Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Elu ette elamine
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui sĂŒsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fööniks
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas tegelt ka nii aga tundub, et asi nii, et see, mis tuleb kosmosest transformeetitakse ĂŒmber - vahel null punkt ehk kaos, kus mĂ”ningad asjad mĂ€ngitakse ĂŒmber/ kaotatakse/ muudetakse jne sest seal ju see vĂ”imalik - ning muudetul kujul see siis maale peegeldub. sellest siis mitte tĂ€ielik peegeldus vaid nagu kĂ”verpeegeldus kohati Very Happy
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

ma natuke oma definitsioone Àkki selgitan...et segadust ei tekiks.

kaos.
minu jaoks materjal mis on mittemidagi,samas saab sellest teha kÔik.

kosmos.
kellegi(kurat teab kelle) sisemaailm.

sisemaailma.
kosmos,mille inimene ise loob.

nii nagu meie ise elame kellegi poolt loodud maailmas,loome me ise ma maailma. siin reaalsuses eksisteerimisel on meil selle reeglid,kelle maailmas elame. oma sisemaailma loome kaosest.meil on vÔimalusi niipalju kui iganes kasutada suudame.
ma arvan ,et CC Kotka emanatsioonid peegeldavad tegelikult seda tegelast ,kelle sisemaailmas me elame.
siit kĂŒll ĂŒks nĂŒanss. kas Kotka emanatsioonidest vĂ€ljume siin reaalsuses vĂ”i antireaalsuses.
vĂ”ibolla siin...kuid see ei lĂ”hu katki vaid seda inimest kelle taevane teisik(ehk siis side planeedi kui peremeeslooma) kĂ”ige kĂ”rgema aurakihi ehk meie jaoks reaalsusega on vĂ€ga hea.mingi nipiga oleme me aga ikkagi siinses reaalsuses vĂ€gagi sĂ”ltuvad ĂŒksteisest,planeedist...jne.

antireaalsusesse loome aga OMA maailma. sealsed elanikud on vĂ”ibolla meie teisikud. pluss need teisikud omavad igaĂŒks omakorda oma sisemaailma.

samas on mingisugused teisikud siiski siinpool,mitte antireaalsuses.
need teisikud kĂ€sitlevad seda osa milel me oma loomingust siia poole ĂŒle toome. vist. mulle paistab,et siia reaalsusesse ei ehita me mitte sellest,mis toome antireaalsusest,vaid saame mingi tasu pĂ”rgust.
nagu head ja pahad bakterid inimese seljas. hÀid(teevad inimesele kasu) mei ei tapa. ja toidame neid ,et nad tapaks meile kahjulikke baktereid.

seega oleme mÔneti peegeldus kosmosest. aga minu visioonis peegeldub vaid tingimused,milles elame. ma ei tea kas oma maailma elanikke tegelikult saab valida. kas me oskame? sest need tegelased elavad meile suht tundmatutes tingimustes tegelt.
kattub natuke ka selle teemaga http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2497
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli kati.
Sa hakkad asjadele juba pihta saama.
Paistab, et ma pole asjata siin rabelenud.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

kui kosmos ja sisemaailm on ĂŒhtede ja samade fĂŒĂŒsikaseadustega siis on see ikkagi ĂŒks maailm. ehee. nii et Ă€ra unista oma maailmast
kui sa tahad luua oma sisemaailma siis pead vĂ€lja mĂ”tlema uued fĂŒĂŒsikaseadused, uued looduseadused , uued evolutsiooni seadused
ja kus sa tead seda kas sa lood ennast vÔi sind luuakse? illusioon, et ise lood vÔib ju olla aga praktika seda ei kinnita
kaos on kiirgusdominentne maailm universumi tekke teooria jÀrgi, mis tekkis peale suurt pauku. kaos on inimeses endas ainult, mitte vÀljapool inimest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Maaema mullis on seadused reeglid jne, naise maailm on maaema mulli mudel. Ka maale annab kilbi meespoolus nagu naise mullilegi. KĂ”ik maailmad on sama mudeli jĂ€rgi loodud. KĂ”ik, mis on maal. Ühed reeglid kĂ”igile. Kui me mÀÀrame reeglid oma maailmas, siis tegelikult kattuvad need kĂ”ik maa reeglitega, muidu need ka ei tööta. Midagi pole teha, kuid meile dikteerib reeglid ja seadused siiski maa. Naine jĂ€rgib meest ja allub mehele. Mees mĂ”tleb, loob reeglid, naine kĂ€itub nende jĂ€rgi ja kontrollib.
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 9:35 am    Teema: Vasta viitega

Samas on ka nii - inimene peegeldab KÔiksust, KÔiksuses on nii taevas kui maa nagu ka inimeses. Inimese nn. varitsejapool mÀÀrab reeglid, kinnitab tahte, annab toetuspunkti ja mustri, ehitab maailma. UnenÀgija-pool (taevane teisik) annab voolavuse, juhib taotlust, rebib lahti mustritest, loob maailma. Mul meeldis koht CC-st, kus ta kirjeldas seda tasakaalu mis nÔial varitseja ja unenÀgijapoole vahel - umbes nii et nÔid vÔitleb nagu saatan, et avada vÀrav naguali, maailma tuulisele poolele. Kui kord vÀrav lahti siis vÔitleb kui saatan et saada tagasi toetuspunkt.
Beliali ja Leviathani aspekt - http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=58344&highlight=#58344
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Jah, Taevas ja Maa, kuid mina ei liida neid kĂ”iksuseks, sest nĂ€iteks Maa ĂŒmber on veel aja vĂ€li ja palju muud.
Igastahes reeglid kehtestab inimene ise, kuid ainult niivĂ”rd, kuivĂ”rd ta Ă”pib jĂ€rjest Ă€ra maal kehtivaid reegleid (ka Maa areneb). PĂ€rast seda suudab ta need tuua oma maailma ĂŒle.
Taevase teisiku kaudu on uue juurdevool, lÀbi Taeva vÀrava/teadvuse vÀrava, Maa pool on kinni hoidja ja kinnistaja, ehitaja. Tasakaal nende vahel ongi see, kui uus tuuakse alla ja vÔetakse omaks, kinnistatakse.

lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 11:06 am    Teema: Vasta viitega

ei liida minagi kÔiksuseks, kaks tÀhtsat aspekti lihtsalt

Tasakaal nende vahel ongi see, kui uus tuuakse alla ja vÔetakse omaks, kinnistatakse.

mÔistan sedasi ka, et tasakaalus on mÔlemad suunad
nii varitseja- kui ka unenÀgijapool (CC)
Belial ja Leviathan (satanism)
see alla toomine on ĂŒks, aga on ka ĂŒlese viimine
siin sellest ĂŒlese viimisest miski nurga all
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2337

mida kĂ”rgemale ĂŒles, seda vĂ”imsam peab olema unenĂ€gijapool
mida parem uue kinnistamine seda vÔimsam varitsejapool
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui sĂŒsteem Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group