Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas tunda ära putsis olevat meest.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kasmiks
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mullil on tõesti kihid ,siis on asi loogiline.Arvatavasti enamus mehed oma naistega suheldes mingiks hetkeks laskuvad mõnda mulli kihti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Aga kui mees naist hullult armastab, kas siis ta on ka naise mullis?

Ses mõttes, et kui ta soovib, et naisel on hea, siis ta ka täidab kõik ta soovid ju.


Ma arvan, et on võimalik nii armastada, et ennast ära ei kaota.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 1:25 am    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Aga kui mees naist hullult armastab, kas siis ta on ka naise mullis?

Ses mõttes, et kui ta soovib, et naisel on hea, siis ta ka täidab kõik ta soovid ju.
On ka variant olemas, kus mees võtab naise oma hoolealuseks.
Aga tänapäev on see haruldus.
Aga see mees ei täida soove pimesi, vaid teeb mis on parim.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult ei täida mees oma armastatud naise soove pimesi. Kuna ta soovib talle parimat, siis teebki, mis on parim. Loogiline ju.

Täpselt samuti käitub ka naine. Mina näiteks jumaldan meest, keda ma armastan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2005 7:03 pm    Teema: Re: Kuidas tunda ära putsis olevat meest. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
A) Ta ei suuda mõista, teha avastusi. Naise maailm varjutab.
B) Ta tormab võitlema. Siin mõtlen impulsi ajendil kaklemist. Puudub siht. Naine saadab mehe enda eest sõdima.
C) Ei julge naistega flirtida. Naine keelab tutvusi sobitada teiste naistega.
D) Räägib kosmose sõdadest. Naise maailm tundub planeedina.
E) Ei kiirga soojust ega anna turvatunnet. Naine plokeerib mehe sideme taevase teisikuga.
F) Mehel tunne, et peab koguaeg kĂĽsima, kinnitust leidma. Naine karistab, kui mees teeb midagi sellist, mis talle ei sobi.
G) On ihne. Mehe loodud hĂĽved on naise maailmas.

Võibolla on veel mõni punkt. Esimese hooga ei tulnud rohkem meelde. Ja muideks ka naine võib olla teise naise putsis.

Nii kallid paganad. Mul on siiber sellest, et istute naiste maailmas ja olete lollid Zombid.
Kes on naise putsis, see hakkab minu käest nussi saama.



Hästi lahe. Seda tabelit vaadates tuli endalgi mõte pähe, et olen põhjalikult puzis ja et mu katsed sealt minema saada on, noh, liiga lootusetud Laughing Aga ma olen paraku selline tüüp, kes ei anna kergelt alla ja kes taob seina veel ka siis, kui juba on kohale jõudnud fakt, et sein on läbistamatu. Cool Või kas ikka ON läbistamatu?!

Aga Tokroda, enne kui hakkad mind nikkuma, oota palun ära, kuni ma hävitan endas kristlaste sisendatud eelarvamused homoseksualismi suhtes, eks? Wink Kuid ma siiski arvan, et kui juba nussimiseks läheb, eelistaksin olla aktiivne pool. Embarassed Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sorry, aga ma olen hetero Laughing
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Laup Dets 31, 2005 5:39 pm    Teema: Re: Kuidas tunda ära putsis olevat meest. Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Tokroda kirjutas:
A) Ta ei suuda mõista, teha avastusi. Naise maailm varjutab.
B) Ta tormab võitlema. Siin mõtlen impulsi ajendil kaklemist. Puudub siht. Naine saadab mehe enda eest sõdima.
C) Ei julge naistega flirtida. Naine keelab tutvusi sobitada teiste naistega.
D) Räägib kosmose sõdadest. Naise maailm tundub planeedina.
E) Ei kiirga soojust ega anna turvatunnet. Naine plokeerib mehe sideme taevase teisikuga.
F) Mehel tunne, et peab koguaeg kĂĽsima, kinnitust leidma. Naine karistab, kui mees teeb midagi sellist, mis talle ei sobi.
G) On ihne. Mehe loodud hĂĽved on naise maailmas.

Võibolla on veel mõni punkt. Esimese hooga ei tulnud rohkem meelde. Ja muideks ka naine võib olla teise naise putsis.

Nii kallid paganad. Mul on siiber sellest, et istute naiste maailmas ja olete lollid Zombid.
Kes on naise putsis, see hakkab minu käest nussi saama.



Hästi lahe. Seda tabelit vaadates tuli endalgi mõte pähe, et olen põhjalikult puzis ja et mu katsed sealt minema saada on, noh, liiga lootusetud Laughing Aga ma olen paraku selline tüüp, kes ei anna kergelt alla ja kes taob seina veel ka siis, kui juba on kohale jõudnud fakt, et sein on läbistamatu. Cool Või kas ikka ON läbistamatu?!

Aga Tokroda, enne kui hakkad mind nikkuma, oota palun ära, kuni ma hävitan endas kristlaste sisendatud eelarvamused homoseksualismi suhtes, eks? Wink Kuid ma siiski arvan, et kui juba nussimiseks läheb, eelistaksin olla aktiivne pool. Embarassed Razz

kui naistele enam ei julge l2heneda, siis l2hed meestele yle Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 4:57 pm    Teema: Re: Kuidas tunda ära putsis olevat meest. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
A) Ta ei suuda mõista, teha avastusi. Naise maailm varjutab.


Ta ei suuda mõista, teha avastusi, sest jääb saavutatule puhkama. Annab juhtimise ja loobub mõtlemast. Sest nii on mugav.


Tsiteerin::
B) Ta tormab võitlema. Siin mõtlen impulsi ajendil kaklemist. Puudub siht. Naine saadab mehe enda eest sõdima.


Kuke sündroom. Soov näidata kaaslasele tugevust, mis sisemiselt puudub.
Kasutatakse, kuna eeldatakse vastase nõrkust, olukorra soodus olemist.
Klassikaline enesepettus.

Tsiteerin::
C) Ei julge naistega flirtida. Naine keelab tutvusi sobitada teiste naistega.


Mees vajab naisega flirtimist, kui ta on ebakindel. Mees loodab saavutada seda, mis ei kuulu temale, kuna ta ise pole sisemiselt tasemel. Ise põhjendab-otsekui teine naine annaks talle seda, mida oma naine ei oma.
Mees rikub ise reeglit, tingimusteta andmise suhtes.
Olukord on tingitud suhtest, kus mees pole suhet alustades olnud küps. See mees pole päike, vaid vampiir, kes vajab toitumiseks võõrast soojust, teist naist. Kui mees seab korda enese sisemuse, alustab arengut, kaob vajadus flirtida, sest tal on omal sisemine soojuse allikas, ning oma naine tundes seda avaneb, ning peegeldab tagasi. Mida rohkemate naistega üheaegselt flirtida, seda rohkem mees laguneb ja ennast nõrgestab.

Flirtiv mees loob naistes asjatuid lootusi, ta lubab seda, mida ta ei oma.
Selline mees on kameeleon. Kui ta saab saavutatu, ta ei rahune, sest sisemine loomus on rahuldamata edasi. Eriti halb on, kui vanem mees loob neid noortes naistes, kes pole veel õitsele puhkenud.
Ja nii mees flirdib, kuni kas mõistmine tuleb, või on omadega totaalselt putsis...

Kas mees suudab korralikult hallata mitut naist, neid väärtustades ja kõigile neile isetult energiat jagada-ma ei tea.
Situatsiooni komplitseerib see, et ka naised peavad olema sel juhul piisavalt tasemel.
Kõigepealt juhi iseennast, siis perekonda, ning kui ikka jõud üle käib, valitse.

Tsiteerin::
D) Räägib kosmose sõdadest. Naise maailm tundub planeedina.

Möhh?
Kuda see veel käib. Olen kuulnud, pole näinud.


Tsiteerin::
E) Ei kiirga soojust ega anna turvatunnet. Naine plokeerib mehe sideme taevase teisikuga.


Ei ole ennast avanud. Kardab avaneda.
Kardab ära kasutamist, enese väärtuste esile tulemist, õigemini seda, et väärtusi pole. Naine, tundes sellise mehe ebakindlust, püüab teda kontrollida, ohjes hoida.

Tsiteerin::
F) Mehel tunne, et peab koguaeg kĂĽsima, kinnitust leidma. Naine karistab, kui mees teeb midagi sellist, mis talle ei sobi.


Selliseid vist leidub jah.
Olukord eksisteerib, kui naisel on raudsemad munad, kui mehel enesel.

Tsiteerin::
G) On ihne. Mehe loodud hĂĽved on naise maailmas.


Ka selliseid leidub, kahjuks.

Tsiteerin::
Võibolla on veel mõni punkt. Esimese hooga ei tulnud rohkem meelde. Ja muideks ka naine võib olla teise naise putsis.

Nii kallid paganad. Mul on siiber sellest, et istute naiste maailmas ja olete lollid Zombid.
Kes on naise putsis, see hakkab minu käest nussi saama.


Ilmselt olen totaalselt putsis. Ise olen rõõmus.
Kepi jätaks vahele, olen hetero.

visitor ja Gerdenel kirjutas:

Gerdenel kirjutas:
Pole nii lihtne midagi usaldada. Et keegi enda lähedale lasta, pead sa valmis olema selleks, et ta su reedab ja tapab (nii füüsiliselt kui vaimselt). Kui paljud julgevad tegelikult võtta seda riski? Sellise riski võtmine on juba valmisolek surmaks ja olevikus elamiseks. Kui paljud on suutnud surma mõista, et seda mitte karta?
Asja võlu on selles, et ainult kahe inimese täielik lähedus loob võimaluse kokku sulamiseks. Paradoks. Seega ainulttäielik avatus ja usaldus mõlemalt poolelt loob võimaluse nautida maksimumi.


kas on see tarkus või lollus? või kogemus, mida tegelikult mõistetud pole?
inimene ei usalda mitte kedagi enne kui ta pole õppinud end usaldama.
usaldad ennast, usaldad ka teist.
ise lood jällegi maailma.
kes ei uslada teisi, ei usalda eelkõige ise-ennast.

Gerdenel toob välja kuidas inimene usaldab iseennast.
nagu armastusega. armastad end jäägitult, pole enam oluline, kas teised sind armastavad.
armastad ennast, armastad ka teisi.


See mida Gerdenel välja tõi, on tarkus ja enamvähem ainus tarkus selles teemas, peale Daodejingi tsiteeringute.

Kui sa ei suuda ennast teisele avada, ei suuda sa armastada, sest kardad ennast kaotada. See ei ole tingimata surmahirm. Sa lihtsalt ei tea, kes sa oled, ning kardad, et seda mis sinust leitakse, ei hinnata, ei aktsepteerita, mõistetakse hukka. Armastus ja hirm, need kaks ei sobi kokku.
Seksil ja putsis olemisel, pole asjaga vähimatki pistmist.
Armastus on kahe kĂĽpse isiksuse usalduse kĂĽsimus.
Ja kes suudab armastada, suudab seda veel ja veel, kuid tal puudub vajadus flirtida. Sest talle piisab enesest ja oma armastatust. Ning seda ei pea karjaga jagama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

sa vist oled naissoost Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Armastus on kahe kĂĽpse isiksuse usalduse kĂĽsimus.

kas see ongi armastus aga teised?
see on jäik arusaam ja programm nimega oma naisele,mehele peab truu olema aga minumeelest pole see alati nii see võib nii olla
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 2:16 am    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
sa vist oled naissoost Rolling Eyes


Mina sain aru ikka, et mees. Ei ole mõtet teha rutakaid järeldusi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Kellel endal soopoolused paigas, saab isegi aru, mis soost ma olen.

Aga see ei oma antud küsimuses tähtsust, sest tõde ei tunne sugu.
Lisada on ehk vaid seda, et mina rääkisin mehe ja naise vahelisest armastusest, lihtsustatult.

Aga Armastusel on veel sügavusi-kõrgusi, millistes ühe armastus avaldub ja on tuntav paljudele, ning samas ei toimu selle juures litutamist ega kiida ma haaremit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeda
Vaata siit. Ă„kka ka midagi huvitavat leiad. Seal pole lihtne...
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1848
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 6:50 pm    Teema: Re: Kuidas tunda ära putsis olevat meest. Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Tokroda kirjutas:
A) Ta ei suuda mõista, teha avastusi. Naise maailm varjutab.
B) Ta tormab võitlema. Siin mõtlen impulsi ajendil kaklemist. Puudub siht. Naine saadab mehe enda eest sõdima.
C) Ei julge naistega flirtida. Naine keelab tutvusi sobitada teiste naistega.
D) Räägib kosmose sõdadest. Naise maailm tundub planeedina.
E) Ei kiirga soojust ega anna turvatunnet. Naine plokeerib mehe sideme taevase teisikuga.
F) Mehel tunne, et peab koguaeg kĂĽsima, kinnitust leidma. Naine karistab, kui mees teeb midagi sellist, mis talle ei sobi.
G) On ihne. Mehe loodud hĂĽved on naise maailmas.

Võibolla on veel mõni punkt. Esimese hooga ei tulnud rohkem meelde. Ja muideks ka naine võib olla teise naise putsis.

Nii kallid paganad. Mul on siiber sellest, et istute naiste maailmas ja olete lollid Zombid.
Kes on naise putsis, see hakkab minu käest nussi saama.



Hästi lahe. Seda tabelit vaadates tuli endalgi mõte pähe, et olen põhjalikult puzis ja et mu katsed sealt minema saada on, noh, liiga lootusetud Laughing Aga ma olen paraku selline tüüp, kes ei anna kergelt alla ja kes taob seina veel ka siis, kui juba on kohale jõudnud fakt, et sein on läbistamatu. Cool Või kas ikka ON läbistamatu?!

Aga Tokroda, enne kui hakkad mind nikkuma, oota palun ära, kuni ma hävitan endas kristlaste sisendatud eelarvamused homoseksualismi suhtes, eks? Wink Kuid ma siiski arvan, et kui juba nussimiseks läheb, eelistaksin olla aktiivne pool. Embarassed Razz

kui naistele enam ei julge l2heneda, siis l2hed meestele yle Laughing


Aga äkki on mehe mullis parem olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 9:53 pm    Teema: Re: Kuidas tunda ära putsis olevat meest. Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
skyzer kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Tokroda kirjutas:
A) Ta ei suuda mõista, teha avastusi. Naise maailm varjutab.
B) Ta tormab võitlema. Siin mõtlen impulsi ajendil kaklemist. Puudub siht. Naine saadab mehe enda eest sõdima.
C) Ei julge naistega flirtida. Naine keelab tutvusi sobitada teiste naistega.
D) Räägib kosmose sõdadest. Naise maailm tundub planeedina.
E) Ei kiirga soojust ega anna turvatunnet. Naine plokeerib mehe sideme taevase teisikuga.
F) Mehel tunne, et peab koguaeg kĂĽsima, kinnitust leidma. Naine karistab, kui mees teeb midagi sellist, mis talle ei sobi.
G) On ihne. Mehe loodud hĂĽved on naise maailmas.

Võibolla on veel mõni punkt. Esimese hooga ei tulnud rohkem meelde. Ja muideks ka naine võib olla teise naise putsis.

Nii kallid paganad. Mul on siiber sellest, et istute naiste maailmas ja olete lollid Zombid.
Kes on naise putsis, see hakkab minu käest nussi saama.



Hästi lahe. Seda tabelit vaadates tuli endalgi mõte pähe, et olen põhjalikult puzis ja et mu katsed sealt minema saada on, noh, liiga lootusetud Laughing Aga ma olen paraku selline tüüp, kes ei anna kergelt alla ja kes taob seina veel ka siis, kui juba on kohale jõudnud fakt, et sein on läbistamatu. Cool Või kas ikka ON läbistamatu?!

Aga Tokroda, enne kui hakkad mind nikkuma, oota palun ära, kuni ma hävitan endas kristlaste sisendatud eelarvamused homoseksualismi suhtes, eks? Wink Kuid ma siiski arvan, et kui juba nussimiseks läheb, eelistaksin olla aktiivne pool. Embarassed Razz

kui naistele enam ei julge l2heneda, siis l2hed meestele yle Laughing


Aga äkki on mehe mullis parem olla?

uuri järgi siis ja jaga meiega oma kogemust
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Thule
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 13 Märts 2006
Postitusi: 111
Asukoht: Lasnamägi

PostitusPostitatud: Püh Apr 02, 2006 9:38 am    Teema: Vasta viitega

Haha, kõik punktid vastasid minu isa kohta : D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
kriu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: väljaspool tavapärast

PostitusPostitatud: Püh Apr 02, 2006 12:32 pm    Teema: Re: Kuidas tunda ära putsis olevat meest. Vasta viitega

___

Viimati muutis seda kriu (Esm Juun 12, 2006 11:48 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Püh Apr 02, 2006 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mees on omadega puzzis siis kui enam mäkdoonaldsis ka tööd ei anta, kõik sülitavad ja hirmutavad lapsi "Vaata kui sa herkulaputru ära ei söö siis suureks kasvades saab sinust samasugune!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group