Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Maaema viis võnget
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Peab vist nati seletama.
Maaema mõistuse, ehk maa aspekt loob tõesti keeriseid. Need olid jälle tagurpidi keeratud. Kui inimese tegutsemine oli samasugune, kui maaema mõistus, siis said nad jõudu. Põõrised olid sünkroniseeritud purustamisele. kes rohkem hävitas, see rohkem energiat sai. nagu teame, et energia tõmbab raha. Seega raha armastas hävitajaid. kes midagi parandas, sellelt raha voolas ära.
Meil plaanis pööriseid muuta. Paistab, et juba nati mõjub. Flyvinteri postitused täitsa jõuetud. Ma ei viitsi isegi vastata. Aga vahest püüan.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 10:44 am    Teema: Vasta viitega

Mis pööristesse puutub , siis mina muutsin selle vastupäeva. See hakkab nüüd iga hommikupoole nii olema. See on kasulik eilse päeva õpitu meeldetuletamiseks. Siis tuleb väike hingetõmbeaeg, otsustatakse passiiv ja aktiiv poolus päevaks, siis muudetakse pööris päripäeva, kogutakse uusi teadmisi ja korrastatakse olemasolevat, lõunast kuni tööpäeva lõpuni. Ja ülejäänud aeg on uute energiate loomine, avastused, uute seoste nägemine jne kuni magama minekuni. Ja ärge mõelgegi vastu vaielda. Mul alles alustasin.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 11:09 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Kui hästi mäletate, siis ma andsin välja kaks seadust 13. kuupäeval, reedesel päeval. Sellest päevast alates foorum muutus, hakkas läbustamine, libauudiste väljaandmine, üksteisele ära tegemine, kulmineerus Tokroda kadumisega. Te kaotasite nõiavõimed ja tarkused. Need on kõik ühte suurde hunnikusse kogutud ja ootavad likvideerijat. Minu karistamisega te kuhugi ei jõua, sest mis saab siis teie võimetest ja tarkustest. Praegu ma ise ka ei tea, mida ma selle tarkusega peale hakkan. Kas panna tuli otsa või kasutada ise. Seal võibolla ka rida kaduma läinud võnkeid.


flywinter, selgub, et sa oled lisaks cc-le ka otfried preusslerit lugenud. see on väga tore, mitmekesisus ikka avardab silmapiiri. Wink

vesi on igatahes soojadest ilmadest nii pöördes, et hakkab varsti aurustuma. soovitan hääd tuju kõigile, see on kõige parem asi.

flywinter, kui sa pead murrad, siis eelnev oli sõbralik nöök. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter, ikkagi millised võnked sul siin kaduma läksid on ja kes siin oma võimed ära kaotas, seda tahaks endiselt tohutult teada Very Happy
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Mis pööristesse puutub , siis mina muutsin selle vastupäeva. See hakkab nüüd iga hommikupoole nii olema. See on kasulik eilse päeva õpitu meeldetuletamiseks. Siis tuleb väike hingetõmbeaeg, otsustatakse passiiv ja aktiiv poolus päevaks, siis muudetakse pööris päripäeva, kogutakse uusi teadmisi ja korrastatakse olemasolevat, lõunast kuni tööpäeva lõpuni. Ja ülejäänud aeg on uute energiate loomine, avastused, uute seoste nägemine jne kuni magama minekuni. Ja ärge mõelgegi vastu vaielda. Mul alles alustasin.
Kahjuks maaema mõistust teeb naine, seega ma ei tea, mida Sa pööritad. Aga vahet pole, eks ise tead, mis teed.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2004 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Flywinter, ikkagi millised võnked sul siin kaduma läksid on ja kes siin oma võimed ära kaotas, seda tahaks endiselt tohutult teada


Ma käivitasin 12 süsteemi ja hakkan võnkeid tõmbama. Kollivõnked läksid kaduma. Karjuge siis kui sitt on. Kui mul mingeid võõraid võnkeid on, siis olete ise süüdi, pole olnud head peremehed.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2004 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma käivitasin 12 süsteemi ja hakkan võnkeid tõmbama. Kollivõnked läksid kaduma. Karjuge siis kui sitt on. Kui mul mingeid võõraid võnkeid on, siis olete ise süüdi, pole olnud head peremehed.


tead ikka kuidas neid endale saada ? ikka läbi perse- kõik sisse toppida, vaatan, et sinu puhul muud moodi pole see eriti võimalik, et näiteks leia mingi toigas ja pane sinna võnge sisse ja topi aga see endale perse. Ja ongi võnge käes- nii tee 12 korda ja oledki võngete kunn....

Ja ole mureta, eks ma annan teada kui mul midagi on kaotsi läinud. Wink
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group