Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millist naist, meest keegi jahib?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:31 pm    Teema: Millist naist, meest keegi jahib? Vasta viitega

Ma siin omaette juurdlesin, et mida ma siis naises otsin. Ja jõudsin huvitavale tulemuseni. Mulle meeldivad naised, kellel on võnge. Siis muutub ta pandavaks. Ja kui naine on kaotanud oma võnke, siis tekib tunne: no kust selline mõrd järsku välja ilmus.
Ja jõudsin huvitavale tulemusele. Mõni naine (võnkeomanik), kes on suhelnud minuga (täitsa meeldiv tibi), on tekkinud minu erastamise soov. Siis tõttab talle kohe appi sitavõrgustik ja pakub vallutamise programme. Vastutasuks tahab ta loomulikult võnget. Ja see loll naine teebki diili. Nüüd, kui naine on oma võnke ära andnud, siis tekib mul selle naise vastu vastikus.
Mis ma järeldan: iga inimene tahab kaaslaseks võrdset. Oma klassi kuuluvat. Kuna ma olen kuningas, siis tahan ma ka enda kõrvale kuningannat. Aga kuninganna tunneb ära võnke järgi. Kui naine on kaotanud võnke, siis on ta järelikult taandarenenud madalamasse klassi. Ja võõra liigiga ei paljuneta.
Kes teie teate, mida te otsite mehes, naises. Ja millisesse juppi te armute või tekib sextung.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ükski kuninganna ei püsi su kõrval, selles on hoopis probleem.
See on ju ammusest ajast teada, et naiste areng on kiirem. Sa ei talu neid, kes sinust üle kasvavad. Või sinust tüdinevad, sest oma etteaimatavuses oled sa igav.


Viimati muutis seda Natuke (Nelj Märts 31, 2005 11:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Et teid armastada ,peate kasvatama endisse veel ühe toreda jupi . See on sallivuse jupp . Ja teie elu muutub radikaalselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Natu.
Ka sinagi müüsid oma võnke maha.
Seega süüdistada saad aint ennast.
Ise olid loll.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 5:29 am    Teema: arvamus Vasta viitega

[quote="Tokroda"]
eks enamjagu mehi olegi ju kahjuks ka ise jobud ja ei osi peale sexy rohkemat sellega neil onnestub enamjagu prostitutidelt kontsa haarata!
mida ka naised muidugi meelsasti teevad annavad oma kontsa lahkelt nii ongi naisedki katkise kuna ees ja lodva puksikummiga sellega kinnine ring koik soovad meelsestai vaid naudingu monu ja jagavad sitta:)
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:07 am    Teema: Vasta viitega

Tõmbab energia mis naises on.

Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Okt 20, 2006 10:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:14 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda.
Äärmiselt tobe on iseend teiste tegematajätmistes süüdistada. Ma sellega ei tegele. Kui sina tahad oma tegematajätmisi teiste kaela veeretada, siis see on sinu probleem. Mina olen igasugu süüdistamised lõpetanud, nii et ei maksa mulle neid kaela määrida.

Ja oma eelmises postituses ei mõelnud ma üle kasvamises ÜLE kasvamist vaid just VÄLJA kasvamist ja seda peatada pole sul võimu, kuidas sa ka ei kangutaks ning ei püüaks luua oma ükskõiksuse illusioonimulli.

Kogu su teema püstitus oli ju kah, et naist on mõtet jahtida ainult võnke panemiseks. Enamus naisi ei soovi olla olemas põhirõhuga just panemiseks. Siis sul tulebki litse otsima minna. Normaalsed naised sinu pakutud kitsarinnalist varianti ei soovi.

Ja kuidas äkki ühel hetkel sa oma jumalapositsioonist loobusid ja kuningaks hakkasid? Kas kõrgemat positsiooni oli koormav taluda? Sina oled siis ju iseend taandarendanud. Samahästi mingis teooriajupis võid end uueks paavstiks kah pidada?
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:43 am    Teema: Vasta viitega

On jäänud sedamoodi mulje, et nö "kohtumisel" kõigepealt skännitakse üksteist:
naine skännib, mis programme mehel pakkuda on. Ja testib, et kas on ka tark mees. Loll naine muidugi kahmab ka kõik programmid kohe ära, ehk ei oska vahet teha mehel ja sussil.
Loll mees annab kohe kõik programmid ka käest - ehk tal polegi neid palju ning needki on algelised: näiteks keerab naisele kohe tite taha. Sellega püüab ta nö osta naise usaldust oma suure "lahkusega" - tegelikult aga ootab pikisilmi, et teda orjastataks ja tema eest asjad ära tehtaks.
Tark mees aga võtab ja jaotab naisele programme teatavas järjestuses (mees teab, mida mees teeb): a la nii, et kõigepealt vaatame, kuda katuse peakohale saame ja kuda söönuks saame, siis vaatame, kuidas seda, kuidas toda ja kui tingimused olemas, ses vaatame kuidas lapse saame Very Happy
Naine teeb mida tahab - naine valib mängu.
Mees teab mida teeb - ehk mees soovib teostaja olla ning tal on alati mingi teojärg käes. Naine aga skännib meest selle järgi, millise mängu soov tal on. Ehk siis, mehes on mängureeglid peidus - naine käib ja otsib soovile vastava mängu. See on vist see koht, kus on nn armumine vai jupe meeldimine.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 10:12 am    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

[quote="FIHTER"]
Tokroda kirjutas:

eks enamjagu mehi olegi ju kahjuks ka ise jobud ja ei osi peale sexy rohkemat sellega neil onnestub enamjagu prostitutidelt kontsa haarata!
mida ka naised muidugi meelsasti teevad annavad oma kontsa lahkelt nii ongi naisedki katkise kuna ees ja lodva puksikummiga sellega kinnine ring koik soovad meelsestai vaid naudingu monu ja jagavad sitta:)


mis see midagi on, mida peale sexi veel pakud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
a la nii, et kõigepealt vaatame, kuda katuse peakohale saame ja kuda söönuks saame, siis vaatame, kuidas seda, kuidas toda ja kui tingimused olemas, ses vaatame kuidas lapse saame Very Happy

Materialistilik mees on tark mees? Teatud tingimustel sobib siuke tarkus kindlasti, aga kas see sind ennast rahuldab üle õla tagasi vaadates...
Krislyn kirjutas:
Naine teeb mida tahab - naine valib mängu.

Vaat siin olen sinuga 100 prossa nõus! Ainuke häda - alati naine ei tea päris naiseelu alguses mis mängu ta tahaks ja siis proovib ta seda ja teist ja siis tuleb celtik sõimama et lits ja tokroda viriseb et müüs võnke maha... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:

Vaat siin olen sinuga 100 prossa nõus! Ainuke häda - alati naine ei tea päris naiseelu alguses mis mängu ta tahaks ja siis proovib ta seda ja teist ja siis tuleb celtik sõimama et lits ja tokroda viriseb et müüs võnke maha... Wink


MA ÃœTLEKS ET LIHTSALT LOLL.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
MA ÃœTLEKS ET LIHTSALT LOLL.

Ja mida sa sellega mõtleks? Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:

Ainuke häda - alati naine ei tea päris naiseelu alguses mis mängu ta tahaks ja siis proovib ta seda ja teist Wink


SEDA Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:

SEDA Wink

aaa... või SEDA! sobival teel oled, vaheta tossud matka saabaste vastu Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 12:11 am    Teema: Re: Millist naist, meest keegi jahib? Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mis ma järeldan: iga inimene tahab kaaslaseks võrdset. Oma klassi kuuluvat. Kuna ma olen kuningas, siis tahan ma ka enda kõrvale kuningannat.


Minu etikett ütleb, et ei kuningas ega kuninganna, ei saagi endast madalamal seisvat partnerit valida. Ainuke võimalus on võrdne, kuna see ongi kõrgeim juhi aste ja kõik muud on nn. madalam. Ükski kuningas ega kuninganna ei saa ju ometi oma rahvale valida nõrka juhti etteotsa.
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:
Krislyn kirjutas:
a la nii, et kõigepealt vaatame, kuda katuse peakohale saame ja kuda söönuks saame, siis vaatame, kuidas seda, kuidas toda ja kui tingimused olemas, ses vaatame kuidas lapse saame Very Happy

Materialistilik mees on tark mees? Teatud tingimustel sobib siuke tarkus kindlasti, aga kas see sind ennast rahuldab üle õla tagasi vaadates...


Ei tasu igas sõnas kinni istuda. See oli vaid näide, et lihtsam oleks mõtet edastada. Aga ikka näe, on mõni kraaksumas, et pole arusaadav...
...palun rohkem loovust...
Tagasi üles
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Aga ikka näe, on mõni kraaksumas, et pole arusaadav...
...palun rohkem loovust...

Ära küsi et loovust väljendaksin siinse klanni sõnade kasutamise tõlkimimisel...see lööks rohkem pildi eest sul kui eelmine sõbralik pisikomm... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada tahavad enamus juhtudel just naised mehest rasedaks jääda ja just selle pärast, et siis nõnda meest endaga siduda, ehk tänu lapsele orjastada. Et kui naise rasestumise põhjuseks on see, et mees kindlalt temaga kokku jääks, siis sellisele ............

Edit: Asi selles et see kas naine rasestub, on ikka naisest kinni. Kuid loeb see mida naine pö. sügavamal "asjast arvab", mitte see mida ta siin füüsilisel tasandil mõtleb ja omale otseselt teadvustab.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

mina jahin vist energiat mitte naist, enamasti. vahel ennelõunal, kui kõht tühi jääb pilk peatuma ka minides tibide kintsudele. kõht on tühi.

jalutad linnas, leiad tibi.
on sellel mõtet?
miks ta meeldib mulle?
kas ta meeldib mu emale?
on ta süütu?
äkki ta lööb mind, kui keppi küsin?
äkki on tal dripper?
.....
või on hoopis võimalus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Minu teada tahavad enamus juhtudel just naised mehest rasedaks jääda

Tead, mees, sa ajad ikka lõpp naiivset juttu! Enamus juhtudel tahavad mehed keppi ja noored naised "suure tunde" ajel alluvad oma armastatu tahtele. Seksit kui sellisest ei tea nad enamasti midagid tahta, naiste psüühika lihtsalt selline. kiimas kobapoiste oma ihutahtmisest kaugemale nägemisest parem ei räägigi see ei kannata enamasti mingit kriitikat! ja näita mulle need noorte naiste hordid ette kes kangesti tahavad rasedaks jääda nigu kutiga maganud on!
Huvitav oleks teada kas sinu sperma on surnd või oled mungavande andnud et siin sihukest joga ajad?! kui keppi tahad hoia vähemasti kondoom ligi või veel parem lase ennast ära steriliseerida siis ei tõmba üksaki plika sind hoovi!

ja üldse - mehed naisest rasedaks jääda ei saa, isegi kui tahaks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group