Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas väljuda kehast!?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Inime
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Märts 2005
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 1:23 pm    Teema: Kuidas väljuda kehast!? Vasta viitega

Ma oletan et siin foorumis on seda küsimust juba varem küsitud, aga ma küsin siiski uuesti...
Kuidas te väljute oma kehast?...mis meetodit te kasutate?
Ma olen lugenud mitmetest erinevatest võimalustest(visualiseerimine, une ajal väljumine, mingite vibratsioonide abil jne.) aga ma pole siiski asjale pihta saanud. Tegelikult minuga ongi nii, et ma olen umbusklik seni, kuni keegi mulle seletab oma kogemuste põhjal...
_________________
Mitte vaim ei loo olusid, vaid olud loovad vaimu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei lahku oma kehast. Ma kasutan oma välja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rikitiki
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 68
Asukoht: Teel

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Inime - pole mõtet sooritada tegevuse tegevuse pärast, seega eesmaärk ei ole mitte väljuda kestast ega kasutada oma välju või sooritada mingeid riitusi, vaid see on vahend (igale oma terminoloogia) mingi soovitava eesmärgi saavutamiseks.

Eri kultuuridel ja ajastutel ning inimgruppidel on selleks oma meetodid ja ka need on igayhe jaoks ainuomased. Seega ei saa keegi kedagi millekski õpetada. Edasi saab anda ainult omapoolseid kogemusi, mis aitab indiviidil leida oma tee. ehk siis leida saab midagi/kedagi kui sul on piisav valmisolek. tuletage meelde metsas eksinuid või ennast minevikus, kui kirjaoskus puudus Smile
_________________
tuultes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Enne kui küsid endalt kuidas, küsi kas väljuda või mitte väljuda. On ainult kaks valikut, kas väljuda või mitte väljuda. Ja sel juhul langeb see küsimus - "kuidas" ära. Üks valik on inimlik, teine valik on jumalik. Tee oma valik. Idea Korraga kahte valikut ei saa teha. Ükskõik mis valiku sa teed, iga valiku puhul on oma oht. Idea Kui seda valikut edasi lükkad siis arvesta seda, et ükski koda mis on isekeskis riius, ei jää püsima. Valiku tegemine on seega möödapääsmatu ja selles mõttes on ükskõik mis valiku sa teed. Kuid kui leiad veel kellegi kes on sinuga ühel nõul valiku osas siis on sul lihtsam valikut teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Kuhu sa ronid ? Istu oma kehas paigal , kui väljadega nagu lendavate vaipadega ringi rallida ei mõista !
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Inime
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Märts 2005
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2005 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Nendest laialivalguvatest küsimustest järeldan, et te ei tea, kuidas sattuda OBE või AP seisundisse... Smile
_________________
Mitte vaim ei loo olusid, vaid olud loovad vaimu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2005 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Me käime, kui tahame ja kus tahame ning ei keskendu sellele, kuidas, vaid küsimusele miks me käime ühes või teises kohas.
Tagasi üles
iceman



Liitunud: 25 Mai 2005
Postitusi: 3
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Teis Mai 31, 2005 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Kuhu sa ronid ? Istu oma kehas paigal , kui väljadega nagu lendavate vaipadega ringi rallida ei mõista !
Helgust !


See on täitsa õige Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group