Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Enda mõistmine...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 12:38 am    Teema: Enda mõistmine... Vasta viitega

Olen tähele pannud, et osad inimesed tahavad, et teised neid näiteks austaksid, aksepteeriksid, kiidaksid, hooliks neist, mõistaks, armastaks...
Mõni lausa sisimas nõuab seda teistelt, mõni ka proovib teisi selleks sundida, proovib teisi oma tahtele allutada, et nad ometi teeks seda. Kui teised neid ei aksepteeri, austa jne., siis saavad nad tihti pahaseks, lähevad vihaseks, hakkavad süüdistama.
Tihti pettutakse teistest, kuid pettutakse samas ka iseendas.
Kui oma probleemide pärast on hakatud teisi vihkama, siis järelikult on hakatud ka iseennast vihkama. Emotsioon saab alguse ikka inimesest endast.

Kuid miks peaks teised ühe inimese tegemata jäetud asjad ise ära tegema ?
See on ikka inimese enda probleem, kui ta ei oska iseennast piisavalt austada, aksepteerida, mõista, armastada...
Mida rohkem teised tema enda eest midagi ära teevad, seda keerukam on inimesel oma tulevikuga ise toime tulla.
Kui ise "toodetakse" liialt vähe, minnakse teistelt otsima, kuid keegi ei ole kohustatud neid puudujääki enda arvelt teistele loovutama.

Kui inimesed ei varjaks ennast, julgeks ennast teistele näidata, siis saaks teised ka hõlpsamini neid ennast mõista ning peegeldada neile neid ennast (k.a. vigu). Varjamine tekitab segadust. Varjamine annab võimaluse illusioonide tekkeks.
Kui inimene ei varjaks ennast, saaks teised teda õpetada ja õpiksid ka ise. Kui inimene varjab ennast, varjab ta samas informatsiooni. Informatsioonile meeldivad need, kes ei jäta seda ainult endale, vaid lasevad ka teistel seda kasutada.
Inimene koosneb samuti informatsioonist ning ennast varjates tõrjub ta ise ennast, enda suutlikkust ja võimalusi.
Raske on olla aus, eelkõige iseenda vastu


Viimati muutis seda Arxos (Kolm Aug 30, 2006 10:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Mai 14, 2006 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Mis on tegelikult kiitmine?Energiaga loopimine(heas mõttes), sa teed midagi, kulutad sellele energiat, ja kui sind kiidetaks siis saad sa selle teatud määral tagasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Mai 14, 2006 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Miks on inimesel vaja austust ja aksepteerimist, sest see on peegel sellele mis teel sa parasjagu oled!
Isegi kui su tee läheb absoluutselt teises suunas kui teiste oma ja see on õige siis nad tahestahtmata aksepteerivad ja austavad sind!Ise asi on see kas ka nemad oma teed muudavad!

See kui inimene ennast varjab on ta enda asi, ses suhtes et on just egoistlik nõuda et kuule, räägi nyyd mis värk on, ma tahan ka teada!
Kui ta midagi varjab siis järelikult pole ta asjaks valmis!
Iga asi omal ajal!

Iga info tükike on oluline, ei vaidle vastu, kui see kui inimene ei ole valmis seda jagama, seega on jäetud süsteemi tal enese leidmis aega, seega info küll levib temalt kuid alles siis kui on õige aeg!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 14, 2006 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Miks on inimesel vaja austust ja aksepteerimist, sest see on peegel sellele mis teel sa parasjagu oled!
Isegi kui su tee läheb absoluutselt teises suunas kui teiste oma ja see on õige siis nad tahestahtmata aksepteerivad ja austavad sind!Ise asi on see kas ka nemad oma teed muudavad!



kes need müütilised "teised" on? ära nüüd selles austuses ja aktsepteerimises ka väga kindel ole Cool ma ütlen sulle, et oled metsateel ja ämber on sul ka peas...
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Mai 15, 2006 11:00 am    Teema: Vasta viitega

See "teie-meie" tähendas ennist "hea-halb", selline demagoogiline võte on. Kui te teete nii nagu meie, siis meist saab teie...Vaadake, kus meie alles teeme...Meie ei ole sellised nagu nemad...
Ühtviisi nõme, kas pole? Ehk siis -keda need "teised" huvitavad...
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Teis Mai 16, 2006 10:10 am    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
See "teie-meie" tähendas ennist "hea-halb", selline demagoogiline võte on. Kui te teete nii nagu meie, siis meist saab teie...Vaadake, kus meie alles teeme...Meie ei ole sellised nagu nemad...
Ühtviisi nõme, kas pole? Ehk siis -keda need "teised" huvitavad...


Kui keegi näiteks parseldaks poole sellest foorumist jehhoovale maha, mis siis juhtuks?

Kas paganad muutuksid jehhoovapaganateks?

Või saaks mahaparseldaja lihtsalt kolakat?
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Seda on korduvalt tehtud.
Aga seda pole suudetud teha.
Ja teate miks? sest mina pole kedagi maha parseldanud.

Pole võimalik müüa inimest, kes pole kunagi ise üritanud kedagi müüa.

Jah ma tean, et peaaegu te kõik olete mind maha müünud.
Vaadake nüüd endale näkku, mis te saanud olete. Ja kas mina olen kõikunud?

Seega ma annan hea soovituse teile. Müüge mind kallilt, mitte mingi tühise lubaduse eest.

Ma olen kuratlikult hinnatud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, milleks müüa kui saad osta. kõik sõltub manipulatsioonist, et kummast otsast vaatad.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 19, 2006 2:14 am    Teema: Vasta viitega

Eh, teid oinaid.
Imortöör kardab vargaid.
Eksportöör kasutab vargad ära.

Kas keegi oskab lahti seletada miks see nii on Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 19, 2006 2:30 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Eh, teid oinaid.
Imortöör kardab vargaid.
Eksportöör kasutab vargad ära.

Kas keegi oskab lahti seletada miks see nii on Wink


Eksportöör läheb ka endast välja, jagab ja vabaneb liigsest.
Imortööri sunnitakse jagama, vargad lendavad peale.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 1:32 am    Teema: Vasta viitega

Eksportöör levitab meesaspekti. Talle on levitus kasulik. Kui varas viib talt valguse, siis saab ta automaatselt energiat. Mina näiteks lasen teadlikult enda tagant programme, ideid jne sellist kraami varastada.

Importöör annab naisaspekti. Selle kadu on tunda puudusena. Kui viiakse inimeselt naisaspekt (keeris mull jne) siis saadakse automaatselt meesaspekti vastu. Selle kvaliteet võib olla küsitava väärtusega.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group