Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellele naine annab?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Aga mis on mängude ja realsuse vahe? :shock:Kes on see kodanik kes ütleb,et me mängime või võtame seda kõike realsusena?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Üks suurim kompleks on inimestes see, et tahetakse ehitada oma õnn teiste õnnetuste peal ülesse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Üks suurim kompleks on inimestes see, et tahetakse ehitada oma õnn teiste õnnetuste peal ülesse.


Näiteks teised õnnetud mustad inimesed ja siis nende puhastamine.
Ühtedele õnnetus ja teistele õnn, või mis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, ära takerdu oma kinnisidesse Smile

Vaata laiemalt, mitte ära nämmerda ühte ja sama asja kogu aeg. Kitsendad nii lihtsalt oma enda maailmapilti.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:
Elvis, ära takerdu oma kinnisidesse Smile

Vaata laiemalt, mitte ära nämmerda ühte ja sama asja kogu aeg. Kitsendad nii lihtsalt oma enda maailmapilti.



Mis moodi ma siis oma maailmapilti laiendada saaks, tähendab, ma olen seda juba teinud aga kõik on siiani tõestanud, et mu maailma pilt on õige, äkki keegi lükkab selle ümber? Ja muidugi mõni lahke kodanik võiks ka õelda milline maailmapilt mul on ja milles seisneb mu kinnisidee.

Ja kas pole kergem kinnisideest vabaneda, kui seda elluviies.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea milline on sinu maailmapilt. Kuid ma märkasin, kuidas sa takerdud hetkel sellesse "puhastamisse"... Sulle ei meeldi tõenäoliselt (ma oletan vaid), et selle sildikese varjus tehakse tegusid, mida sa õigeks ei pea. Kuid ka seda on võimalik vaadelda laiemalt. Igal osapoolel on seal omad kompleksid ja need on väga erinevad... Pole absoluutset tõde ju kunagi ja antud juhul pole absoluutselt ühest käitumist, motivatsiooni, sarnast kompleksi, mis ajendab inimesi selles osalema...

Ma soovitan vaid analüüsida, miks sind see teema ärritab, miks sellesse "takerdud". Kui leiad vastuse, leiad midagi uut iseendas iseenda jaoks. Ja ausõna, see on ainus mis loeb - ainult see loeb, mis on sinu jaoks sinu sees... Teised oma arvamusega (ka mina koos nendega) lennaku "kukesohu" Smile
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

elvisele.

kellelegi mingit asja pidevalt nina alla hõõrudes sa nagu ytleksid: minul on õigus, ja sinul puudub õigus nii teha nagu sa teed. sellega sa määratled enda arusaama absoluutseks ja nullid ära kõik teised, ehk isegi ei pyya vaadata, kas seal teises on ka äkki midagi (ma ei ytle, et kõik peab õige olema) ja kas see midagi ei sobi äkki sinu mingit arusaama asendama, nii et tekib hoopis uus arusaam asjadest.
absoluutselt eitades sa plokid info läbitöötamise võimalust ja sellega segad enda arengut. (sa ju ei arva ometigi, et sa oledki juba lõplikult välja arenenud?) Shocked
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Üks suurim kompleks on inimestes see, et tahetakse ehitada oma õnn teiste õnnetuste peal ülesse.

Näiteks teised õnnetud mustad inimesed ja siis nende puhastamine.
Ühtedele õnnetus ja teistele õnn, või mis.
Ma pidasin siin silmas seda, et tahad tõusta teisi maha tehes.
Aga kui see su arengule vajalik, eks jätka edasi.

Aga genereertides hävingut, purustad oma sisemaailma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma pidasin siin silmas seda, et tahad tõusta teisi maha tehes.
Aga kui see su arengule vajalik, eks jätka edasi.

Aga genereertides hävingut, purustad oma sisemaailma.


Ok, aga kuhu on mul üldse tõusta, ise enda jaoks olen ma alati tipus, mis loeb kuhu teised mu parasjagu panevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

tipuga on see viga, et edasi minna ei ole kusagile. see tähendab paremal juhul seisakut, mis hiljem muutub taandarenguks, halvemal juhul aga allakäigutee algust. seepärast on enese seisukohast parem siiski otsida aspekt, mida arendada, et oleks võimalik veel kuhugi kõrgemale pyyelda. isegi juhul, kui seda esimesel pilgul ei leia. kindlasti on see olemas.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ma püüdlengi kõrgemale, aga muidugi jäävad siis teatud tegelased ette juba, kas poleks neid lihtsam eest ära hävitada, või peaks ümbert ringi minema, ma eelistaksin otse läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Arenedes, s.t iseendaga tööd tehes ei tohiks teised küll ette jääda Smile... Pigem on nad "abivahendid" nagu siin foorumis kunagi määratleti. Abivahendid selles mõistes, et nad aitavad sinus aktiviseerida teatud punkte, kutsuvad sinus esile emotsioone. Ja kuna areng tähendab ikkagi seda, et lähed kooskõlla ISEENDAGA, suudad nautida iseennast ja tunda rõõmu elamisest, siis teed kõik selleks, et vältida edaspidio negatiivseid emotsioone....

Kui keegi süütas lõkke, milles sina oma kohmakuse tõttu käe põletasid, siis sa oled hiljem ise ettevaatlik lõkke läheduses, mitte ei keela teistel enam kunagi lõkke süütamist Smile
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:
Arenedes, s.t iseendaga tööd tehes ei tohiks teised küll ette jääda Smile... Pigem on nad "abivahendid" nagu siin foorumis kunagi määratleti. Abivahendid selles mõistes, et nad aitavad sinus aktiviseerida teatud punkte, kutsuvad sinus esile emotsioone.



Vot abivahendid tõesti, aga mis siis kui ma näiteks õpin hävitama, ja võtan näiteks tokroda endale sihtmärgiks, siis ta teenib lojaalselt ära mu abivahendi tiitli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis.
Minumeelest peaksid sa tegelema sellega, et püüad aru saada, milline on Sinu tahe ja milline sinu sisse topitud võõras tahe (koll).
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Elvis.
Minumeelest peaksid sa tegelema sellega, et püüad aru saada, milline on Sinu tahe ja milline sinu sisse topitud võõras tahe (koll).



Minu tahe,sinu tahe, meie tahe,võiks ju ajada iga mõne oma tahte mingite kollide kaela.
Millegipärast oli se tahe mul juba esimest korda siia foorumisse tulles, se on alati olnud, ma ei leia et keegi mulle seda kaela määriks, kuna kõik püüavad mulle selgeks teha, et ma ei tohiks jamada, kas mul poleks lihtsam se tahe läbi lüüa ja sellest lihtsalt vabaneda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
aga mis siis kui ma näiteks õpin hävitama,


Areng on see, kui õpid endas olevaid purustavaid jõude ohjama ja ei hävita... Õpid valitsema enda negatiivseid emotsioone. Sina juhid ennast, mitte Sinus tekkiv emotsioon. Aga seda saad teha alles siis, kui TEAD, miks Sinus tekkis see negatiivne emotsioon.

Näiteks kui tahad võidelda Tokroda tahte vastu, siis selleks ei pea sa hävitama Tokrodat, vaid TEADMA, mis on SINU ENDA TAHE!!! Ja järgima iseenda tahet... Tugevama vastu saab vaid jäädes kindlaks iseendale, uskudes oma jõusse, ning samal ajal austama endast tugevamat jõudu. Austad, kuid samas ei allu...

p.s Sulle ei meeldi maailm, millist loob Tokroda. Sa ei saa hävitada teise loodud maailma, aga Sa saad luua maailma, mis sulle meeldib, kus sinu jaoks on olla hea, mis on sinu mõistes hea. Maailmaparandaja sinus ei ole seda ehk lihtsalt mõistnud Embarassed
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kas mul poleks lihtsam se tahe läbi lüüa ja sellest lihtsalt vabaneda.
Hävitamissoov on pidev, sihmärk muutuv. Tahe hävitada on tegelikult soov vabaneda enda sisse kogunenud võõrast, mis seestpoolt närib. Loomuomaselt pole inimeses soovi hävitada vaid luua. Ka sinus on tegelikult loov aspekt tugevam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:
Tsiteerin::
aga mis siis kui ma näiteks õpin hävitama,

Näiteks kui tahad võidelda Tokroda tahte vastu, siis selleks ei pea sa hävitama Tokrodat, vaid TEADMA, mis on SINU ENDA TAHE!!! Ja järgima iseenda tahet... Tugevama vastu saab vaid jäädes kindlaks iseendale, uskudes oma jõusse, ning samal ajal austama endast tugevamat jõudu. Austad, kuid samas ei allu...



Nii vaatame, oma jõudu olen ma alati pidanud kõigutamatuks ja kuidas ma saaks austada tugevamaid jõude kui ma näiteks arvan,et tugevam jõud olen mina.
Ja ma tahan hävitada tokroda tahte ja tokroda maailma ja kui sellest ei piisa lähen ma selle kallale kes on tokroda nime taga, ehk hannes, ma ei usu et enam tagasi teed on ja kui on siis olen ma püüdnud need ära lõhkuda-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, palun loe kümme korda läbi Gerdeneli postitus!!!

Kulla poiss, sa pead looma oma maailma!
Ainult luues oma maailma saad muuta oma tahte tugevaks. Ja siis sa näed, et SINU TAHE tahab LUUA, mitte hävitada.

p.s tugevamaks jõuks ei pidanud ma Tokroda tahet... need on jõud, mis suunavad meid... ma ei oska seda seletada, kuid ma tean, et meid ümbritsevad jõud, mis on tugevad. Näiteks kui sulle saadetakse katsumus, siis selleks, et selle lahendad, kui sa sellega ei saa hakkama, mängitakse ette sulle uus katsumus, mis on veelgi raskem kui eelmine. Seda pean ma tugevamaks jõuks, mille ees tunnen austust. Ütleme nii, et see on austus ELU ees... Võibolla oskab mõni shamaan seda seletada lahti. Minu jaoks on see ebamäärane Embarassed
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis teostab praegast õppetundi, kuhu viib viha.

Pole mõtet seda takistada. Saab selle kaelast ära, kui kiiresti teeb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group