Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu juhtum

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 1:23 pm    Teema: Minu juhtum Vasta viitega

See juhtus eelmise aasta veebruaris. Ma läksin oma saksalambakoeraga Pärnu endisele sõjaväe lennujaamale jalutama. Oli ilus päikeseline ja tuulevaikne ilm. Parajalt külm ja mõnus. Jalutasime mööda endist lennurada kui äkki nägin eespool umbes 600 meetri kaugusel minust liikuvat udu. Ta nägi välja nagu madu ja liikus horisontaalselt minu liikumis suunaga. Järsku tegi ta täisnurkse pöörde minu suunas ja hakkas liikuma minu poole. Ümber ringi oli täielik vaikus ja ta liikus väga kiirelt. Tundsin meeletut hirmu ja mu alati julge koer jooksis saba jalgevahel hirmunult minema. Ka mina hakkasin ära jooksma kuid jalad olid kui vatist. Ta möödus minust umbes 10 meetri kauguselt ja ma tundsin nagu oleks minu sees ja ümber jää. Ta kadus sama äkki kui ilmus.
Kui ma koju jõudsin oli mu koer kuudis ja sel päeval ta sealt välja ei tulnud, isegi sööma.
Mis see võis olla? Miks tundsin mina kui ka mu koer meeletut hirmu?
Kas keegi võib seletada?
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tulering W
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Uduriigid on olemas, koos oma olendite ja siseeluga. Ja nad on üldjuhul uudishimulikud ja kui inimesel Maaga on suhted paigas, siis nad on neutraalsed toimelt. Teine asi muidugi siis, kui inimene on Maale liiga teinud. Aga seda kirjeldust lugedes, tundub, et udu võimaldas sul näha, midagi, mis polnud udu. Tegemist võis mõne ringikolava vaimuga olla.
Tagasi üles
arsestar
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 12:37 am    Teema: Vasta viitega

wtf, miks vaimud ringi kolavad ? Shocked Shocked Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group