Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Rahvusegregori võnked.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 2:27 am    Teema: Rahvusegregori võnked. Vasta viitega

Nagu me teame, on võnked erinevad energia- ja infokanalid. Nende algus on kuskil loojate juures (sagedused 48 ja üles) Loojad annavad jumalatele (inglid 16 kuni 23, pooljumalad 24 kuni 31, süsteemijumalad 33 ja 38, valguse jumal 44 sagedus.) Nemad annavad inimestele. Inimestelt võtavad läbi veapunkti kollid kes alluvad tühjuse jõule .
Vaatleme nüüd võnkeid, mida antakse rahvusegregorile.
Rahvusegregor jaguneb:
a) 21 väljaga mõjutajat, mis omakorda jagunevad nähtamatud 5 tk tuum + 4 elementi. Poolnähtavad 4 tk need on jõupüramiidid. Nähtavad 12 tk, mida tunneme päikeste all.
b) 48 toolikoha omanikku. 24 kuningat ja 24 kuningannat. Nemad suhtlevad individuaalselt.
Kuna arenguks on vaja kolme liiget, siis on:
a) üks jumalik rahvas. Selle rahva sekka sünnivad jumalad. See rahvas ei ole jääv, jumalad vahetavad seda pidavalt vastavalt vajadusele. Oli aeg, kus nad olid Egiptuses, siis Kreekas, Hiinas. Viimati olid Indias. Ühesõnaga kuhu nad tulevad, see rahvas hakkab arenema, nendesse tulevad uued teadmised, oskused. Nüüd on nad Eestis. Miks nad valisid välja selle rahva? Sellepärast, et suurus on paras. Kui oleks suurem, siis kehastunud jumalad ei leiaks teineteist ülesse. Eesti on piisavalt väike. Teine eelis on see, et Eestlased on individualistid, eriti soodne ja samas küllaltki kõrvaline koht. Kui tavalise rahva toolikohale saab istuda Soojaverelise 7 aste, siis meil saab Haldja 7 aste. Need on ühe ploki võrra tõstetud (8 võnget) Välja mõjutajad vastavalt haldja 0 aste ja ingli 0 aste. Loomulikult saab tooli peale istuda alati kõrgema arenguga olend.
b) Tavalised rahvad, nende toolikohtadel ja välja mõjutajatel pole otse sidet. Nemad saavad jumalikult rahvalt.
c) Kollirahvas. Ka neid on üks. Nemad tunnevad ennast väljavalitutena. Näiteks mustlased (röövelmaagia), Juudid (piibli pärand). Kes praegu see õnnelik on? Küll peagi selgub. Nende toolikohad on ühe ploki võrra alla lastud. Soojaverelise 0 aste ja külmaverelise 7 aste

Praegu tulid jumalad inimesi õpetama vaimu teadmisi. Kõik uued vaimsed teadmised hakkavad tulema Eestist.

Nüüd, mis jama nende võngetega on Question
Juba iidsetel aegadel olid jumaliku rahvusegregori võnked mööda maailma laiali. See sai võimalikuks tänu inimestele, kes tegid koostööd kolli rahvaga. Kollid soovisid sulatada jumaliku ja kolli rahva kokku. Kui see oleks õnnestunud täielikult, siis oleksid kõik teised rahvad välja surnud. (see õnnestus osaliselt) Nüüd on jumalad ühes kohas ja tõmbavad neid võnkeid tagasi. Tuuma üle sõdisid venelased ja jänkid omavahel. Muideks eesti sai vabaks tänu sellele, et jänkid jäid peale. See võnge on paigas. Seda meest teavad ainult 4 rahvusmajade juhti. Teadvuse maja (teavad 12 toolikoha omanikku) juhi võnge oli Prantslaste käes, Hinge maja juhi võnge oli Indias (täpset rahvust ei tea), Vaimu maja juhi võnge oli Inglaste käes ja mõistuse maja juhi võnge oli norrakatel. Need 5 meest on nähtamatud niiditõmbajad. Tänu sellele ei saada enam nähtamatult manipuleerida. Muud võnked on veel laokil. Noh helerohelise (teadvuse maja) toolikoha võnke sain Afganistaanist kätte, see kuulub mulle.

Mis annab meile võngete tõmbamine ühte kohta Question
Kui kõik võnked on koos, siis avaneb kanal kõrgemate jõududega. Muideks kollide mustad augud liituvad ühte kohta. Ja hakkab planeedi normaalne energia vool, mis arendab kõiki rahvaid. Ja kollid on sunnitud hakkama tööle.

Kuidas see toimib Question
Praegu on võnked ja mustad augud segamini. Jumalik jõud läheb otse kollidele. Inimesed ei saa midagi. Kui võnked koos, siis tõuseb jumaliku rahva rahvusmajad ja loomulikult automaatselt langeb kolli rahva rahvusmajad. Side katkeb kollide ja jumalate vahel. Nüüd on kollid näljas. Selleks, et saada süüa peavad nad sundima inimesi, kes sinna vahele jäävad võtma jumalatelt ja andma kollidele. Muideks nad peavad seda nati ümber töötama. Selle käigus hakkabki inimeste areng toimima. Nii, et musta töö teevad ära kollirahvas. Jõudu neile. Huvitav kes see rahvas on?

Vabandust, sai nati pikk tekst.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 11:20 am    Teema: Re: Rahvusegregori võnked. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Nüüd, mis jama nende võngetega on Question
Juba iidsetel aegadel olid jumaliku rahvusegregori võnked mööda maailma laiali. See sai võimalikuks tänu inimestele, kes tegid koostööd kolli rahvaga. Kollid soovisid sulatada jumaliku ja kolli rahva kokku. Kui see oleks õnnestunud täielikult, siis oleksid kõik teised rahvad välja surnud. (see õnnestus osaliselt) Nüüd on jumalad ühes kohas ja tõmbavad neid võnkeid tagasi. Tuuma üle sõdisid venelased ja jänkid omavahel. Muideks eesti sai vabaks tänu sellele, et jänkid jäid peale. See võnge on paigas. Seda meest teavad ainult 4 rahvusmajade juhti. Teadvuse maja (teavad 12 toolikoha omanikku) juhi võnge oli Prantslaste käes, Hinge maja juhi võnge oli Indias (täpset rahvust ei tea), Vaimu maja juhi võnge oli Inglaste käes ja mõistuse maja juhi võnge oli norrakatel. Need 5 meest on nähtamatud niiditõmbajad. Tänu sellele ei saada enam nähtamatult manipuleerida. Muud võnked on veel laokil. Noh helerohelise (teadvuse maja) toolikoha võnke sain Afganistaanist kätte, see kuulub mulle.


Heleroheline (teadvuse maja toolikoha) võnge on siis siin... aga need teised- prantslastelt, indiast jne. kas need on kah siin või neid pole siia vaja? mõmmigi ei jaga Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Need viisiku võnked on ära toodud ja meie meeste käes. Täna toodi ära tedvuse jõu võnge ära. See oli peterburi nõidade käes. Koguaeg saadeti mulle õnnetusi ja lolle mõtteid. Kasutatui seda jumaliku jõudu inimeste kodeerimiseks ja tapmiseks. Muideks tead, et viimane nõid, kelle nad teise ilma olid saatnud oli Laine roht. 5 päeva tagasi. Täitsa normaalne naine. Üks väheseid, kes tahtis tegelikult ka aidata, mitte nii, nagu enamus avalikuse nõidasid. Ta käis ka Peterburis õppimas. Vaene naine ma ei saanud tema heaks midagi teha. Mina ei ole ju keegi, mind ei usuta. Ma olen ju eestlane, mitte välismaa gurude sabarakk. Jah kuratlikult raske on kaitsta inimesi, kui nad ise tormavad surma. Nüüd on ka jõu võnked kohal. Päikesed on veel laiali. NB ka minule kuulub üks päikese võnge ja ma tean, kust ja kuidas seda kätte saada. Ma töötan selle kallal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 12:16 am    Teema: segadus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Need viisiku võnked on ära toodud ja meie meeste käes. Täna toodi ära tedvuse jõu võnge ära. See oli peterburi nõidade käes. Koguaeg saadeti mulle õnnetusi ja lolle mõtteid. Kasutatui seda jumaliku jõudu inimeste kodeerimiseks ja tapmiseks. Muideks tead, et viimane nõid, kelle nad teise ilma olid saatnud oli Laine roht. 5 päeva tagasi. Täitsa normaalne naine. Üks väheseid, kes tahtis tegelikult ka aidata, mitte nii, nagu enamus avalikuse nõidasid. Ta käis ka Peterburis õppimas. Vaene naine ma ei saanud tema heaks midagi teha. Mina ei ole ju keegi, mind ei usuta. Ma olen ju eestlane, mitte välismaa gurude sabarakk. Jah kuratlikult raske on kaitsta inimesi, kui nad ise tormavad surma. Nüüd on ka jõu võnked kohal. Päikesed on veel laiali. NB ka minule kuulub üks päikese võnge ja ma tean, kust ja kuidas seda kätte saada. Ma töötan selle kallal.


enamjagu vaimsed olevused ongi ju kolupead-materdavad iseennast ja et katte saada puuduvad energiad et mitte ise luua vampiiritsevad teisi1kuid unustavad et elu on pumerang!sellega nad tommbavadki enndale kriipsu peale-pehmelt oeldes!!!
tuleks otsida ulesse ennnda misjooni valguse rada ja tahe luua ise!!!
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2004 1:00 am    Teema: Re: segadus Vasta viitega

FIHTER kirjutas:
enamjagu vaimsed olevused ongi ju kolupead-materdavad iseennast ja et katte saada puuduvad energiad et mitte ise luua vampiiritsevad teisi1kuid unustavad et elu on pumerang!sellega nad tommbavadki enndale kriipsu peale-pehmelt oeldes!!!
tuleks otsida ulesse ennnda misjooni valguse rada ja tahe luua ise!!!


oled sa ikka kindel? väidad nagu oleksid sellest teadlik, kes võnkeid loovad ja kes mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Apr 15, 2004 12:17 am    Teema: Vasta viitega

tere FIHTER!

kui nüüd tõele vastab, et Ameerikast meile kirjutad, siis on üks palve küll: palu oma siinsetel sõpradel oma tekstides korrektuuri teha.
muidu on väga raske aru saama hakata.

loomulikult, kui see jääb ainukeseks kirjutiseks , siis probleeme ei teki.

ja siis vastus Sinu kirjutisele:

kui need vaimsed kõlupead ise endale kriipsu peale tõmbavad, siis pole ju Sul muretsemiseks põhjust...
kõik saab iseenesest korda.

näib aga, et Sa nagu kahtleksid selles kriipsu peale tõmbamises- hirmutamise soovis peegeldub Sinu enda hirm.
et kas tekitab see suur vahemaa Eesti ja Ameerika vahel Sinus selle ebakindluse, või oled Sa lihtsalt selline arg tüüp (juba sünnist saati?)

ega asi on tõsine: kes meiega kaklema kipuvad, need lõpuks nurgas vaikselt ennast ette-taha kõigutamas leiavad.
niiet, mõtle tõsiselt, enne kui üritad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Apr 15, 2004 6:46 am    Teema: Re: segadus Vasta viitega

Fihter kirjutas:
enamjagu vaimsed olevused ongi ju kolupead-materdavad iseennast ja et katte saada puuduvad energiad et mitte ise luua vampiiritsevad teisi1kuid unustavad et elu on pumerang!sellega nad tommbavadki enndale kriipsu peale-pehmelt oeldes!!!
tuleks otsida ulesse ennnda misjooni valguse rada ja tahe luua ise!!!


tere faiter. Sa oled siis kohe päriselt väljamaalt ? ja õppisid eesti keele ära just selle pärast, et öelda paar sõna siin ! RESPECT ! tõsiselt !

vaata jah nende kolupeadega on selline asi, et peaksid tulema eestisse- ameerika najalt ära võta näiteid, või siis vähemalt kirjuta, et ma uurisin üht inimest ameerikast ja nägin, et ta on kolupea.

Ma võiksin öelda, et isegi eesti Wabamüürlased ei ole kõlupead, nad on lihtsalt aeglase taibu ja mõtlemisega, et ära sõima siin kedagi kolupeadeks.

Viimasest lausest ma ei saanud aru- kas teed reklaami kristlusele mingi rannaga kui on palju valgust ?
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group