Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

yhistrantspordis energiaröövlid !

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
arsestar
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 2:16 pm    Teema: yhistrantspordis energiaröövlid ! Vasta viitega

juhtus minuga yx imelik juhtum ja ma arvan et see foorum on siin õige koht selle postitamiseks, ok aga lugu siis järgmine:

Olin just hästi välja puhanud ja hakkasin reipalt trenni minema, sinna sõidan tavaliselt trolliga. Nii istusin siis trolli, istusin sellisesse kohta kus on kohe ees yks istuja koht näoga minupoole. Läks natuke aega mööda ja siis kännukuke peatuses tuleb mingi vanamutt peale, kaelas olid mingid palvehelmed ja igasugused imelikud värgid ning nägi yldse väga kahtlane välja, see istus siis minu ette ja hakkas oma palvehelmeid ja muud tavaari näppima, ning pidevalt pomises midagi mittearusaadavat ja juba see tema ilme ajas olemise pahaks. Kuidagi poolkogematta vaatasin talle siis otsa ja ta tegi kohe sellise liigutuse oma meelekohalt käega minu suunas ja äkki mingi tugev võpatus käis seest läbi, keha tõmbus krampi, ning otsaesine ja käed läksid kylmaks, kuid õnneks jätkus veel natuke jõudu, et pysti tõusta ja trolli teisi otsa joosta, kuskil 3m kaugusel sellest tegelasest läks see kõige hullem tunne mööda, kuid siis juba nägin kuidas ta uue ohvri valis - mingi penskari kes kukkus lausa istuli... õnneks tuli peatus ja ma läksin kiiresti maha, ning kohe koju, trenni minemine ei tulnud kõnealla enam. Isegi praegu veel on väga nõrk tunne, kuigi 2h on möödas !

Öelge keegi teadjam kes see tegelane võis selline olla ja kuidas ta mul olemise nii halvaks ja väsinuks sai muuta ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
arsestar
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea midagi paranormaalsetest asjadest, siin kõik paistavad nii targad olevat et võiks mulle ära seletada mis ja kuidas jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et sellisele raipele tuleks lihtsalt kolakat anda

Ma muidu leiaks ta sinu kaudu üles...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sellised need hingede kogujad on, vöiksid Arxosega ühendust vötta küll.
Kui ma omalajal keskkoolis käisin juhtusin sellisega kokku värisesin mitu päeva järjest. Nende süsteem selline, et löövad augu ja imevad end inimesse, pärast on lihtne see hing omale saada.
Sa arsestar olid tubli, Sul jätkus jöudu sellest möjuväljast lahti rabelda.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
arsestar
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

kas ta võib kuidagi veel mulle kahju teha ??

kas ma saan endale mingi kaitsevälja teha või midagi taolist ???

kas see on tõenäoline et ta mu hinge kätte saab või midagi taolist, kui ma rabelesin sellest väljast välja ???


palun aidake ja öelge mida see tegelane võis teha ja kes ta olla võis !!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Enamusega oled üle keskmise hästi hakkama saanud.
Üks kanal jookseb temast sinuni parema jala kanna välisküljelt sisse. Jookseb sinu sisemust mööda üles südametsakrasse.Peaksid selle kanali katki raiuma väljaspool ennast. Teisel tasandil muidugi. Tahab tükki sinu sisemusest enesele, aga pole veel saanud, võitlus käib.
Kaitsemehhanismidega tuleb sul rohkem vaeva näha. Praegu vara panna, enne pead jamast lahti saama.
Tagasi üles
arsestar
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

appi!! see jutt ehmatas mind praegu kaameks, oled sa ikka kindel mida sa räägid mulle v2 ja millest sa seda järeldad, et ma pean mingi kanali läbi lõikama või midagi. seee ei pea ju alati nii olema ??? mis ma pean tegema , kas kuskil astraaltasandil või isegi kõrgemal tasandil midagi ette võtma!? ja kas ma pole veel praegu jamast lahti saanud kui ma ennast juba hästi tunnen ????

mix vaja mind nii ehmatada, ma olen siin foorumis kui täielikult uus, ma olen täiesti tavaline inimene, lihtsalt selle juhtumi pärast tulin siia, ma tahan lihtsalt mõne bitti võrra targemaks saada siin foorumis ja rohkem teada miks ja kuidas jne...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Mis siin ikka ehmuda. Su kõrgem mina võitleb mutikese energiaga.
Kui enesele visualiseerid, kuidas kanali mutikese ja enese vahelt läbi lõikad, siis on su kõrgemal minal kergem.
Ole siis ehmunud ja karda edasi, kui tahad tavaline inimene olla.
Arvasin, et kavatsed end ise aidata. Ootasid, et keegi teine su asju lahendab ja sina ei pea midagi tegema?

Viimasel ajal olen täheldanud, et igasugu negatiivse kanali loojatel on just kombeks jalgade kaudu tugevajõuliste isikute energiat tõmbama tulla.
Mõtlesingi jalgade kaitsemeetodeid arendada.
Tagasi üles
arsestar
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ole siis ehmunud ja karda edasi, kui tahad tavaline inimene olla.
Arvasin, et kavatsed end ise aidata. Ootasid, et keegi teine su asju lahendab ja sina ei pea midagi tegema?




ei taha olla tavaline inimene kes ei tea midagi, sellepärst tulingi siia foormisse et targemax saada. Ja ma ei olegi tahtnud et keegi teine midagi minu eest ära teeb vaid lihtsalt kysisin nõu mida teha, kuid ma ei saanud aru mis see kanal endast kujutab ja kuidas seda läbi lõigata ning mida järgmiseks teha!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Vali relv või muu terariist, mis sulle käepäraseim tundub ja raiu sellega köis läbi väljaspool oma energeetilist keha. Kujusta endale seda olukorda täpselt nii ette, kuidas õigeks pead. Vihje andsin juba ennist, kust kanalit otsida. Kui võtad end kokku, läheb korda ka.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Niikaua, kui keeldud allumast mutile, niikaua ei juhtu sinuga midagi. Tähtis on see, et kordad endale, et oled ise enda hinge peremees ja ei lase seda kellegil teisel valitseda. See aitab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

tähtis on mind work...
kui sa ikka ette kujutad endale detailselt kuidas sa selle kanali läbi raiud siis su alateadvus usub seda... ning moodustab tuleviku tarbes selle vastu bloki.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group