Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise 10 algenergiat.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 11:59 am    Teema: Naise 10 algenergiat. Vasta viitega

Iga naine, kui ta sünnib saab kaasa stardienergia. Selle annab planeedi valitseja. Ta annab naisele tema tasemele vastava koguse.
Selle energia saab naine kätte siis kui ta on seksuaalselt ühenduses mehega. See energia jaguneb kümneks. Mehed jagunevad kookoni järgi ka kümneks. Iga mees saab avada ainult üht energiat. Tal on pääs sellele pesale, mis tüüpi ta ise on.
Nüüd sõltub kõik sellest, millise mehe valib naine avajaks.
Kui naine valib endast kõrgema mehe, siis avaja avab selle energia ja ulatab naisele. Nüüd naine muutub selle energia valitsejaks. Ta muutub kuningannaks. Põhjus: Naise energia tase on mehe minevik. See on tema läbikäidud etapp. Ta ei vaja seda.
Kui naine võtab enda tasemega võrdse mehe, siis haarab mees selle endale. Mees saab võimaluse ja samas on mehel võimalus naist valitseda. Põhjus: Mehel on seda energiat vaja, et käia oma teed.
Kui naine võtab endast madalama mehe, siis avab ta naise energia, aga tal ei ole võimu seda valitseda. See energia lendab õhku. Ja selle energia haarab endale Õgija (vöörinstallatsioon).
Õgija toitubki naiste sünnienergiast. Õgija on sama tugev, kui palju on ta suutnud naistelt sünnienergiat röövida läbi madalamate meeste.
Kuidas see käib? Naisest kõrgem mees ei jookse kunagi naise sabas. Madalam käib ja nuiab. Naised lähvadki selle ohvriks, et valivad mehe, kes talle peale käib (Tunnetavad võimu mehe üle ja samas kaotavad võimu enda üle). Pealekäia tulebki saamahimust tema energiat röövima. Teine vahe. Kõrgem mees annab naisele valiku (vaba tahte). Madalam mees on vägivaldne. Kolmas vahe. Kõrgem hoolitseb naise eest. Madalam tahab, et naine hoolitseks tema eest.
Kokkuvõte: Mees kes jahib endast kõrgemat naist või kõrgema mehe abikaasat, see on Õgija (vöörinstallatsiooni) teener. Sellise mehe peab naine mõistma surma. (Enda maailmas).
Järeldus: Naisel on 10 valikut, millise energia peal elada. Naine tahab alateadlikult, et mees avaks ta energia. Nüüd on tal 10 võimalust. Kui naine juba esimese korraga suudab valida endast kõrgema mehe, siis hakkab ta ennast teostama. Ta võib muid pesasid isegi mitte avada. Kui ta on teinud valiku madalama mehe kasuks, siis tal on sisemine soov avada järgmine pesa. Ja eksida saab ta 10 korda. Nüüd, kui ta on 10 korda ämbri teinud, siis on tal jäänud valik teenida meeste maailma elanikku. Ja kui ta selle mehe ka reedab, siis on tal ikka päris täbarad lood.
A) PESA.
Selles pesas asub naisel energia, millega saab ta muuta oma ümbrust. Seda pesa saab avada tüübilt jumalik mees. Kuidas tunda ära sellise mehe? See on mees, kes tekitab ümbruses muutuse. Kui ta ilmub seltskonda, siis läbeb lahti siblimiseks. Elu hakkab käima. Kõik hakkavad toimetama, siblima.
Nüüd, kui naine seksib endast kõrgema jumaliku mehega, siis saab ta selle energia enda käsutusse. Ta suudab ümbruse kujundada enda tahtele, maitsele. Kui naine seksib enda tasemega mehega, siis saab see mees kujundada ümbruse jälle enda tahtele. Juhuslikult, kui see mees on naise abikaasa, siis võib juhtuda, et naine tahab allutada seda meest. Põhjus: panna mees muutma ümbrust naisele sobilikus suunas. Kui naine seksib endast madalama mehega, siis tema energia läheb Õgijale. Nüüd Õgija kujundab naise ümbruse. Õgija loob kannatusi. Naise elu muutub raskeks ja piinaderohkeks. Elu on pidev katsumuste ületamine.
Kuna ma ise olen seda tüüpi mees, siis võin kinnitada oma praktikast, et see toimib. Kõik naised, kes pole selle pesa energia ära kinkinud on minuga olles muutunud nõiaks. Nad suudavad valitseda oma ümbrust. Kas nad loovad selle ilusaks või koledaks, see sõltub juba muudest asjaoludest.

Järgneb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sa räägid juhuvahekordadest, pikematest suhetest või mõlemast? Arvan, et juhuvahekordi tagantjärele analüüsides tekib enamusel kaaslase taseme määramisega probleeme, hea kui neid kokku lugeda suudetakse Very Happy Aga võib olla ka mitte, eks see oleneb vast elamise aktiivsusest. Mul on igatahes sellist analüüsi suht võimatu läbi viia Wink Mis siis teha?
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

mina saan energia egregoridelt, sitaegregorilt, õgijalt, ja olen ülimalt rahul
ma poleks rahul siis kui ma saaks energia naistelt, sest sellist naist nagu mul on vaja, pole veel loodud. nii, et nagu näete ka nii on võimalik õnnelikult elada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mina saan energia egregoridelt, sitaegregorilt, õgijalt, ja olen ülimalt rahul
ma poleks rahul siis kui ma saaks energia naistelt, sest sellist naist nagu mul on vaja, pole veel loodud. nii, et nagu näete ka nii on võimalik õnnelikult elada.
Akk, suisa imetlen sind, sa oled üks väheseid, kes on vähemalt aus. Smile
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk, suisa imetlen sind, sa oled üks väheseid, kes on vähemalt aus.



seksiegregorilt saan ka energiat, sitavõrgustikust... ja kuigi ma nillin energiat kõrgematelt, ma oskan õigel ajal piiri pidada. Mul pole erilisi vaenlasi ja keegi mind tappa pole ähvardanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Kas sa räägid juhuvahekordadest, pikematest suhetest või mõlemast? Arvan, et juhuvahekordi tagantjärele analüüsides tekib enamusel kaaslase taseme määramisega probleeme, hea kui neid kokku lugeda suudetakse Very Happy Aga võib olla ka mitte, eks see oleneb vast elamise aktiivsusest. Mul on igatahes sellist analüüsi suht võimatu läbi viia Wink Mis siis teha?
Ka juhu vahekord mõjutab.
No kui kokku ei jõua lugeda, siis on teada, et kõik on lännud.
Iga korraga, kui naine eksib, tahab ta uut võimalust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 1:47 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
akk kirjutas:
mina saan energia egregoridelt, sitaegregorilt, õgijalt, ja olen ülimalt rahul
ma poleks rahul siis kui ma saaks energia naistelt, sest sellist naist nagu mul on vaja, pole veel loodud. nii, et nagu näete ka nii on võimalik õnnelikult elada.
Akk, suisa imetlen sind, sa oled üks väheseid, kes on vähemalt aus. Smile


endal teil ei lähe süda pahaks Twisted Evil
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 1:48 am    Teema: Vasta viitega

täiega huvitav tekst, pani mõtlema paariks aastaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 2:04 am    Teema: Vasta viitega

kas veel midagi oleks huvitavat lugeda?? ma mõtlen midagi tolkieni stiilis nagu see just oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

See oli tõesti Tokroda meistriteos.

Vagagi täpselt oli püütud hierarhia analoogia. Kuid... kuid...
Veel ja veel kord intuitsiooni juhuslikud ettetundmised vajuvad alla hariliku mullimaailma.
Kõrgetasememehel ei ole ega mineviku ega tuleviku. Seepärast ei saa avamisel ta ulatada mingit mineviku energiat millest naine saab kuningannaks.
Kõrgetaseme mees ei hooli endast madalamat naist ja seda enam ei vali, sest tema jaoks ei ole vahet. Ta on nii kui nii kõrgem. Tema jaoks on jäänud ainult naisprintsiip... ja viimsel etapil seda printsiibi leiab ta ise endas, sest ta ongi selle loojaks.

Kõik ülejäänu mullitamine (kuninganna tiitlid ja energia rikkuse lubamine, ja "arengu" võimaluste loomine...) on puhas naiste oma riista peale võrgutamine. Aga see juba oma korda suure olemise mulli riista tegevuse ülesanne et olemist igavesti toetada.
Very Happy
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:

Kõrgetaseme mees ei hooli endast madalamat naist ja seda enam ei vali, sest tema jaoks ei ole vahet. Ta on nii kui nii kõrgem.
Unustasid kohustuse maaema ees. Kui mees keeldub avamast madalamat naist, siis solvab ta maaema ja võib jääda ilma tajudest, või võimetest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 2:55 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Dmitri Petrjakov kirjutas:

Kõrgetaseme mees ei hooli endast madalamat naist ja seda enam ei vali, sest tema jaoks ei ole vahet. Ta on nii kui nii kõrgem.
Unustasid kohustuse maaema ees. Kui mees keeldub avamast madalamat naist, siis solvab ta maaema ja võib jääda ilma tajudest, või võimetest.


www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=341&highlight=maaema
Kas see teema konkreetse asjaga seotud või on see nagu kergelt vananenud informatsioon ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 2:58 am    Teema: Vasta viitega

Inf on nati vananenud.
Maaema on korras. maaemal on 8 süsteemi, seega võnkeid rohkem, kui viis. See üks süsteem.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Unustasid kohustuse maaema ees. Kui mees keeldub avamast madalamat naist, siis solvab ta maaema ja võib jääda ilma tajudest, või võimetest.

Taseme määramine ei vääri tänu. Sinu taseme järgi võib ka nii olla.
Minu arust aga kõrgetaseme mees kellestki ei hooli ja kohustusi ei tunne. See pärast nimetabki teda Maaema eriliseks, või siis hulluks, või vaimuinimeseks...
Laughing
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Kas sa räägid juhuvahekordadest, pikematest suhetest või mõlemast? Arvan, et juhuvahekordi tagantjärele analüüsides tekib enamusel kaaslase taseme määramisega probleeme, hea kui neid kokku lugeda suudetakse Very Happy Aga võib olla ka mitte, eks see oleneb vast elamise aktiivsusest. Mul on igatahes sellist analüüsi suht võimatu läbi viia Wink Mis siis teha?
Ka juhu vahekord mõjutab.
No kui kokku ei jõua lugeda, siis on teada, et kõik on lännud.
Iga korraga, kui naine eksib, tahab ta uut võimalust.


kuidas meestega? kas mees ei taha uut võimalust eksimise puhul?

Tsiteerin::
Unustasid kohustuse maaema ees. Kui mees keeldub avamast madalamat naist, siis solvab ta maaema ja võib jääda ilma tajudest, või võimetest.


kas see tähendab, et mees on kohustatud panema igat naist? mis juhtub, kui mees solvab maaema? ma ei ole näinud veel meest, kes oleks oma võimetest kellegi madalama naise mittepanemise tõttu ilma jäänud. küll aga olen kohanud mitmeid mehi, kes on just seksi tõttu oma võimetest ilma jäänud. seksinud ja usaldanud valet naist.

Dmitri kirjutas:
Tsiteerin::
Kõik ülejäänu mullitamine (kuninganna tiitlid ja energia rikkuse lubamine, ja "arengu" võimaluste loomine...) on puhas naiste oma riista peale võrgutamine.


ma olen sellega nõus.

naine areneb ainult juhul, kui tal endal ka mõistus olemas on (peale mehe mõistuse). ainuüksi ükskõik missuguse mehe olemasolu ise ei arenda eriliselt. ja ka endast kõrgema mehe olemasolu naise kõrval ei too automaatselt kaasa arengut. mõni just takerdubki sellesse, et tal endast kõrgemal tasemel mees.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

NAISELIK OLEMUS
Ãœrgmees ja Ãœrgnaine


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 3:20 am    Teema: Vasta viitega

Dima, väga õige pildi oled leidnud.

Keku.
Mees kaotab võimed, kui ronib mulli.
Aga mu teooria töötab, praktikas proovitud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Dima, väga õige pildi oled leidnud.

Mees kaotab võimed, kui ronib mulli.
Aga mu teooria töötab, praktikas proovitud.


Keegi võiks sama teooria ja praktika esitada naise vaatenurgast. Rolling Eyes
Ja veel. Mõtlesin. Ei tea oma elus meest, kes oleks mul järgi jooksnud ja ei tea ka kedagi, kelle varandust oleksin ise jahtinud. Arvan, et see uus vajadus ei tähenda alati, et oli madalam mees- ei saa ju kõigiga kodu luua, aga mehi peaks ikka olema...

Ahjaa, unustasin...kas naisenergia väljendub säras ja isiksuses, mille järgi mehed jooksevad?
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 1:48 am    Teema: Vasta viitega

Naisenergia on voog ülevalt alla.
Mida abitumaks, väiksemaks, tähtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naisenergia on voog ülevalt alla.
Mida abitumaks, väiksemaks, tähtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.


minu arust ja kogemuste põhjal on voog suurim siis, kui asjad on tasakaalus. ehkki jah. meestele see väikese ja abitu roll meeldib mõnda aega. kui mehel ikka võrdset partnerit pole, siis sureb ka voog.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group