Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Elu ette elamine
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas tegelt ka nii aga tundub, et asi nii, et see, mis tuleb kosmosest transformeetitakse ümber - vahel null punkt ehk kaos, kus mõningad asjad mängitakse ümber/ kaotatakse/ muudetakse jne sest seal ju see võimalik - ning muudetul kujul see siis maale peegeldub. sellest siis mitte täielik peegeldus vaid nagu kõverpeegeldus kohati Very Happy
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

ma natuke oma definitsioone äkki selgitan...et segadust ei tekiks.

kaos.
minu jaoks materjal mis on mittemidagi,samas saab sellest teha kõik.

kosmos.
kellegi(kurat teab kelle) sisemaailm.

sisemaailma.
kosmos,mille inimene ise loob.

nii nagu meie ise elame kellegi poolt loodud maailmas,loome me ise ma maailma. siin reaalsuses eksisteerimisel on meil selle reeglid,kelle maailmas elame. oma sisemaailma loome kaosest.meil on võimalusi niipalju kui iganes kasutada suudame.
ma arvan ,et CC Kotka emanatsioonid peegeldavad tegelikult seda tegelast ,kelle sisemaailmas me elame.
siit küll üks nüanss. kas Kotka emanatsioonidest väljume siin reaalsuses või antireaalsuses.
võibolla siin...kuid see ei lõhu katki vaid seda inimest kelle taevane teisik(ehk siis side planeedi kui peremeeslooma) kõige kõrgema aurakihi ehk meie jaoks reaalsusega on väga hea.mingi nipiga oleme me aga ikkagi siinses reaalsuses vägagi sõltuvad üksteisest,planeedist...jne.

antireaalsusesse loome aga OMA maailma. sealsed elanikud on võibolla meie teisikud. pluss need teisikud omavad igaüks omakorda oma sisemaailma.

samas on mingisugused teisikud siiski siinpool,mitte antireaalsuses.
need teisikud käsitlevad seda osa milel me oma loomingust siia poole üle toome. vist. mulle paistab,et siia reaalsusesse ei ehita me mitte sellest,mis toome antireaalsusest,vaid saame mingi tasu põrgust.
nagu head ja pahad bakterid inimese seljas. häid(teevad inimesele kasu) mei ei tapa. ja toidame neid ,et nad tapaks meile kahjulikke baktereid.

seega oleme mõneti peegeldus kosmosest. aga minu visioonis peegeldub vaid tingimused,milles elame. ma ei tea kas oma maailma elanikke tegelikult saab valida. kas me oskame? sest need tegelased elavad meile suht tundmatutes tingimustes tegelt.
kattub natuke ka selle teemaga http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2497
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli kati.
Sa hakkad asjadele juba pihta saama.
Paistab, et ma pole asjata siin rabelenud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

kui kosmos ja sisemaailm on ühtede ja samade füüsikaseadustega siis on see ikkagi üks maailm. ehee. nii et ära unista oma maailmast
kui sa tahad luua oma sisemaailma siis pead välja mõtlema uued füüsikaseadused, uued looduseadused , uued evolutsiooni seadused
ja kus sa tead seda kas sa lood ennast või sind luuakse? illusioon, et ise lood võib ju olla aga praktika seda ei kinnita
kaos on kiirgusdominentne maailm universumi tekke teooria järgi, mis tekkis peale suurt pauku. kaos on inimeses endas ainult, mitte väljapool inimest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Maaema mullis on seadused reeglid jne, naise maailm on maaema mulli mudel. Ka maale annab kilbi meespoolus nagu naise mullilegi. Kõik maailmad on sama mudeli järgi loodud. Kõik, mis on maal. Ühed reeglid kõigile. Kui me määrame reeglid oma maailmas, siis tegelikult kattuvad need kõik maa reeglitega, muidu need ka ei tööta. Midagi pole teha, kuid meile dikteerib reeglid ja seadused siiski maa. Naine järgib meest ja allub mehele. Mees mõtleb, loob reeglid, naine käitub nende järgi ja kontrollib.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 9:35 am    Teema: Vasta viitega

Samas on ka nii - inimene peegeldab Kõiksust, Kõiksuses on nii taevas kui maa nagu ka inimeses. Inimese nn. varitsejapool määrab reeglid, kinnitab tahte, annab toetuspunkti ja mustri, ehitab maailma. Unenägija-pool (taevane teisik) annab voolavuse, juhib taotlust, rebib lahti mustritest, loob maailma. Mul meeldis koht CC-st, kus ta kirjeldas seda tasakaalu mis nõial varitseja ja unenägijapoole vahel - umbes nii et nõid võitleb nagu saatan, et avada värav naguali, maailma tuulisele poolele. Kui kord värav lahti siis võitleb kui saatan et saada tagasi toetuspunkt.
Beliali ja Leviathani aspekt - http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=58344&highlight=#58344
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Jah, Taevas ja Maa, kuid mina ei liida neid kõiksuseks, sest näiteks Maa ümber on veel aja väli ja palju muud.
Igastahes reeglid kehtestab inimene ise, kuid ainult niivõrd, kuivõrd ta õpib järjest ära maal kehtivaid reegleid (ka Maa areneb). Pärast seda suudab ta need tuua oma maailma üle.
Taevase teisiku kaudu on uue juurdevool, läbi Taeva värava/teadvuse värava, Maa pool on kinni hoidja ja kinnistaja, ehitaja. Tasakaal nende vahel ongi see, kui uus tuuakse alla ja võetakse omaks, kinnistatakse.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 11:06 am    Teema: Vasta viitega

ei liida minagi kõiksuseks, kaks tähtsat aspekti lihtsalt

Tasakaal nende vahel ongi see, kui uus tuuakse alla ja võetakse omaks, kinnistatakse.

mõistan sedasi ka, et tasakaalus on mõlemad suunad
nii varitseja- kui ka unenägijapool (CC)
Belial ja Leviathan (satanism)
see alla toomine on üks, aga on ka ülese viimine
siin sellest ülese viimisest miski nurga all
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2337

mida kõrgemale üles, seda võimsam peab olema unenägijapool
mida parem uue kinnistamine seda võimsam varitsejapool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group