Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas õiged või valed programmid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Ja kuidas saab joomine (mis on minu arvates enese ja reaalsuse eest põgenemise vorm) olla mingi programm?


Jesssssssss...... Cool
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Aga mis toimub siis, kui seda varjustust pole? Igaüks läheb omamoodi lolliks või?


Läheb jah, näed juuuuu..... Very Happy
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Programmist Sa saad juba aru. Sa ju väitsid, et inimkond on programeeritud tolade kogum.
Muster on kiirgus-neeldumis spekter. Mida väljastab ja mida tõmbab inimene.
See sõltub sellest, mida on inimene omistanud ja mida loob.
Praktikas muster loob saatuse.
Teooria loomine on minu isiklik muster.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
Ja kuidas saab joomine (mis on minu arvates enese ja reaalsuse eest põgenemise vorm) olla mingi programm?


Jesssssssss...... Cool
Kui puudub programm, siis ju põgenetakse.
Ei suudeta lahendada olukorda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
Ja kuidas saab joomine (mis on minu arvates enese ja reaalsuse eest põgenemise vorm) olla mingi programm?


Jesssssssss...... Cool
Kui puudub programm, siis ju põgenetakse.
Ei suudeta lahendada olukorda.


Noh, siis on meestel veel tööd küllaga.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda Roltsick (Kolm Apr 18, 2007 9:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Programmist Sa saad juba aru. Sa ju väitsid, et inimkond on programeeritud tolade kogum.
Muster on kiirgus-neeldumis spekter. Mida väljastab ja mida tõmbab inimene.
See sõltub sellest, mida on inimene omistanud ja mida loob.
Praktikas muster loob saatuse.
Teooria loomine on minu isiklik muster.



Nonii.
Mõnda võimalikku kiirgus-neeldumis spektririba ma kujutan ette.
Aga kui palju neid spetriaspekte üldse on. Kas muster on elu jooksul enamvähem püsiv suurus?
Mida inimene reeglina elus omistab peale võõrprogrammide, installatsioonide ja egregori? Mida inimene kokku puutes elukeskonnaga saab juurde, võrreldes sellega, mis temas sündides on? (peale kogemuse)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 4:51 pm    Teema: Re: Kas õiged või valed programmid? Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Kui mees ei ole tema ise, siis on tal sees väärprogrammid. Kui naisel on "parem" programm olemas, siis on soovitav väärprogramm purustada. Aga kuidas seda väärprogrammi ära tunda? Kui naisele programm ei meeldi, aga mehele meeldib- siis kummal on õigus? Ja ärge öelge, et mehel, sest pole ka kinnitust, et mees on tema ise... Seega? Rolling Eyes


kui naine surub peale oma programmi ja mees seda ei usu, siis ta põgeneb... jooma näiteks. programmi saad sa purustada vaid nii, et lased tema väärprogrammi läbi (sest sa ju tead, et see ei tööta ja läheb põhja Wink. naistel on üldjuhul hirm minna koos mehega "põhja" ning seepärast üritatakse "päästa"... imed sünnivad peale selle hirmu lahtilaskmist ja valmisolekut minna koos mehega "põhja" Wink
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:04 pm    Teema: Re: Kas õiged või valed programmid? Vasta viitega

sirel kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Kui mees ei ole tema ise, siis on tal sees väärprogrammid. Kui naisel on "parem" programm olemas, siis on soovitav väärprogramm purustada. Aga kuidas seda väärprogrammi ära tunda? Kui naisele programm ei meeldi, aga mehele meeldib- siis kummal on õigus? Ja ärge öelge, et mehel, sest pole ka kinnitust, et mees on tema ise... Seega? Rolling Eyes


kui naine surub peale oma programmi ja mees seda ei usu, siis ta põgeneb... jooma näiteks. programmi saad sa purustada vaid nii, et lased tema väärprogrammi läbi (sest sa ju tead, et see ei tööta ja läheb põhja Wink. naistel on üldjuhul hirm minna koos mehega "põhja" ning seepärast üritatakse "päästa"... imed sünnivad peale selle hirmu lahtilaskmist ja valmisolekut minna koos mehega "põhja" Wink


ma ei läheks mingil juhul oma mehega koos põhja. teist nimest ei saa aidata, kui ta ise ei taha end aidata. kui ta ise alkoholismist välja ei saa, siis ei saa ka naine aidata.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:11 pm    Teema: Re: Kas õiged või valed programmid? Vasta viitega

sirel kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Kui mees ei ole tema ise, siis on tal sees väärprogrammid. Kui naisel on "parem" programm olemas, siis on soovitav väärprogramm purustada. Aga kuidas seda väärprogrammi ära tunda? Kui naisele programm ei meeldi, aga mehele meeldib- siis kummal on õigus? Ja ärge öelge, et mehel, sest pole ka kinnitust, et mees on tema ise... Seega? Rolling Eyes


kui naine surub peale oma programmi ja mees seda ei usu, siis ta põgeneb... jooma näiteks. programmi saad sa purustada vaid nii, et lased tema väärprogrammi läbi (sest sa ju tead, et see ei tööta ja läheb põhja Wink. naistel on üldjuhul hirm minna koos mehega "põhja" ning seepärast üritatakse "päästa"... imed sünnivad peale selle hirmu lahtilaskmist ja valmisolekut minna koos mehega "põhja" Wink


Vaata, ei surugi peale ja kaasa ka ei lähe. Ma väärtegude koha pealt üldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kõrvalt vaadata, kui inimesed ennast hävitavad....olgu see siis joomine või miski muu. Ma saan aru, et väärprogramm, aga nemad ei saa.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:

Eh, Arxos, sa ajad jälle asja keeruliseks...Teoorias kirjas, et naine võib mehe väärprogrammi purustada. Ja katsu nüid ilusti ning lihtsalt oma mõte uuesti edastada. Ja palun nii, et selles mingi vastus ka sees oleks Wink

Mees peab ise endale uued programmid leiutama, kui naine hakkab neid talle edastama ja sisse toppima, siis on p*****.
Sina saad aga näiteks meest toetada või takistada. Kas toetad tema tahet või katsud panna teda tegema seda, mida sina tahad...
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
chirmaa kirjutas:

Eh, Arxos, sa ajad jälle asja keeruliseks...Teoorias kirjas, et naine võib mehe väärprogrammi purustada. Ja katsu nüid ilusti ning lihtsalt oma mõte uuesti edastada. Ja palun nii, et selles mingi vastus ka sees oleks Wink

Mees peab ise endale uued programmid leiutama, kui naine hakkab neid talle edastama ja sisse toppima, siis on p*****.
Sina saad aga näiteks meest toetada või takistada. Kas toetad tema tahet või katsud panna teda tegema seda, mida sina tahad...


Oot Rolling Eyes meestel ei ole tahet, see on naiste rida...
Väärprogramme/programmitust ma kindlasti ei toeta-otsin teise, kel asjad paigas. Ja ei meeldi mulle ka see, kui mees vastu tahtmist teeb midagi vastavalt minu tahtele.
Aga su jutt oli juba arusaadavam, keep going... Wink
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Nonii.
Mõnda võimalikku kiirgus-neeldumis spektririba ma kujutan ette.
Aga kui palju neid spetriaspekte üldse on. Kas muster on elu jooksul enamvähem püsiv suurus?
Mida inimene reeglina elus omistab peale võõrprogrammide, installatsioonide ja egregori? Mida inimene kokku puutes elukeskonnaga saab juurde, võrreldes sellega, mis temas sündides on? (peale kogemuse)
Spektrid peaksid olema kordumatud. Võimalusi kokku on 7*10*2*16*4*20*96*8*5*12*6*3*18*72*32*48=295882444505088000
Spekter muutub väga aeglaselt.
Kogemus ja resurss, õpetus, hoolitsus.
Need ta peab läbi seedima, omistama, siis praktiseerima, väljastama. Noh areng on päris pikk.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 8:45 pm    Teema: Re: Kas õiged või valed programmid? Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Vaata, ei surugi peale ja kaasa ka ei lähe. Ma väärtegude koha pealt üldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kõrvalt vaadata, kui inimesed ennast hävitavad....olgu see siis joomine või miski muu. Ma saan aru, et väärprogramm, aga nemad ei saa.


põhimõtteliselt on nulltolerants alkoholismi õige ja ainus abi. sellega aga ei saada hakkama ning "abi" jääb kuhugi sinna "kahju on" ja andestamise või näägutamise tasemele. alkohooliku süütunnetes lausutud lubadused on nii magusad, et kõik ununeb järgmise korrani... ning aru ei saada, et juba ollakse koos allakäigutrepil "põhja" ainult pidur on peal, mis kiirust aeglustab...
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kust algab alkoholism?
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Mitmepäevane joomatuur ei paista küll inimestel erinevat, pidama ei saa neist keegi.


chirmaa kirjutas:
Kas joomine aitab eesmärki saavutada? Kui eesmärgiks koomasse langemine, siis muidugi küll....


chirmaa kirjutas:
Ma väärtegude koha pealt üldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kõrvalt vaadata, kui inimesed ennast hävitavad...


paisutasid üle?
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Mitmepäevane joomatuur ei paista küll inimestel erinevat, pidama ei saa neist keegi.


chirmaa kirjutas:
Kas joomine aitab eesmärki saavutada? Kui eesmärgiks koomasse langemine, siis muidugi küll....


chirmaa kirjutas:
Ma väärtegude koha pealt üldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kõrvalt vaadata, kui inimesed ennast hävitavad...


paisutasid üle?


Ei, lihtsalt mõttearendus...
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 11:20 am    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Oot Rolling Eyes meestel ei ole tahet, see on naiste rida...
Väärprogramme/programmitust ma kindlasti ei toeta-otsin teise, kel asjad paigas. Ja ei meeldi mulle ka see, kui mees vastu tahtmist teeb midagi vastavalt minu tahtele.
Aga su jutt oli juba arusaadavam, keep going... Wink


Siin sa justkui ilmutad mingit võimalikku tegevuskava...

Sirel kirjutas:
põhimõtteliselt on nulltolerants alkoholismi õige ja ainus abi. sellega aga ei saada hakkama ning "abi" jääb kuhugi sinna "kahju on" ja andestamise või näägutamise tasemele. alkohooliku süütunnetes lausutud lubadused on nii magusad, et kõik ununeb järgmise korrani... ning aru ei saada, et juba ollakse koos allakäigutrepil "põhja" ainult pidur on peal, mis kiirust aeglustab...


Harva, kui ma sireliga milleski nõus ollen. Sirel paistab räägib omades kogemust. Siin on see, mis sinuga võib juhtuda... kui jätkad...


Ma ei saa sinust aru chirmaa....
Sellest, et sa armastad, saan aru. Kuid kas see armastus on seda väärt, et peaksid laskma ennast ka põhja tõmmata? (võibolla olen karm, kuid see paistab mõnes aspektis rohkem sõltuvuse-süütunde moodi). Ennem lõpetab selle mehe joomise järsk EI mõnes valdkonnas, kui kõikumine oma armastustunde, haletsuse ja lootuse vahel. Aga ka "ei" puhul läheb enne aega, kui selgub, kas inimene läheb põhja, või ronib pinnale tagasi.

Oluline on see, et sarnastes situatsioonides vastutab põhjamineja oma elu hävitamise eest, püüdes samas süüdistada enese ümber olijaid väheses toetuses ja mõistmatuses. Ta peab aru saama, et sina ei saa tema eest ei elada, ega ka vastutada. Tekitatav "süütunne" on vaid vahend sinu "lõa otsas" hoidmiseks. (kusjuures-hoidjaks, pole see mees ise, vaid keegi kolmas)
Antud juhul inimene joob, teisel juhul mõni ähvardab enesetapuga... tableti neelamise ja veenide lõikamisega. Kõik need on ühe ja sama nähtuse eri ilmingud. Kui sa sisemuses tunned, et oled teinud kõik omapoolse, mis oled suutnud, ning edasi on ees vaid katki minek, kuna jõud on otsas... siis äkki peab enese lõhkumisele ikka piiri seadma?

Üks mu sõber, ütles kord sellise lause:
"Kellele meist ei meeldiks ilusad ja targad naised, kuid kui paljud meestest mõtlevad, kas nad on ka sellist naist väärt?"

Aga lõpeks, sina ise pead teie elu situatsiooni ise hindama, ning vastavalt oma sisetundele tegutsema. Me võime siin püüda nõu anda... kuid see on pigem sekkumine väljastpoolt olukorras, kus lahendus peab tulema teie seest.

Koera saba mitu korda ei raiuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

kui nüüd on tegemist tõsise probleemiga... tihti piisab, et naine lõpetab pseudoprobleemi kerimise ja mees saab kaitseasendist tegudele asuda. kaks pudelit õlut igal õhtul on ohumärk küll aga kui mees ei pea enam igal õhtul selle jaoks ennast õigustama vaid saab asuda kasti kallale, siis võib juhtuda, et ta taipab isegi... Cool
Tagasi üles
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

01001010010101101010010010101 - vot see on kõige õigem programm Wink
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group