Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas Ôppida mÔtterÀnnakut.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
~*Moonchild*~
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 16 Mai 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
~*Moonchild*~ kirjutas:
Olen nyyd tegelikult veidi segaduses selle suhtes, sest mÔtlen hetkel sellele, et kui ma olen ristitud (kuigi ei ole kristlane), siis kuidas mul kÔik need loitsud jms on toiminud? Confused Question Question Question Question
Sa oled jÀrelikult tugevam, kui kristlik egregor.
Aga on ka vÔimalus, et natike lastakse kÔit lÔdvaks, et sul jÀÀks vaba inimese mulje.


misasi see .. kristlik nii öelda "egregor" on? irw, mind mingisugune ristimine kĂŒll ei takista, kui aus olla, olen vaba inimene ja minu teid ei vali keegi teine kui ainult mina ise. vot. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
miquell
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 30 Dets 2004
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2005 10:17 am    Teema: mĂ”tterĂ€nnak Vasta viitega

kĂŒsimus selline, et kui ma olen ristitud ja leeritatud kas siis on mul kolmas silm lootusetult kinni ja ma ei ole enam suuteline mĂ”tterĂ€nnakuid tegema???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2005 11:37 am    Teema: Re: mĂ”tterĂ€nnak Vasta viitega

miquell kirjutas:
kĂŒsimus selline, et kui ma olen ristitud ja leeritatud kas siis on mul kolmas silm lootusetult kinni ja ma ei ole enam suuteline mĂ”tterĂ€nnakuid tegema???


Sa pole seda suuteline ka siis kui sa kÔiki neid asju poleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
miquell
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 30 Dets 2004
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2005 12:02 pm    Teema: mĂ”tte rĂ€nnak Vasta viitega

sa elvis eksid ma olen vĂ”imeline paljukski. Sa vist eeldad, et kuna ma olen ristitud ja leeritatud, siis olen tĂ”si uskne kristlane seega madalamat sorti ori. Ma ei haka siin seletama., miks on nii lĂ€inud, et mind on ristitud jne. Aga teise vĂ”imete alahindamine on vÀÀga rumal tegu ja seda peaksid sina elvis kui vaimuinimene paremini tedma kui ĂŒkski teine. TĂ€nan!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2005 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

SĂŒgav vaimsus, vaimuinimene Very Happy
Kas oled nÔrk, et ei suuda ISE endale sisendada, et sind ristimine ja leeritamine ei hÀiri enam?
Sa pead siis leidma pÔhjused, miks lasid end ristida ja leeritada ja siis neid ise kÔrvaldama.
Ei ole mÔtet paluda nÔidadel et nad paneksid viieks minutiks silmad kinni ja vehkiksid kÀtega. Seda saad sa ka ise teha, puhtalt mÔtlemisest ja endale sisendamisest sellest et ristimine ja leeritamine on maas ja see ei sega sul teha ajurÀnnakuid ning kolmanda silma pilgutamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2005 5:26 pm    Teema: Re: mĂ”tte rĂ€nnak Vasta viitega

miquell kirjutas:
sa elvis eksid ma olen vĂ”imeline paljukski. Sa vist eeldad, et kuna ma olen ristitud ja leeritatud, siis olen tĂ”si uskne kristlane seega madalamat sorti ori. Ma ei haka siin seletama., miks on nii lĂ€inud, et mind on ristitud jne. Aga teise vĂ”imete alahindamine on vÀÀga rumal tegu ja seda peaksid sina elvis kui vaimuinimene paremini tedma kui ĂŒkski teine. TĂ€nan!


Tegelikult on siiani alahindamiseks pÔhjust olnud, kuna pole veel suurt kedagi kes oleks oma vÔimeid mingitkimoodi tÔestanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
miquell
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 30 Dets 2004
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 12:29 pm    Teema: mĂ”tterĂ€nnak Vasta viitega

Aga kas sa elvis seda ikka tead milleks ise suuteline oled vÔi kipud sa ka enda vÔimeid alahindama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mis vÔimed sul on siis miquell?
Ära tule rÀÀkima vĂ€ga ĂŒldist juttu nagu et oskad loitsuda, vahest tuleb mĂ”tete lugemine vĂ€lja, ennustad kaartidega vĂ”i ennustad ilma. Need asjad on enesepettus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
miquell
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 30 Dets 2004
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 12:52 pm    Teema: mĂ”tterĂ€nnakud Vasta viitega

asi kipub kĂŒll juba vĂ€ga off topic aga ei, ma ei ennusta kaartitega kuna see on tĂ”esti pehmelt Ă”eldes bull shit, ei loe mĂ”tteid ja ei loitsi ma ka midagi. Mis vĂ”imed mul siis on??? Hea kĂŒsimus - hetkel vĂ”ib Ă”elda, et ma olen nii öelda Ă”pilase staatuses ja ĂŒritan avastada seda maailma milles teie austatud foorumlased ammu juba kĂ€ite. Ja kellegi poolt Ă”elda, et sa ei saa selle ja sellega hakkama ega hakkagi saama on kĂŒll vĂ€ga motiveeriv. Ma sain aru, et see foorum on pigem nagu ikka vaimsusele Ă”hutamiseks mitte sellest eemale peletamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Üks esimesi vĂ€ljakutseid uutele siin foorumis on Ă”ppida kirja ridade taha nĂ€gema. Iga kirja kirjutamiseks on pĂ”hjus. On postitusi, mille kirjutaja sooviks on anda teadmisi. VĂ”i arutleda millegi ĂŒle. VĂ”i energiat saada. VĂ”i teostatakse mingit vÔÔrast tahet. Skyzer usub, et ta kĂ€ib ringi ja langetab maske inimliku lolluse eest. Tegelikult lollitab ta iseennast, sĂ”dib vastu mingile osale enda olemusest. Seni kuni ta seda veapunkti viljeleb, on ta tuulelipp kelle iganes kĂ€es, kelle huvi on siin uute teadmiste saamist plokkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mis siis kui need kÔik esoteerilised asjad on enesepettus?
Siis on jÀrelikult nÔidadel ja esoteerikainimestel SUUR veapunk olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

On asjad, teadmised, kĂ€itumine vms mis mingis olukorras sinu jaoks toimivad. Kui avastad millegi, mis töötab, oled selle Ă€ra Ă”ppinud. Samas, nagunii satub varsti ette mingi olukord, kus see teadmine enam ei tööta. Siis leiad uue lĂ€henemise vĂ”i arendad vana edasi. Kahtlemine vĂ”i mahategemine ei aita sind edasi. Sa koperdad juba tĂŒkk aega enda jalgade otsa, sellepĂ€rast sa nii kramplikuks oled muutunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Leemo
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 12 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: PÔrgu

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Mis siis kui need kÔik esoteerilised asjad on enesepettus?
Siis on jÀrelikult nÔidadel ja esoteerikainimestel SUUR veapunk olnud.
See on tore, et Sa nii tÀiuslik oled.
_________________
Pagan ja satanist on kaks tÀiesti erinevat inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
TTEETT
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 25 Okt 2005
Postitusi: 11
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

ma nĂ€en viimasel ajal vĂ€ga tihit tulevikku ette unes......kunagi ma nĂ€gin vĂ€ga harva mingi 1 - 2 korda aastas...aga nĂŒĂŒd ma nĂ€en 5-10 korda kuus....ma tahaks teada mis minuga toimub....kas ma olen selgeltnĂ€gija?
_________________
me ei ole siin maailmas ĂŒksi..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

TTEETT kirjutas:
ma nĂ€en viimasel ajal vĂ€ga tihit tulevikku ette unes......kunagi ma nĂ€gin vĂ€ga harva mingi 1 - 2 korda aastas...aga nĂŒĂŒd ma nĂ€en 5-10 korda kuus....ma tahaks teada mis minuga toimub....kas ma olen selgeltnĂ€gija?
Ülitaju töötab.
_________________
kui praktik pole nÔus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
TTEETT
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 25 Okt 2005
Postitusi: 11
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

kas keegi vÔiks tÀpselt selgitada kuidas hinge rÀnnakut teha?
_________________
me ei ole siin maailmas ĂŒksi..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
TTEETT
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 25 Okt 2005
Postitusi: 11
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

kas hinge rÀnnak on ohtlik..?
ja kas keegi oskaks seletada et milline see ĂŒldse on...?
milline see vÀlja nÀeb...?
kas on vÔimalik teha rÀnnakut teispoolsusesse ehk siis vaimude maailma...?
mul tuttav rÀÀkis et tema tuttav oli proovinud seda teha ja siis lÀks midagi tal valesti ja ta jÀi kaheksaks tunniks koomasse?
on ĂŒldse selline asi vĂ”imalik?
_________________
me ei ole siin maailmas ĂŒksi..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
stereobrain
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 10:22 am    Teema: Vasta viitega

seda teemat siin on kuus lehekĂŒlge.. lisaks on alati abiks ka lingike "otsi". see foorum siin kubiseb vastustest sinu kĂŒsimustele.
jÔudu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

TTEETT kirjutas:
ma nĂ€en viimasel ajal vĂ€ga tihit tulevikku ette unes......kunagi ma nĂ€gin vĂ€ga harva mingi 1 - 2 korda aastas...aga nĂŒĂŒd ma nĂ€en 5-10 korda kuus....ma tahaks teada mis minuga toimub....kas ma olen selgeltnĂ€gija?

sa ei nÀe oma tulevikku.
Kui sa mÔtled oma homsetest plaanidest, siis sa vÔid neid omi mÔtteid nÀha unes. (inimeste mÔtted kajastuvad unenÀgudes), ja siis tulevadki juhuste kokkulanguvus.

Ülitaju pista endale urruauku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
loitsupoiss



Liitunud: 21 Okt 2005
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2005 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
MÔtte rÀnnakute korral kasutab inimene oma kolmanda silma nÀgemist (see kolmas silm asub umbes kulmude keskel)
Kui olete nÀiteks ristitud, siis on teie kolmandal silmal blokid peal ja samuti vÔib takistada kolmanda silmaga nÀgemist see, kui inimese sisemaailm on korrast Àra.
Samuti, kui vist mÔni tÀhtis "jupp" on inimeselt puudu (nÀiteks mÔni hingejupp), siis vÔib ka see olla pÔhjuseks, et inimene ei suuda kolmanda silmaga nÀha.
Samas vÔib pÔhjuseks olla see, et inimene on liiga madala "tasemega", aga "primitiivid" ei jaga tavaliselt vaimsusest mitte midagi ja nad ei usu ka sellesse...

Soovitan lugeda seda teemat:
http://www.ruunikivi.pri.ee/viewtopic.php?t=189

Aga samas vÔib olla lihtsalt aeg liiga varane, mÔnel vÔtab see kaua aega, nÀiteks alles 30 aastaselt hakkab kolmanda silmaga nÀgema...
ei usu sest ise olen nÀiteks ristitud ja suht noor aga kasutan pendlit ja tÀitsa hÀsti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group