Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

music paradise

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
silverhell



Liitunud: 29 Apr 2006
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Laup Apr 29, 2006 10:44 am    Teema: music paradise Vasta viitega

tahaks lehekülgi kust saab vaadata lugude pealkirju sest noh ma iseei oska leida ja ei tea ka neid musa pealkirju
_________________
this world is so boring
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 29, 2006 1:53 pm    Teema: Re: music paradise Vasta viitega

silverhell kirjutas:
tahaks lehekülgi kust saab vaadata lugude pealkirju sest noh ma iseei oska leida ja ei tea ka neid musa pealkirju
sa oled väga imelik.. milleks sulle lugude pealkijad?? http://www.lyrics.com/ sealt leiad pealkirjad ja sõnad ja mida sa selle pealkirjaga peale hakkad?? äkki sa tahad ikkagist selliseid saite, kus saab kuulata lugusid Question
Tagasi üles
silverhell



Liitunud: 29 Apr 2006
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:15 am    Teema: ma tahangi kuulata Vasta viitega

aga netis häid kohti ei ole ma tõmban morpheusest ja emulest need lood
_________________
this world is so boring
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 1:32 pm    Teema: Re: ma tahangi kuulata Vasta viitega

silverhell kirjutas:
aga netis häid kohti ei ole ma tõmban morpheusest ja emulest need lood
keda huvitab, tegelt kaa Question sihukest cräppi võid kuskil mujal rääkida, kuidas sa piraatlusega tegeled Twisted Evil ja mu esimesele küsimusele sa ikkagist ei vastanud Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group