Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Energia määratlemine.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 3:00 am    Teema: Energia määratlemine. Vasta viitega

Alati, kui me midagi teeme, teostame, siis genereerime energiat. Aga tarbime sellest ise ainult üht osa.
Kuna me teame, et inimene on omas maailmas kõige kõvem, siis saab ta määratleda, kes tema energiat saab. Kui ta seda ei tee, siis otsustatakse see tema eest. Ja otsustajad on vampiirid. nüüd, kui nad on inimese energiat saanud, siis on neil jõudu rohkem inimesi orjastada.

Nüüd määratlege oma tuleviku energia. See peab kuuluma egregorile. Noh meil ei ole siin eriti valida. Kas rahvusegregor või kristlus. No loomulikult jääb alamegregorid. Mõni organisatsioon, firma jne.

Oleviku energia. See antakse vastassugupoolele. Kui ei ole kallimat, siis suvalisele mõnusale inimesele. Sellega välistate energia jaotamise kollidele. Siit ka põhjus, miks aetakse inimesi tülli. Et nad ei annaks teistele inimestele.

Alamate energia. Tavavariandis lastele. Suurema potensiaali korral suuremale grupile. Mina olen oma energia määratlenud sedasi, et annan ainult neile inimestele, kes ajab eesti asja. Siit ka põhjus, miks mõni kräunub, et pole midagi saand. Ise on süüdi, et jaotab oma energia vöörastele. Kristlased näiteks toidavad kõik juute. Võitluskunstide fännid hiinlasi jne.

Aga kui määratlete energia andmise, siis tehke mis tahate, aga keegi võõras ei saa seda.

Jätke meelde, kui teie ei otsusta, siis otsustatakse teie eest.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Olin kunagi eelmises elus mees Hiinas, kes oli võitluskunstide meister. Siit ka minu huvi selle vastu. Mul on need oskused mälus olemas. Kas Sinu arvates oleks vaja see kustutada.
Ja miks on vaja, et terve Eesti rahvas sõidaks Sinu energia seljas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Olin kunagi eelmises elus mees Hiinas, kes oli võitluskunstide meister. Siit ka minu huvi selle vastu


Mingist horoskoobist oled seda lugenud ja usud kohe. Ma olin mingi horoskoobi järgi 1500a tagasi kesk-aafrikas eelmises elus aga eriti ei usu sellist värki. Selle järgi olevat mul see teine elu maa peal. Olevat olnud templi varade hoidja
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi võib seda kõoke kuskilt raamatust või ajakirjast lugeda...
(kes Sa kunagi kuskil olid).
aga saab ka minevikku tagasi vaadata. täitsa ise.

( ei saa pead anda, et ka see tõele vastab...)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen vaadanud. Mõtlesin, et usun seda jama , no ja siis midagi nagu oli aafrika elemente unes. Aga üldiselt on see üks paras soga. Ja isegi kui oli minevikust pärit , no mis siis. Raamatute järgi seal pidavat jõudu või energiat saama, kui minevikku mäletada. Aga see eeldaks seda, et peaks iga päev kaks tundi kauem magama või varem magama minema. Aga kas sellel somnabulismil mõtet on, kahtlane. Aga see tundub praegu olevat ainuke viis kuidas seda kogumispunkti vähegi liikuma saada.
Ma arvan, et sa Ork saaks oma potentisprobleemidest jagu kui somnabuleerud edukamalt, kes teab mis energia lademed seal on
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean rohkem ku ühte oma eelmist elu. Horoskoop räägib millestki muust. Ma rääkisin sellest, et mul on midagi mälus võitluskunstidest, mida ma ei saanud küll kuskilt lugeda.
Seda, mida pole ise kogenud, ei tähenda veel, et seda ei ole olemas. Sama ütlesid ka esimesed valged, kes nägid kaelkirjakut üle metsa kõlkumas- seda pole olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 12:26 am    Teema: Re: Energia määratlemine. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
. Mina olen oma energia määratlenud sedasi, et annan ainult neile inimestele, kes ajab eesti asja.


Kas tohib teada mis asi see "eesti asi" on?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 3:09 am    Teema: Vasta viitega

amaya kirjutas:
Olin kunagi eelmises elus mees Hiinas, kes oli võitluskunstide meister. Siit ka minu huvi selle vastu. Mul on need oskused mälus olemas. Kas Sinu arvates oleks vaja see kustutada.
Ja miks on vaja, et terve Eesti rahvas sõidaks Sinu energia seljas
Oskus on alati vajalik. Seda õppisid siis. nüüd kui vaja, siis kasuta. Muideks ega pole keelatud praegugi õppida idamaade kunste, kui see on vajalik. Küsimus on selles kas hetkel on vaja. Jutt on energiast, mis tekib töö käigus. Kellele sa selle annad. Kas viid taastootmisesse, või viskad tuulde. Vöörastele andmine on ju samaväärne ära viskamisega. See sama hea, kui me ei vii sõnnikut pöllule, vaid anname naabrimehele. Lõpuks enam vili ei kasva.
Muideks mina EI ole rahvusegregor, ma olen üks osake sellest.
No loomulikult ma tänan Sind komplimendi eest. Aga jah on tõesti asju, mis on mul parem, kui välismaailmast sissetransporditutel.
Miku-Wu
Kuna mina olen nõid, kes teeb teooriat. Siis on mul valik, kas arendan Eestlaste endi kohalikku nõiakunsti, või mingit muud sissetoodut nõiakunsti. Minu jaoks Eesti asja ajamine on eesti nõiatarkuste arendamine. Igalühel on oma eesti asi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

hmmja kuid mind vaevab siiski küsimus kuidas käib energia ära andmine kui ma käin mingis võitluskunstis? Confused
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 2:32 pm    Teema: koolkonnad Vasta viitega

Kuidas toetada koolkonda/liini? Vastuse saab küsimuste kaudu:
Kas toetad meistrite taotlust?
Kas jätkad liini?
Kas ühined kõikide praktiseerijate ühise taotlusega antud harjutussüsteemi/filosoofia/jms kaudu kokkulepitud eesmärgile/tagajärjeni jõuda?

See on paratamatu, et igal süsteemil on kaks poolt. Üks on tõesti hüvanguks endale (füüsis, vaimsus, oma hinge tundma õppimine ja haldamine), aga teine ports läheb alati egregorile. Näiteks castaneedalased jätavad selle tihti tähelepanuta (tensegrity praktiseerijad) - uute/vanade nõidade taotlusega ühinemine. Kuigi jutt käib vabadusest on ühistegevuse kaudu energia kantimisel kah oma osa.

Loomulikult võib iga nõid endale oma süsteemi püsti panna ja siis jagada teadlikult valitud egregorile tolle osa. Aga kesse viitsib? Embarassed
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2004 12:38 am    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
hmmja kuid mind vaevab siiski küsimus kuidas käib energia ära andmine kui ma käin mingis võitluskunstis? Confused
Sa tegutsed. Selle käigus genereerid mõtlemise energiat. Määratle, kuhu see läheb. Kui oled meessoost, siis määratle milline naisterahvas selle saab. Kanditaate peaks ju palju olema. Siis saad selle naise pealt vaadata, mida sa tegelikult genereerid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aphrodite
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tuleviku, oleviku ja alamate energia???

Energia on ju energia?! Ma saan aru, et energiat on võimalik raisata elades hetkel nii, et endal ei ole hea olla, seda "kinni jätta", s.t elada minevikus ehk olnud sündmuste emotsioone endas edasi kandes, või ehitada "õhulosse", s.t mõelda ja unistada, mis võiks kõik tulevikus olla, ning samal ajal endale teadvustamata, et tulevikku pole olemas. On olemas vaid nüüd ja praegu...

Ja ikkagi ma usun, et kuhu ja kuidas me oma energia kulutame, on ainult meie enda valikud. See on ju nagu rahaga - osad oskavad investeerida ja end majandada, aga teistele anna palju tahad, kogu aeg on "näpud põhjas".

Iga inimene peaks õppima, kuidas oma energiat väärtustada ja hoida ning kasutada seda mõistlikult ning otstarbekalt. Aga seda saab vist ainult seeläbi kui end jälgida...
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 9:47 am    Teema: Vasta viitega

jaajaa.
eelkõige tuleb igal inimesel nyyd ja kohe yles rivistada kõik need, kes energiat temalt ära yritavad nillida. Ja mingem seda kohe tegema!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Aphrodite
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
eelkõige tuleb igal inimesel nyyd ja kohe yles rivistada kõik need, kes energiat temalt ära yritavad nillida


Kas poleks mõistlikum õppida suhtlema nii, et keegi ei saa tulla ja suvaliselt "nillida".
Palju mõttekam on kindlustada oma kodu ja ehitada see n.ö turvaliseks kui hakata potensiaalseid vargaid ümbrusest kinni püüdma?!
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 10:16 am    Teema: Vasta viitega

palun mu nalju mitte siiski tõe pähe võtta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 11:03 am    Teema: Vasta viitega

Probleem on tavaliselt see, et me ei tea, keda ja kuidas toidame. Selle tõttu ka ei usu, et üldse toidame ja protestime selliste juttude vastu.

Võitluskunstide harrastamise tavaline tsenaarium on, et alguses on väga kiire areng. Saab jõudu ja oskusi juurde. Õpetajad lubavad, et ala 10-20 aasta pärast oled Neo valmis. Peagi aga areng peatub ning ka vahepeal väga heaks läinud tervis hakkab lonkama. Nii kolme aasta pärast on tüübid energia tasemelt taas keskmised või isegi alla selle. Muidugi kaklemise oskus ja füüsiline jõud ei kao.
India õpetustega on suures plaanis sama moodi.

Eranditeks on väga kergesti lekkivad ja suht vähe lekkivad inimesed. Esimeste korral tuleb löök kiirem ja valusam ning sageli kuuleme siis sellist juttu noore inimese (alla 50) suust, et ilma antud õpetuseta oleksin juba surnud või sant. Vähelekkivate korral on tagasilöök väiksem ning nad jõuavad kaugemale. Siis tavaliselt teevad süsteemid uue käigu st pakkuvad välja, et antud inimene võiks hakata ise õpetama, mille tulemus on suurem seotus egregoriga ja tihedama surve all hakkavad ka nemad lõpuks lekkima. "Vähe lekkivad" peaks siinsete teooriate kohaselt nii umbes haldja tasemel olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kuuvalgus
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 6 Dets 2004
Postitusi: 121
Asukoht: Põlva ja Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

oma kogemuste põhjal nii palju, et algul oli tore. koolis läks hästi jne. kui jäin pikemaks ajaks trennist kõrvale langes ka õppeedukus. Kui olin nati üle aasta trennis käinud hakkasin ma seal harvem käima (haigused, vigastused). hiljem kui leidsin endale kaaslase ei olnud enam mingit tahtmist trennis käia. Nüüd olengi trennis käimisest loobunud Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sinakas
----------------------------


Liitunud: 1 Apr 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Reede Juun 17, 2005 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Peagi aga areng peatub ning ka vahepeal väga heaks läinud tervis hakkab lonkama. Nii kolme aasta pärast on tüübid energia tasemelt taas keskmised või isegi alla selle

Mix sa arvad et see nii on? kas sa selle peale pole mõelnud et ka võitluskunstide meistritel on oma koht kust nad energiat saavad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Esm Juun 20, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei arva, aga räägin oma tuttavate (ning osalt ka enda peal) kogetu põhjal. Meistritest ei oska midagi arvata, kuna pole neid ise näinud. Ning paljud nn eesti mustavöö kandjad seda kindlasti ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kuuvalgus
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 6 Dets 2004
Postitusi: 121
Asukoht: Põlva ja Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 02, 2005 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

infi anaksegi tavaliselt sellest, mida ise oled kogenud/läbi elanud. Very Happy
see on ka kõige parem viis minu meelest. Wink
_________________
Elu pole kerge, aga kes on öelnud, et see kerge peab olema Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group