Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indiaanlaste pärandus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sa oled ikka päris viie aastaseks tagasi arenenud ?

Mul pidid silmad peast välja kukkuma, kui nägin su kodukal seda teksti:

Rindeteated

12.05.04
Köisredel lasti taevast alla.


Laughing

Edit ja palun räägi mulle ka, et kellega sa siis sõdid ?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ei , seal ei ole midagi viisaastakuga tegemist. Sealt tuli alla teadmistega inimene. Mööda redelit, kuna ma ise ei viitsinud üles ronida. Tal oli alla hüpata lihtsam.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

7 võnget ja 7 aurakihti, see teeb ju orjaks. W mehed enam ei kasuta 7 võnget, mina arvan. Nad võivad ajudesse seitse võnget küll lasta, keda nad zombiks tahavad teha. Aga mina nii loll ei ole.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

ok, aga kellega sa siis sõdid, kes on need kõige kurjemad olendid maailmas, keda on vaja korrale kutsuda ?
Kes on inimeste kannatustes süüdi ?
Võitled ikka headuse poolel või oled leidnud midagi võimsamat ja õigemat
Mulle on jäänud jah silma, et ihaldad tohutult võimu ja kuskil mainisid, et oled sellel poolel, kes kindlalt võidab...

aga anna siis teada, et kes on sinu vaenlased ja miks nad on sinu vaenlased
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
7 võnget ja 7 aurakihti, see teeb ju orjaks. W mehed enam ei kasuta 7 võnget, mina arvan. Nad võivad ajudesse seitse võnget küll lasta, keda nad zombiks tahavad teha. Aga mina nii loll ei ole.


ja mis 7 -st võnekst jutt käib ? Kas iga võnge on sama mis iga teine võnge ?
Mis võnked siis ikkagi, sellist tühja loba pole mõtet ju laiali valada
Kui sa räägid Mingist 7 -st võnkest, siis see ei ütle ju inimestele mitte midagi
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Edit ja palun räägi mulle ka, et kellega sa siis sõdid ?
--------------

Hea küsimus. Näed seda pingerida. Selle ma kirjutasin suvaliselt klaviatuuri peal. Ma sõdin kõigega kes on nõrgast D -st vasakul pool. Mida need tähendavad, see selgub siis kui need lahti kodeerida. Nõrk D on Nõrk Tokroda. Aga ta on täpselt keskel, ja tema parem osa on veel paremal. Nii, et tal on võimalus ennast parandada. Aga see nõrgem peab kaduma, loomulikult, seal peaks olema 0 tegelikult. Need kes on + taga, need on mingid teiste dimensioonide tegelased. Need annavad teadmisi, kes on paremal. Maksab selle sõna kes on kõige paremal ja nagu näed T seal ei ole.


wEGJSöFJSJFöJDFLIHFOIRWUTW+9PU[/quote]
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

sa ajad ikka haiget kelbast suust välja, oleks aeg sellest pudikeelest välja kasvada Idea
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

7 HZ võnge teeb sind lollakaks. Kõrvaga sa seda ei kuule. Füüsika.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
7 HZ võnge teeb sind lollakaks. Kõrvaga sa seda ei kuule. Füüsika.


Muideks mingeid impulsse tuleb sinu poolt minu pihta, need mulle ei meeldi Evil or Very Mad
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

ok, sina siis otsustasid mind rünnata, aga tead mis, mina sind vastu ei ründa, kirjutan selle hoopis kuskile üles, et meelde jääks.
Tagasi üles
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 3:32 am    Teema: Vasta viitega

tokrots: sa võtsid selle indiaanlaste teema pealtnägijast ja panid kohe enda hookus-pookuse juurde ja käisid kui ülimatõena kohe letti, irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

ma nägin juhtumisi kordust:)
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 3:58 am    Teema: Vasta viitega

See oli juhus, et see saade oli.
Kui minu kirjutised on igaltpoolt maha viksitud, siis peaks ma lausa üliinimene olema, et kõiki asju vaadada & lugeda.
Küsi Orki käest, mismoodi iniaanlased omi tseremooniaid läbi viivad.
NB ma nägin ka seda saadet.
Mul jäi karp lahti, kui näidati, et üks naine, kes narkotsi ei pannud, muutus heidikuks. Ma ei tea, kuidas seda kommendeerida.
Ja jälle ajati see valge mehe süüks.
Huvitav, millal meie inimesed saavad sellest süütundest üle. See ju tapab.
Mina küll ei tunne ennast puudutanu, et indiaanlased laisad ja alatud on.
Ja ega neil vaimsust küll pole.
Kui indiaanlased eestis käisid, siis ei lastud mul nendega kokku saada.
Huvitav miks.
Võiks vastata aga ega keegi ei usu.

Aga teisestküljest vaadatuna (eeldame, et Sinu versioon õige on), siis saame järeldada, et olen päris andekas poiss või mis Sa ise arvad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

võnget millest sa räägid on 1-20HZ madalsagedus, mida inimene kõrvaga ei kuule ja mis inimesed hulluks teeb. On olnud juhuseid kus ookeanil lained tekitavad seda sagedust ja siis leitakse tühi laev sest kõik inimesed hüppasid üle parda. Seda saab masinatega tõesti tekitada ja telepaatiaga samuti.

flywinter kirjutas:
Nii! Nüüd ma tegin oma koduleheküljele ilusa tabeli. Ja selgub veelkord, et aurakihte on tõesti 12 tükki. Seitse võnget on inimeste segi ajamiseks. Ükskord oli vist isegi selline juhus, et seiste võnget pandi massiüritusele ja inimesed tallusid ennast surnuks hirmust. Seitset võnget kõrvaga ei ole kuulda. 12 võnkega mõistus säilib ja inimene lolliks ei lähe.


flywinter kirjutas:
7 võnget ja 7 aurakihti, see teeb ju orjaks. W mehed enam ei kasuta 7 võnget, mina arvan. Nad võivad ajudesse seitse võnget küll lasta, keda nad zombiks tahavad teha. Aga mina nii loll ei ole.


Muidugi räägi kõik välja, puht sellepärast et näidata W-meeste võimu ? Me nagunii ju ei karda, vähemalt mina ei karda absoluutselt teist mitte ühtegi väikest olendit, ükskõik mida te ka ei teeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

tushka, sa mine vaata "Lord Of The Rings" ka ära, ehk kinos veel jookseb, ja tule Tokrodat süüdistama Laughing

Muide indiaanlastel oli ikka vaimsust küll. Te ju teate ütlusi et "kaine mõistus on tugevam kui kalju" ja muud. Osad indiaanlased olid tõesti ühed kõige Kõiksusesõbralikumad olendid Maa peal. Ühtegi narkootikumi ei tarvitatud mõnuainena (see oleks olnud vaimse tõkendi rikkumine, päris raske on vist tarvitada narkootikume, ilma sellest vaimsest piiris üle astumata, aga nad suutsid seda) Indiaanlased ei vajanud narkootikume, nad võisid süvenedes niisama ilma mingi mõnuaineta pool tundi järjest hingest naerda Very Happy

MUidugi magu ka meie ühiskonnas on asotsotsiaale, narkareid, kurjategijaid, hulle, oli neid ka indiaanlaste seas, kohati tervete hõimudena. Osad ohverdasid inimesi Jumalatele.
Teised müüsid kõik maha "hullu vee" vastu, milles tõesti valgeid inimesi süüdistada pole õige.
Aga jätame ikka meelde, et valge inimene ei tulnud indiaanlaseid hävitama mitte selle pärast et mingite hõimude preesterkond (just need kõrgemad olendid) lõid kollide võrgustiku, vaid ikka omakasu pärast. Valged inimesed ja nende kristlastest preestrid müüsid indiaanlastele isegi katkuga nakatatud tarbekaupu. Valged inimesed teenisid enda inimlikkust, nende preestrid teenisid kristlaste jumalat. Kuidas oli indiaanlastel niiviisi võimalik valgele rassile enda väljaarendatud vaimsust jagada ja kuidas orjastatud mustad inimesed said jagada enda hinestatust, näidates kuidas nad söömata suremiseni tööd jõudsid teha Question
Ma ei arva et neid hävitatud rasse tuleks nüüd veel valge iniemese rõvedustes süüdistada, see oleks absurdne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2004 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

<<Mul jäi karp lahti, kui näidati, et üks naine, kes narkotsi ei pannud, muutus heidikuks. Ma ei tea, kuidas seda kommendeerida.
Ja jälle ajati see valge mehe süüks.
Huvitav, millal meie inimesed saavad sellest süütundest üle>>

Amm.., sa ei vaadanud-kuulanud vist hoolega ikka seda saadet.Selle narkotsiga oli nii, et sajandeid tagasi tapsid valged inimesed neid indiaanlasti koloniseerides ära kogu selle suguharu ¹hamaanid, kes teadsid rituaalide tähendust jne. sisemaailma saladusi.Narkot kasutati ennem seda mingite kindlate kogustena, ainult teatud protseduuride tarbeks, kuid pärast suguharu nõidade ja teadjameeste tapmist läks info kaduma ja seda staffi hakati suva järgi tarbima.PÄrast valgete tulemist valitseb lihtsalt manduvus ja kaos.Nende suruahude ühiskonnas tekkisid täiesti uued väärtushinnangud, sest vanad juuriti robustses kristluse vaimus välja.Süütunde demagoogiat võid roomakatoliku kirikule ajada.Meie ei ole see "valge mees", kes läks tule ja mõõgaga atlandi taha tõde viima - meile endile tuldi selle sama teibaga tarkust pähe määrima.Me oleme loodusrahvas.Nahavärv ja rass on veits väiklane lähenemine asjale - vaata kultuuride erinevusi.Tüüpiline nö europiidi lähenemine - meie oleme kogu hariduse ja kultuuri loojad, meie lähenemine on ainuõige, kõik ülejäänud on meist madalamal, kuna neil pole sellist kultuuri nagu meil - mis sest, et hommikumaades oli kogu valge mehe teadmistepagas läbi mõeldud juba 5 tuh aastat tagasi.Väike tõsiasi - europiidide vaimsed võimed on küll üle indiaanlastest ja negriididest, kuid valgetest on üle mongoliidid - nende päevad tulevad veel - valge mehe vangipõlv ootab ees üsna pea.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 1:55 am    Teema: Vasta viitega

hiievana: aga äkki läksid nii maiad ja inkad ka kaduma. mis seda võis põhjustada võib ainult oletada, aga see assimileerumine võis ju sarnaselt toimuda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 3:55 am    Teema: Vasta viitega

Hiievana kirjutas:
Amm.., sa ei vaadanud-kuulanud vist hoolega ikka seda saadet.Selle narkotsiga oli nii, et sajandeid tagasi tapsid valged inimesed neid indiaanlasti koloniseerides ära kogu selle suguharu ¹hamaanid, kes teadsid rituaalide tähendust jne. sisemaailma saladusi.Narkot kasutati ennem seda mingite kindlate kogustena, ainult teatud protseduuride tarbeks, kuid pärast suguharu nõidade ja teadjameeste tapmist läks info kaduma ja seda staffi hakati suva järgi tarbima.
Vaatasin küll. Selle põhjenduse peale ma ütlesingi, et aeti valge mehe kraesse.

Võrdle meid. Kas meie paneme narkotsi. Kogu meie nõiandus on looja karja läinud. Aga me oleme jonnakad. Me loome, taastame uuesti. Mind isiklikult ei ole Mitte keegi õpetanud. Aga nagu näed, kõik taastub. Ka meie nõiad on maha löödud. Me oleme saanud hakkama ilma narkotsita. Näed siin nõidasid, küsi kes läheb narkootikumiga teistesse sagedustesse rändama. Seega on meie Eestlaste nõidade tase palju parem. Kes keelas indiaanlastel uueti kõik üles ehitada. Mugavam ju hädaldada ja triipu panna, praegu ei tapa neid keegi, mingu õppigu teiste käest.
Muideks kollase rassi valitsemine on meile sisendatud programm, et me annaksime oma jõu neile. Alatedvuse kodeeringud tehakse 11 tasandil.
Varsti võetakse draakonpoistelt need võnked käest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Nu järjest edukamalt paneb rahvas narkotsi, numbrid suurenevad küll vaikselt aga stabiilselt. Vot loomist ma ei tea, aga taastumine on küll kahtlane - kas 100 aastat üldse vastu peame ilma väljasuremise reaalseks muutumist.

Võibolla nad ei saa seepärast ülesse ehitada et pole enam kusagilt õppida, sest miks nad peaks valget jäljendama. Me ju ei hakka neegreid jäljendama:))
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

tushka kirjutas:
Nu järjest edukamalt paneb rahvas narkotsi, numbrid suurenevad küll vaikselt aga stabiilselt.


Kust sa tead seda ? ma küll ei suudaks sellist asja väita. Kust sa seda nii kindlalt tead ? Arvatavast pead sa olema neid numbreid näinud, et oskad öelda, et need suurenevad küll vaikselt aga stabiilselt. Ja ära tule ütlema, et lugesid seda ajalehest või tegid järelduse. Cool
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot: no pigista siis silm kinni:)
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group