Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sortside rünnak paganate egregorile.
Mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:56 am    Teema: Sortside rünnak paganate egregorile. Vasta viitega

Me teame, et sortsid ründavad täiskuu ajal. See on juba homme-ülehomme. Nüüd on neil plaanis varastada paganate energia. Seda püütakse teha läbi naiste. Rünnakud on suunatud südame Tsakrale. Seega naised peavad tegema valikuid.
Nad saavad siis energiale küüned taha, kui Paganlik naine peab paganliku meest mingis aspektis kehvemaks, kui mõni võõras tegelane.

Ma tahan toonitada:
Paganad on parimad, sest nad on jumalad.
Teised on järgijad, seega madalamad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 11:15 am    Teema: Vasta viitega

on märke, et paganate alateadvust on uuritud lähiajal üsnagi intensiivselt. uuriti sugulastega seotut, varalist seisu ja investeeringuid. võibolla veel asju, mida ma ei märganud. samuti testisid venelased eile oma võrgu (sidemed inimeselt inimesele) toimimist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 11:43 am    Teema: Vasta viitega

ja kuidas seda rünnakut ära tunda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Kui tahetakse kellegi kohta midagi välja uurida, siis saadetakse tavaliselt vastasoo esindaja uuritava juurde, et see kõik välja nuhiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 11:52 am    Teema: Vasta viitega

pannakse ette mingi ahvatlus, kus naine peab valima. mingi valikuvariant on kasvõi kaudselt seotud paganatega. kui valitakse mõni mitepaganatega eotud variant, siis saadakse sisse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 11:55 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
pannakse ette mingi ahvatlus, kus naine peab valima. mingi valikuvariant on kasvõi kaudselt seotud paganatega. kui valitakse mõni mitepaganatega eotud variant, siis saadakse sisse.


lausa mingi konkreetne ahvatlus või kaudselt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

asi, kus peab tegema valiku:
kellega minna kinno
kes on tugevam
kelle jutt on õigem
kellega arvestan rohkem
kellet saan rohkem
kes oskab paremini
kas lähen õhtul ema või paganast sõbranna juurde, kui mõlemad kutsuvad
kelle jaoks leian aega
kes on tähtsam
... jne mis iganes


ja kui ahvatlusega ei saa, püütakse panna valima hirmu pealt (need on nyyd näited, mida pyytakse tegema panna):
kui valin ülemuse ja mitte paganat, siis ei kaota töökohta
kui olen haige, siis lähen apteeki või arsti jurde, mitte ei kysi mõnelt nõialt
kui annan (ykskõik mida, kas raha või midagi muud) ära mingi võla likvideerimiseks näit pangale, mitte paganast tuttavale, siis pääsen pahandustest
kui teen nii nagu sugulane ytleb, mitte paganast sõber, on kodus rahulikum
...jne mis iganes
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

üks viis on see, et neil on vaja kellegile kahju teha. siis on vaja otsida need, kes suudaks kahju teha. kas on progejuppe, mida aktiviseerida?

teine võimalus on lihtsalt abstraktse tüli või kahju tekitamine. näiteks üritatakse sugulased vara pärast omavehel kaklema panna.

selliseks sondeerimiseks saab teha diili erinevate olenditega või ise uurida. samas otseselt ükski persoon isemulle vahele ei jäänud ja jälgede järgi ei saand ma aru, kumba viisi kasutati. üldiselt kipub olema nii, et kui tegemist pole otsese kaklusega, olen parailmas üsna aeglane. neid laetakse hea kütusega, kes uurimas on. minu ja nende stiil on täiesti erinevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mitmel juhul kasutati pealesunnitud valikut "halva ja veel halvema" vahel. Oluline oli/on endale kindlaks jääda ja mitte lasta endale kasvõi kaastunde pealt sisse sõita. Veel on variant maailmapildi killustamine. Oluline on, et säiliks kogu oma maailma üle kontroll - kõigis aspektides, kaasa arvatud teisikute hierarhiad.
Killustamiseks kasutatakse igasuguste erinevate teooriate ülepakkumise tekitamist, midagi ikka ju vastu võetakse... Näiteid pole vaja kaugelt otsida. Igasugu teadmiste pakkumisega siin foorumiski on viimasel ajal eriti aktiivselt hiilatud.
_________________
Chaos Control.


Viimati muutis seda Liine31 (Kolm Dets 14, 2005 12:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

ma täpustan veidi enda esimest postitust.

võrgu katsetamine tähendas, et saadet nn tühi käsk.

ka inimeste progesi pandi proovile, mitte ainult ei uuritud. samas need olid tühjad proovid, kui turavauk/veapunkt avastati, ei tekitatud mittemingit kahju.

kahju vältida saab ettearvamatu/veidra käitumisega enamasti. ütleme siis nii, et jahimehed uurivad, kus loomad joomas käivad ja kaevavad ühel heal päeval augu. loomi päästab ainult teisele rajale minek.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, neil täiskuu päevil on eelneva loogika järgi vist üldse parem hästi kuss kuskil nurgas passida.

üldse mitte mingeid otsuseid vastu võtta.
üldse mitte kellegiga suhelda.

olla üksi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:11 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
nojah, neil täiskuu päevil on eelneva loogika järgi vist üldse parem hästi kuss kuskil nurgas passida.

üldse mitte mingeid otsuseid vastu võtta.
üldse mitte kellegiga suhelda.

olla üksi.


noh, kott pähe tõmmata ja hirmsasti karta on üks moodus pääsemiseks sekeldustest. teine on õppida oma vigadest ja "teritada" tähelepanu...
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
efu kirjutas:
nojah, neil täiskuu päevil on eelneva loogika järgi vist üldse parem hästi kuss kuskil nurgas passida.

üldse mitte mingeid otsuseid vastu võtta.
üldse mitte kellegiga suhelda.

olla üksi.


noh, kott pähe tõmmata ja hirmsasti karta on üks moodus pääsemiseks sekeldustest. teine on õppida oma vigadest ja "teritada" tähelepanu...


koti pähetõmbamisest ja kartmisest rääkisid sina.

mina ei pidanud seda silmas. muide.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui annan (ykskõik mida, kas raha või midagi muud) ära mingi võla likvideerimiseks näit pangale, mitte paganast tuttavale, siis pääsen pahandustest
No ausaltöeldes, kui ma ikka olen pangast laenu võtnud, siis ka vastutan selle eest ja maksam tagasi.
irw
Teisel juhul ju hiiliksin vastutusest kõrvale.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui olen haige, siis lähen apteeki või arsti jurde, mitte ei kysi mõnelt nõialt
kui teen nii nagu sugulane ytleb, mitte paganast sõber, on kodus rahulikum
Mina ikka valin enda tahte järgi, mitte mõne paganast sõbra tahte järgi. Kummaline küll.
Minu valik oleks end ise terveks ravida ja kodus kehtib niikuinii minu tahe.

Ah jaa, mis puutub luurajatesse, siis ma ei oota isegi enam kuni nad mu väravani jõuavad. Minu territooriumile pole kellelgi asja.
Tüütu on juba, muudkui sebivad. Pole ühtki venelast kohanud. Tuttavaid piisavalt ja päris imelikke tegelasi, kelle mängukannid nad on. Diilid on toredad asjad, mõjutavad ikka läbi elude.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt gerde, ma ei saa aru, et misasja sa jonnid nüüd?
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

mumeelest käib siin praegu hirmutamine täies hoos.
ja hirmutavad need ,kes on ise ilmselt käraka kunagi maha pand ja nüüd endarahustuseks räägivad, kuidas ei tohi teha Laughing


ei jah..ma saan aru küll ,et see kõik on vajalik info...aga ikka krt ajab mind see pidev ja lokkav paranoia naerma. Laughing
enamasti saadakse just selleläbi sisse. muudkui mõeldakse ja kujustatakse ...ja ses pärast , kui laks käes aetakse näpp püsti ja öeldakse ,et 'mis ma ütlesin!'.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan ka , et see kõik on millegi tagajärg. vaata, mina olen sortsidega personaalselt kokku puutunud, pole mingi ime, kui proovitaskse, kas võrk veel minuni ulatub. selelst ma tavaliselt foorumisse ei kirjuta. kui aga testitakse inimesi massiliselt, pole see enam päris minu enda asi.

ohu teadvustamine forseerib kaitsesüsteeme. et praegu toimub teemas hämanine, on juba omaette väljendus, kus kellegi kaitsesüsteemid üles ütlevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

mul isiklikult ie olnud vantidega mingit pistmist seni,kuni minuni jõudsid inimesed kelledel nendega kunagi jama on olnud.
nüüd käivad need inimesed vante minuni toomas. olgugi ,et vante minu jaoks pms ei eksisteeri...siiski-siiski õnnestub neil aegajalt minu eluolu läbi nende kohaletoojate mõjutada.

mis puudutab nende ründeid siis on nad aktiivselt kohal juba keskeltläbi nädala.
ja mis puudutab 'kott peas' üksi kodus istumist siis selles on oma iva. massiüritused ei ole ennast siiani minu jaoks õigustanud.
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

aga äkki on see hirmutamine kellelegi kasulik?
hirmutajatele endale?

teised kardavad, aga hirmutajad muutuvad selle arvel aina tugevamaks ja tugevamaks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 18

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group