Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas vaadata...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 4:15 am    Teema: Kuidas vaadata... Vasta viitega

Üks hea moodus, kuidas vaadata näiteks oma kolmanda silma korrasolekut..

Kujutada ette valget paberit või tahvlit (vaatled kolmemõõtmelist objekti kahemõõtmeliselt tasapinnal, samas kui selle avastad, leiad selle hõlpsasti ka kolmemõõtmelisel tasapinnal üles), sellel siis kergelt tumedate piirjoontega kujundit, mis sümboliseerib siis vastavat vaadeldatavat objekti, näiteks vaatad oma kolmandat silma kristallina (eelnevalt siis analüüsida seda vaadeldatavat objekti)
Kõik mis on üleliigne, seda näeb seal heledal taustal (n. paberil või taustal) teravates värvides...
Ja sel moel on kergem seda konkreetses piirkonnas paiknevat jura likvideerida...
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

A proovi vaadata oma kolmanda silmaga mõne looma kolmandasse silma, või beebile... Ästi lahe, saab tunnetada teise olemust, kui kontakti saad. Sarnane mõtetelugemise tundele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Asju ette kujutada minul on väga kerge, kuna olen sündinud kunstnik, siis minu peas elavad tuhanded pildid, mida ma suudan väänata. Ma võin täpselt seda näha millest sa kirjutasid, aga see ei näita ju midagi ?
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 10:50 am    Teema: Vasta viitega

Kujutlustel ja soovidel on kombeks vahel materjaliseeruda. Just sellistel, mida kõige vähem oskad oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ufolane
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa äärel ja Otepää metsades

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

.........sellel siis kergelt tumedate piirjoontega kujundit, mis sümboliseerib siis vastavat vaadeldatavat objekti, näiteks vaatad oma kolmandat silma kristallina (eelnevalt siis analüüsida seda vaadeldatavat objekti)
Kõik mis on üleliigne, seda näeb seal heledal taustal (n. paberil või taustal) teravates värvides...
Ja sel moel on kergem seda konkreetses piirkonnas paiknevat jura likvideerida...

sellest jutu osast ei saant hästi aru..

aga ma oskan enam vähem hästi kujutada ette mida iganes

näiteks linna pisitetailidega oskan kujutada aga tervet linna korraga pisidetailidega ei näe ainult see ava mida ma ettekujutatud silmadega näen mis on mu ees...... v6i liigun kümme meetrit tahapoole näen ennast mis jälgib linna
mix on mul kergem visuleerida ees olvaid esemeid, kui taga olevaid esemeid ?
_________________
Nägemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group