Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollide tapmisreid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 20, 2006 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
unustasin lisada:"kui sa hinnanguid ei vaja, mis passid foorumis ja neid ise jagad?"


sest see on nii kuradima lõbus Razz
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 11:21 am    Teema: Vasta viitega

Andromeda, Sirel küll saabas ei ole, teie olete lihtsalt nõrgad, nagu ta teile seletas. Olete juba ühe abistava halvustuse peale põlvili ja kiunute.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Abistav halvustus? Kui asjad on halvasti, siis ma võin nutta või naerda (valiku teen ise, kuidas reageerin). Ma valin naermise, sest see on tervislikum. Halva teen heaks heaga, sest see on tervislikum (kaduma läheb vähem energiat) kui hakata halvaga halba välja peksma. Halvaga halba välja pekstes lööd sisse veel suurema augu, mida on hiljem veel raskem lappida. Milleks nii palju energiat kulutada? Teist halvustades ju kaotad ka rohkem. Toetava sõnaga ei kaota midagi.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 11:36 am    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:
Abistav halvustus? Kui asjad on halvasti, siis ma võin nutta või naerda (valiku teen ise, kuidas reageerin). Ma valin naermise, sest see on tervislikum. Halva teen heaks heaga, sest see on tervislikum (kaduma läheb vähem energiat) kui hakata halvaga halba välja peksma. Halvaga halba välja pekstes lööd sisse veel suurema augu, mida on hiljem veel raskem lappida. Milleks nii palju energiat kulutada? Teist halvustades ju kaotad ka rohkem. Toetava sõnaga ei kaota midagi.

Sinusugusele tuleks füüsiliselt piitsa anda, niiet ära kiunu siin midagi. Sulle ei saa ju praegu toetavat sõnagi ütelda.


Viimati muutis seda Turkian (Teis Märts 21, 2006 11:40 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Nuusu kirjutas:
Abistav halvustus? Kui asjad on halvasti, siis ma võin nutta või naerda (valiku teen ise, kuidas reageerin). Ma valin naermise, sest see on tervislikum. Halva teen heaks heaga, sest see on tervislikum (kaduma läheb vähem energiat) kui hakata halvaga halba välja peksma. Halvaga halba välja pekstes lööd sisse veel suurema augu, mida on hiljem veel raskem lappida. Milleks nii palju energiat kulutada? Teist halvustades ju kaotad ka rohkem. Toetava sõnaga ei kaota midagi.

Sinusugusele tuleks füüsiliselt piitsa anda, niiet ära kiunu siin midagi. Sulle ei saa ju toetavat sõnagi ütelda.


Piits ei ole sinu käes.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:
Abistav halvustus? Kui asjad on halvasti, siis ma võin nutta või naerda (valiku teen ise, kuidas reageerin). Ma valin naermise, sest see on tervislikum. Halva teen heaks heaga, sest see on tervislikum (kaduma läheb vähem energiat) kui hakata halvaga halba välja peksma. Halvaga halba välja pekstes lööd sisse veel suurema augu, mida on hiljem veel raskem lappida. Milleks nii palju energiat kulutada? Teist halvustades ju kaotad ka rohkem. Toetava sõnaga ei kaota midagi.

Väga huvitav nähtus sinu puhul, ma olen seda osade naiste juures juba ammu märganud:
Sa tuled seletama kuidas sinul tuleks kolli välja ajada. Ja kiunud kui seda sinu nägemist mööda valesti tehakse. Miks sul siis üldse koll sees on kui sa nii hästi ennast tunned. Kes on see sinu peas kes räägib sulle et see mees ajas mult valesti kolli välja ja too mees ei kohelnud mind nii et koll välja peaks minema ? See on koll ! Sa oled üks fucking koll.
Sa peaks praegu madalam kui muru olema ja meeste jalge ees roomama, et nad oleks sult nõus seda paska välja ajama, aga sina koll tuled siin veel targutama kuidas mehed sult kolli peavad välja ajama, sinu mõistes - sul järgi jooksma ja poputama.
Või väidad sa tõesti et sa oled ise selline värdjas et jonni pärast kolli sees hoiad ja kui mees kes on tulnud sind aitama ja vaeva nägema et sult see jama välja saada, midagi teeb mis sulle ei meeldi, siis ajad nina püsti ja mõistad tema surma ja valid egregori.

Seda piitsa andmise näidet, võta kui ühte võimalikku lahendust arutlusele teemal, kuidas sellisest kollist naine lahti saab, heaga siin ei saa, ise oled valinud endale sellise kolli. Sa pead nautima seda kui sind isetuks tambitakse, iga vastu olev vabandus su peas, millele see tegevus ei meeldi, on see fucking rõvedus su sees.

Muidugi niisama sõimamine seda kolli välja ei võta, aga see on juba sinu probleem, et sa oled mehed enda juradega välja vihastanud ja sinuga tegeleda ei taheta ja pealegi sa enda kolliga ei tahagi mehi valida.

Piitsa pead sa viima ise alandlikult mõne mehe kätte, ega neile seda jama vaja pole, sulle on seda vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 12:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Väga huvitav nähtus sinu puhul, ma olen seda osade naiste juures juba ammu märganud:
Sa tuled seletama kuidas sinul tuleks kolli välja ajada. Ja kiunud kui seda sinu nägemist mööda valesti tehakse. Miks sul siis üldse koll sees on kui sa nii hästi ennast tunned. Kes on see sinu peas kes räägib sulle et see mees ajas mult valesti kolli välja ja too mees ei kohelnud mind nii et koll välja peaks minema ? See on koll ! Sa oled üks fucking koll.
Sa peaks praegu madalam kui muru olema ja meeste jalge ees roomama, et nad oleks sult nõus seda paska välja ajama, aga sina koll tuled siin veel targutama kuidas mehed sult kolli peavad välja ajama, sinu mõistes - sul järgi jooksma ja poputama.
Või väidad sa tõesti et sa oled ise selline värdjas et jonni pärast kolli sees hoiad ja kui mees kes on tulnud sind aitama ja vaeva nägema et sult see jama välja saada, midagi teeb mis sulle ei meeldi, siis ajad nina püsti ja mõistad tema surma ja valid egregori.

Seda piitsa andmise näidet, võta kui ühte võimalikku lahendust arutlusele teemal, kuidas sellisest kollist naine lahti saab, heaga siin ei saa, ise oled valinud endale sellise kolli. Sa pead nautima seda kui sind isetuks tambitakse, iga vastu olev vabandus su peas, millele see tegevus ei meeldi, on see fucking rõvedus su sees.

Muidugi niisama sõimamine seda kolli välja ei võta, aga see on juba sinu probleem, et sa oled mehed enda juradega välja vihastanud ja sinuga tegeleda ei taheta ja pealegi sa enda kolliga ei tahagi mehi valida.

Piitsa pead sa viima ise alandlikult mõne mehe kätte, ega neile seda jama vaja pole, sulle on seda vaja.


Sinu sõnades on soojust, midagi väga ilusat.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:
Sinu sõnades on soojust, midagi väga ilusat.

Aga muidugi, ma ju soovin naistele head. Väga tore sinust :]
(Muidugi sind pandi samal ajal mulle nende sinu sõnade taustal kolle sisse toppima, aga no seda sa juba tead et sa ennast enda mahamüümisega sitta seisu oled pannud, ma kirjutan lihtsalt õpetuseks teistele. Ei arva praegu, et sa selline värdjas oled, et tahtlikult ütled midagi ilusti ja siis proovid täiega sisse sõita selle pealt, kui keegi vähegi positiivselt sinusse suhtub)


Viimati muutis seda Turkian (Teis Märts 21, 2006 1:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:



Sulle tuleks noaga äsata,oma suhtumise eest.


sa kujuta ette, mis siis saab, kui keegi mees su soovi ymber pöörab...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
Turkian kirjutas:
Sinusugusele tuleks füüsiliselt piitsa anda, niiet ära kiunu siin midagi. Sulle ei saa ju praegu toetavat sõnagi ütelda.



Sulle tuleks noaga äsata,oma suhtumise eest.


Sa lähed üle igasuguste piiride.

Ja Elvis V., arvesta, et sa oled juba 18.
Kui saa veel kigised, siis helistame sinu emmele ja ta teeb sille tuti-pluti.
Telefoni nr saate privast. Nii koduse kui mobla.


Viimati muutis seda Naine (Teis Märts 21, 2006 1:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

see on ju hea, et sa näitad: mul on nuga, mul rohkem ei ole midagi. kohe näha, et sa ei tea midagi kõige elementaarsematest taktikalistest reeglitest. tavaline tänavakaleja, kelle vastu saab alati (kui vähegi midagi õppinud oled - ja mõni on õppinud suht mitut distsipliini - ja see teeb temaga kohtumise juba raskeks).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Nuusu kirjutas:
Sinu sõnades on soojust, midagi väga ilusat.

Aga muidugi, ma ju soovin naistele head. Väga tore sinust :]
(Muidugi sind pandi samal ajal mulle nende sinu sõnade taustal kolle sisse toppima, aga no seda sa juba tead et sa ennast enda mahamüümisega sitta seisu oled pannud, ma kirjutan lihtsalt õpetuseks teistele. Ei arva praegu, et sa selline värdjas oled, et tahtlikult ütled midagi ilusti ja siis proovid täiega sisse sõita selle pealt, kui keegi vähegi positiivselt sinusse suhtub)


Aga Turkian, miks sina siin nii leilis oled ?
Mitte ükski naine ei saa mehele möödaminnes kolle sisse toppida, ega sisse sõita.
Tagasi üles
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Nuusu kirjutas:
Sinu sõnades on soojust, midagi väga ilusat.

Aga muidugi, ma ju soovin naistele head. Väga tore sinust :]
(Muidugi sind pandi samal ajal mulle nende sinu sõnade taustal kolle sisse toppima, aga no seda sa juba tead et sa ennast enda mahamüümisega sitta seisu oled pannud, ma kirjutan lihtsalt õpetuseks teistele. Ei arva praegu, et sa selline värdjas oled, et tahtlikult ütled midagi ilusti ja siis proovid täiega sisse sõita selle pealt, kui keegi vähegi positiivselt sinusse suhtub)


Ma oleksin jäänud iseendaks ka siis kui sa oleksid mind üle valanud Smile
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Olete juba ühe abistava halvustuse peale põlvili ja kiunute.


Minu arusaama järgi on see nn Turkiani stiilis abistav halvustus selline- Paned inimesele jala ette, ja kui ta ikka ei kuku, siis lükkad ka. Kui ta ninuli poris on, siis ulatad oma käe ja ütled: "Mida sa küll Minuta teeksid! Ainult Mina oskan sind siit porist välja tõmmata. Ise sa ei saa ju mitte millegagi hakkama. Aga nüüd pead sa Mind elulõpuni isetult teenima ja kummardama."

Kui siis porist tõusnu ei mõtlegi anda Turkiani poisule rammusat tissi ehk isetult oma väge, siis kuuleb ta järgnevat loengut:

Turkian kirjutas:

Sa oled ĂĽks fucking koll.
Sa peaks praegu madalam kui muru olema ja meeste jalge ees roomama, et nad oleks sult nõus seda paska välja ajama, aga sina koll tuled siin veel targutama kuidas mehed sult kolli peavad välja ajama, sinu mõistes - sul järgi jooksma ja poputama.
Või väidad sa tõesti et sa oled ise selline värdjas et jonni pärast kolli sees hoiad ja kui mees kes on tulnud sind aitama ja vaeva nägema et sult see jama välja saada, midagi teeb mis sulle ei meeldi, siis ajad nina püsti ja mõistad tema surma ja valid egregori.
.


Märkus: nutikas tüdruk topib kisavale titele kasvõi luti suhu, kui ta tissi ära võtab Wink... Hetkeks leevendab see hädakisa.

Järeldus:
kisavad alati need, kellelt tiss suust võeti või veel hullem, ei antudki tissi mida titt tahtis. Ja siis sõimatakse nn potensiaalset amme kas transaks või värdjaks.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:04 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Turkian kirjutas:
Olete juba ühe abistava halvustuse peale põlvili ja kiunute.


Minu arusaama järgi on see nn Turkiani stiilis abistav halvustus selline- Paned inimesele jala ette, ja kui ta ikka ei kuku, siis lükkad ka. Kui ta ninuli poris on, siis ulatad oma käe ja ütled: "Mida sa küll Minuta teeksid! Ainult Mina oskan sind siit porist välja tõmmata. Ise sa ei saa ju mitte millegagi hakkama. Aga nüüd pead sa Mind elulõpuni isetult teenima ja kummardama."

Kui siis porist tõusnu ei mõtlegi anda Turkiani poisule rammusat tissi ehk isetult oma väge, siis kuuleb ta järgnevat loengut:

Turkian kirjutas:

Sa oled ĂĽks fucking koll.
Sa peaks praegu madalam kui muru olema ja meeste jalge ees roomama, et nad oleks sult nõus seda paska välja ajama, aga sina koll tuled siin veel targutama kuidas mehed sult kolli peavad välja ajama, sinu mõistes - sul järgi jooksma ja poputama.
Või väidad sa tõesti et sa oled ise selline värdjas et jonni pärast kolli sees hoiad ja kui mees kes on tulnud sind aitama ja vaeva nägema et sult see jama välja saada, midagi teeb mis sulle ei meeldi, siis ajad nina püsti ja mõistad tema surma ja valid egregori.
.


Märkus: nutikas tüdruk topib kisavale titele kasvõi luti suhu, kui ta tissi ära võtab Wink... Hetkeks leevendab see hädakisa.

Järeldus:
kisavad alati need, kellelt tiss suust võeti või veel hullem, ei antudki tissi mida titt tahtis. Ja siis sõimatakse nn potensiaalset amme kas transaks või värdjaks.



krõõt, kas sul jäi midagi saamata või? tahaks kangesti lutti anda (ja vastutasuks mõned jupid korjata), aga hetkel ei võmaldata...
jama värk kyll. Twisted Evil
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:


Seda piitsa andmise näidet, võta kui ühte võimalikku lahendust arutlusele teemal, kuidas sellisest kollist naine lahti saab, heaga siin ei saa, ise oled valinud endale sellise kolli. Sa pead nautima seda kui sind isetuks tambitakse, iga vastu olev vabandus su peas, millele see tegevus ei meeldi, on see fucking rõvedus su sees.



See on esimene asjalik näpunäide antud teemas. Kuid kahjuks veidi meespooluses kirjutatud. Kuid väikese kohendamise järel saab sellest asja Wink.

Nimelt, ega enne ego-konksudest ehk enesetähtsusest jagu ei saa, kui olukorra poolt piitsa saad. Mitte mees pole see, kellele pead armulikult ulatama piitsa, vaid jõud ise on see, kes selle piitsa enda kätte võtab ja sind nuhtleb. Aga see juhtub ka vaid siis, kui tõesti endas taotluse - saada vabaks enesetähtusest - üles leiad.
Aga kas seda nautima peab, no see on küll inimese enda valik, kas talle pakuvad naudingut piinad või mitte Laughing

Kokkuvõtlikult: inimene peab Ise tahtma vabaneda oma ego-konksudest ja ainult Ise saab neist end vabastada.

Iccccccccccc ja kui tuleb rääkima nn "kollidest" keegi, kelle arvamus ikka üldse korda ei lähe, siis halvustagu ta palju tahes, mitte kunagi mitte midagi ei muutu. Ei präänik ega piits aita, kui endas pole tahet ja nn abistaja suhtes puudub suhtumine.

Aga samas... iga halvustaja toob veidi elevust halli päeva. Kas peegeldab mind või tema halvustus peegeldab teda ennast, kuid ta näitab meie armsa inimkuju selliseid jaburaid konksukesi, et elu tundub olevat ikka jaburalt lõbus.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:


Minu arusaama järgi on see nn Turkiani stiilis abistav halvustus selline- Paned inimesele jala ette, ja kui ta ikka ei kuku, siis lükkad ka. Kui ta ninuli poris on, siis ulatad oma käe ja ütled: "Mida sa küll Minuta teeksid! Ainult Mina oskan sind siit porist välja tõmmata. Ise sa ei saa ju mitte millegagi hakkama. Aga nüüd pead sa Mind elulõpuni isetult teenima ja kummardama.":


Turkian ei pane jalga ette mitte naisele, vaid naise kollidele. Kukub koll. Naise valik on enda jõu pealt püsti jääda või kollisse klammerduda ja koos sellega porri lennata. Kes kisavad, need klammerdusid kolli ja leidsid end poriga silmitsi.

Kolli väljaajamine on põmtselt nagu paelussi püüdmine. Et sööd kuus päeva järjest rongijaamas kilusaia ja seitsmendal ei söö. Kui paeluss selle peale pea välja pistab, et tsekkida miks täna ei anta, lööd pea naelaga lahkuva rongi vaguni külge ja sealt ta sõidab.

ER kirjutas:
Kui siis porist tõusnu ei mõtlegi anda Turkiani poisule rammusat tissi ehk isetult oma väge, siis kuuleb ta järgnevat loengut:

See on kollihirm Smile
Turkian ei vaja teie energiat ja ei saa ka seda teilt kollide tapmise eest. See on tema missioon ja tasu tuleb planeedilt.

PS Turkian, ma mõtlesin, et mis tulemuse võiks anda, kui sa kirjutaks oma poste beezhi emotsionaalse häälestuse asemel oranzis?
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group