Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

M6tted ning tunded minu sees

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Anselmo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Okt 2005
Postitusi: 112

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2005 5:56 pm    Teema: M6tted ning tunded minu sees Vasta viitega

Kogu see asi hakkas pihta, kui ma sain 18 aastaseks. Ma tundsin, kuidas minus avanes midagi ning t2itis mu suure energiaga. Nyyd on vahepeal nii m6ndagi juhtunud ning ma olen seesmiselt t2itsa tyhi.Mul nagu polekski enam tundeid. Samas ma m6tlen enda jaoks igasugu lolluseid kokku. Ma olen yritanud endas leida tundeid yles, kuid nyyd on mul sees tunne, mida ma pole varem kogenud. Sellel tundel pole nime. See on segu kurbusest, r66must, armastusest, igatsusest ning mis peamine HIRMUST. Ma ei tea, kuidas sellest vabaneda. Tahaks olla j2lle mina ise. Olla vaba sellest tundest, sest miski ei paista seda leevendavat. Ma kardan, et kui ma seda veel kaua pean taluma, siis v6ib t2hendada see minu l6ppu. Ma tunnen, et ma olen selle tundega s6jas enda sees. Samas on mul v2ga imelik tunne, et ma tajun k6ikide inimeste m6tteid ymberringi. Ma olen j6udnud endas sellisele tasemele, kus ma tunnen, et mul on v6ime k6ike saada ning tajuda k6iki asju ymberringi. Ma kaotan pea rahvarohketes kohtades, mul on tunne, et iga inimene vahib mind kui veidrikku. Mul on tunne, et ma olen teiste omand, iga mu m6te kiirgab minust l2bi ning iga inimene v6ib seda lugeda mu aurast. Ma tahan, t k6ik oleks j2lle endine. Mulle pole vaja yleloomulikke v6imeid(kui neid saab nii nimetada). Aidake mind, sest ma ei kontrolli enam oma v6imeid ning mul on tunne, et v2ga paljud asjad on hakanud sellep2rast allam2ge minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2005 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Mis asjad need yleloomulikke v6imeid on ?

Et tühi tunne on, see tuleb sellest, et sind lüpstakse.

Kas see "tunne" tuleb sulle peale, kellegi kindla inimesega suheldes.
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Hea näide, kui on liiga palju esoteerika ja sügavvaimsus huvitatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Anselmo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Okt 2005
Postitusi: 112

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

See tunne tuleb peale, kui ma inimestega suhtlen
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FReeZe
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 53

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2005 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

vb lihtsalt veel pubeka iga.

vb tundsin isegi kunagi midagi sarnast. saad üle, ära põe Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Matinaator101



Liitunud: 21 Juul 2006
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

tundub, et tegemist on mingisuguse haiglasliku luuluga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
varitseja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Dets 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Võib mõnda aega vähem rahvarohketes kohtades käia jne. Otsi üles kohad, tegevused jms., mis sind tugevamaks teevad. Mõni trenn? Proovi ses segaduses kord luua ja jupphaaval lappima hakata...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

See, et rahvarohketes kohtades tunned, et kõik sind imelikuks peavad, tuleb tugevast väärisiksusest. Oled seest väike, väljast suur. Rahvarohke koha analoog ei mahu sinu sisemaailma, sest seal on suur väärisiksus ees ja siis hakkabki kitsas, ongi ebamugav. Pealegi on sul mingi eelarvamus, et oled nende silmis imelik.
Kui on selline tunne, et "saad kõike", siis tee endale missiooniks saada lahti sellest uuest tundest, mis on segu kurbusest, rõõmust, armastusest, igatsusest ja hirmust.
Tunned, et oled teiste omand, no ju siis oledki. Pane ise oma siht paika ja vastuta, siis saad jõu oma võimeid kontrollida. Arvan, et läbi veapunkti nimega "teiste arvamus" on sulle sisse topitud hirm enese ees, oma võimete ees ja sellega võetud vastutus. Aga keegi teine sinu eest ei kõnni.
Tagasi üles
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Et teistega suheldes tuleb selline tunne peale, siis peaksid harjutama teistega suhtlemist. Harjutus, mis mind aitas. Mine suvalise inimese juurde ja tutvusta ennast viisakalt, siis küsi tema nime. Korda tema nime, et see sulle meelde jääks ja kasuta tema nime, kui pöördud tema poole. Siis ütle a la, "Ma oled natuke häbelik ja pean harjutama võõraste inimestega suhtlemist. Sina paistsid päris sõbralik ja ma mõtlesin proovida, aga kui sa kuri oled, siis ma lähen minema. Siis räägi suvalistest asjadest ja kui tunned seda tunnet jälle, siis mine lihtsalt minema, sa ei pea temaga enam kunagi rääkida ju, ega talle midagi seletama. Missioon ongi lihtsalt rääkida inimestega, et tunneksid ennast vabalt, sa ei pea saama midagi muud peale selle, et tunneksid mõnusalt ennast teistega suheldes.
Tagasi üles
mundus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Märts 2006
Postitusi: 48
Asukoht: maailmas

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Oled lihtsalt keskmisest tundlikum, mitte emotsionaalne, vaid tunnetad teiste energeetikat (meestel esinevad taolised fenomenid kuni 24 eluaastani, edasi hakkab toimuma taandareng). Iseenesest pole see paha, aga kui ei oska olla, on raske. Ära mõtle sellele, et teised su aurast midagi välja loevad, ennemini loed sina ja pealegi, kes näevadki aurat, pole huvitatud igas sorimises, see kulutab energiat, kui spetsiaalselt vaadata, kui aga info tuleb lihtsalt kätte, siis ega pole sellega kah igakord miskit peale hakata.
Lepi lihtsalt oma olukorraga, midagi hullu ju tegelt ei toimu ega juhtu, mõtle, et oled osake suurest (mina olen maailma-maailm on mina), maailma ei muretse oma väljanägemise ja olemise pärast, ta lihtsalt on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wald
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 1:38 am    Teema: Vasta viitega

ma elan ka midagi taolist hetkel läbi, sain 18 eelmine aasta..siis algas mul see miski samamoodi, täpselt samamoodi
algatuseks vahetus mul täielikult sõrusringkond välja, vanadest nägudest sain kaasa võetud vaid paar inimest, teised kadusid mul millegipärast ära
ma ise kahtlustan, et tegemist võib olla mingisuguse levelite süsteemiga, vähemalt enda puhul kaldun nii arvama..
-ma lausa naudin inimeste lugemist(vampiirlusega pole sel miskit tegemist)
-avalikud kohad ja igasugused koosviibimised ei paku huvi, eluheidikuks pole ka veel hakanud
-depresseerituna ka ennast ei tunne
kas tead, ma arvan, et sa oled ehk liiga palju inimesi endasse laadinud selle lugemisega?...ja seejuures liiga vähe vastu andnud?
mingi aeg võib sind isegi vallata kõikvõimas tunne, aga see oli sul vist alguses?
kõige tähtsam on mitte võõrduda väliskeskkonnast, isegi, kui see tundub sulle üle jõu käivat..sa pead rääkima inimestega..vastasel juhul kaotad sa nii lugemisoskuse, kui energia...
ma loodan, et sa mõistad, mis ma öelda püüan, minul see aitas...natukenegi . )
Tagasi üles
FTIGAR
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 1 Juun 2007
Postitusi: 27
Asukoht: lõuna

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2007 1:28 am    Teema: Vasta viitega

mh, mul oli nii et inimesed hakkasid ropendama. saatsin kõik piikalt tagasi vahepeal tõmbasin isegi suguti püksist välja neile. vahepeal arvasin, et kõik peale minu on mingis hullus teemas sees ja aind mina ei ole.
_________________
¿mis asya?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group