Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

aidake mind palun
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 11:14 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma ei ole kirjutand selleks et keegi mind aitama hakkaks. Ilmelt põed mingit aitamise kompleksi ja oled varjatud kristlane. Minu jutt oli lihtsalt reaktsioon ja suhtumine, mitte üleskutse et kõik peaksid aitamise vajajaid potilaadale saatma. See aitamise idee on tegelikult üks enesetähtsuse ilming. Kes sa üldse oled et sa usud et sa suudad kedagi aidata. Maistes asjades ok, aga mingi astraalprojektsiooni puhul ilma inimest nägemata, see on ju tajutav kes on nõid ja kes mängib.


aitamise kompleksi? võib-olla tõesti. Smile sellega seoses tekkis mul küsimus, et mida me siin foorumis üldse teeme? saame targemaks, ok. aga ka muud. ma ei ütle, et me oleme siin, et üksteist aidata, aga me suhtleme ja oleme seetõttu paratamatult omavahel mingis mõttes seotud. kui me ei tahaks suhelda, siis me siia ei tuleks, siis me jalutaksime üksi metsas. ja kui ma näen, et keegi rapsib igas neljas ilmakaares, siis ma ütlen välja, mida ma sellest arvan. muide, tavapsühholoogiast lähtudes (ja sellest ma lähtun, sest nõid ma ei ole ja ei kavatse selleks ka saada) olete mõlemad adfcomiga üsna läbinähtavad. tema dramatiseeris pisut üle, teismelisele täiesti omaselt, sinul on aga ilmselgelt mingi okas hinges, millest sa üritad lahti saada. mõlemad nõuate samuti tähelepanu ja teete ennast tähtsaks, nii et selles mõttes oleme kõik ühesugused, eks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 11:27 am    Teema: Vasta viitega

Noja, aga kui ma kirjutan siis ma avaldan ainult arvamust ja ei mõtle sellele kuidas see mõjub. Enesetähtsuse tuleb mängu ainult siis kui midagi saavutada tahetakse. Nendel kes Delfis kommivad, pole ka mingit enesetähtsust peale auru välja laskmise ja kellegi sõimamise vajaduse. On ju hea sõimata kui keegi vastu ei õienda.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Noja, aga kui ma kirjutan siis ma avaldan ainult arvamust ja ei mõtle sellele kuidas see mõjub. Enesetähtsuse tuleb mängu ainult siis kui midagi saavutada tahetakse. Nendel kes Delfis kommivad, pole ka mingit enesetähtsust peale auru välja laskmise ja kellegi sõimamise vajaduse. On ju hea sõimata kui keegi vastu ei õienda.


ma ei tea, mida meist keegi saavutada tahab, ilmselt üleüldist armastust ja poolehoidu, nagu kõik maailma inimesed, aga delfist meid õnneks see eristabki, et meil kehtib vastastikune respekt, kuna me "tunneme" üksteist ja peame oma sõnade eest vastutama. mida rohkem sa inimesest tead, seda huvitavam on kuulda tema arvamusi, sest siis asetuvad need taustsüsteemi. mingit püsiseltskonda (coco, natu, tokroda, ork, põder, sina ise ja veel mitmed) arvan - kordan veelkord, et tavapsühholoogia parameetrite ja naiseliku vaistu põhjal - juba päris hästi tundvat. mõned on ka raskemini tabatavad, näiteks sera.
mis veel delfisse puutub, siis käisin seal eile üle hulga aja ja seal oli vastik vaidlus t¹int¹iljade üle. mul on endal t¹int¹iljadepaar kodus ja igasugune jutt kasukatest ajab mind öökima. läksingi õnge ja hakkasin seal karusnahapooldajatega sõimlema, siiamaani on piinlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ei saa seda karusloomakasvatuste teket takistada. Mul endal ka maatükk, mõtlesin, et miks mitte. Ainult et pangalaenguga läheb vist tükk aega enne kui see kasumit teenima hakkab . . .hea meelega võtaks mõnel naha maha kui makstakse. Ei ole mingit ajudepiinamist, nagu vanasti seatapul. Ma olin kuurikatusel 5 a-lt ja vaatasin kuidas seal kõri läbi lõigati. siga kriunus nii mis kole. Kui oled linnastunud siis ei taipa sellest asjast muidugi midagi. Aga paljudel on see ellujäämise küsimus.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

seda küll. naljakas, aga viha tekibki eelkõige mitte selle farmeri vastu, kelle jaoks see on elatusallikas, vaid selle peene proua vastu, kes t¹int¹iljakasukat kannab. kuidas saab keegi käia ringi, sada surnud looma seljas? ma saan aru, kui kasukas õmmeldakse kahe lamba nahast. see on praktiline ja põhjendatav. aga selline mõttetu luksusejanu on arusaamatu. see on natuke seesama, et tahan d¾iipi, mis võtab 300 km/h sisse ja saastab loodust kolme auto eest. aga kohale jõuab ju ka tavalise autoga. hoolimatu poosetamine looduse arvelt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ok. Oponeerin,kuigi ise sellist asja ei poolda.Kas pole üksköik kas kaks surnud lammast vöi sada sintsiljat point, et keegi elu andmisel ei kannataks.
Ämm kasvatab lambaid ja ma ise eluaeg maaga seotud -verivorsti teinud ja sea verd tapmisel vötnud. Et see meeldiks- kaugel sellest kuid mida vaja seda vaja , keegi peab ka seda tegema kui abiväge napib. Nii olen sitta vedanud kui ka lehmal poegida aidanud. Köike mis vaja.
Üks mida olen möistnud on see kui ka kellegi elu tuleb vötta , peab vötma nii , et see on valutu. Varem, hiljem sureme köik nagunii.

Üks küsimus , kuhu enamus emotikone kadunud on?
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uskmatu?
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Märts 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2004 12:06 pm    Teema: vahe on sees Vasta viitega

kas lammas, kelle oled ise üles kasvatanud ja kelle liha läheb söögiks...nii ehk naa...praktiline selliel juhul kasutada ära ka tema nahk...
või loomad keda kasvatataksegi selleks, et nende nahad uhkete prouade enesearmastust kõditaks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Koll
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Apr 2004
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 11:58 am    Teema: Vasta viitega

see maailm siin kahjuks ongi selline, kus on üksteise õgimine ja paljunemine.kui inimene oleks mõistlik, oleks ühiskond sootuks teine.farmer ju selleks, et loomi karjana pidada, et liha müüa ja daamidele kasukaid teha.kui inimene elaks ainult vastavalt oma vajadusele, süüa ja keha katta, siis oleks veel alles suured metsad ja palju kõiksugu loomi, mis praegu hinge vaaguvad väljasuremise äärel, ja inimene oleks siis alles looduse kuningas, nagu ta ennast peab selleks.praegu on inimene ahne ja madal, tapab ja sööb rohkem kui vajab.tegelik ja mõistlik vajadus on muutund ahnitesmiseks, äriks ja liialduseks, seepärast ka vaesed loomad on pidevad ohvri talled. inimene saab elada mõistust kasutades, kuid praegune ahnitsemise masinavärk on nii suureks paisund, et see kes sellega kaasa ei lähe lõmastatakse teiste poolt.kuid siiski-siiski on ka selliseid, kes ei lähe suure nuiaga vehkima ja hoiab kohta rahus ja elus, kus muud elusolendid, ja ise elab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

noh seda hirmu enam nii palju pole aga nüüd on lihtsalt halb olla
ehk sellest et on väike palavik aga nädal tagasi mängisin rõõmsalt arvutimänge nüüd huvi pole ei tea nagu mingi elu mõte oleks kadunud.
muidu natuke parem on olla küll kui väljas käin.
Tagasi üles
maasugu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 8 Apr 2004
Postitusi: 45
Asukoht: omailmas

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 3:04 pm    Teema: ¹amaanihaigus? Vasta viitega

käesolevat teemat lugedes tekkis mõte, et järsku põeb adfcom midagi ¹amaanihaiguse taolist. kas ¹amanistlikes kultuurides pole mitte nõnda, et teatud ikka jõudnud ¹amaanikandidaadiga võtab vaimumaailm iseseisvalt ühendust? antud juhul tekib muidugi küsimus, et kes adfcomi niisuguseks kandidaadiks määras. kas vaimud ise võivad ka tulevase ¹amaani/nõia välja valida või kuulub see õigus ainuisikuliselt tema eelkäijale?

võimalik muidugi, et peksan nö täiega segast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 5:26 pm    Teema: Re: ¹amaanihaigus? Vasta viitega

maasugu kirjutas:
käesolevat teemat lugedes tekkis mõte, et järsku põeb adfcom midagi ¹amaanihaiguse taolist.


jah see on kah üks võimalus, lugesin sellest raamatust http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?9172

¹amaaniks saamine
see on periood,mille vältel inimene tõrgub ¹amaani ränka elu omaks võtmast ja vaimud, kes on kindlalt otsustanud ta alistuma sundida,kiusavad teda ja piinavad. Peaaegu alati annab initsieeritav lõpuks järele,kuid võitlus võib olla kibe ja kesta aastaid.Vaimud ähvardavad, et kui kanditaat jätkuvalt vastu hakkab, piinavad nad teda üha edasi ja lõpuks tapavad ta.Nõnda on ¹amaani "and" ja "valitsusvõim" vaimude üle tegelikult kahe teraga mõõk: neid mitte ei taotleta, vaid pigem sunnitakse ¹amaanile vastu ta enda tahet peale, ja need mitte ainult ei anna võimu, vaid põhjustavad ka eluaegset ängi.
Tagasi üles
maasugu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 8 Apr 2004
Postitusi: 45
Asukoht: omailmas

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

aga kas sa oskad arvata, miks nad su selleks välja on valinud (kui on)? mingi põhjus peab ju nagu olema. kas sinu suguvõsas on nõiduse või ¹amaanlusega tegeldud? sellisel juhul oleks mõeldav, et keegi vananev nõid on su oma järglaseks valinud. või on asi lihtsalt selles, et oled ise vaimumaailma vastu intensiivset huvi ilmutanud – lugenud vastavat kirjandust, sooritanud mingeid harjutusi vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

adfcom kirjutas:
noh seda hirmu enam nii palju pole aga nüüd on lihtsalt halb olla
ehk sellest et on väike palavik aga nädal tagasi mängisin rõõmsalt arvutimänge nüüd huvi pole ei tea nagu mingi elu mõte oleks kadunud.
muidu natuke parem on olla küll kui väljas käin.


minu tagasihoidlik kommentaar on, et meil on Sinu kujul tegemist simulandiga.
otsid mingit totakat kaastunnet.
1. Sa ei ole suutnud mind veenda, et Sul midagi viga on.
2. samuti ei pea paika väide, et oled 16.

mõtle ise, miks.
nagu isegi aru saad, jätkub nüüd juttu kauemaks.
(ilmselt see ongi Sinu välja ilmumise põhjuseks).
ühe kohvi reklaam Ruunikivis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2004 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
adfcom kirjutas:
noh seda hirmu enam nii palju pole aga nüüd on lihtsalt halb olla
ehk sellest et on väike palavik aga nädal tagasi mängisin rõõmsalt arvutimänge nüüd huvi pole ei tea nagu mingi elu mõte oleks kadunud.
muidu natuke parem on olla küll kui väljas käin.


minu tagasihoidlik kommentaar on, et meil on Sinu kujul tegemist simulandiga.
otsid mingit totakat kaastunnet.
1. Sa ei ole suutnud mind veenda, et Sul midagi viga on.
2. samuti ei pea paika väide, et oled 16.

mõtle ise, miks.
nagu isegi aru saad, jätkub nüüd juttu kauemaks.
(ilmselt see ongi Sinu välja ilmumise põhjuseks).
ühe kohvi reklaam Ruunikivis...


jah päris 16 ma veel pole aint 3 kuud veel siis....
ja ma ei otsi mingit kaastunnet ,selle teema tegin selleks et mul oli tõesti raske olla(nüüd on parem) ja oli abi vaja.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group