Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Katsetused: OOBE, rännakud kehast väljas jne
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 10:52 am    Teema: Vasta viitega

akk, mida sa tahad nüüd oma juramisega siin saavutada ?

Ja mida sa üldse tahad ? Sa nagu ei teaks ise ka, kuna asja ei oska seletada.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Kas ma pean neid komplekse hakkama lahti seletama. Ma keskendun trikile, see on tähtsam. Kaardi sain, praegu ma ei taha rohkem midagi. Kuid ma panen kaardi sissepoole akent, kui vihma tuleb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Äraseletamine on rohkem teie rida. Mina teen trikke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Äraseletamine on rohkem teie rida. Mina teen trikke.


VAAT AGA VAAT. Laughing

MILLISEID TRIKKE PEREMEHED SULLE SIIS ÕPETANUD ON,SITSIDA JA KÄPPA IKKA OSKAD ANDA Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Äraseletamine on rohkem teie rida. Mina teen trikke.


Kuid miks sa arvad et me viitsime või et meil on vajadus neid sinu trikke siin nuputada ?
ma isiklikult ei tunne et mul oleks vaja ennast sulle mingis mõttes tõestada või sinu tahtmist mööda toimetada Confused
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

No tegelikult see katsetus on eelkõige endajaoks mõeldud. Et kui paned tundmatu kaardi ja siis projekteerud ning vaatad oma astraalkehaga seda kaarti, kas sa tõesti näed kaardil mingit pilti või numbrit või näed seda uduselt?
Sest kui muidu sa ei näe kaarti üldse, siis ju selline võimalus, et kogu see projektsioon on kõigest su fantaasia või väga reaalne unenägu... salvestasid asukoha ja kaardikuju, aga et mis kaardi täpsemalt, seda ei salvestanud, kuna sa ei näinud kaardipilti oma füüsikaliste silmadega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 8:13 am    Teema: Vasta viitega

Mul on ämblikmehe võimed juba olemas. Kui vajadus on siis installin endale nurga taha nägemise võime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ämblikmehel on jumalast head võimed. Näiteks ta võib käest nööri visata suvalisse kohta mis jääb sinna kinni ja võib ennast üles lasta vedada. Midagi vintsi taolist. Saab ronida ja alla laskuda ja muid asju teha. Mul on juba kogemused. Saab palju kiiremini liikuda maastikul kui tavalisel viisil. Kas keegi on veel ämblikmehe programmi endale laadinud? Nööri võib riputada sõna otses mõttes õhku isegi kui vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
väike
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 7 Nov 2004
Postitusi: 92
Asukoht: gloobus

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Öelge see kaart .


_________________
//
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

See läheb arvesse Narri kaardina väikeste mööndustega. Tagavara kaardina. Esimesel kaardil on eesõigus kuna regati varem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2005 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Skyser kirjutas:
Tsiteerin::
Sest kui muidu sa ei näe kaarti üldse, siis ju selline võimalus, et kogu see projektsioon on kõigest su fantaasia või väga reaalne unenägu... salvestasid asukoha ja kaardikuju, aga et mis kaardi täpsemalt, seda ei salvestanud, kuna sa ei näinud kaardipilti oma füüsikaliste silmadega



Isegi kui ma näeks seda kaarti õieti nagu on ja enne ei vaataks , see oleks ikkagi unenägu. Seda võib ka täideminevate unenägude alla liigitada. Tavaliselt on nii et kui inimene hakkab ühte asja proovima siis ta leiab midagi muud. Tõestada pole eriti mõtet, tähtsam on elada nii et teha asju mis on vajalikud. Nurga taha vaatamise võime võib vajalik olla aga neid võimeid ei saa endale lõputult laadida. Ma võtsin juhusest kinni kuna tean et millagagi tegeledes midagi ikka leian.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dajek
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Dets 2004
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

On keegi selle testi reaalselt ära teinud ka vahepeal? Mõtlen siis neid, kes astraalprojektsiooni omal tahtel esile suudavad kutsuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tõesti olen veendunud, et Akk ei ole normaalne.

Akk kuule, pane 20. aprillil üks suvaline kaart ööseks omale akna peale, pilt õue poole. Ja ma ütlen sulle 21. aprillil, mis kaart see oli. Aga olgu aus mäng siis onju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma tõesti olen veendunud, et Akk ei ole normaalne.


Mis on sinu jaoks, Aksel, normaalsuse kriteerium?
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Oi see oleks pikk jutt Jeff. Ja üsna elementaarne ju. Mõttetu oleks meil siin oma aega sellise tühja-tähja peale raisata. Võtaks ikka kõrgemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 12:08 am    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks pole see elementaarne, mis on normaalsuse kriteeriumiks.

Aga kummaline on nähtus, kus inimene jätab mulje, et ta teab kõike siin ilmas, kuid samas ei taha jagada teistega oma teadmisi kui talt seda palutakse. Huvitav, kas seda tehakse põhjusel, et ei taheta kulutada oma väärtuslikku aega, kardetakse, et ei leidu ühtegi, kes seda teadmist mõistaks ja jagaks, või hoopis tegelikult ei teata ise ka mitte midagi...?
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Oh Jeff. No ma siis naca kriban sinu rõõmuks.

Mõiste "normaalne" on see mis on mingi konkreetse ühiskonna keskmine standard. Üldine tõekspidamine, et mingi konkreetne standard on normaalsuse mudel. Igas maailmas, ühiskonnas, kultuuris, subkultuuris on oma normaalsuse standard. See, mis ei vasta standardile on ebanormaalne. See ei tähenda absoluutselt seda, et ebanormaalne oleks halb. Meie ühiskonnas on kannibalism näiteks ebanormaalne. Samas mõnes Arizonase vihmametsade sügavuses pesitseva suguharu jaoks oleks kannibalism võibolla täiesti normaalne nähtus.

Siin foorumis olevad inimesed on omamoodi kõik meie ühiskonna jaoks ebanormaalsed, kuna meie ühiskonna enamus eitab paranähtusi. Samas järgivad siinsed foorumlased ikkagi üldiseid meie ühiskonna normaalsuse kriteeriumeid.

Inimesed tegelikult elavad raamides. Nad ei tee seda mida nad tahavad teha vaid seda, mida ühiskond neilt ootab, et nad teeksid. Kõik tahvad olla normaalsed. Kõik tahavad, et teised neid ebanormaalseks ei peaks. Sellepärast ei saagi olla mingit arengut.

Akki puhul pidasin silmas ka midagi muud. Et ta ei ole normaalne, et Akk ei vasta meie ühiskonna normaalsuse standardile seda loomulikult. Mina ka ei vasta ja sina ka mitte Jeff.

Akki puhul pidasin silmas seda, et ta ei suuda lihtsalt. Selles mõttes ebanormaalne, et hull lihtsalt. Hull mõistus.

Hullude ühiskonnas loomulikult oleks Akk täiesti normaalne ja mina ebanormaalne.

Mis teeb mõistusest hullu mõistuse? Kui puudub loogika, mõte ja eesmärk. Absoluutne mõttetus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 1:11 am    Teema: Vasta viitega

Tänan, Aksel! Huvitav oli lugeda Smile... Kui jätkad samas vaimus, saab ka Sinust asja Razz

Tsiteerin::
Inimesed tegelikult elavad raamides. Nad ei tee seda mida nad tahavad teha vaid seda, mida ühiskond neilt ootab, et nad teeksid. Kõik tahvad olla normaalsed. Kõik tahavad, et teised neid ebanormaalseks ei peaks. Sellepärast ei saagi olla mingit arengut.


Parim Sinu aruteludest!
See on tõesti nii, et alles siis, kui inimesed hakkavad toetuma iseendale, ja lõpetavad teiste heakskiidu järgi elamise, hakkavad nad arenema. Ma usun, et tegelikult inimesed juba suudavad seda endale teadvustada, et elada tuleb iseenda sisemisele päikesele toetudes. Lihtsalt võitlus vanade harjumustega on raske.
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 1:20 am    Teema: Vasta viitega

Ehh, Jeff. Sa arvad, et sa oled mind läbi hammustanud aga sa siiski eksid. Sul on kahjuks sama viga. Sul on stereotüübid milles sa kinni oled. Very Happy Oled sa mõelnud äkki sellele, et sind on äkki lihtsalt lolliks tehtud? Sa ei saa arugi, et sind on ära kasutatud. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk kuule, pane 20. aprillil üks suvaline kaart ööseks omale akna peale, pilt õue poole. Ja ma ütlen sulle 21. aprillil, mis kaart see oli. Aga olgu aus mäng siis onju.




Ma panen siis aga vaata et sa siis ka vaatad. Vaata et sa ise ausalt mängid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group