Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

0-Antenn
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju järgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt põlastusest!

Pärlike, Kati on üks neist "vanadest" tibidest. Tal oma tarkus ses küsimuses.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
soome keeles öeldakse selle kohta "et mitä sä flippaat?" ehk mis möla sa nüüd ajad? ma mõtlesin selle all seda, et siis kui Tokrodal pole enam midagi teise jutu peale kosta ja teise jutt paistab täitsa asjalik siis hakatakse seda tavalist juttu ajama, teisel on midagi viga.. kas siis teisel on kohe midagi viga kui ta Tokroda jutu kahtluse alla paneb? tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju järgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt põlastusest!
No sinule ei mõju see Soomes olemine kohe üldsegi hästi, hakkad põdrastuma. Tule Rakvere tagasi saad veel äkki normaalseks ja saad asjadest paremini aru.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 1:57 am    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
tüüpiline, Tokrodal jääb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja ütleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu päästma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nägin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kõik se kõige pahem)
Kas ma pean idioodiga vestlema Question Ma arvan, et mul ikka on see õigus, kui ma ei taha mõtetut teemat mõtetult jahuda. Ma võin mitte vastata.
Aga mis puutub Kati posti, siis Sa ei saanud küll aru, et ta lihtsalt tõgas.
Vaata paganad oskavad vahel ka huumorit visata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:40 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
BluePearl- kirjutas:
tüüpiline, Tokrodal jääb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja ütleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu päästma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nägin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kõik se kõige pahem)
Kas ma pean idioodiga vestlema Question Ma arvan, et mul ikka on see õigus, kui ma ei taha mõtetut teemat mõtetult jahuda. Ma võin mitte vastata.
Aga mis puutub Kati posti, siis Sa ei saanud küll aru, et ta lihtsalt tõgas.
Vaata paganad oskavad vahel ka huumorit visata.
millegipärast see läheb alati nii.. kas siis kõik teevad ainult nalja öeldes, et teistel midai viga on kui sinu vastu vaidlevad?
Tagasi üles
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:42 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
BluePearl- kirjutas:
soome keeles öeldakse selle kohta "et mitä sä flippaat?" ehk mis möla sa nüüd ajad? ma mõtlesin selle all seda, et siis kui Tokrodal pole enam midagi teise jutu peale kosta ja teise jutt paistab täitsa asjalik siis hakatakse seda tavalist juttu ajama, teisel on midagi viga.. kas siis teisel on kohe midagi viga kui ta Tokroda jutu kahtluse alla paneb? tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju järgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt põlastusest!
No sinule ei mõju see Soomes olemine kohe üldsegi hästi, hakkad põdrastuma. Tule Rakvere tagasi saad veel äkki normaalseks ja saad asjadest paremini aru.
oot oot oot mis nüüd siis on, et sina ka veel siia takkapihta tögad?? mis põdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kõik
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 9:28 am    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
oot oot oot mis nüüd siis on, et sina ka veel siia takkapihta tögad?? mis põdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kõik


Mis sa imestad, teised avaldasid ka lihtsalt oma arvamust, nagu sinagi Rolling Eyes
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 11:29 am    Teema: Vasta viitega

aga P2rl!
sa oled juba edusamme teinud siin. oskad asju kokku viia omavahel ja v6imalikku asjade k2ikkus ette aimata.
6nnitlused!
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Rax08- kirjutas:
oot oot oot mis nüüd siis on, et sina ka veel siia takkapihta tögad?? mis põdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kõik


Me kõik avaldame vaid oma arvamust, sinule aga hakkavad Natu arvamused külge jääma. Meie nimetame seda ka mulliks Laughing
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Rax08- kirjutas:
oot oot oot mis nüüd siis on, et sina ka veel siia takkapihta tögad?? mis põdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kõik


Me kõik avaldame vaid oma arvamust, sinule aga hakkavad Natu arvamused külge jääma. Meie nimetame seda ka mulliks Laughing


Natu EI ole enamuste inimeste mullides selles foorumis, ehkki seda siin ohtralt mõnedele külge soovitakse pookida. ta on andekas ja oskuslik nõid ja seetõttu on tal muidugi nii sõpru, toetajaid kui ka neid, kes teda usaldavad. (ja kindlasti on ka vastupidiseid vaenlasi) milleks seda halvustada? või näha igas arvamuseavalduses, mis sulle ei sobi, justnimelt teda?
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Rax08- kirjutas:
oot oot oot mis nüüd siis on, et sina ka veel siia takkapihta tögad?? mis põdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kõik


BluePearl- on Rax08 ?!
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
Naine kirjutas:
Rax08- kirjutas:
oot oot oot mis nüüd siis on, et sina ka veel siia takkapihta tögad?? mis põdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kõik


Me kõik avaldame vaid oma arvamust, sinule aga hakkavad Natu arvamused külge jääma. Meie nimetame seda ka mulliks Laughing


Natu EI ole enamuste inimeste mullides selles foorumis, ehkki seda siin ohtralt mõnedele külge soovitakse pookida. ta on andekas ja oskuslik nõid ja seetõttu on tal muidugi nii sõpru, toetajaid kui ka neid, kes teda usaldavad. (ja kindlasti on ka vastupidiseid vaenlasi) milleks seda halvustada? või näha igas arvamuseavalduses, mis sulle ei sobi, justnimelt teda?


no aga see on ju lihtsalt sinu arvamus või on see päriselt ka nii nagu sa räägid Confused
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et mõlemat. aga sul on õigus, igaüks teeb omad kogemused.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
ma arvan, et mõlemat. aga sul on õigus, igaüks teeb omad kogemused.


Ma arvan, et kahte samasugust arvamust ei eksisteeri.
Sõjad ja konfliktid tekivad ka tihti sellest, et üks surub enda arvamust teistele peale ehk üks ei talu enam teist enda kõrval, vaid otsustab pähe istuda, teist allutada...
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

aga ikkagi... kuhu jäi aegrimonia? pärast keku tulekut on aegrimonia vait jäänud Razz
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
aga ikkagi... kuhu jäi aegrimonia? pärast keku tulekut on aegrimonia vait jäänud Razz


vb-lla muutis adminn tok aegrimonia kasutajaparooli ära? natuga tehti. tok kõrvaldab foorumist naisi, kes mo maitse järele.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

siin lõhnab asi konkurentide kõrvaldamise järele Laughing Laughing Laughing

ära sa palun hakka nüüd rääkima, et mina sulle ka meeldin - ma pean siis trammi alla hüppama Razz
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

aga kas keegi oskaks tuua hea p6hjuse,et miks Tokroda ei v6iks k6rvaldada neid kes tema meelest tema foorumisse ei sobi?
ja palun mitte seda ila ,et teistsuguseid peab sallima ja k6igil oma arvamus.see on vaid enese6igustus.
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
aga ikkagi... kuhu jäi aegrimonia? pärast keku tulekut on aegrimonia vait jäänud Razz

ta on austraalias. nädala pärast peaks tagasi tulema. aga ma annan talle teada, et sa teda igatsesid Wink
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
aga kas keegi oskaks tuua hea p6hjuse,et miks Tokroda ei v6iks k6rvaldada neid kes tema meelest tema foorumisse ei sobi?
ja palun mitte seda ila ,et teistsuguseid peab sallima ja k6igil oma arvamus.see on vaid enese6igustus.


arvan, et küsimus ei ole mitte selles, et miks ta ei võiks kõrvaldada. pigem selles, et mis põhjustel ta seda tegi.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
arvan, et küsimus ei ole mitte selles, et miks ta ei võiks kõrvaldada. pigem selles, et mis põhjustel ta seda tegi.
Elu on naljakas. Mingid juhuslikud apsakad toovad lahenduse ise kätte.
Arusaajatele.
Kui paganlik foorum ära kustutati, siis tehti seda libahundi nime alt.
Nüüd selgub, et libahunt on Natu.
Vot see asi paneb ikka kukalt kratsima küll.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group