Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Alfheim-mis, kes, kus?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 4:14 pm    Teema: Alfheim-mis, kes, kus? Vasta viitega

Uurin juba mõnda aega seda Põhja müütidest tuntud maailma, aga ometi pole ma infi leidnud.

Olen oma aastatepikkuse Põhjala kõrghaldjaid puudutava uurimisega juba nii kaugele jõudnud, et peilisin mõned kahtlased kujud välja. Ja kust-oleks nagu Skandinaavia kant, aga samas pole kah. Mis ilmselt tähendab, et tegu on astraaltasandiga ehk maailmaga, mida me ei taju ja millest me ei tea, kui kaugel see meist asub või kas ta on meie maailmaga läbi põimunud. Ja see peilitav astraalmaailm peaks jääma just Skandinaavia kanti, nagu ma senistest seostest aru olen saanud.
Arvan, et selle astraalmaailma olendeid võib ka Eestis elada, kuigi senised otsingud siinmail on jäänud tulemusteta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Väravad haldjate maailma on Lõuna-Eestis.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis kohalikud hiied, energiasambad? Või kuidas need väravad nagu "välja näevad", kuidas neid tunnetada ja kasutada? Kas Tartu külje all kah niisiis on midagi? Seda viimast ma olen kahtlustanud, aga kinnitust pole leidnud. Kuigi, jah igast valehäirete peale sai ringi kablutatud nii et tolmujutt taga-tsekkasin linna piiril asuvaid külasid (Vorbuse jt), aga nüüd tuli mõte, et kas on mõtet selliseid asju majade vahelt otsida...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, Tartu külje all, umbes 35 kilomeetrit eemal, kuid väravates on valvurid. Kõigil pole sinna asja.
Sina ei saa väravatest edasi. Kunagi tulevikus, sest su tase pole praegu vastav.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group