna maani et me suudaks kollidega võidelda ja ma arendan asja edasi ja lasen oskuse pärnus ringi!

Oled nõus riskima?
Minul ei ole kaotada midagi, aga sinul?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Just!
Arendage mind ka, ma seni ise pikutan vähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma oleks ka nõus kolle tapma, kui minu elu sellest paremaks muutuks Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Seda ma mõistan et selleks oskuseks on vaja palju tööd teha, kuid kui asi ikka seda väärt on siis mina olen valmis!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi ainult tingimusel, et mina määran , kes on koll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Seda ma mõistan et selleks oskuseks on vaja palju tööd teha, kuid kui asi ikka seda väärt on siis mina olen valmis!


No teretulemast klubisse siis. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

ma võin ka mõne kolli aadressi anda Wink
Tagasi üles
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Asiis v6iks Tok teha vaimumaailma treeninglaagri siinsetele kodanikele, kus meid 6petatakse kolle tapma. Wink pole paha m6te muidu(minuarust)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Põhimõtteliselt olen ma nõus välja õpetama.

Täpsed arvud? nad lihtsalt on. ma pidevalt püüan neid lahti seletada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

tundub, et sulle on rohkem numbrid ette jäänud kui kollid, nii riskid sellega et sind ennast võidakse numbrite pähe maha lüüa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kas Sul oli matemaatikaga probleeme Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki ma korraldan kusagil mingi kohtumise et täpsemalt asjaga tegeleda, sest koolitus ma kujutan ette vajab rohkemat kui foorumit!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Anna teada kui nõus oled ja ma hakkan asjaga tegelema!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kasmiks
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kes siis need ülejäänud kollid 800 aastaga hävitab,kui mitte inimesed ? Kes siis oleks nõus inimesi aitama veel,kui inimesed ise soosivad kolle ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Äkki ma korraldan kusagil mingi kohtumise et täpsemalt asjaga tegeleda, sest koolitus ma kujutan ette vajab rohkemat kui foorumit!


Korralda ennast kokukale, 3. juuni. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 31, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Probleem tekkis siis kui JakobJaan tekkis. Sealt edasi ma matemaatikat ei tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group