Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kas keegi võiks soovitada.....

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 12:45 pm    Teema: kas keegi võiks soovitada..... Vasta viitega

tere

Kas keegi oskab soovitada mõnda lihtsamas vormis kirjutatud maagia teemalist raamatut. Sellist mida oleks mõnus lugeda ning mis ei sisalda mingeid X termineid.

Ette tänades
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

See foorum siin on üks tõeline ja vist ka ainuke maagia raamat.
Carlos Castaneda -da on veel olemas, aga üks foorumlane luges seda ja keeras kergelt ära Neutral Selle Carlos Castaneda partiiga tuleb ettevaatlik olla, paljust olulisest seal ei räägita ja jagatakse ka valeõpetusi

Aga mina soovitan sul ikkagi Vaimumaailmas ringi käia, sa siin uus ja lugemist jätkub kauaks
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Pole ma kuhugi keeranud. Ma keeran Sulle endale kohe kui sa laimamist ei lopeta

Nimemuutus oli oige. Kus need vaimuhaiged mujal kirjutata saaks. Ruunikivi oleks liiga maagiline nimi olnud. Mulle sobib ka see uus nimi. Uus nimi soodustab kellegi ara keeramist rohkem kui vana nimi oleks soodustanud.
Tagasi üles
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd siis hakkab meil tekkima igasugu krantse, kes loevad igasugu paska, tegutsevad selle infi järgi ja nimetavad end maagideks Laughing
Ja siis veel imestavad, kui keegi neile ütleb, et "kuulge, te ainult keerate sitta kokku"...
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei peagi teile sitta keerama sest te keerate ise ara. Kui Tokroda utles mulle et ta ei saa minuga voidelda kuna see osutuks minu mahaloomiseks siis mina utlen et teid ei peagi hulluks ajama , lahete ise. Voi misasja olete juba
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu juuresolevalt pildilt näha, toodigi kohe eredaid näiteid foorumist kui kirjandusest. Palju önne!
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Aug 21, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Reede Jan 14, 2005 7:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Johannes Tee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Veeb 2004
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2004 2:34 pm    Teema: Re: kas keegi võiks soovitada..... Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada mõnda lihtsamas vormis kirjutatud maagia teemalist raamatut. Sellist mida oleks mõnus lugeda ning mis ei sisalda mingeid X termineid.


Sellele küsimusele vastamine on keeruline, kuna teema on kohutavalt lai. Oleks hea, kui täpsustaksid, milline täpsemalt on sinu huvi.

Kas soovid näiteks praktilisi õpetusi selle kohta kuidas "maagiat teha"? Soovitan selle otsinguga ennast mitte ülearu palju vaevata. Lihtne loogika ütleb, et kui oleks olemas raamat, mis on lihtsasti kättesaadav ja mis sisaldab selgeid ning lihtsate vahenditega kasutatavaid õpetusi, siis oleks see ammu laialdlaselt kasutuses ja kõigile hästi teada. Ning enamus raamatuid, mis pretendeerivad praktilisusele, sisaldavad hulgaliselt neidsamu "X termineid".

Kas soovid raamatut maagia ajaloo kohta? Ka siin võiks täpsustada ajastut ja geograafilist piirkonda, sest maagia ajalugu on sama komplitseeritud kui kogu muu ajalugu ja selle esitused samamoodi või enamgi subjektiivsed.

Soovid ehk hoopis midagi ilukirjanduslikku, mida oleks lõbus lugeda?

Ja et mitte soovituseta lõpetada, soovitan William Shakespeare raamatut "The Tempest". See on ilus raamat... see on nagu male. Eestikeelne tõlge on paraku nigelavõitu. Kui võimalik, siis loe seda sellel kujul, nagu see ilmus First Folios.

Miranda: Sweet lord, you play me false.
Ferdinand: No, my dear'st love, I would not for the world.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaaren
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Mai 2004
Postitusi: 146
Asukoht: kuskil maa ja taeva vahel lendamas

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ma soovitan sul läbi võtta sellised asjad nagu
Shamaani raamat ning Ruunid- mis need on?
Need ei tohiks väga keerulised olla ja on päris maalähedaselt kirjutatud.

Samuti võiksid Sassi raamatut lugeda, kui suudad ennast selle mahust läbi närida. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
peemot
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Nov 2004
Postitusi: 42
Asukoht: äärelinnas

PostitusPostitatud: Teis Nov 23, 2004 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

kui sa lugeda oskad ja teema sind huvitab, siis alusta Castanedast ja lõpeta Sassi viimase suure raamatuga...või vastupidi...ja kõike vist ei tasuks puhta kullana võtta...et kui just küsisid Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 23, 2004 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult Castanedat ei soovita, seal palju muudetud infot ja hädavajalik on tihti välja jäetud. Maailmakirjandus kipub ikka range kontrolli all olevat.
Tagasi üles
vixmack
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 31 Jan 2005
Postitusi: 91

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 3:52 am    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on "Michaeli sõnumid" ja selle järjed päris põnevad olnud. Kas just nende järgi "ära pöörama" peab, aga... võibolla aitab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Foorum jah kindel, sest kui keegi siin ikka mingit eri-valet õpetust jagavad, on kohe näha sest keegi hakkab ikka kritiseerima.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
siram
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 3:44 pm    Teema: jamasuutra Vasta viitega

Idea

Viimati muutis seda siram (Laup Aug 06, 2005 10:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

loe Coelho "Alkeemik" läbi, siis loe teist korda veel ja püüa aru saada, kas said meelestatuse kätte. kui ei, loe veel yx kord. jne. kui oled meelestatuse kätte saanud, võid HAKATA MÕTLEMA maagia-alasele eneseharimisele.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group