Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

naiselikkuse/mehelikkuse energia
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2005 11:17 am    Teema: naiselikkuse/mehelikkuse energia Vasta viitega

Kuidas tunnetate naiselikkuse või mehelikkuse energiat?

Mina tunnetan naiselikkuse energiat nii, et on kahesuguseid allikaid. Allikad mis toidavad hinge ja allikad milles on vägi, vähestest allikaist leiab mõlemat.

Esimesed on puhtaveelised, säravad päikese käes ja kutsuvad endast jooma. Toidavad hinge kuid on igavad. Naised kes isetu andmisega üle pakuvad. Nende hingeenergia on kui emadus, mis küll toidab kuid mille soikunud vesi lämmatab. Kandikud meestele, tõmbavad ligi mehi kelle jaoks naised on kandikud. Et kulutavad samapalju kui saavad, siis allika sügavus ei muutu. Vägi ei toida naisi kes enda energiat tuulde loobivad.

Huvitavad on kättesaamatud, tumedaveelised allikad. Tumedaveeliseks teeb sellise allika tema sügavus, mitte aga muda. Sellisest allikast on tuntav tema vägi, metsik ürgnaiselikkus. Sellise naise lähedus kohutab mehi kes harjunud kandiknaistega. Teenijatega harjunud mehe jaoks kellel ei ole väge on selline naine lits, kuna on talle kättesaamatu - selliseid naisi tõmbab jõuline mees kes suudab nende väge valitseda. Selle mehe suhted ürgnaiselikkusega peavad olema head.

Naisetüüp blondiin - naine kelles on väge, millest laseb end meelsasti kodukana tasemele tühjaks tõmmata. Naised kes end meestele kasutamiseks, panemiseks annavad.

Naisetüüp amatsoon - kättesaamatud suure väega naised, annavad end tavaliselt vähestele ja ei lase end tühjaks tõmmata. Mida sügavamalt väge saavad seda raskem see ka oleks. Nii et võivad anda paljudele ilma sellest kannatamata. Energia saamine neilt on kui võimsa laengu saamine.

Naisetüüp unenägija - need vähesed allikad millest leiab nii hinge kui väe

nac teemaga seotud - http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=37605&highlight=#37605


Viimati muutis seda lycantrophe (Nelj Nov 23, 2006 10:00 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 3:56 am    Teema: Vasta viitega

Kas seksuaalenergia inimeses muutub ka läbi aja, näiteks blondist saab
amatsoon või vastupidi.

Kuidas aru saada, milline erergia minus on, kuna ma ise ei saa veel aru.
Mida teha, et selle teadmiseni jõuda, on ju välja pakutud nii palju erinevaid
võimalusi. Alates sellest, et kuskile haaremisse seksiorjaks asuda (kus mees
teeb kõik naise eest ise ära), lõpetades meditasiooniga üksinda kuskil
vaikuses (kus tuleb ise teha tööd vms).
Tagasi üles
TĂĽĂĽnas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 8:22 am    Teema: Vasta viitega

selle keele kontekstis tunnetan, et naisenergia on ükssama. energia andmise viis määrab, mida saadakse. seega naise hing "värvib" väge.

siinses kontekstis tunnetan, et naine ulatub nn tumeda energiani. kui ta seda ei värvi, toob ta tumeda aine reaalsuseni välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Isetu olemine ei tähenda seda, et sa muudkui annad kõigile vaid seda, et sa oled valmis andma. Teadlikkuse küsimus.
Mehel on valgus, naisele see sobib, mees näeb seda ja küsib ja siis on naise valik, kas öelda jah või ei.
Kui naisel on vägi, siis läbi isetu andmise saab mees rohkem ja võimsama energialaengu.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 11:12 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Kas seksuaalenergia inimeses muutub ka läbi aja, näiteks blondist saab amatsoon või vastupidi.


Naine, andes mehele enda energiat saab vastu mehe energiat. Mehe energia on maandav, naise energia on voolav. Mehe energia mis on naises sulgeb ühenduse kanali ürgnaiseliku väega kui see oli. Kui ühendust ei olnud soikub seegi energia mis naises on. Naisest saab mehe kandik. Kanali saab lahti saab kui naine vabastab end mehe energiast mis tema sees, vabastada võib mehe energiat teadlikult endast vabastades. Vabastab ka aeg - kui naine ei ole mehe energiat 7 aastat endasse juurde võtnud siis mehe energia laseb naise juurest jalga. Tõeliselt vabasid ürgnaiseliku väega naisi on väga vähe, enamus naisi on meeste kandikuteks muudetud. Naine kellel tugev ühendus ürgnaiseliku väega, andes mehele energiat ei muutu kandikuks sest energia vool temas ei lase kanalit sulgeda. Blondist võib saada amatsoon ja amatsoonist blond, oleneb naise taotlusest.

Tsiteerin::
Kuidas aru saada, milline energia minus on


tunned et oled emme kes toidab mehi enda väärtusliku energiaga, või naine kelle lähedus mehed endast välja viib? Mitte et see energia millega toidetakse, ei võiks ka tegelikult väärtuslik olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 11:21 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel, sul oleks nagu nõel plaadile kinni jäänud, ükskõik kus, kogu aeg keerutad sama. Ära solgi Lycantrophe kirjapandut. Parem loe see rahulikult paar korda läbi.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Varjuvaras
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 16 Juul 2004
Postitusi: 316
Asukoht: Seal, kus sõnad ei kehti...

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked väga hea ja huvitav lähenemine...
_________________
Pakun oma jutunurka igaühele kellel on midagi öelda. ->Soovin osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

7 aastat kummi kasutamist oleks siis piisav, sest seeme kannab mehe energiat naisele yle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

Naise energiat võib võtta kui taeva aspekti ja mehe energiat kui maa aspekti. Kui ühte on liiga palju, on tasakaal häiritud. Tekibki kas energeetiline blokk või tühjaksjooksmine.
Meesenergia kannab endas teadmisi. Kui naine neid endas oma energiaga toidab ja kasutab, siis energia vool on pidev ja väepunkt ei sulgu. Seepärast ka sellised naised meeste tähelepanu püüavad. Seal on viljakas maa.
Kui võetakse vastu aga mehe energia ja sellega tööd ei tehta, siis see küll sulgeb väepunkti.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

tuuleluud kirjutas:
7 aastat kummi kasutamist oleks siis piisav, sest seeme kannab mehe energiat naisele yle?


Ma ei tea, kui ma kummi ei kasutaks, siis oleks mul kodus lasteaed või
oleksin saanud mõne suguhaiguse Rolling Eyes Tegelikult, siis võib öelda, et ka
spiraal ja muud rasestusvastased vahendid takistavad meheenergia liikumist.

Ei, ma ei usu, et sperma nüüd ainuke võimalus on Evil or Very Mad
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:

Kui võetakse vastu aga mehe energia ja sellega tööd ei tehta, siis see küll sulgeb väepunkti.


Kõik räägivad sellest töö tegemisest, kus ma võiksin sellest täpsemalt lugededa.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sa hakkad saadud energiat töötlema.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Sa hakkad saadud energiat töötlema.


Jah ma saan aru, et töötlema, aga kuidas käib energia töötlemine. Ma ei oska oma küsimust ehk selgelt välja tuua, ma veel mõtlen.
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Meesenergia kannab endas teadmisi. Kui naine neid endas oma energiaga toidab ja kasutab, siis energia vool on pidev ja väepunkt ei sulgu. Seepärast ka sellised naised meeste tähelepanu püüavad. Seal on viljakas maa.


täidetud kandik, maitsev vili. pidev hingeenergia vool mitte ürgnaiselik vägi. madalapõhjaline allikas

Tsiteerin::
Kui võetakse vastu aga mehe energia ja sellega tööd ei tehta, siis see küll sulgeb väepunkti.


tühi kandik, mõru vili. soikub emalik energia mis naises on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
tuuleluud kirjutas:
7 aastat kummi kasutamist oleks siis piisav, sest seeme kannab mehe energiat naisele yle?


Ma ei tea, kui ma kummi ei kasutaks, siis oleks mul kodus lasteaed või
oleksin saanud mõne suguhaiguse Rolling Eyes Tegelikult, siis võib öelda, et ka
spiraal ja muud rasestusvastased vahendid takistavad meheenergia liikumist.

Ei, ma ei usu, et sperma nüüd ainuke võimalus on Evil or Very Mad


Pidasin silmas seda energiat, mis naisele ussikese moodi niidi jätab. Mõned mehed, ma olen nii aru saanud, ei jäta niiti, teevad konkreetse diili.
Energiat saab muidugi vahetada ka ilma fĂĽĂĽsilise kontaktita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav.
mina näen hoopis nii,et allika sügavus sõltub selles, et kui 'sügav' kontakt naisel iseenda olemusega on. kandikuks muudetud naine on lühises. et tervena elada on naisel vaja sügavalt põhjast tuleva väega kontakti. see annab justsellesama ürgnaiselikuse- võime ja oskuse anda elu. kusjuures koos teadmise ja arusaamaga, millele elu anda. see midagi , mis annab 'naiselikud instinktid'.
samas on justnagu naise valik, mida ta jagab. emalikult hingeenergiat või amatsoonilikult väge.seda peaks naine suutma ise määrata. pooluses olevad on erroris: emalikud muutuvad lammasteks ja ei oska luua, amatsoonid on egoistlikud ja ei oska kasvatada.
kandik naine on saamahimulise mehe käpa-all.

edit: või millegi/kellegi muu käpa all, kes soovib ,et naine on lammas ja eksisteeriks vaid 'toiduna'. ma ainult ei tea kas naine peab kandikuks saamiseks ise nõusoleku andma või pole see oluline.

samas vajab naine oma väe tõlgendamiseks mehelt mustrit. tajun seda nii,et mulle meeldib, kui mees midagi teeb (või tunnen ,et mees võiks luua midagi mis mulle meeldib), vastavalt sellele annan midagi (kas toitvat või käivitavat) ja saan vastu mustri, mis aitab mul juba endas olevat omale arusaadavaks tõlkida. aga ma ei tea mis määrab mu valiku. see on mingi äratundmine...


Viimati muutis seda Kati (Laup Apr 23, 2005 2:24 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ja huvitav - ma ei pidanudki seekord "pead väänama", et tark jutt aga miskit ei saa aru - kirja pandu oli hetkega mõistetav... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 10:12 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
huvitav.
mina näen hoopis nii,et allika sügavus sõltub selles, et kui 'sügav' kontakt naisel iseenda olemusega on.


Jah, ei ole kahte erinevat tüüpi alikaid, on madalad allikad ja sügavad allikad. Ka madalad allikad võivad meestele anda seda vähest väge mis neis on. Mida sügavam allikas seda rohkem väge, seda tumedamana ta näib. Samas, mingist sügavusesest tekib järsk muutus – naine kes selle sügavuseni jõudnud hakkab saama musta=puhast energiat. Et selle sügavuseni üldse jõuda peab naine puhastuma mehe energiast mis teda kinni hoiab.

Ka nii, nagu Tüünas kirjutas - naisenergia on ükssama. energia andmise viis määrab, mida saadakse. seega naise hing "värvib" väge. siinses kontekstis tunnetan, et naine ulatub nn tumeda energiani. kui ta seda ei värvi, toob ta tumeda aine reaalsuseni välja.

- kui naise taotlus on suunatud pääsemisele tumeda energiani, mitte värvimisele. Amatsoonlik naine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

mul tekivad mingid paralleelid Tokroda väitega ,et on vahe kas naine ehitab kanali oma sisemaailma või ühisreaalsusesse.

ehk siis kus antakse väele muster ja kus see viljastatakse? miskipärast tundub ,et viljastatud vägi on see mis sulgeb allika.ehk siis see meesenergia seal sees. sunnib naist seda 'sööma'. naine saab kogemuse. on see seesama programm?
muster loob uue teadmise/mõistmise?
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ă•ieti oled aru saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group