Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Orjastamisega kaasnev...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

karjaplika kirjutas:
Kui oled meister , siis hoiad oma tööriistu alati korras ja ei jäta neid unarusse . Sest tööriist kuulub meistriga kokku.
Ori ei ole kunagi olnud eriti väärtuslik tööriist.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
...aga siin juba vaatamata noorusele paistab läbi ka oïge kiir !
Mis kiir?Ka mina arvan,et vaba tahe on müüt.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

vaba tahe on müüt kuna tahted ja soovid on alati piiritletud teatud seadustega. kui sa ripud näiteks kuristiku serval siis on sul valida... kas lahti lasta või proovida end üles upitada.
see ei ole vaba valik kuna on piiritletud. vaba valik oleks siis kui inimene oskaks lennata ja suudaks teha mida iganes pähe tuleb.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

aga milline on meie meie laste vaba tahe ja valikuõigus? tee seda, tee toda, sinu käest ei kysitud, ma vist ytlesin midagi, kas sa ei kuule...
tavaline kasvatusmaailm. palju on neid, kes võivad käsi sydamel öelda, mina pole nii oma lastega käitunud või vähemalt olen pyydnus neid aktsepteerida. see tavapärane kasvatusmaailm on orjade tootmise taimelava ja konveier: laps peab olema selline, kui vanem tahab. ja temas sureb oskus olla ise, mõelda ise, teha ise. ylivähe on neid, kes suudavad sellelst ringist välja murda (ring, sest suurena need lapsed kasvatavad om alapsi samamoodi). tehke, mitte ärge lobisege!!!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
aga milline on meie meie laste vaba tahe ja valikuõigus? tee seda, tee toda, sinu käest ei kysitud, ma vist ytlesin midagi, kas sa ei kuule...
tavaline kasvatusmaailm. palju on neid, kes võivad käsi sydamel öelda, mina pole nii oma lastega käitunud või vähemalt olen pyydnus neid aktsepteerida. see tavapärane kasvatusmaailm on orjade tootmise taimelava ja konveier: laps peab olema selline, kui vanem tahab. ja temas sureb oskus olla ise, mõelda ise, teha ise. ylivähe on neid, kes suudavad sellelst ringist välja murda (ring, sest suurena need lapsed kasvatavad om alapsi samamoodi). tehke, mitte ärge lobisege!!!
Päris üks ühele ka seda ei saa võtta.Ka mind on kasvatatud nii kuidas mu vanematele mugavam oli.Kuid mina olen mina ise.Enamik asju mis teen või mõtlen tunduvad vanemate,õe ja vendade jaoks imelikud.Kas või see,et tunnen selle foorumi vastu sügavat huvi.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
vaba tahet pole olemas. see on müüt millega läbi sajandite on lihtsameelseid petetud.


Mina rääkisin teise inimese eest otsustamisest.
St. et orjapidaja sunnib teist tegema seda mida ise tahab/heaks arvab.

Ja mõtelge loogiliselt...
Kui selle orjastamise juures mingeid "konkse" ei oleks, siis kisuks asi imelikuks Very Happy
Asi võib ka selleni välja minna, et piltlikult ori orjastab orjapidaja ära.

Miks tavaliselt naistel, kes on kõige suuremad orjastajad, emotsionaalsed probleemid on ? Miks neil meestega ei taha edeneda ? Wink
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Ori on ju tööriist.Tööristale ei pea vastust andma.


Samas on ori inimene ja orjapidaja on samuti inimene. Kõigile inimestele kehtivad samad reeglid.


Viimati muutis seda Arxos (Laup Mai 07, 2005 8:23 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Samas on ori inimene ja orjapidaja on samuti inimene. Kõigile inimestele kehtivad samad reeglid.
Siis ei saa ju orja pidamisest rääkida.See meenutab veidi juba olukorda kus orjapidaja(tööandia)annab minule(orjale)midagi ja mina annan orjapidajale(tööandiale)seda mis ta minult tahab.Ja see on juba kapitalism.
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:


Samas on ori inimene ja orjapidaja on samuti inimene. Kõigile inimestele kehtivad samad reeglid.


Et orjast võib saada orjapidaja ja vastupidi?. Pigem on tegemist mõtlemismallidega. Päris igaühest ei saa orja, samuti nagu igaühest orjapidajat.
Mis puutub kõigile kehtivatest samadest reeglitest, siis selle üle ei maksa isegi vaielda mitte. See väide peab paika suuresti vaid väliste parameetrite kohta, õigem oleks öelda liigitunnuste kohta.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
wudu kirjutas:
Ori on ju tööriist.Tööristale ei pea vastust andma.


Samas on ori inimene ja orjapidaja on samuti inimene. Kõigile inimestele kehtivad samad reeglid.


...ma pidasin siin seda silmas, et ori ei ole tööriist, ori on ikkagi inimene
ja orjapidajale kehtivad samad reeglid mis kõigile teistele inimestele.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
haldjanool kirjutas:
aga milline on meie meie laste vaba tahe ja valikuõigus? tee seda, tee toda, sinu käest ei kysitud, ma vist ytlesin midagi, kas sa ei kuule...
tavaline kasvatusmaailm. palju on neid, kes võivad käsi sydamel öelda, mina pole nii oma lastega käitunud või vähemalt olen pyydnus neid aktsepteerida. see tavapärane kasvatusmaailm on orjade tootmise taimelava ja konveier: laps peab olema selline, kui vanem tahab. ja temas sureb oskus olla ise, mõelda ise, teha ise. ylivähe on neid, kes suudavad sellelst ringist välja murda (ring, sest suurena need lapsed kasvatavad om alapsi samamoodi). tehke, mitte ärge lobisege!!!
Päris üks ühele ka seda ei saa võtta.Ka mind on kasvatatud nii kuidas mu vanematele mugavam oli.Kuid mina olen mina ise.Enamik asju mis teen või mõtlen tunduvad vanemate,õe ja vendade jaoks imelikud.Kas või see,et tunnen selle foorumi vastu sügavat huvi.


just nimelt, mugavus. või veel hullem, ymbruse poolt aktsepteeritud käitumismallid. mis ei pea sugugi õiged olema. minu vanemad PYYDSID mind ka kasvatada nii, nagu nemad asjast aru said, aga tulutult. ja oma lapsi ma nii ei kasvatanud, vähemalt mitte siis, kui nad juba vähegi jagama hakkasid ja oma valikuid tegema hakkasid. tulemuseks on inimesed, kellel on alati parv ymber, sest nad tugevad (vaimselt), oma arvamusega, oma nägemustega, mõtlemisvõimelised ja loomingulised. nendega eii ole kunagi olnud jamasid teemal puberteet , jne. nad on lihtsalt liiga arukad selleks. ja seda pean ma selle tulemuseks, et ma neid ei pyydnud suunata ja neile oma tahet peale suruda. aga see tähendab, et ma ei võtnud neilt ära nende valikutega kaasnevat vastutust (karmavõlad, jne.) selle said nad kyll kiiremini selgeks, kui nende eakaaslased, kellest paljud on siiani suht syydimatud (umbes nii, et kui kass ära, peavad hiired pidu).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
...ma pidasin siin seda silmas, et ori ei ole tööriist, ori on ikkagi inimene
ja orjapidajale kehtivad samad reeglid mis kõigile teistele inimestele.

Kui kõigile kehtivad samad reeglid, siis tuleks näpuganäitamise asemel siia reegleid vihtuma hakata ja süstemaatiliselt. Mitte pidevalt nuriseda, et see või teine ei mahu teie mõttemallidesse. Reeglid punktide kaupa foorumisse kirja ja see, kes neid ei täida, saab kinga.

Siis lõpeb ükskord see hala, et mõningad isikud pole sellised, kui juhtfiguuridele meeldib.
Ehk siis Arxos saab oma hädisest lalinast üle ja hakkab meheks.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen küll mees, aga kas sina ei taha transastaatusest naisestaatuse peale üle minna ? Aga selleks on vaja ikka päriselt ka naiseks saada ja lõpetada transaks olemine Wink

Aga jah, kõigile kehtivad ju samad reeglid (ja loomulikult pean silmas neid reegleid, mida inimesed ei saa ise muuta...)
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:

Siis lõpeb ükskord see hala, et mõningad isikud pole sellised, kui juhtfiguuridele meeldib.


Mina katsun mitte tahta teiste eest otsustada ja ei mäleta ka ise et oleksin sellel teemal halanud. Äkki tood näite, et kus ma seda tegin...

Ja Natu, ma koolitan su orjad välja, annan neile teadmised, kuidas nad saavad sind ennast paremini lüpsta...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mina olen küll mees,
Mina oma transastaatust sinu silmis tõestama ei pea ilmselt. Aga eks tõesta, et sina mees oled.
Kahtlen sügavalt, kas suudad.

Samas pane kirja need reeglid, mis inimestele on sinu arusaamade kohaselt lubatud ja mida muuta ei saa. Et siis oleks, millest kinni pidada siin foorumis. See nagu määraks üldse õiguse siin kirjutada ja võtaks mõningatelt õiguse pidevalt viriseda läbustajate üle.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Mina oma transastaatust sinu silmis tõestama ei pea ilmselt. Aga eks tõesta, et sina mees oled.
Kahtlen sügavalt, kas suudad.


Energeetiline transa oled...
Aga sulle võin ma tõestada ainult seda, et suudan su iga kell ära kottida Very Happy
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ja see et iga võitlus Katus_Sõidab ja su teised sussid sind kaitsma tulevad, ei suuda mind takistada Wink
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga sulle võin ma tõestada ainult seda, et suudan su iga kell ära kottida
Jõudemonstratsioon ilma põhjuseta toob kaasa niimõndagi, eks vaatame.

Aga meheksolemine jääb ikkagi tõestamatuks...

Tsiteerin::
Ja see et iga võitlus Katus_Sõidab ja su teised sussid sind kaitsma tulevad, ei suuda mind takistada
See, et sa Katusest jagu ei saa ja minust ka mitte, ei tee veel Katust minu sussiks.

Mitu sussi mul siis ka on? Huvitav oleks teada. Miks mulle siis paljajalu toas käia meeldib ning õues kontsakingadega?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Katus ise ajas seda teemat, et mees peabki naise puccis kükitama ja kõik on orjad, kaasaarvatud tema.
Küll ma su jälle ära kotin, ole päris rahulik, su abilised kotin ka ära, ka kambakaga ei saa sa minu vastu.
Ja mina tulin üksinda, esiteks oled sa hale et omale karja appi võtad

EDIT: aga nüüd pean foorumist eemale minema...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, sa ei jaga ikka veel midagi.

Mind ei huvita eriti, kas sa pead või ei pea, aga lähed.

Ãœlbus tuleb enne langust.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group