Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sünnipäeva energeetika
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 9:20 am    Teema: Vasta viitega

SÄRAVAT PÄIKEST JA MAHEDAT KUUVALGUST, NINARÕNGASTEVABA NOHISEVAT ISEPÄISUST SISEMAA MAHLASTEL ROHEVÄLJADEL ISEENDAGA OLEMISEKS KÕIKIDELE SÕNNIDELE JÄRGNEVAKS ELUAASTAKS !
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 9:32 am    Teema: Vasta viitega



ma soovin, ma soovin...
natuke kallistusi
natuke kohupiimatorti
natuke naeratusi
natuke päikesepaid
natuke vahuveini, mille mullid ninna kargavad ja tobedalt itistama ajavad
natuke seda, et valge pilveke pisut madalamale laskuks, et ma saaks näpu sellest läbi torgata
natuke soojust
natuke meelespidamist
natuke naeruväärseid tegemisi
natuke tõsiseid mõtteid
natuke seda, et te ka natuke midagi soovida saaksite
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 10:02 am    Teema: Vasta viitega

Önnitluse asemel Wink
Kerca, Sa seisad väikesel künkal ja Su käes on möök, mis toetub vastu maad. Vaatad silmapiiri, kus kogunevad vaenlased. Sa oled täis tahet , et vastu vötta see lahing sest Sa tead , et Sul on hea positsioon ja vöimalus see lahing vöita.

Coco, vaata, Su valge hobune on Su ees ja ootab. Mine talle järgi seal ootab Sind üllatus.

PALJU ÖNNE TEILE Exclamation
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

See on õige tähelepanek.
Sünnipäeval tuleb ettevaatlik olla. Inimene kaotab siis tegelikult valvsuse. Kristlased tahtsid mind ka sünnipäeva aegu mõrvata. Muideks see Hiiumaa lennuki allakukutamine oligi plaanitud mulle sünnipäevakingiks. Tehti ühispalvus, Haapsalu ja Soome kirikute koostöö.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 10:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Eks aita siis Tokrodal hirmudest jagu saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

mulle samuti ei meeldi sünnipäevad, sest ei meeldi liigne tähelepanu ja see ninnunännutamine. pealegi ma tunnen ju kelle soovid on siirad ja kes teeb seda ainult kohusetundest või et see on tavaliselt kombeks. eriti just tööjuures nii.
Tagasi üles
Shadow
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Mai 2004
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
See on õige tähelepanek.
Sünnipäeval tuleb ettevaatlik olla. Inimene kaotab siis tegelikult valvsuse. Kristlased tahtsid mind ka sünnipäeva aegu mõrvata. Muideks see Hiiumaa lennuki allakukutamine oligi plaanitud mulle sünnipäevakingiks. Tehti ühispalvus, Haapsalu ja Soome kirikute koostöö.


Viimati muutis seda Shadow (Teis Veeb 08, 2005 11:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 10:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Olen mõelnud, et tegelikult on see formaalne sünnipäevatamine nagu sisseharjutatud mäng, mida keegi esimesena lõpetada ei julge... Kui üks või teine räägib, et ta ei tunne oma sünnipäevast ühel või teisel põhjusel rõõmu... samas kardab, et kui ta õnnitlema ei rutta teist sünnipäevalast, siis too äkki solvub... Kas ikka solvub? Kas Sa ise solvud??

Minu suurim rõõm sünnipäevahommikul on olnud laste ja lähedaste siiras kallistus ja kohvitass voodi kõrval. Ja päike taevas siramas. Ja imeline maikuu rohelus. Lillede üle tunnen tõelist rõõmu kõikidel teistel päevadel aastas, eriti siis kui keegi neid niisama heastpeast kingib. Ja õnneks olen seoses oma elu pöördmuutusega kaotanud ka sunduse tervet kahepoolset suguvõsa igal oma sünnipäeval vastu võtta - teenindada + 11 kuul aastas mitu korda mõelda, et MIDA ikka kinkida, et see meeldiks... Nüüd tulevad vaid need, kellega meil üksteisest lihtsalt rõõm ja seda igas päevas. Ja mina pean meeles neidki.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 8:54 am    Teema: Vasta viitega

ma pole kunagi tunnetanud oma sünnipäeva negatiivsena. tähelepanu osutavad tavaliselt kõige lähedasemad, sest avalikult linnapeal laiates ei teata, palun tähelepanu, palun tähelepanu - mul on sünna Laughing

aga ma õnnelikul ajal sündinud, ööbikute laulu saatel ja otse hullutavatesse lillesülemitesse Very Happy

see teeb endagi pööraseks Laughing
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 8:59 am    Teema: Vasta viitega

mina palun endale tavaliselt lõikelilli mitte kinkida, raske on vaadata kui midagi nii täiuslikku ja ilusalt sureb aeglaselt ja piinarikkalt su silme ees ja seda agooniat üritatakse pikendad veel igasuguste vahenditega....mille nimel???
seda enam et taimed omavad hinge ja lilled vastutavad aja õige kulgemise eest!
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:41 am    Teema: Vasta viitega

lillede kinkimisele ma ka kuidagi vaadata ei oska. alati saan õiendada, et lõikelilled mul kui vihad vaasi löödud. a mis ma sureva lillega teen? kahju tast, kuid... surnud niikuinii. potilill on iseasi. mõnedega tekib mul klapp, mõnedega mitte. eks ma kipun nendesse suhtuma kui sõpradessegi, olgu vähe, aga olgu tähtsad.

kevadel on niigi kõik kohad õisi täis, toomingas ja sirel haiseb otse akna all, võililledest muru kolletab ja ... silmailu küll. ja kena on näha elu.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jadee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Apr 2004
Postitusi: 23
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Mul seisavad lõikelilled juba yle kuu vaasis,mõtlesi ,et kuidas see võimalik on .Aga näe paar päeva tagasi avastasin ,et juured on alla tulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

rääkides lilledest.. Kui kinkida sünnipäevaks inimesele lõikelille asemel huvitav potis kasvav lill?
sest kinkidega annab inimene midagi kaasa endats ju (loodan et ainult head) ja kui kinkija on ise lille istutanud ja muud mässanud et kena oleks, siis minu arust on sellist asja väga armas saada.
Kuid kas siis kingi, antud juhul potilille, sisse pandud tunded, soovid ja muu emotsioonid jäävad lillesse ja kasvavad koos sellega v "haihtuvad" mingi aja järel sealt?
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaaren
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Mai 2004
Postitusi: 146
Asukoht: kuskil maa ja taeva vahel lendamas

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kerca ütles: lillede kinkimisele ma ka kuidagi vaadata ei oska. alati saan õiendada, et lõikelilled mul kui vihad vaasi löödud. a mis ma sureva lillega teen? kahju tast...

Jadee kirjutas: Mul seisavad lõikelilled juba yle kuu vaasis,mõtlesi ,et kuidas see võimalik on .Aga näe paar päeva tagasi avastasin ,et juured on alla tulnud.


Miks te lõikelilli kultiveerite??? Olete mingid sadistid vä... Evil or Very Mad

Pealegi tähendavad lõikelilled surma...

Kui "head kristlased" hiina printsidele uhkeid kelli kinkisid, siis hakkasid nood seletamatul kombel kiduma ja surema nagu kärbsed, tuli välja et kell on hiinlaste jaoks aja negatiivse mõju sümbol...

Kui kellelegi sealkandis midagi energeetiliselt ohtlikku kingitakse on kombeks tänapäeval sümboolselt mingi rahamünt anda, et neutraliseerida võimalikku halba mõju, a la see pole kingitus, vaid mina ostsin selle... Sellest teemast huvitatutele soovitan lugeda mõnda Feng Shui raamatut.
_________________
el Greco: "Mil nihil placet!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

lõigatud lill on jah nagu surnud lill, aga kunstlilledega või potilillega ikka näiteks mõne lõpetamisele küll ei lähe Wink
Samas poes on ju juba kõik lõigatud lilled, ega sina pole neid kuskilt loodusest või hoovist ära lõiganud, keegi ostaks need nagunii lõpuks ära või visataks lõpuks minema
Tagasi üles
Kaaren
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Mai 2004
Postitusi: 146
Asukoht: kuskil maa ja taeva vahel lendamas

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos: Viimane kord kui pidin ühele tüdrukule sünnipäevale läksin, kinkisin talle potisees roositaime, ja see võeti suure tänuga vastu.

Pealegi oli sellel tüdrukul lõikelilledega see halb kogemus, et sai teada kust tänavamüüja mammi endale kaupa toob.- Surnuaiast!!! Suurem osa tänaval müüdavatest lõikelilledest pärinevad sealt....

Kui väga tahta võib ka potilillega lõpetamisele minna. Küsimus on lihtsalt selles, kas sa teed välja võimalikest kõõrdi vaatamistest või hoolid hoopis sellest, kellele tahad kingitust teha. Südamest tulnud kingitus ei vaja vabandusi.
_________________
el Greco: "Mil nihil placet!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

kas olen väitnud, et pole hea idee kinkida inimesele potilill ?

Lillepoes nüüd vaevalt surnuaialt pärit lilli müüakse, mõni mammi tänava pealt võib muidugi nõnda teha...
Tagasi üles
Kaaren
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Mai 2004
Postitusi: 146
Asukoht: kuskil maa ja taeva vahel lendamas

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2004 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos: Ei ole väitnud. Ma reageerin kõige suhtes täna üle. Kogu päeva olen nagu mingi laksu all. Et nüüd ma suudan ja nüüd ma võin. Ma pole enam kaua aega sellist jõudu ja indu tundnud!
_________________
el Greco: "Mil nihil placet!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group