Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Elu on segi

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jaki



Liitunud: 2 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 12:00 am    Teema: Elu on segi Vasta viitega

Aru ma ei saa: kaks kuud tagasi jäin tööst ilma, mees hakkas homoks ja jättis maha, jäin kodust ilma, parim sõber hülgas. Olin sunnitud tagasi minema vanemate koju ja siin ma nüüd istun - kaks kuud -proovinud oma elu kuhugi edasi liigutada- leida tööd, millest saaks alguse ehk uuesti omaette elu aga ei saa- nagu kana takus. Kallid , kes teavad andke abi, kuidas midagi muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 3:02 am    Teema: Vasta viitega

Katsusin Sind tajuda. Tunnen, et oled mingi võrgustiku küüsis.
Lahenduse varjandid:
Lase Arxosel vaadata oma juhtruum üle. Sealt võid mingit kasulikku infot saada. Loomulikult on ka varjant, et tegelen Sinuga, kui kliendiga. Selle varjandi korral saada kontkt privaat sõnumisse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 10:35 am    Teema: Re: Elu on segi Vasta viitega

jaki kirjutas:
Aru ma ei saa: kaks kuud tagasi jäin tööst ilma, mees hakkas homoks ja jättis maha, jäin kodust ilma, parim sõber hülgas. Olin sunnitud tagasi minema vanemate koju ja siin ma nüüd istun - kaks kuud -proovinud oma elu kuhugi edasi liigutada- leida tööd, millest saaks alguse ehk uuesti omaette elu aga ei saa- nagu kana takus. Kallid , kes teavad andke abi, kuidas midagi muuta.


Rolling Eyes Ma võin sulle nõu anda - kui lihtsalt inimene.
Praegu on hea aeg sul end kätte võtta - pane oma pettumine ja valu nendesse ilusatesse talveilmadesse - see tähendab, mine välja, tee end ilusaks, lase oma mure lahti. Hinga õues jalutades endasse seda karget ja puhast õhku. Nüüd mõtle, et see on sinu võimalus näidata oma tugevust. Silvi Vrait ütles kunagi, et naine suudab hingest hakata laulma alles siis, kui on korra tõeliselt armastanud ja ta armastatu on ta südame purustanud.

Tööd katsu leida oma sõprade abiga - kui sa maha rahuned ja suudad taas leida endas kindluse, tuleb töö lausa ise koju kätte Smile Oluline on - aja kargud endale alla ja unusta see enesehaletsemine. Mine poodi ja osta endale üks ilus pluus, pane see selga ja vaata end Wink ja kui veel töötu abirahast midagi järgi jäi, mine osta ajaleht ning tõmba ring ümber töökoha, mida sa tahad ja usu, et sa selle saad.

Nõiad, ravitsejad, ennustajad, terapeudid, psühholoogid võivad sind raputada nii, et kõigil higipiisad laubal, aga oma tugevuse saad ikka paraku vaid iseendast.

Mina sain hakkama, saad sina ka Wink
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
surra
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Jan 2004
Postitusi: 42
Asukoht: tartu / ugandi / maailm on ju seenemets

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 11:12 am    Teema: Vasta viitega

kerca räägib minu arvates vägagi mõistlikku ja elutervet juttu Smile
kui teised sind ei aita, pead ise ennast aitama.
enesehaletsus unusta kohe ara. ära istu paigal.
tee sporti (see ei maksa midagi).
otsi aktiivselt tööd, kas või midagi muud, kui harjunud oled.
peaasi, et alustad millestki. aita vanemate kodus töödega. jne.

alati ei saa võita, vahepeal tuleb nii ehk naa palju kaotada.
kui yhtemoodi ei saa, proovid teistmoodi. kui mingit moodi ei saa, siis valid uue eesmärgi. jne. asjadel on kombeks lõpuks korda minna.
lõpuks läheb hästi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 11:18 am    Teema: Vasta viitega

Jah, kerca jutule polegi palju juurde lisada Smile Mure ja häda tulevad sinu enda hinnangutest. Lõpeta oma loetud hetkede mürgitamine, muretsedes asjade pärast mida sul pole ja tunne rõõmu sellest, mis sul on olemas:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jaki



Liitunud: 2 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 11:29 am    Teema: see kel elu on segi Vasta viitega

Suur tänu, kes te vastasite. Teie nõuanded on õiged. Olen neid õue minemise ja mure unustamise ja mitte halamise võtteid praktiseerinud juba ligi 2 kuud, mitte istunud paigal ja halanud. Nüüd siis olen kaks kuud seda kõike teinud ja mis teha hakkab tunduma, et tõmblen asjata. Tõepoolest ei käi ringi ja ei kuuluta kõigile oma muret, kui leidsin selle saidi siis mõtlesin ,et näitan olukorda nii nagu ta on - ja palun nõu kui kõik eeltoodud variandid pole aidanud. Mulle jäi mulje, et kui aktiivne hoiak, positivism, mittehalamamine ei tööta (või tahan ma liigkiirelt tulemust), siis võib kuskil, midagi peidus olla, mida ma ei oska näha. Rahast me ei räägigi, sest töötuks mind ei võeta. Olen selline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Pean sulle paraku lisama, et see pingutamine kannab vilja siiski pikema aja jooksul kui kaks kuud. Sellest pisikesest ajast piisab, et sa oled arusaamas oma kaotuse tõsidusest ja alles nüüd ehmud- issver-sussver - istun siin oma eelmise elu varemetel. Nüüd soovitangi, et vaata oma varemed pisut selgema pilguga üle - see on kuradi valus tegevus - ja võta sealt, mis terve ning kasutuskõlblik ning ülejäänud saada utiili. Selle platsi koristamine võtab aega - kuid tagantjärgi oled oma vaprusele tänulik.

Sad Kahju on see, et lähedased, kes võiksid sind sellises tegevuses toetada, ei märka su vajadust enam. See on nagu matused - kõik kogunevad leinaja ümber ja halavad ja patsutavad ja ... Aga sa istud ega taipagi veel, millest nad räägivad. Nii on kaastundeavaldajad oma kohuse täitnud. Ja rohkem neilt nõuda ei saa.

Smile Hea, et siiagi kirjutasid. Me ei saa küll sinu eest midagi ära teha, aga aidata saame sellega, et sa ise kirjutad ja näed nii end kõrvalt. Me peegeldame su omi soove ja mõtteid.

Ole tubli
Aeg armistab kõik haavad
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaki



Liitunud: 2 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 12:22 pm    Teema: elu on segi Vasta viitega

Kerca, tänud mõistmise eest. Asi ongi selles, et ma ei näe end kõrvalt, mis ma valesti olen teinud. Olen kaugel sellest, et arvan, et teised peaks minu elu korda tegema. Lihtsalt vajagni, et keegi kõrvalt ütleks, sa tegid kunagi nii ja nii ja seetõttu on sul praegu nii. Kui tahad midagi muuta, siis pead tegema nii... . Prooviks kuulata küll oma sisehäält aga kõik need jamad on teinud umbes selliseks, et äkki ma ainult tahan et nii oleks öeldud ja tegelikult öeldi muud. Nagu uskmatu toomas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin su juhtruumi...
Mulle paistis see väikse kontoriruumina...

Seal olid sa arvuti taga, aga kohe jäi silma, et oled häiritud...
Hoidsid mõlema käega peast kinni...
Kurtsid, et ei saa selle juhtimisega nagu hästi hakkama... millegi pärast sain nagu aru, et su süsteem ei tööta õigesti Confused

Selle ruumi uks oli kinni, aga tundus, et midagi on ikkagi valesti...
Taipasin, et keegi otseses mõttes lõheb ust
Uks oli juba kergelt mõlki pekstud...

Sa olid olnud tugev ja tubli´ja sul oli õnnestunud need jurakad oma juhtruumist välja ajada...

Vaatasin siis natukene eemalt läbi seina ja selgus, et mingi imelik tegelane peksis seda ust. Imelik selle pärast, et ta muutis nagu värve... midagi sellist, et sekund sinine, siis punane, siis jälle kuidagi teist sugune
Mingi koer oli ka tal jalge juures...
No kutsusin siis ühe oma abilise ka kohale, panin kaitsed peale, mõõk kätte ja läksin koridori
Lõpuks jäid siis sellest mehest väikesed kuubikud järele, lasin abilisel selle hunniku veel põlema panna...
Koer oli koridori teises otsas, hoidis nurka ja lõrises...
Otsustasin siis proovida oma kaitse"kihi" tugevust ja läksin talle lähedale ja lasin tal endale kallale karata... jäigi ilusti mu kaitsesse hammastega kinni Very Happy
Raputasin ta maha ja temast jäi ka lõpuks tuhk järele

Tugevdasin su "kontori" ust ( panin metallplaadi tugevduseks )

aga siis taipasin, et midagi peab sul ikka puudu olema...
Vaatasin veel koridori ja leidsin metallist disketi
Andsin selle ketta sinule tagasi ja sain nii aru, et selle peal oli sinu tehtud töö ja seda oli sul tõesti tagasi vaja
No nüüd peaks nagu su Juhtruum puhas olema

Eks saan ju ka nüüd iga kell su ruumi uuesti üle vaadata...
Muidugi neile see ei meeldinud ja proovivad nüüd jälle mind pookida, aga tavaliselt see kestab lühikest aega Very Happy
Tagasi üles
Tirk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Jaki, võiksid rääkida, kuidas olukord praegu on. Kas see, mida siin eelnevas postituses on kirjeldatud, on midagi muutnud kah?
_________________
Maailm lõppeb maikuus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaki



Liitunud: 2 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 11:44 am    Teema: Vasta viitega

No jah mis seal ikka- mehega on ikka seis endine, sõber pole ka märku andnud ja tööd pole ka leidnud ja siiani elan ikka vanemate pool. Nii et tundub, et nagu sama seis. Ainus vahe vist et rabeleda kõige selle pärast nagu pole enam isu, sest nagu näha meeleheitlik rabelimine ei aita, eks siis ootan edasi, mis saab... Tänan, et huvi tundsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 11:54 am    Teema: Vasta viitega

On mitmeid kogemusi nii tööotsimisega kui ka muude painavate probleemidega: senikaua kuni paaniliselt rabelen, pole lahendust leidnud, kui aga lõpuks olen suutnud lõdvestuda ja otsimise lõpetada (võimaldanud asjadel nö voolata), on lahendus nagu "ise" saabunud. Muidugi see ainult minu kogemus Smile
Tagasi üles
Marge
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Saue vald

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2004 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Et mis ala inimene oled...... äkki sobib sulle mõni tööpakkumine, milledest tean ja milledega lähedalt seotud olen. Smile Eks sa anna siis teada erasõnumisse, kui huvi jätkub.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaki



Liitunud: 2 Veeb 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 11:23 am    Teema: tere marge Vasta viitega

Saatsin sulle meili, ei tea kas oled selle kättesaanud. Vasta palun ka siis, kui sul pole mingit tööd pakkuda, tähtis on, et tahtsid aidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mina
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2004 3:59 pm    Teema: Re: elu on segi Vasta viitega

jaki kirjutas:
Kerca, tänud mõistmise eest. Asi ongi selles, et ma ei näe end kõrvalt, mis ma valesti olen teinud.


Äkki polegi midagi valesti teinud? Shocked Asjad lähevad nii nagu nad lähevad. Anna eelkõige endale andeks ja siis anna ka teistele asjaosalistele. Tihtipeale 'kana takus'=enesepiitsutamine ja oskamatus süütundeta elada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group