Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Veider maailm ja blokeeringud

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Quillodrowen~
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 1:36 am    Teema: Veider maailm ja blokeeringud Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Quillodrowen~ (Püh Okt 31, 2004 9:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 8:13 am    Teema: Vasta viitega

mmm
Mu meelest ei kÀi just paljud inimesed astraalis ja palju on ka neid, kes ei nÀe und. Ega see weel elu tyhjaks ei tee. Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Quillodrowen~
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 9:20 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Quillodrowen~ (Püh Okt 31, 2004 9:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 9:31 am    Teema: Vasta viitega

ka mina ei nĂ€inud pikka aega unesid (Ă”igem oleks öelda, et peale Ă€rkamist ma ei mĂ€letanud neid)... aga ma arvan, et see oli tingitud sellest, et igal öösel ma "kukkusin" voodisse kuskil kl 2, pool 3 ja igal hommikul Ă€rkasin pool 7, seega juba pikema aja jooksul oli tekkinud unevĂ”lg ja nĂŒĂŒd lihtsalt voodisse saades "magasin nagu kott ega teadnud ööd ega mĂŒtsi"... unesid hakkasin nĂ€gema, kui suutsin magamamineku nihutada kesköö ja 1 vahele nĂ€iteks Smile... esialgu ei taha neid isegi seletada mitte- lihtsalt "vaataks". Surprised
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
flyghost
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 10:01 am    Teema: Re: Veider maailm ja blokeeringud Vasta viitega

Quillodrowen~ kirjutas:
... Koht mille ĂŒle kontrolli saavutamine vĂ”ttis mul ligi 8a aega, et anda oma sĂ”nale purustav, resoluutne ja 'jutule' punkti panev jĂ”ud. Omamoodi riigipööre, mille tagajĂ€rjel juhin mina nĂŒĂŒd kĂ”iki vĂ€gesid. ...
... See maailm on mulle muutunud selliseks kohaks kuhu vahel jÔu saamiseks pÔgeneda...

Sad


Kas jÔudu walitsed siis seal maailmas wÔi kÀid seda sealt siia saamas?

Su jutust ei tulnudki pÀris tÀpselt wÀlja, kas oled rahulolematu sellega, et und ei nÀe wÔi et magada ei saa wÔi oma elustiiliga wÔi sellega, et seal maailmas nö nagu lÔksus oled?

Ja mis annab tyhjuse tunde - elurutiin ja eesmÀrgitus?
Kas sedasama jÔudu ei saaks oma olukorra muutmiseks rakendada?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Quillodrowen~
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 10:39 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Quillodrowen~ (Püh Okt 31, 2004 9:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Mina
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 10:59 am    Teema: Vasta viitega

Quillodrowen~ kirjutas:
ma olen suutnud selle ĂŒle kontrolli vĂ”tta...
Uni ja see veider maailm...need on probleemiks. Une osa, ma loodan, sain ma lahti seletatud aga maailma osas.. Kuidas seda kohta vĂ”i toimuvat ĂŒldse nimetatakse? Miks mul see sellistes suurtes mÔÔtmetes avaldub nagu ma seda tajun?...vĂ”i Ă”igemini mis toimub? Confused


'Kontroll' on siis kui asi sind ei hĂ€iri. Praegu see hĂ€irib ja kontrolli pole. Neid, kes maailmade vahel kolavad, on palju. Nii et mingi uunikum su kogemus pole. Miks see sul nii avaldub, tuleb sul endal vĂ€lja selgitada. Praegu on su EGO/ARGINE MINA suures riius su kogemustega. Sellest siis ka see rahuolematus ja kontrolli puudumine. KĂŒsi endalt, miks sa oled oma praeguse olukorraga rahulolematu? Milline osa su EGOst seda tekitab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Quillodrowen~
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Quillodrowen~ (Püh Okt 31, 2004 9:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Mina
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Quillodrowen~ kirjutas:

Aga, et ''EGO/ARGINE MINA suures riius su kogemustega''...kuidas seda tÀpselt mÔista?


'Minu keha'
'Minu kogemus'
'Mina arvan'
'Minu teadvus'
'Minu hing'

Kes on see 'Mina', kellel on keha, teadvus ja hing?
Kes on see 'Mina', kes kogub kogemusi?
Kes on see 'Mina', kes 'saavutab kontrolli'?

Juba keelelisest konstruktsioonist jĂ€reldub, et 'Mina' ei ole keha. Ta ei paista ka olevat ei teadvus ega hing. Mis ta siis on ja miks talle ei meeldi need öised kogemused? Ma ei ĂŒtle sulle meelega vastust ette - vastus tuleb sul endal leida. Siis leiad ka tasakaalu enda ja maailmaga. Kui mina sulle kĂ”ik ette ĂŒtlen, siis jÀÀb su 'Mina' edasi laamendama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Liiga vÀhe infi, et midagi arvata
Tagasi üles
Quillodrowen~
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 7 Apr 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Quillodrowen~ (Püh Okt 31, 2004 9:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Home1
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
ka mina ei nÀinud pikka aega unesid (Ôigem oleks öelda, et peale Àrkamist ma ei mÀletanud neid)...


See mitte mÀltamine tundub loogiline.
NĂ€itex oma lastega rÀÀkides umbes kaks aastat tagasi avastasin Ă€kitsi ..et nad ei mĂ€leta oma unenĂ€gusi ... pĂŒĂŒdsin mitmel hommikul neid rÀÀkima Ă”hutada ... alul tundusid need unenĂ€od kuidagi momendil vĂ€ljamĂ”eldud fantaasiatena ... nĂŒĂŒd on asi paranenud ... laste jutus kohtab tihti elemente mida olen ise unes kogenud ja maapÀÀl sellist asja vĂ€lja ei mĂ”tle ...
Ma arvan ..et unenÀgusi tuleb harjuda vaatama ...
Enda kohta vÔin öelda ..et olen kuldse unega ... enam vÀhem .. kohe kui magama hidan jÀÀn magama . ja vÔin endale sisestada ..et Àrkan kahe ja poole tunnipÀrast ja Àrkan ka ..

Tsiteerin::

Originally posted by Quillodrowen~
ma olen suutnud selle ĂŒle kontrolli vĂ”tta...
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Mina
'Kontroll' on siis kui asi sind ei hÀiri. Praegu see hÀirib ja kontrolli pole......

suure tĂ”enĂ€osusega on asi mis sin hĂ€irib su enda kokkukeeratud vusserdis .. kahjuxx ei oska ka mina tĂ€pselt öelda mis suga toimub ja veel vĂ€hem saan ma Ă”elda kuda sest vabaneda saab ... see jÀÀb sulle ikka kodusexx tööx ... see ei sarnane ĂŒhegi minu teada oleva varjandiga ...
_________________
Noo nĂŒĂŒd kukkusin jĂ€lle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tafka
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kasvueas ei nĂ€e paljud lapsed und. Ka mina vahepeal ei nĂ€inud ĂŒldse. Kuskil 13 aastaselt vist mĂ€rkasin, et ei nĂ€e enam und, ennem nĂ€gin pea iga öö. Siis 14 aastaselt olid mul mĂ”ned kerged haigused(palavik, krooniline nohu jne...) mille kĂ€igus nĂ€gin hulgaliselt Ă”udukaid ja igast pool-anomaalseid unenĂ€gusi. NĂŒĂŒd nĂ€en aeg ajalt(loe: vahest) jĂ€lle tavalisi unenĂ€gusi. Normaalses olukorras on une mittenĂ€gemine mööduv nĂ€htus.
Ürita sellesse mitte vĂ€ga palju tĂ€helepanu pöörata ja vĂ”ta elu sellisena nagu see on(no see on vist kĂŒll vĂ€ga levinud lause Very Happy ) Parem mĂ”tle asja positiivsest kĂŒljest - KĂ”ik ju niimodi teha ei saa, nii mĂ”nedki kadestaksid sind mĂ”nes asjas.
VĂ€hemalt mina ĂŒritaksin nii kĂ€ituda Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group