Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

castaneda, tensegrity
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:24 am    Teema: Re: castaneda, tensegrity Vasta viitega

tonal kirjutas:

parem oleks, kui on mõistmisega ja mitte läbi omaleiutatud prillide loetud castaneda, taisha abelari ja florinda donneri raamatud.
Oi-oi see siin on väga paha lause. Siin tapad inimese loovuse ja pead enda maailmapilti (kahjuks see ei ole päriselt Sinu) teiste omast paremaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:29 am    Teema: Vasta viitega

tonal kirjutas:
eelkõiga aga üllatab, et sellise mahu juures ei ole ühtki sellele pühendatud alajaotust.
Keegi ei ole ettepanekut teinud. Kui keegi soovib sellest eraldi teema teha ja modereerida, siis minupoolt on luba olemas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:39 am    Teema: Vasta viitega

võibolla võiks seda asja kuidagi sõpruskohtumisena teha.

siis omakorda võiks korraldada paganliku metsajooksu,kus saab oma ego ja väärisiksusega võidu teha. paganad sesmõttes tolerantsemad ,et ei jäta osa endast ripakipeale ,kui kuskile lähevad. ikka kogu perega.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:43 am    Teema: Vasta viitega

Tonal

Kas need tolteegid kellest sina räägid on samad tolteegid kelle kuningaks oli Quetzalcoatli?
Tagasi üles
tonal
CC


Liitunud: 12 Dets 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:44 am    Teema: Re: castaneda, tensegrity Vasta viitega

tonal kirjutas:
üldiselt nende jaoks, kes on väsinud sõnadest ja kes tahavad tegelikult praktikas millegi selgema suunas liikuda


ülejärgmine postituses:
Tüünas kirjutas:
...et siis süüdistad sõnade tegijaid mittetegemises...


sellest arendab tüünas mingi aeg hiljem edasi:
Tüünas kirjutas:
teed teisi kaudselt maha...
--- ma juhin su tähelepanu asjaolule, et kui sa poleks teisi maha teinud, oeksid võibolla soojemat vastuvõttu kohanud.



see on üldiselt see, miks sõnad ebausaldatavad on.
algses tekstis ma ei näe mingit süüdistamist.
süüdistamise sõna tuuakse sisse järgnenud tüünase kommentaaris.

kui juba süüdistamise sõna on sisse toodud, siis saab sealt edasi teemat arendada kuhu iganes?
korrektne on võimalik alati olla.

kui näpp puudutab haiget kohta, kas siis on valus sellepärast, et näpp on liiga terav?



kui on teema: shamanism ja kui on võimalus vabalt liituda, siis mul on õigus sinna üles panna kasvõi üks lõim castaneda ja tolteekide teemadel.
sest tolteekide puhul on tegemist shamanistliku maailmakäsitlusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:46 am    Teema: Vasta viitega

sul on õigus üles panna, neil on õigus maha võtta.
Tagasi üles
tonal
CC


Liitunud: 12 Dets 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 1:27 am    Teema: Re: castaneda, tensegrity Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
tonal kirjutas:

parem oleks, kui on mõistmisega ja mitte läbi omaleiutatud prillide loetud castaneda, taisha abelari ja florinda donneri raamatud.
Oi-oi see siin on väga paha lause. Siin tapad inimese loovuse ja pead enda maailmapilti (kahjuks see ei ole päriselt Sinu) teiste omast paremaks.

tokroda -- ma ennist sattusin siin ringi vaatama ja lugesin mõnda su teksti.
mul on ajast kahju, ilmselt peaksin kellegi palkama, kes järjest su tekste ette võtaks ja oi-oi-taks.


ma pöördusin konkreetsete inimeste poole.
ja ütlesin otse välja, mis suhtumist ei soovi.
don juani üpris tuntud sõnad: "vabatahtlikud ei ole nõiduse maailma teretulnud."
sest vabatahtlikud tulevad juba enda mingi maailmapildiga, millesse nad üritavad nõiduse maailmapilti mugandada.
ja jätavad välja mittesobivad elemendid.

castaneda ise oli väga ilmekas näide selles osas.
aga ta vähemalt üritas mõista.

kui inimene ei suuda niipaljutki, et lugeda läbi need raamatud -- mis saab siis uskuda, et tal on pealehakkamist iga päev töötada endaga, teha praktikaid, kokkuvõtteid?

siin foorumis on piisavalt muid asju lugeda.
see kuulutus ei ole teie tee.
ei ole teie südamega rada.

pole mõtet süüdistada jõge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 1:41 am    Teema: Vasta viitega

tonal
Sa võiksid juba olla nii haritud vaimselt, et saaksid aru, kuidas Sind käsitakse. Ma võin Sulle õelda, miks Sa kakled siin. Juudi mafia valitseb nii teid, kui sortse. Kuna sortsid saavad praegast tappa meie käest, siis Saadeti Teid meid, paganaid seljatagant ründama.
Aga ühest pole Sa aru saanud. Sina oled järgija, meie tegijad. Seega Sa ei Sa meid iial allutada. Sama mure on ka sortsidel, vabamüürlastel ja juudi maffial.

Muideks, Sa võiksid välja selgitada, kes Su kookonit juhib.

Aga tere tulemast paganate maailma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 1:41 am    Teema: Vasta viitega

don juani kuldne lause oli vel et, liiga palju lolle saab nägijaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 1:50 am    Teema: Re: castaneda, tensegrity Vasta viitega

tonal kirjutas:
don juani üpris tuntud sõnad: "vabatahtlikud ei ole nõiduse maailma teretulnud."
sest vabatahtlikud tulevad juba enda mingi maailmapildiga, millesse nad üritavad nõiduse maailmapilti mugandada.
ja jätavad välja mittesobivad elemendid.

kui inimene ei suuda niipaljutki, et lugeda läbi need raamatud -- mis saab siis uskuda, et tal on pealehakkamist iga päev töötada endaga, teha praktikaid, kokkuvõtteid?

siin foorumis on piisavalt muid asju lugeda.
see kuulutus ei ole teie tee.
ei ole teie südamega rada.

pole mõtet süüdistada jõge.
Mis ajast teeb raamat kedagi nõiaks Question
Kas nõiaks saavad vaid need, kes tehakse nõiaks vastu enese tahet Question
Kas töö enesega on vaid praktika, või tohib ka enese peaga mõelda Question

Inimesel peab olema enda maailmapilt, kui ta võtab kellegi teise maailma pildi sisse, siis kaotab ta ju enda oma. Question
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 6:55 am    Teema: Vasta viitega

Ehhhh....

Ütleks nii, et pada sõimab katelt. Enamik eesti castaneedalasi on castaneedanduse suhtes tõesti üsna sinisilmsed ja ei näe mündi teist poolt - süsteemi kiskjalikumat poolt. Igas süsteemis on kaks osa, üks positiivne ja arendav, teine egregoriaalne (otsib süsteemile toidet, et see lihtsalt laiali ei laguneks). Tähelepanu energia on muidugi nagu positiivne, "kõigi maade nõiad, ühendage taotlus!". Aga seal varjus on energeetilised rünnakud, rappimine unenäomaailmades, allyde ja meediasüsteemide aktiivne kasutamine. Sama nagu paganatelgi. Kui ei suuda seda tumedamat poolt endale teadvustada ja selle olemasolu ees silmi mitte kinni pigistada, on võimalik tegutseda. Ühekülgselt võib damagogiseeruda lõpmatuseni ja olla "-ööbik".

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Öeldi ju, et asja ainuke mõte on enda liigutamine. Nemad arvavad, et kui liigutada nii nagu nemad liigutavad, siis on õige liigutamine. Ja kõik muud liigutamised on valed. Nende meelest on vist tähtis , et liigutamisel oleks pealtnägijaid, et saaks kontrollida, kas kõik ikka liigutavad õieti. Kui keegi liigutab valesti, oma keha või lõugu, siis on ego, enesetähtsus, arengupeetus jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:52 am    Teema: Vasta viitega

itika, mõtled sa seda DJ juttu, et minu liin lõpeb, mina olen viimane ja sina paned kuldse võtmega ukse minu järelt kinni. seega paradiis sai täis, ülejäänud on mõeldus seda toitma, kas nii?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Tonal

Siin sinu näitlemise peale ei plaksutata, siin on sul võimalus näha enda hirme ja alaväärsust.
Peegli peale pole mõtet pahane olla...
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:21 am    Teema: Vasta viitega

visitor kirjutas:
p.s lohutuseks: keegi pole arvustanud üritust, mida reklaamid.


Ma ei arvusta, kuid jagan tähelepanekuid. Kui üks inimene läks tensegriti gruppi ja hakkas seal aktiivselt osalema, tõmmati ta päikesepõimiku energiast nii tühjaks, et see mõjutas lisaks temale veel päris suures ulatuses tema ümbrust. Inimese tööks oli müümine ja sellest ei tulnud tal ega tema ümbruses asuvatel konkurentidel enam midagi välja.
Tema ise oli asjast nii haaratud, et valis jätkamise ja vahetas ametit Twisted Evil
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:24 am    Teema: Vasta viitega

No kui vaadata kasutaja Tonalit, kes ise sellega tegeleb, siis seda värki küll ei soovitaks teistele Confused
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:26 am    Teema: Re: castaneda, tensegrity Vasta viitega

tonal kirjutas:

don juani üpris tuntud sõnad: "vabatahtlikud ei ole nõiduse maailma teretulnud."


Teatrikooli ka ei võeta väljakujunenud isiksusi. Neid ei saa enam vormida, ära kasutada kellegi teise nägemuse või plaani teostamiseks.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:31 am    Teema: Vasta viitega

olen osalenud nendes gruppides... võibolla see on nüüd mu enese peegeldus aga ma ei näinud seal ego kadumist, tajumisvõimete suurenemist ega muud huvitavat. pigem oli ego ennast treeninud veel rafineeritumaks ja mis põhiline - ma ei saanud enam eesmärgist (või taotlusest?) aru. ma ei saanud aru, et mida selle kõigega nüüd taotletakse - raamatute lugemise järel ma veel justkui sain... ma ei tundnud neid harjutusi tehes mittemidagi peale närvilisuse, et ettenäitajad ei mäleta ise ka kuidas neid tehti ning ka nende tegemise järel ei märganud mingeid muutusi... ja nii see soov seal käia kadus...
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:34 am    Teema: Vasta viitega

mis seda vabatahtlikust puudutab, olen ma vahel DJ nõus. kui vabatahlikuse all mõelda esoteerikahullust kui omaette skisofreenia liiki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

mis puutub vabatahtlikusse siis on kõik tensegritilased vabatahtlikud. muidugi see vabatahtlikus on suur hämu praegust . aga nad ei ole kokku puutunud ei cc ega ta või fd -ga. paremal juhul on mõni endale ränga papi eest ostnud loa piiluda mõnda clearcreeni esindajat, seminaril kusagil.
Tsiteerin::
itika, mõtled sa seda DJ juttu, et minu liin lõpeb, mina olen viimane ja sina paned kuldse võtmega ukse minu järelt kinni. seega paradiis sai täis, ülejäänud on mõeldus seda toitma, kas nii?

üldiselt dj toitu ei vajanud. tema järel ukse kinnipanek, ehk liini jätkumine oli naguali reegli küsimus. seda reeglit mis cc -le räägiti on kirjutatud ära raamatutes. et tzükkel korduks pidi ka cc leidma endale ue õpilase kellele anti edasi siis naguali reegel. ennem vana nagual ise edasi ei saanud kui oli täitnud selle reegli mis talle oli peale pandud. kõik see on kirjas raamaatutes,
nüd küsimus on kas tensegritilased toidavad cc -d või mida nad teevad, terve sootsium on pandud sipsima ja õhtuti hingamistega energiat tagasi tooma. eriti masendav on veel see et mingil mehel on ka kolm last kodus kes peavad oma kaotatud aega ja energiat juba sünnist saati tagasi koguma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group