Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas õppida mõtterännakut.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tafka
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 11:41 am    Teema: Kuidas õppida mõtterännakut. Vasta viitega

Tere! Mind on juba päris pikka aega taolised asjad huvi pakkunud, aga ma pole millegagi veel algust teinud. Alustaks sellega.
Kuna ma peaaegu midagi ei jaga, oleksin tänulik, kui maast madalast keegi seletaks. Kui kellegil aega on selle jaoks, oleksin väga tänulik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KeiC



Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 2
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

jah, niuke asi huvitab mind ennastki. Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtte rännakute korral kasutab inimene oma kolmanda silma nägemist (see kolmas silm asub umbes kulmude keskel)
Kui olete näiteks ristitud, siis on teie kolmandal silmal blokid peal ja samuti võib takistada kolmanda silmaga nägemist see, kui inimese sisemaailm on korrast ära.
Samuti, kui vist mõni tähtis "jupp" on inimeselt puudu (näiteks mõni hingejupp), siis võib ka see olla põhjuseks, et inimene ei suuda kolmanda silmaga näha.
Samas võib põhjuseks olla see, et inimene on liiga madala "tasemega", aga "primitiivid" ei jaga tavaliselt vaimsusest mitte midagi ja nad ei usu ka sellesse...

Soovitan lugeda seda teemat:
http://www.ruunikivi.pri.ee/viewtopic.php?t=189

Aga samas võib olla lihtsalt aeg liiga varane, mõnel võtab see kaua aega, näiteks alles 30 aastaselt hakkab kolmanda silmaga nägema...
Tagasi üles
Tafka
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole ristitud. Ok see on selge, aga kuida ma seda alustan? Laman voodis pikali või lihtsalt panen silmad kinni? Mida ma kujutama pean või mõtlema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sisenda endale, et sisened näiteks oma juhtruumi...
Sul peaks tekkima nagu mõttepilt, selline "pilt", nagu sa meenutaksid midagi...
Võid proovida nii silmad lahti kui ka silmad kinni...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Selle teema all on mul vöimalik küsida ühte asja, millest pole ise aru saanud. Miks lahtiste silmadega vaadates tekivad teistmoodi pildid ja visioonid kui kinniste silmadega?
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

virmalised kirjutas:
Selle teema all on mul vöimalik küsida ühte asja, millest pole ise aru saanud. Miks lahtiste silmadega vaadates tekivad teistmoodi pildid ja visioonid kui kinniste silmadega?


Ma ei oska öelda, endal on lihtsalt nagu selgem pilt, kui lahtiste silmadega ringi põrutan...
Kui panen silmad kinni, siis ju füüsiline pilt nagu väreleks, igasugu kollakad toonid ju, ei ole ju ainult täiesti must see nägemine, kui silmad kinni.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

virmalised kirjutas:
Selle teema all on mul vöimalik küsida ühte asja, millest pole ise aru saanud. Miks lahtiste silmadega vaadates tekivad teistmoodi pildid ja visioonid kui kinniste silmadega?
Silmad lahti vaatad endast väljapoole, silmad kinni sissepoole. nähtamatut maailma saabki vaadata läbi sisemaailma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 7:39 am    Teema: Vasta viitega

Samas, kui pidevalt harjutada nähtamatus maailmas käimist, siis pole vahet, kas silmad on lahti või kinni. Mul viimasel ajal kombeks minemise momendiks silmad sulgeda, aga kohale jõudes avan silmad, sest silmade suletus hakkab nagu segama info täpsust. Ei näe piisavalt selgelt teise tasandi asju, kui silmad reaalsuses suletud.
Tagasi üles
Shadow
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Mai 2004
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Sisenda endale, et sisened näiteks oma juhtruumi...
Sul peaks tekkima nagu mõttepilt, selline "pilt", nagu sa meenutaksid midagi...
Võid proovida nii silmad lahti kui ka silmad kinni...


Viimati muutis seda Shadow (Teis Veeb 08, 2005 11:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

pole eriti asjatundja, siin targemaid jalaga segada, aga kirjeldan ühte meditatsiooniharjutust, mis peaks olema pärit kuskilt raamatust, aga kust, ei mäleta. ise sain sellega väga positiivseid tulemusi. tee külaskäik teadjanaise juurde. kujutle detailselt, samm sammult, kuidas sa kõnnid mööda mägiteed tema koopani. kujutle teie kohtumist ja tema välimust ja nöojooni. vaata talle otsa. küsi oma küsimus. siis vaheta temaga kohad - astu tema asemele, vaata ennast ja vasta teadjanaisena sellele küsimusele. kui oled vastuse saanud, mine endasse tagasi, täna teadjanaist. ta annab sulle kingituse. suru see pihku ja mine mööda mägiteed alla tagasi. seal vaata, mis ta sulle andis. siis tule pikkamööda meditatsioonist välja. sellest harjutusest mäletan väga suurt üllatust, kui selgeks asjad äkki muutusid. sain vastuse ja suure rahu oma hinge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Võite proovida nii et lamate voodis täiesti liikumatult, hingate rahulikult, proovite transsi jääda (nagu astraalprojektsiooni jaoks) Samal ajal mõtlete juhtruumi minemisest, kui see ei õnnestu jääte transsi, korraks vajute justkui unne ja kui sealt üles ärkate siis mäletate kuidas te enda juhtruumis käisite (tiba kõrgema teadvusega) ja siis teil on sellest pilt juba silmeees ja saate ilma transita minna.
Proovige juhtruumi projekteeuda, mitte mõttes juhtruumi ette kujutada.
Võibolla harjutab see vale asja, harjutab projektsiooniga sisenema, aga kui muudmoodi ei saa, siis võib vist nii proovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Shadow kirjutas:
Arxos kirjutas:
Sisenda endale, et sisened näiteks oma juhtruumi...
Sul peaks tekkima nagu mõttepilt, selline "pilt", nagu sa meenutaksid midagi...
Võid proovida nii silmad lahti kui ka silmad kinni...

Olen kena 2 päeva proovinud. Midagi erilist küll saavutanud ei ole. Võibolla olen tõesti veel liiga noor... äkki on veel mingisuguseid näpunäiteid ( teised teemad olen siin läbi lugenud )


No su kolmandale silmale on mitu metall toru sisse löödud, puha ära lammutatud !
Mingit vedelikku on ta ka täis, väga imelik juhtum Neutral
On ikka mingi tõsine vandaal kallal käinud.

Natuke paigast ka ära, ikkagi kristlikud struktuurid on selle paugu andnud, jäljed viisid mingi egregori juurde

No proovi nüüd, äkki näkkab
Tagasi üles
Külaline






PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tohoh, kust varrukast sa selle jutu nüüd välja võtsid ?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Anonymous kirjutas:
Tohoh, kust varrukast sa selle jutu nüüd välja võtsid ?

Kumb lause häiris, kas jutt kolmandast silmast või süüdistus egregori, orjastava usundi energiavälja vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shadow
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Mai 2004
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 12:06 am    Teema: Vasta viitega

jubejube

Viimati muutis seda Shadow (Teis Veeb 08, 2005 11:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mina Ise
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Mai 2004
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 2:14 pm    Teema: ? Vasta viitega

Millele mõtled esmalt kui asud tavalisele reisile või kasvõi tahad minna mingile matkale?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külaline






PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Niih...Proovisin Lucid Dreaming'ut. Algul hakkas keha nagu mõnusalt värisema, siis tekkis nagu halvatus aga rohkem edasi ei mäleta Confused . Siis ärkasin keset ööd ülesse ja uuesti magama jääda oli väga raske, hullult siplesin. Milles point?
Tagasi üles
Tafka
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

See eelmine postitus oli tehtud minu poolt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Anonymous kirjutas:
Niih...Proovisin Lucid Dreaming'ut. Algul hakkas keha nagu mõnusalt värisema, siis tekkis nagu halvatus aga rohkem edasi ei mäleta Confused . Siis ärkasin keset ööd ülesse ja uuesti magama jääda oli väga raske, hullult siplesin. Milles point?

Midagi juhtus, kas block tuli peale või millegi muu pärast kaotasid teadvuse. Sa võid kasvõi 10 minutit projekteerida, aga kui kokku jooksed siis ei mäleta midagi, niiet süvenege sellele et kui avastate ennast esimesest õnnestunud projektsioonist, siis keskenduge selle meeldejätmisele ja proovige koos selle mälestusega tagasi tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group