Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ajastu vahetuse tehnika.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 9:12 am    Teema: Vasta viitega

Minu teada saab mees lüüa kolli katki.
On võimalik, et läbi naise tuleb mehele koll (siis on koll mehele saanud Very Happy) aga on teine võimalus - mees ei võta kolli ja lööb ta lihtsalt katki.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Sul on õigus.
Ma olen paljude naiste kolle endasse võtnud ja tapnud.
Aga tead, kui naine teeb lausa kolli värava mehe sisse, siis on targem küll see naine persse saata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kolli katki löömine paks naisele valus olema. Eks ikka sõltub jah, ma mõtlen, et kui on näha mõtet kolli katki lüüa, ses võiks ju, aga kui tegemist mõtetu juhusega, siis vast jah pigem peppu saata...
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

miuke n mõtekas ja miuke mõttetu juhus?
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlen sedamoodi, et kui on näha, et sest pole suuremat kasu - kolli maha löömisest - ehket nagunii hangitakse KOHE uus selle asemele, ses õpetlikus plaanis on vast parem jätta nii, kuni taipama hakkab, vaimis?

..tead ju küll - kollipuud, kes ei soovi lahkuda neist imearmsatest lemmikutest?
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

mul tegelt oli hoopis siuke mõte peas,et misjaoks me üldse teistega jamame. ehk siis kas on peale 'tahanollasuurjatähtisjavõimasjaosav' mõtte veel mõni muu idee.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Kolli katki löömine paks naisele valus olema.


Mulle tundub, et naine enda energeetikaga toidab kolli ja kui koll katki läheb, siis on naisel ikka ai ai ja nuuks.
Kuid ma igaks juhuks küsiks üle, et see jutt siin ei käi ju tühjusejõu kollide kohta ?

Samas tundub, et kui õnnestub taoline koll põrgusse saata, siis saab kollitoitja automaatselt vastu näppe. Põrgujõud peaks sundima naist selle kolli ära sööma, läbi töötlema...
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
mul tegelt oli hoopis siuke mõte peas,et misjaoks me üldse teistega jamame. ehk siis kas on peale 'tahanollasuurjatähtisjavõimasjaosav' mõtte veel mõni muu idee.


Mis on halba soovis olla osavam kui präägu? Või targem kui präägu? Ja miks see peaks tingimata olema selleks, et teisi sudida?
Tagasi üles
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

'
Tsiteerin::
tahanollasuurjatähtisjavõimasjaosav'



võibolla peaks olema mõte: olensuurjatähtisjavõimasjaosav?

Siis on inimene rahul iseendaga ja ei kipu ka teistega tegelema. Teistega tegelemine on vist just sellele mõttele - tahanollasuurjatähtisjavõimasjaosav' kinnituse otsimine...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Ma mõtlen sedamoodi, et kui on näha, et sest pole suuremat kasu - kolli maha löömisest - ehket nagunii hangitakse KOHE uus selle asemele, ses õpetlikus plaanis on vast parem jätta nii, kuni taipama hakkab, vaimis?
Jah, ma olen ka sellest aru saanud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

teistega tegelemine on ka üks etapp õppimiseks. kui oled hoolega teistega tegelenud ja oma arvamust laialt lehvitanud, siis saabub varsti päev kus tuleb oma sõnu sööma hakata ja see on väga õpetlik Laughing
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

kolli võib käsitleda võõra energiana inimeses või ka mingi nihkena.

nihe takistab õiget energiavoogu,tekib vajaka jäämine ja see sunnib inimest nö 'lontima'. kui londitaval on põrguga ühendus ei lähe lontimine läbi(nont visatakse sisse veapunkti pealt. kui seda pole siis pole ka lonti kusagile visata) lontija jääb ilma ja tal on paha. samas kui lontija jõud on tugevam ja londitaval põrguga mingis aspektis viletsad lood...siis saab lontija oma jao kätte.

võõras inimeses on osa mis ei allu peremeesloomale. see on see kolli-diil. paha hakkab siis kui diili tühistama hakatakse. aga seda saab teha vaid inimene ise. diili teinud inimene võib omakorda olla nihkes ja lontima kippuda. paha on tal siis kui jaht ei õnnestu. aga seda kolli inimeses keegi teine tappa ei saa. aitab ainult enda osade tagasi hõivamine.

põrgusse vedamisega tõmbame teise enda maailma. tegelikult sööme mingi osa teisest ära.

48 tühjuse jõudu ainult õpetavad ja annavad kaitse. kaitse saab vaid see kes on seadused mõistnud. kaitse seisneb mõistmiste tagajärjel tekkinud üldise energiavo täiuslikuses kus lihtsalt ei ole auke.

prageu paistab kuidagi nii.

tegelt see pole see teema hetkel...
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Well, vastupidi kolliomaja soovile ei saa muidugi kolli tappa keegi teine. Aga siin ongi point - kas on mõtekas minna kolli tapma vai ei. Tegelt saab ikka kolli teises maha lüüa.

Kui kolliomaja ei soovi kuidagi kollidest loobuda, sisi ongi juba mõtetu kollitapp ju Razz
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
teistega tegelemine on ka üks etapp õppimiseks. kui oled hoolega teistega tegelenud ja oma arvamust laialt lehvitanud, siis saabub varsti päev kus tuleb oma sõnu sööma hakata ja see on väga õpetlik Laughing


Teistelt tuleb näiteks häid küsimusi, mille peale arvatavasti ise ei tuleks.
Iga üks läheneb erinevatele asjadele ikka väga originaalse nurga alt ja teisele miskit seletades, tuleks oma arusaamasid ka teisele võimalikult arusaadava nurga alt seletada.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Well, vastupidi kolliomaja soovile ei saa muidugi kolli tappa keegi teine. Aga siin ongi point - kas on mõtekas minna kolli tapma vai ei. Tegelt saab ikka kolli teises maha lüüa.

Kui kolliomaja ei soovi kuidagi kollidest loobuda, sisi ongi juba mõtetu kollitapp ju Razz


sa ei saa ilma teisele sisse sõitmata temas midagi teha. pms jah, saab sisse sõita ja kolli aktiveerida. sihilikult. mõneti nõia teema.kasvatusliku eesmärgiga näiteks.
või saad blokkida teise sissesõidu. mõlemat pidi on valulik.

ma hetkel vaatan tehnilise külje pealt lihtsalt.

tegelikult on veel üks nüanss. hea põrguühendusega naine on hea kratimeister. hetkel paistab ,et nii kokku kühveldatud materjali edasine kulg on üsna lahtine veel. selles plaanis ,et regullimatta. põrgusse jätta seda ei saa...tekib ummistus. sellest tekkiski küsimus,et kas me nagu peaks viima kedagi sihilikult põrgusse.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Sissesõit ja sissesõit, seal on vahetevahel vahe vahel... Kui kolliomaja ple kuidagi nõus kollist loobuma, ses sedalaadi sissesõit olekski mõtetu rünnak ja energiakadu kuid kui kolliomajas on tärganud soov siiski proovida ka ilma kollita olla, siis on see sissesõit naca teistmoodi sissesõit, mis võib viia toreda tulemuseni. Kolliomajale endale on kergem diilida ise tegelikult kollist vabanemisega kuid väikese kaasabiga on see küll ehk valulikum tee kuid kiirem... (kõik sõltub asjaoludest)

Jällegi - samas - põrgusse niisama viskamine...pole kunagi päris õige tundunud. Ses suhtes olen sama meelt, et kui aeg on küps, ses sõidab ise. Siiani on elu näidand, et sõidabki. Õiget auku aga ei leia vahel. Ehk vbla peaks olema teise kollist vabastada aitamine tegelikult kuni põrguukse kätte näitamiseni vaid... noh, et oleks teada, kuhu minema peab vms...

Ja still ,kui kolliomanik on teinud otsuse olla koos kolliga, ses jääb see tema valikuks ja seda muutma minna on ka mõtetu... Jällegi peaks olema tervitatav näha terveid otsuseid ja misk siis ei võiks vbla kaasa aidata...


Viimati muutis seda Krislyn (Reede Juul 22, 2005 1:29 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

sissesõidu juures mainisin ära ka ,et see on nn 'nõia moodus'. lubatud vaid territooriumi valdaja nõusolekul.
mulle paistis miskipärast ,et ka see on oluline point mis vajas lahti rääkimist.
sest vastasel juhul satub 'heategija' ise tühjuse jõudude seadustega vastuollu. seetõttu tõin tegelikult sisse teemasse ka küsimus,et MIKS me soovime teisi aidata.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Sisse saab sõita veapunkti pealt.
Aga kuna neid on igas ühes tonnide kaupa, siis tee mis tahad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

eikui "vägistamisplaani" eneseupituslikul eesmärgil ple ma kusagil heaks tooniks arvanud...
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sisse saab sõita veapunkti pealt.
Aga kuna neid on igas ühes tonnide kaupa, siis tee mis tahad.


küsiksin niipalju,et kui näiteks pole ühtegi veapunkti siis kas taolisesse tervesse süsteemi sisenemine (valdaja nõusolekuga näiteks) oleks üldse võimalik?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group