Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indiaanlaste pärandus
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 11:33 pm    Teema: Indiaanlaste pärandus Vasta viitega

Ma hakkasin asjaüle mõtlema. Koguaeg räägitakse, et valge mees on paha ja indiaanlased õilsad.
Vaatleks, mida siis keegi on inimkonnale andnud. Valge mees on annud teaduse füüsilisel tasandil. Päris kõva areng. Usk on küll jama, aga head ta on teinud ka.
Mida on indiaanlased annud. Muud ma ei leidnud, kui suits ja meelemürgid (narkotsi kasutamine)
Siis avastasin, et kollide võrgustiku loojad olid ju ka indiaanlased.
Ma olen koguaeg teadnud, et kollide võrgustik on saanud alguse Lõuna-Ameerikast. Ma polnud siiamaani rassile tähelepanu pööranud. Aga seal elasid ju indiaanlased. Seega nemad selle pasa kokku keerasid. Ja seda tegid nad ennem, kui valge mehe jalg Ameerika pinda puudutas.
Ja kuna nad astusid kollidega ühtesse, siis jumalad ei annud neile eluenergiat. Kõik, mis ei oma eluenergiat, see hävineb. Siit ka põhjus, miks valge mees nende maa ära võttis. Nad ise kutsusid ta kohale, et toitu saada. Läks nati nihu. Nüüd elatuvad nad valge mehe energiast. Siit sain ka CC kiire leviku ja seletuse, miks nõiad, kes CC tegelevad lolliks lähvad. Nad toidavad läbi selle punast rassi.
Ja siit saame järeldada, et need inimesed, kes kiidavad indiaanlasi ja laidavad valget meest on ju indiaanlaste orjadeks tehtud. Päris hea nõidus.
NB kollide võrgustik lõi Valge, rohelise & raudse võrgustiku.

Inimhing iseenesest ei ole seotud rassiga. Kui ta parandab ennast, siis saab ta kehastuda teise rassi.
Miks neegrid tahavad valged olla Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Kirjutasin selle postituse ära ja lõi mulle kõik pilt selgeks rassidest.
Juba varem ütles punane kuningas, et loojatel on plaan kaotada kollane ja must rass. Nüüd sain vastuse miks.

Valge rass pidi arendama inimkonna mõistust. (NB kõige madalam töö) Sellega said nad hakkama. Mitte midagi pole ette heita. Punane rass pidi arendama vaimu. Vaatame siis usumaailma. Täielik okse.
Must rass pidi arendama hinge. Nojah, see täitsa tegematta jäänud.
Kollane rass pidi valitsema, arendama teadvust. (Kõige kõrgem töö) Mis valitseb maailmas? Täielik kaos ja üksteise röövimine. Ainult sigivad nagu loomad. See planeet on mõeldud ühe miljardi rahvale. Palju praegu inimesi on Question
Seega valge inimene ei vastuta kuritegude eest, mis on teostatud vaimu, hinge ja teadvuse tasandil. Mõistuse tasandil on ta hüvesid loonud. See, et hüved on on jaotatud ebaproportionaalselt on ju kollase rassi looming.
Seega ma mõistan täielikult loojate otsust. Kõik, kes ei ole oma ülesannet teostanud, see maha.

NB see ei laiene üksikindiviidile. Normaalsed hinged viiakse teise rassi üle.
Muideks ma sain naljaka info. Luuakse sinine rass. Ma ei oska seda kommendeerida, ega ei mõista, kuidas see teoks saaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Mai 2004
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav kuidas teadlased seda seletavad, kui see kõik on ükskord toimunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Home1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
....... Luuakse sinine rass. Ma ei oska seda kommendeerida, .......

Piiblis mainitakse ka mitmes kohas sinist ilmutust ... mis on ülim ... pole praegast kapsast käepärast ... (annaxx täpsema viite) ....
Ka ühes koraani lahti seletamise raamatus ... viidataxe sinisele mõistusele , mis peab hoidma tasakaalu ... Täpset sõnastust enam ei mäleta ... raamat oli venekeeles .... ja lugesin väga ammu ~25 aastat tagasi
Ja Nostradaamus kirjeldab taevast (voi oli ikka taevakarva) laskuvat maapeale , ja tema valitseb maa ja inimeste üle ....
Kahes või kolmes kohas on veel juttu JUST sinisest mõistusest ...
Ja kindlasti ... raamatus ...pealkiri ei tule meelde ,, on loodud kõikjal olev mõistus ... ja kui peategelane soovib teada mis moodi seda ette kujutada ... lausub koiksuse mõistus : " sa vaata taevast , just selline sinine ma olen .."
_________________
Noo nüüd kukkusin jälle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 7:34 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas see sinine inglise keeles kõlab? Blue, indigo wõi livid wõi...?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jadee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Apr 2004
Postitusi: 23
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:51 am    Teema: Vasta viitega

Loomulikult on see sinine rass juba loodud ,need ju meie Indigolapsed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 11:56 am    Teema: Vasta viitega

CC raamatuid loetakse ka siis kui seal peal ei ole kirjutatud et need on CC raamatud.. Neid loetakse nende mõistete pärast. Näiteks on välja mõeldud mõiste - kogumispunkt, seal on terve mõistete struktuur, siis on terve hulk maagilisi sooritusi mis aitavad teisikut tekitada. Keegi pole varem sellise mõiste peale tulnud, ja nende soorituste peale. Ja orjastada ei taha need kes ei ole selleks võimelised. Mina arvan et eesti nõiad on jobud. Mina olen igasuguse võimu vastu, isegi siis kui see on eesti oma. Ma olen vastu sellepärast, et olen vastu. Ma olen alati vastu. Eriti nende suhtes kes on enesetähtsust täis ja kes sülitavad teiste tehtu peale. Need on minu silmis põlguse ära teeninud ja ma neist lugu ei pea. Ma olen amburliku mõttelaadi vastu, sest see on vigane mõttelaad. Minu mõttelaad on kaljukitselik, see tähendab minu austan eeskujusid, ükskõik kus need asuvad. Aga eesti nõiad ei ole seda veel ära teeninud. Ja ei ole mõtet ennast upitada teiste mahategemise arvel. See on eriti põlastusväärne tegevus.
Tagasi üles
Jadee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Apr 2004
Postitusi: 23
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Eks inimene näeb ikka välismaailmas oma enese sisemaailma peegeldust. Kõike mida teiste puhul põlgad ,õpi eneses armastama ,siis maailm enam selline ei paista.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Rolling Eyes kas kunagi pole pähe tulnud mõte kasvõi mõnd aega olla mitte kellegi poolt ega vastu, lihtsalt olla ja tunnetada voolu ja seda tunnet? eriliselt tervendav kogemus Wink pikapeale võib harjutada oma tavaliseks olekuks... Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Eesti nõidadel on olemas mõisted. CC mõisted on mängu toodud selleks, et varjata tegelekke teadmisi. Nende mõisted on küllalt lähedased tegelikele, aga sisaldavad siiski väärinfot.
Loomulikult pead eesti nõidu maha tegema. Sellega lood head pinnast vallutajatele. Kui Sa tahad ori olla, siis on see sinu vaba valik. Aga meie ei taha orjad olla ja me ei kavatse sind toetada, et sa annaksid jõudu orjastajatele.

Ka sinule kehtib seadus: ORI EI TAHA VABAKS SAADA. ORI TAHAB ORJAPIDAJAKS SAADA. Tegelikult soovid läbi CC saada siit endale orje.

Kui CC on nii hea, siis miks neil on ainult kogumispunkt, aga aktiivpunktist ei räägita Question väga lihtne kogumispunktist räägitakse selleks, et inimene võtaks pakutud infot, aktiiv punkti varjatakse selleks, et ta ise ei otsustaks. Klassikaline orjastamise mudel.

Mis veel näitab sinu orjalikust. Sa ei väitle minu teksti vastu, vaid hakkad maha tegema. Sa ei saagi väidelda, sest see, mida kirjutasin on tõde. Sa ei saa vastu väita, et indiaanlased on inimkonnale meelemürgid kinkinud ja mitte midagi muud asjalikku pole annud. Seda teab tegelikult igaüks, kes vähegi mõelda oskab

NB mäletad minu soovitust Tuskale. Ma kirjutasin tegelikult kuidas sinusugused persselakkujad käituvad. Kui oleksid vähegi ajusid liigutanud, siis oleksid aru saanud, et ma näen kõike läbi. See, et ma ei räägi, tähendab, et ma annan inimesele võimaluse muutuda. Aga kui lähed üle piiri, siis võid saada õnnelikuks ja ma võin isegi sulle näidata, milleks võimeline oled. Eelnevalt uuri mu tausta. Ja leia need vähesed õnnelikud, kellega olen tõsiselt kakelnud. Kui nad julgevad pajatada, mis neist saanud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Inimesed on erinevas arengujärgus. Üks karmatsükkel on üks sodiaagiring, 12 tähtkuju. Kui ma eelmises elus olin ambur, siis selles elus olen kaljukits ja järmises veevalaja jne. Kui mina kolgin amburlikku mõttelaadi siis ma tapan mineviku varju enda jaoks. Inimene peab endas arendama erinevaid külgi muidu ei arene. Kõigepealt peab inimene ennast tundma, et teada mida ta endast arendab ja mida taandarendab. Kui ma hakkaks jälgima neid inimesi kelle moodi ma ise kunagi olin, siis ma ei areneks. Ma ei võta kellegi õpetust omaks lihtsalt sellepärast, et tahan hea inimene paista.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma ei võta kellegi õpetust omaks lihtsalt sellepärast, et tahan hea inimene paista.


miks sa siis CC omaks võtsid ?
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Eelnevalt uuri mu tausta. Ja leia need vähesed õnnelikud, kellega olen tõsiselt kakelnud. Kui nad julgevad pajatada, mis neist saanud.


Ma võin võtta ühendust sellistega kes on omakorda sinust üle. Ähvarduste ja teiste laimamisega sa oma õpetusele poolehoidjaid küll ei leia. Ja mis CC puutub siis selleks on olemas eraldi foorum juba mitu aastat olnud ja seal räägitakse sellest teemast. Minu CC teemaline jutt oli mitte orjade saamiseks vaid vastureaktsioon sinu väljamõeldistele. Tegin selleks oma kodulehekülje, et sinu väljamõeldisi elimineerida. Kusjuures osa sinu õpetustest on täitsa asjalikud.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:11 pm    Teema: Vasta viitega

kuule fly, miks peale Su lehe avamist täitsa halb hakkab?
liiga ere valgus pimestab või kollid panevad müdinal rünnakut? Idea ehk seletaksid?

PS! ja näen Sind tarakanina, kes liigutab muudkui oma vuntse ja tõstab usinalt pead et ülespoole näha, aga kael ei võimalda... Embarassed


Viimati muutis seda selenium (Nelj Mai 13, 2004 1:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
miks sa siis CC omaks võtsid ?



Ma oleks selle omaks võtnud kas siis kui see oleks tundmatu autori poolt kirjutatud ja tekst oleks muudetud nii, et pole teada kellest täpselt jutt käib. See on terviklik lõpuni läbimõeldud õpetus, millest saab tervikliku pildi ilma vähem tähtsate pisiasjadeni laskumata.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma oleks selle omaks võtnud kas siis kui see oleks tundmatu autori poolt kirjutatud ja tekst oleks muudetud nii, et pole teada kellest täpselt jutt käib. See on terviklik lõpuni läbimõeldud õpetus, millest saab tervikliku pildi ilma vähem tähtsate pisiasjadeni laskumata.


ega sa juhuslikult Piiblit ei kirjeldanud ?

Piiblil on ka tundmatu autor ja tekst on muudetud arusaamatuks, seal ei saa ka aru millest/kellest jutt käib.

Mis ajast kristlased CCd Piibliga segamini ajavad ? või castanedalased on kristlased ?
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kuule fly, miks peale Su lehe avamist täitsa halb hakkab?


See leht on kaitseks tehtud. Ja mul oli isegi hoiatus silt pandud üles, et ei soovita seda külastada. See on nagu tulemüür.

Mis primkadesse puutub siis selle foorumi mõistete järgi on need üks hinge aspekte. Primkad paistavad silma oma teadlikuse poolest.

Kui märganud olete, siis ma ei ole seda foorumit millegagi solvanud. Ma olen kõik ülevõtmist vääriva üle võtnud. Sellest millest ma aru ei saa, seda ma loomulikult ei saa üle võtta.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ega sa juhuslikult Piiblit ei kirjeldanud ?

Piiblil on ka tundmatu autor ja tekst on muudetud arusaamatuks, seal ei saa ka aru millest/kellest jutt käib.


Vaata, mina ei ole Piiblit kordagi lugenud ja ma ei sa aru mis seoseid sa näed selles. Kui seos on ainult see, et see on ka kirjasõnas kirja pandud, siis on sinu mõtlemine primkalik.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

CC -sed on erinevalt teistest nõia liinidest õppinud ära süsteemse mõtlemise. Selle foorumi oma on veel väga algstaadiumis ja ma ei tea kas sellest üldse midagi asja saab. Võtame kasvõi selle teisiku teema, korratakse juba teada tuntud tõdesid ja mitte midagi uut. Samas on oi kui palju maailmas sellest kirjutatud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nii alustame siis.
Räägid, et CC on 400 sageduse olend ja DJ 800 sageduse olend.
Tegelikult on see injo kõik sul pärit 4 sagedusest.
Oled Sa võimeline kasvõi esimesed 10 sagedust ära defineerima Question
Mul on kõik omad sagedused paigas. Ma pole lihtsalt jõudnud kõigest kirjutada.
Miks tood mängu suured numbrid, eks ikka sellepärast, et inimesi enda poole võita. Et suurem tase, et oled kõvam mees. Sinu sagedused on tegelikult illusioon. Kui väidad vastupidist, siis defineeri esimesed 10 sagedust. Nagu mina olen teinud esimese kaheksaga ja maaema võnkega 22, võrgustikuga 19

Miks võitled minu vastu. Mina viin inimesi 5 sagedusele s.o. isiku tasandile. Kuna sinu CC basseerub 4 sagedusel, siis kaob mõjuvõim nende inimeste üle, kes asub kõrgemal. Sinu ülesanne on viia inimesed alla 4 sagedusele, et saaks neid mõjutada.
4 sagedus on maailmapilt. Sa tahad, et inimesed käituksid orjastjate poolt loodud maailma mudeli järgi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group